Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

speciální obytný automobil

Poslední aktualizace před 6 let
D
danas250Nováček
Přidáno před 8 let
No nevím, jestli pochodíte na Odboru dopravy. Nám právě tam totiž před 3 lety řekli, že to musí vyřešit zastoupení Fiatu - máme Fiat Ducato, r. v. 1995, nástavba Laika. Rozjeli jsme se do Prahy a tam se na nás dívali jako na Marťany. Prý jedině výrobce nástavby!!! Tak jsme to vzdali. Děláme technickou každý rok. Je to fakt vopruz. Auto jsme koupili před 4 lety a do té doby minulý majitel jezdil na technickou 1x za 2 roky.
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 7 let
Tak dnes som bol na dopravke v Orlovej okr.Karviná zistiť čo potrebujem k zmene zápisu speciální na zvláštní.Po rozhovore s technikom ma prešiel smiech.Asi to odpískam.Mám Aviu 15 kategoriu M1 celkovú hnotnosť 3500kg r.v. 1976 prestavba v 80 rokoch.Chcú aby som im dodal žiadosť o prestavbu pri ktorej bude vyjadrenie výrobcu automobilu,potvrdenie z STK že automobil bol prestavaný a odpovedá údajom v žiadosti.Pokiaľ im toto všetko dodám tak potom za 1000 kč spravia.
D
danas250Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan613 napsal:

Tak dnes som bol na dopravke v Orlovej okr.Karviná zistiť čo potrebujem k zmene zápisu speciální na zvláštní.Po rozhovore s technikom ma prešiel smiech.Asi to odpískam.Mám Aviu 15 kategoriu M1 celkovú hnotnosť 3500kg r.v. 1976 prestavba v 80 rokoch.Chcú aby som im dodal žiadosť o prestavbu pri ktorej bude vyjadrenie výrobcu automobilu,potvrdenie z STK že automobil bol prestavaný a odpovedá údajom v žiadosti.Pokiaľ im toto všetko dodám tak potom za 1000 kč spravia.




To opravdu nemá řešení. Taky jsme to vzdali :v
pbrpbrČlen
Přidáno před 7 let
Ne, takto to opravdu nema reseni - pokud nejste ochotni se tomu trosku venovat, zamyslet se a pripravit se predem. Psal jsem to zde nekolikrat a domnivam se, ze srozumitelne, ale je to zrejme marne.
Nechci se nikoho dotknout, ale pripada mi to tak.
Concorde Sport TS
pbr Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
A
ajziČlen
Přidáno před 7 let
Tak dnes jsem pokoušel štěstí přepsat TO SLAVNÉ SPECIÁLNÍ. Prakticky vše čím jsem argumentoval díky příspěvkům, zákony a sbírky bylo k ničemu. To co jsem se zde dočítal že M nikdy nebylo speciální je totální nesmysl. Od 99 roku přede mne položil všechny sbírky a zákony a bohužel ve všech bylo M speciální automobil podrubrika obytný. Veškeré jednání naprosto v pohodě, bylo mi jasně řečeno , že pokud to pro můj rok auta rok2000 najde jinak uzná to jako chybu a opraví. Bohužel pro mne, všechno z jejich strany správně. Základ byl rodný list auta z Dekry, tam jasně napsáno pro tento rok výroby při prvním uvedení do provozu Speciální . Takže pokud to někomu vyjde ,gratuluji a smekám. Ani u uplně nového prý není zcela jasné jak to napsat. Prostě kocourkov.
V
vpaČlen
Přidáno před 7 let
A já zase už jezdím cca 15 let s osobákem autoškoly na stejnou stk a vždy jen jeden rok a minulý rok jsem to dostal na dva roky.
fusekfusekČlen
Přidáno před 7 let
Je to jen o trpělivosti .Nevím co říkáte úředníkovi a na co to chcete přepsat. Kategorie, druh vozidla je rozdílná věc. Speciální obytný automobil změníte.
Úředník musí. Řídíme se evropskými předpisy E.S.2007/46
Vozidlo zvláštního určení
SA obytný
!y a někdy i!u
fusek Připojili následující soubor:
img_0008.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 515 stažení]
pbrpbrČlen
Přidáno před 7 let
Presne tak, vy hlavne nechcete nic ZMENIT, vy chcete OPRAVIT chybne zapsane udaje. Udaje chybne zapsane nejakym urednikem. A na to mate, i kdyz se tomu mozna budete divit, jeste stale pravo. A povinnosti urednika je ony chybne zapsane udaje opravit. Zdarma.
Concorde Sport TS
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
Chlapi!!! Nebuďte na nás tak přísní. Každý zkrátka neumí zlomit úředníka. Pokud někdo z vás dokáže změnit moji N1 speciální vestavbu, navrhněte cenu a můžeme z toho mít užitek oba.
skywalkerskywalkerNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, moje zkusenost:

Ducato, vestavba LMC z roku 2001 dovezene z Nemecka. V TP "Specialni Automobil" kat. N1. Predchozi majitel nikdy problem na STK nemel, vzdy ji dali na 2 roky. Ja bohuzel ano, do jake miry je to jen hujerstvi na jine STK nevim. Kazdopadne jsem se to rozhodl resit - volal jsem na magistrat, zastoupeni Fiatu v CR (mimochodem opravdu zazitek :)) pote na LMC v CR, LMC v DE- tam me odkazali na nemecke TUV, ktere certifikaci v tom roce melo delat. Obratil jsem se na ceske TUV aby mi dali spravny kontakt (tech TUV firem je nekolik) a byl jsem prekvapen, kdyz jsem dostal kontakt na pana ktery mi rekl at si zjistim co bude urednik potrebovat, zda dopis nebo protokol o tom ze je to spatne zapsane ( spravne ma nyni byt vozidlo zvlastniho urceni), ktery mi vystavi a na jeho zaklade se vyda opraveny TP. Pokud bude chtit pouze vyjadreni dopisem - je to do 3000 Kc, protokol bude drazsi, kolem 6000 Kc. Tak jsem zvedavy..

Honza
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

skywalker napsal:

Ahoj, moje zkusenost:

Ducato, vestavba LMC z roku 2001 dovezene z Nemecka. V TP "Specialni Automobil" kat. N1. Predchozi majitel nikdy problem na STK nemel, vzdy ji dali na 2 roky. Ja bohuzel ano, do jake miry je to jen hujerstvi na jine STK nevim. Kazdopadne jsem se to rozhodl resit - volal jsem na magistrat, zastoupeni Fiatu v CR (mimochodem opravdu zazitek :)) pote na LMC v CR, LMC v DE- tam me odkazali na nemecke TUV, ktere certifikaci v tom roce melo delat. Obratil jsem se na ceske TUV aby mi dali spravny kontakt (tech TUV firem je nekolik) a byl jsem prekvapen, kdyz jsem dostal kontakt na pana ktery mi rekl at si zjistim co bude urednik potrebovat, zda dopis nebo protokol o tom ze je to spatne zapsane ( spravne ma nyni byt vozidlo zvlastniho urceni), ktery mi vystavi a na jeho zaklade se vyda opraveny TP. Pokud bude chtit pouze vyjadreni dopisem - je to do 3000 Kc, protokol bude drazsi, kolem 6000 Kc. Tak jsem zvedavy..

Honza


Tak to je síla... uředník to zmastí a ty budeš platit 3.000 resp. 6.000,- ??? Kurva kde to jsme ???

Taky jsem loni dovezl, nové z DE tak vím o čem mluvím, techničák jsem jim k opravě vracel nejméně 3x, jednou to byl počet míst, podruhé homologace, poprvé mě dokonce z Citroenu udělali Peugeota ( motor je Peugeot, tak z toho zkrátka udělali Peugeota ) - a tak mám TP u nového auta popsaný jak " žákovskou třídního šaška z 9.B " ..

Trval bych na opravě a to zdarma, už jen to, že tě to stojí čas, který jim nedáš k úhradě, je benevolence z tvé strany. Jak to, že si toho nikdo nevšiml na evidenční kontrole, za kterou jsi zaplatil ? Chce to jen najít ty správné argumenty a nedat se... držím palce :)
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
K
KulisČlen
Přidáno před 7 let
Taky mám zkušenost v techničáku mám "speciální automobil obytný" kategorie M1 Ford rimor r.v. 2008 na začatku listopadu jsem jel na STK a technik mi řekl že dostanu STK jen na rok protože od 1.1.2015 se změnily předpisy.Tak jsem jel na DI vše jsem vysvětlil paní a řekl jsem že bych to potřeboval opravit,paní zmizela asi na pět minut.Když se vrátila řekla že mi to opraví na" osobní automobil obytný"neplatil jsem nic a na STK jsem pak dostal bez problému prodloužení o dva roky.!)
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

kulis napsal:

Taky mám zkušenost v techničáku mám "speciální automobil obytný" kategorie M1 Ford rimor r.v. 2008 na začatku listopadu jsem jel na STK a technik mi řekl že dostanu STK jen na rok protože od 1.1.2015 se změnily předpisy.Tak jsem jel na DI vše jsem vysvětlil paní a řekl jsem že bych to potřeboval opravit,paní zmizela asi na pět minut.Když se vrátila řekla že mi to opraví na" osobní automobil obytný"neplatil jsem nic a na STK jsem pak dostal bez problému prodloužení o dva roky.!)


Ahoj, tak tohle mohu potvrdit, že to jde opravit na DI, ale jen u kategorie M1 !!! Kategorie N1 "speciální automobil obytný" se musí řešit žádostí o přestavbu a následně po schválení přepíšou na DI na M1 osobní ,,vozidlo zvl. určení". Výše uvedené informace jsem získal na DI v Brně-městě a potvrdil to i pan Kahoun na výstavišti, který se tím zabývá. :|
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

kulis napsal:

Taky mám zkušenost v techničáku mám "speciální automobil obytný" kategorie M1 Ford rimor r.v. 2008 na začatku listopadu jsem jel na STK a technik mi řekl že dostanu STK jen na rok protože od 1.1.2015 se změnily předpisy.Tak jsem jel na DI vše jsem vysvětlil paní a řekl jsem že bych to potřeboval opravit,paní zmizela asi na pět minut.Když se vrátila řekla že mi to opraví na" osobní automobil obytný"neplatil jsem nic a na STK jsem pak dostal bez problému prodloužení o dva roky.!)


Ahoj, tak tohle mohu potvrdit, že to jde opravit na DI, ale jen u kategorie M1 !!! Kategorie N1 "speciální automobil obytný" se musí řešit žádostí o přestavbu a následně po schválení přepíšou na DI na M1 osobní ,,vozidlo zvl. určení". Výše uvedené informace jsem získal na DI v Brně-městě a potvrdil to i pan Kahoun na výstavišti, který se tím zabývá. :|


A to opraví tak ,že vypíší nový TP a nebo vsadí dodatek a to speciální automobil obytný přeškrtnou.

Díky za info.
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 7 let
Ve velkém TP v kolonce změna napíší pozměněné údaje a ty původní škrtnou, pak ještě vystaví nový malý OTP. Ale znovu připomínám že to platí jen u kat. M1 !! !)
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan64 napsal:

Ve velkém TP v kolonce změna napíší pozměněné údaje a ty původní škrtnou, pak ještě vystaví nový malý OTP. Ale znovu připomínám že to platí jen u kat. M1 !! !)


OK - díky za info - budu to řešit až příští rok - jdu na STK v květnu. Mám M1.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
Mohu se zeptat, kdo je pan Kahoun? Prozatím všechny mé dotazy ohledně změny N1 zůstaly nepovšimnuty. Díky
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

Mohu se zeptat, kdo je pan Kahoun? Prozatím všechny mé dotazy ohledně změny N1 zůstaly nepovšimnuty. Díky


http://www.tom-car.cz/
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

Mohu se zeptat, kdo je pan Kahoun? Prozatím všechny mé dotazy ohledně změny N1 zůstaly nepovšimnuty. Díky


Ahoj, je to pán který má firmu TOM-CAR a ta se zabývá mimo jiné i přestavbami vozidel z N1 na M1, ale jak jsem pochopil pouze papírově a má na to příslušné povolení. Tady je telefon: 602343215 a email: www.tom-car.cz , tak to zkus třeba ti pomůže. Jo a mělo by to stát cca 3600kč. Ivan
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
Mockrát děkuji pánové. Zkusím to.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 23
Členové online 1
skridlo

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,502,339 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24416 sekund | Průměrně za: 0.24416 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB