Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

podlaha u dveří

Poslední aktualizace před 5 let
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

traktorista2 napsal:

[quote]Mirek a Iva napsal:

Ahoj všem. Pěkné, jak tohle vlákno rozčeřilo v poslední době celkem klidnou hladinu C24. Je mi líto obou aktérů, toho jednoho ale víc. Dostala mě věta:
"ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT." Tu jsem moc nepochopil.
Nicméně chci hlavně říct, že mě při pomyšlení, kolik takových strojů lítá na našich silnicích, tak trochu běhá mráz po zádech.
Mirek




Naopak Ty "unavuješ" ostatní a ještě k tomu jsi drzý


Dědo Lebedo nechápu, proč se do toho montuješ zcela mimo problém. Pokud jsem pozorně četl toto vlákno, tak se tě na tvé názory a kritiky nikdo neptal, naopak byl jsi vyzván k založení vlastního vlákna. Snad tak raději učiň, jo? :_
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 11 let
Vlastíku. Nejsem z těch, kdo se vyjadřuje ke každému prdu a jsem celkem rád, že mé vedení je stále na takové úrovni, že si na něm mohu i sedět. Můj příspěvek neútočil na Tvoji osobu, víceméně byl hlavně o těch dvou posledních větách. Můžeš namítnout, že to sem nepatří, já ale myslím, že trochu ano.
No a rozbor Tvé věty: na jejím začátku říkáš "asi jsem koupil šrot, o několik příspěvků výš říkáš, že jsi od té doby co jsi koupil na karavan nesáhnul a na konci říkáš, že jsi to každopádně jako šrot neprodával. Nějak mám pocit, že jedno vylučuje druhé. A nebuď smutný. My Ti za to určitě nestojíme.
Mirek
Upravil Mirek a Iva dne 07.03.2013 22:55, před 11 let
don Ferraridon FerrariČlen
Přidáno před 11 let
Vzhledem k tomu, že jsem rybář a na ryby se mnou jezdí jak manželka, tak děti, rozhodl jsem se koupit karavan z důvodu komfortu pro rodinu. Hlavní důraz byl kladen na suchý stav a na podlahu. Ze strany Vlastíka jsem byl ujištěn, že je karavan suchý a v pořádku, tedy jsem jel karavan koupit. Při prohlídce jsem bohužel zapomněl na podlahu ze spodu, tak jak to dělám u auta když kupuji. Karavan jsem od září použil 4 x a byl jsem spokojen, postupně jsem plánoval různé úpravy a hlavně opravu otvoru pro kočku, každý kdo má karavan tak ho chce přizpůsobit k obrazu svému. Po těch 4 použití bohužel podlaha v prostoru otvoru pro kočku povolila a tak jsem to naplánoval na jaro z nedostatku času před zimou. Celou zimu jsem si to vše plánoval úpravy a opravy, řadím se k těm lidem, co se o své věci starají a udržují v dobrém stavu. Bohužel mě zjištění celkového stavu dosti překvapilo. Tuto Diskuzi jsem založil pouze pro informaci o opravě podlahy u dveří, ostatní se ukázalo následně. Určitě jsem touto diskuzí nemyslel nijak poškodit Vlastíka, nemohu tvrdit ani to, že o tom věděl a ani to, že nevěděl, to nemůže tvrdit nikdo. Proto bych byl moc rád, kdyby se tato diskuze držela v normální lidské rovině. Určitě se to může stát i jiným, třeba jim toto pomůže do budoucna, mě tedy určitě.
Věřím, že se s Vlastíkem nějakým způsobem dohodneme,.
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Ferary: Věřím, že se s Vlastíkem nějakým způsobem dohodneme,.
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460 !c --Držíme palce oběma Vlastik není špatný chlap ,má se co ohánět i doma ,ale ta údržba musí být jinak jen ten -IÁ IÁ :_
Žijeme jen jednou.
BlueBlueČlen
Přidáno před 11 let
Dosud jsem si myslel, že nejlepší prodejce je Paragon, ale myslím, že by měl jít k Vlastíkovi do učení
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Blue napsal:

Dosud jsem si myslel, že nejlepší prodejce je Paragon, ale myslím, že by měl jít k Vlastíkovi do učení
To se pleteš Vlastik není žádný prodejce , jak jsem psal má se co ohánět děcka něco stojí , není žádný překupník. On to dá do pořádku to ví moc dobře .!)
Žijeme jen jednou.
L
lada721Člen
Přidáno před 11 let
Mé přesvědčení, že hyeny jsou zvířata, vzalo tímto zasvé.:(
furgonfurgonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

don Ferrari napsal:

Zdravím, tak dnes jsem pátral dále a zjistil jsem, že tam kde byl přilepený koberec na zeď je opravené obložení a po odstranění jsem našel hrůzu, přidal jsem fotky do alba: http://donferrari...y_nezateka
Teď otázka, sice jsem tu dnes měl na návštěvě pána co se na to podíval a řekl, že bude lepší odmontovat boudu z podvozku a začít dělat novou :v, proto se ptám i tady, zda se to dá nějak zachránit? Celá ta stěna je taková chatrná, je vidět, že už to někdo opravoval, jsou tam nové rošty ale tam, kde je nejvíce vlhkosti, je vše staré, dřevo se drolí v ruce a plech už v něm nedrží a je vidět ven, děkuji za případné tipy,


Tady už někdo opravoval obdobné poškození http://caravan24....um_id=6668 ,tak to snad trochu pomůže pro inspiraci
Jarda
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let
Teda tydy bych asi přemýšlel o navrácení ... hrůza práce , výsledek nejistej ...:o
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
Tedy přátelé - po delší odmlce je tu zas mimořádně výživné vlákno (zdroj dobré :D zábavy).
Prosím nenechte ho vymřít, měl jsem těžký den a tohle je spolehlivý způsob jak se dosyta vysmát.
Děkuji všem !) pisatelům.

P.S. jestli si někdo myslí že lze koupit 20 a více let starej karavan za 30 tisíc tak je buď nezdolnej optimista nebo naprostej ignorant.
To prosím neberte nikdo osobně to je jen můj výraz naprostýho údivu jak si někdo může myslet že ta věc bude bez vad. V životě jsem něco takovýho neviděl. A že mi těch karavanů ročně přes ruce pár desítek projde.

Typicky: přijede k nám nadšený nový majitel (zpravidla rovnou z bazaru) se šrotem za 30tis s posledními pěti tisíci v kapse že to chce opravit (podotýkám že kastlařský opravy jsou vždy deset až několik desítek tisíc). Já mu šetrně (aby se nesložil !c) vysvětlím, že tohle opravdu opravovat nebudu aby to nacpal někam do anonymního bazaru aspoň 400km daleko aby mi to za tejden nepřistálo na dvoře znova.
Co myslíte?
Dá to 50km od nás a do tejdne je tam další nešťastník. Kolo se opakuje.
Pamatuju se, že jsem tady jednu takovou jebku měl 3x. Pokaždý s novým majitelem :o.
Zkušenost je nesdělitelná.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let
No a z toho plyne ? Karavany 20 a více let za 30 tis, se prodávají a budou ... Proč ? Protože fůra lidí nemá prachy a po boudě třeba touží tak, až podlehnou podvodníkovi s vrakem ... Moc k smíchu tu nevidím ...:|

Citovat

Karel Prokop napsal:

Tedy přátelé - po delší odmlce je tu zas mimořádně výživné vlákno (zdroj dobré :D zábavy).
Prosím nenechte ho vymřít, měl jsem těžký den a tohle je spolehlivý způsob jak se dosyta vysmát.
Děkuji všem !) pisatelům.

P.S. jestli si někdo myslí že lze koupit 20 a více let starej karavan za 30 tisíc tak je buď nezdolnej optimista nebo naprostej ignorant.
To prosím neberte nikdo osobně to je jen můj výraz naprostýho údivu jak si někdo může myslet že ta věc bude bez vad. V životě jsem něco takovýho neviděl. A že mi těch karavanů ročně přes ruce pár desítek projde.

Typicky: přijede k nám nadšený nový majitel (zpravidla rovnou z bazaru) se šrotem za 30tis s posledními pěti tisíci v kapse že to chce opravit (podotýkám že kastlařský opravy jsou vždy deset až několik desítek tisíc). Já mu šetrně (aby se nesložil !c) vysvětlím, že tohle opravdu opravovat nebudu aby to nacpal někam do anonymního bazaru aspoň 400km daleko aby mi to za tejden nepřistálo na dvoře znova.
Co myslíte?
Dá to 50km od nás a do tejdne je tam další nešťastník. Kolo se opakuje.
Pamatuju se, že jsem tady jednu takovou jebku měl 3x. Pokaždý s novým majitelem :o.
Zkušenost je nesdělitelná.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let
i přes to všechno co napsal Karel si dovolím tvrdit, že se sice starý, ale dobrý v této cenové relaci sehnat dá, určitě ne v super stavu, ale jistě opravitelný, ne takový vrak, jak se tu řešil
H
HunyadyČlen
Přidáno před 11 let
K smíchu to asi není. Karel se nikomu nevysmívá, ale směje, jak jsou lidi nepoučitelní. Vlastíkův bývalý karavan není 20 ani 30.........ale skoro 40 let starý. Vyrobili ho, když jsem se učil mluvit. U takového bydlíku je trošku naivní čekat, že bude naprosto v pořádku. Není to vyloučeno, ale sehnat suchý a funkční 37 let starý karavan je téměř nemožné. A kdybych už něco takového kupoval (jako že já bych ho určitě nekupoval), tak bych byl maximálně obezřetný a zespod bych se na něj rozhodně podíval. Naivní jsou oba, obou je mi líto, jak dopadli, ale na druhou stranu této svojí zkušenosti oba pořádně pomohli.

Je to podobné, jako když vidím v TV zhroucené lidi, kterým vyhoří dům a oni jsou na ulici, protože nedali 1500 ročně za pojištění. Třeba neměli peněz nazbyt, ale šetřili na nepravém místě a nevyplatilo se jim to. Bohužel, to je život. Podle toho je ale shnilej karavan prkotina.
Upravil Hunyady dne 08.03.2013 23:10, před 11 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
jak to tady tak pročítám tak si myslím, že Karel Prokop má v tomto případě plnou pravdu, a jestli si někdo koupí za 30K karavan nepodívá se ani zespoda na podlahu a pod. a pak se diví se že je to vrak je jasný, že tomu při koupi vůbec nerozuměl.
Chybama se prostě člověk učí a jinak myslím, že to celé je mezi kupujícím a prodávajícím a ostatním to může být jedno :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
VlciVlciČlen
Přidáno před 11 let
Teď neřeším napálení se při koupi, ale mějte na paměti i bezpečnost provozu. Takový karavan na silnici dávno nepatří a nelze to ospravedlnit tím že na lepší nejsou peníze a já po karavanu strašně toužím. Karel Prokop má pravdu, že karavan v takovém stavu nejde stylem "kutil" opravit. Podlaha karavanu je základní nosný prvek na který je vše naskládáno. Co se může stát za jízdy si každý představte sám. Nechápu taky, jak prošel STK.
don Ferraridon FerrariČlen
Přidáno před 11 let
Jak jsem již psal, jsem rybář a karavan jsem kupoval hlavně na ryby kam se mnou jezdí rodina, karavan jsem měl v úmyslu z jara odvézt do kempu a nechat ho tam do podzimu, cesta 50 km. Jasně, že jsem nečekal za 35 t. karavan v luxusním stavu, proto jsem kladl důraz na sucho a to mi Vlastík garantoval, bohužel se to ukázalo až po rozebrání stěny.
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
Roberto: nebylo to míněno jako výsměch jen se prostě tomu po více než deseti letech musím smát. Ne škodolibě.
Don Ferrrari a Vlastík: My tomu říkáme školné. Všichni ho občas zaplatíme. Myslím že jsme v životě přišli o víc. Já teda určitě.
Mávnul bych nad tím rukou.

Errare humanum est.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 11 let
Myslím,že don Ferari má jen 3 možnosti na výběr za prvé vrátit karavan,ale na to jak je rozebraný již nepřichází v úvahu za druhé sešrotovat s 35tis.prodělkem nebo za třetí opravit.Oprava není níjak finančně náročná na materiál a když bude prodejce férový tak ji může jako odškodné zaplatit, za práci ti bohužel nikdo nic nedá.Několik karavanů jsem již opravoval technologii opravy nebudu rozepisovat,ale jesli ti to pomůže tak dřevěné konstrukce lepím polyuretanovým lepidlem ICEMA145 lepí i polystyren dřevěnou konstrukci na plech lepím TOTALSEAL 34 a na plech v místě lepení používám penetrační nátěr co se používá pod lepidlo při lepení autoskel.Izolaci lepím i na plech aby nezůstala vzduchová mezera v zimě se tam sráží voda a vnitřní překližky opět po celé ploše.Přeji ti mnoho pracovních úspěchů ať se dílo podaří a karavan slouží do roztrhání těla.
Hanka a Pavel
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vlci napsal:

Teď neřeším napálení se při koupi, ale mějte na paměti i bezpečnost provozu. Takový karavan na silnici dávno nepatří a nelze to ospravedlnit tím že na lepší nejsou peníze a já po karavanu strašně toužím. Karel Prokop má pravdu, že karavan v takovém stavu nejde stylem "kutil" opravit. Podlaha karavanu je základní nosný prvek na který je vše naskládáno. Co se může stát za jízdy si každý představte sám. Nechápu taky, jak prošel STK.
Žijeme jen jednou.
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Můj osobní názor založený ale jen na prohlídce fotek je, že oprava nemá cenu a karavan patří do šrotu. Osobně bych s prodejcem vyjednal výraznou slevu ( třeba i vrátil stan) a karavan sešrotoval. Odstoupení od smlouvy dle mého názoru není reálné, na druhé straně nemůže nést náklady pouze kupující. Holt, každý se učíme a školné je v tomto oboru bohužel realitou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,515,241 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23465 sekund | Průměrně za: 0.23465 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB