Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

podlaha u dveří

Poslední aktualizace před 5 let
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let
Nesouhlasím s názory některých kolegů, že karavan koupený za 30 tisíc musí být nutně šrot.
Ani stáří není důvodem k devastaci. Můj známý před 3 lety koupil stařičkého Knause z roku 83, také zhruba za tyto peníze, karavan je dodnes plně funkčí, bez nějakých vážných poškození, či stop po zatečení, samozřejmě běžné opotřebení osahaného nábytku, vydřených potahů tam je, technicky ale v pohodě. Ono hlavně záleží jak karavan užíváme, jak jej parkujeme a především , v případě, že se objeví nějaké poškození, jak a zda vůbec to opravujeme a udržujeme.
To co postupně zjišťuješ je bohužel důsledek zanedbaného stavu a také zprasené opravy.
Takovýto karavan měl být už dávno sešrotován.
Osobně si myslím, že toto opravovat nemá cenu. Budeš se asi muset buď dohodnout s prodávajícím (těžko ale budeš odstupovat od kupní smlouvy, když už jsi to celé rozebral), nebo se začni smiřovat stím, že jsi šáhl vedle a ta sranda tě stála dost peněz. No a pokud po této zkušenosti na karavany nezanevřeš, příště buď opatrnější (už víš, kam koukat a nespokojuj se jen s tím, co prodávající říká).
Petr V
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Spirit Karel napsal:

Ahoj pánové koupě caravanu za pár koron a 30let starý nevím co vás překvapuje na jeho stavu. Kupte si caravan za 100000kč a dopadnete zrovna tak. Komentáře od těchto pánů jsou úsměvné. Ahoj Karel
Nemáš tak docela pravdu i těch 30tis. je dost pokud jsi ho za tuto částku koupil a bez dalších nákladů - údržby prodal , není nijak úsměvné natož novému majiteli. :o ŠROT vrátit zpět .Vlastiku kolikrát jsi byl pod bydlíkem a něco natřel -kontroloval ,parkoval na betoně nebo na trávě jezdi raději na oslovi -ten dá o sobě vědět.
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 07.03.2013 19:20, před 11 let
don Ferraridon FerrariČlen
Přidáno před 11 let
Petr V: jak jsem psal, bylo mi řečeno, že to už nemá cenu opravovat a ať raději udělám rovnou novou boudu, snažím se ještě někde zjistit něco podrobnějšího k opravě, ale pomalu to už začínám vzdávat, odkryl jsem jen jednu část, nerad bych opravil tohle a pak narazil na další problém.

S Vlastíkem to řešíme po SZ a určitě se nějak dohodneme, přistupuje k tomu férově.
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460
LefikLefikČlen
Přidáno před 11 let
Lidičky tak si hned netrhejte občanky. !)
Před lety psali v ňákým chemickým časáku o opravě dřevěné kontrukce střechy na baráku, injektáží do vlhkostí napadeného dřeva. Myslím že tady na fóru už taky někdo o tom psal. Jde o to, že nemusíme odstrojit karavan až na kostru, ale jen navrtáme dírky, vpravíme chemii a ta zareaguje. Z měkého vodou nacuclého nosníčku se má stát plastový. (Na ztrouchnivělý dřevo už asi není pomoci) .
Máte s tím někdo zkušenosti?
:x
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
don Ferraridon FerrariČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Lefik napsal:

Lidičky tak si hned netrhejte občanky. !)
Před lety psali v ňákým chemickým časáku o opravě dřevěné kontrukce střechy na baráku, injektáží do vlhkostí napadeného dřeva. Myslím že tady na fóru už taky někdo o tom psal. Jde o to, že nemusíme odstrojit karavan až na kostru, ale jen navrtáme dírky, vpravíme chemii a ta zareaguje. Z měkého vodou nacuclého nosníčku se má stát plastový. (Na ztrouchnivělý dřevo už asi není pomoci) .
Máte s tím někdo zkušenosti?
:x


zajímavé, bohužel jsem ve fázi hniloby :-) ale určitě by se informace hodila, jdu hledat
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

Spirit Karel napsal:

Ahoj pánové koupě caravanu za pár koron a 30let starý nevím co vás překvapuje na jeho stavu. Kupte si caravan za 100000kč a dopadnete zrovna tak. Komentáře od těchto pánů jsou úsměvné. Ahoj Karel
Nemáš tak docela pravdu i těch 30tis. je dost pokud jsi ho za tuto částku koupil a bez dalších nákladů - údržby prodal , není nijak úsměvné natož novému majiteli. :o ŠROT vrátit zpět .Vlastiku kolikrát jsi byl pod bydlíkem a něco natřel -kontroloval ,parkoval na betoně nebo na trávě jezdi raději na oslovi -ten dá o sobě vědět.


Hermane,

proč ty nejsi ředitel zeměkoule, když všechno víš nejlp ?

Jó a ten karavan je ročník 1976, jen tak pro zajímavost a když jsem ho kupoval tak jsem byl laik a koukal jsem na vnitřek, ten byl pěkný a také na přístup prodávajícího a ten byl také v pohodě.

Za mě tam nezatékalo, v tomhle mám čisté svědomí a nic jsem kupujícímu nezamlčel, tach si nech prosím, ty blbý kecy pro někoho jiného, ty všeuměle.


Je to ponaučení pro všechny a hlavně pro mě, asi dost drahé ponaučení.

Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Lefik napsal:

Lidičky tak si hned netrhejte občanky. !)
Před lety psali v ňákým chemickým časáku o opravě dřevěné kontrukce střechy na baráku, injektáží do vlhkostí napadeného dřeva. Myslím že tady na fóru už taky někdo o tom psal. Jde o to, že nemusíme odstrojit karavan až na kostru, ale jen navrtáme dírky, vpravíme chemii a ta zareaguje. Z měkého vodou nacuclého nosníčku se má stát plastový. (Na ztrouchnivělý dřevo už asi není pomoci) .
Máte s tím někdo zkušenosti?
:x


jo taky o tom byl článek v Camping, cars a caravans, ale nejdříve se podívej na ty fotky, kde nic není, nepomůže žádná chemie. Ta se dá použít pokud je lať sice napadená hnilobou, ale je tam. Je to jen na dílčí opravy,ne na generálku přívěsu.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
No hlavně je to hodně drahý ponaučení pro kupujícího, nedělej ze sebe Traktoristo oběť:v Nic ve zlým ale podle Tvých reakcí se držíš přísloví" Nejlepší obrana je útok"
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
don Ferraridon FerrariČlen
Přidáno před 11 let
Petr V: někde tady na foru jsem četl, že jsi opravoval nějaký karavan po nehodě, nemáš ještě nějaké fotky pro případnou inspiraci k opravě?
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let
T2 napsal:
Za mě tam nezatékalo, v tomhle mám čisté svědomí a nic jsem kupujícímu nezamlčel, tach si nech prosím, ty blbý kecy pro někoho jiného, ty všeuměle.


Vlastíku neříkej nesmysly, za tebe tam zatékalo a fest, leda bys v dešti nejezdil a parkoval pod střechou. Takhle dřevo za půl roku NESHNIJE!!! Do toho karavanu teče už pár let! A co ty odborné opravy? Místo překližky na bocích sololit polepený kobercem, díra "pro kočku" v podlaze... Prostě jsi koupil šrot a ten jsi prodal dál a teď se ti to vrací, to je celé.
Upravil Jana a Petr V dne 07.03.2013 20:52, před 11 let
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petr V napsal:

Za mě tam nezatékalo, v tomhle mám čisté svědomí a nic jsem kupujícímu nezamlčel, tach si nech prosím, ty blbý kecy pro někoho jiného, ty všeuměle.


Vlastíku neříkej nesmysly, za tebe tam zatékalo a fest, leda bys v dešti nejezdil a parkoval pod střechou. Takhle dřevo za půl roku NESHNIJE!!! Do toho karavanu teče už pár let! A co ty odborné opravy? Místo překližky na bocích sololit polepený kobercem, díra "pro kočku" v podlaze... Prostě jsi koupil šrot a ten jsi prodal dál a teď se ti to vrací, to je celé.


Nevím jestli si ještě někdy koupím karavan z druhé ruky, je to hrozné zjištění.

Asi bude nejlepší si karavan odvézt zpět a opravit si ho pro sebe, nechci strkat svoje peníze do cizího karavanu.

Už domlouvám s kupujícím prohlídku karavanu, aby jsme se pohnuli dál.

ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT.

Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
Vlastíku Bohužel musím souhlasit s Petrem V, možná tam zatékalo před Tebou, ale za Tebe rozhodně ano.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

traktorista2 napsal:

Citovat

Petr V napsal:

Za mě tam nezatékalo, v tomhle mám čisté svědomí a nic jsem kupujícímu nezamlčel, tach si nech prosím, ty blbý kecy pro někoho jiného, ty všeuměle.


Vlastíku neříkej nesmysly, za tebe tam zatékalo a fest, leda bys v dešti nejezdil a parkoval pod střechou. Takhle dřevo za půl roku NESHNIJE!!! Do toho karavanu teče už pár let! A co ty odborné opravy? Místo překližky na bocích sololit polepený kobercem, díra "pro kočku" v podlaze... Prostě jsi koupil šrot a ten jsi prodal dál a teď se ti to vrací, to je celé.


Nevím jestli si ještě někdy koupím karavan z druhé ruky, je to hrozné zjištění.

Asi bude nejlepší si karavan odvézt zpět a opravit si ho pro sebe, nechci strkat svoje peníze do cizího karavanu.

Už domlouvám s kupujícím prohlídku karavanu, aby jsme se pohnuli dál.

ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT.

Vlastik.


KAŽDOPÁDNĚ JSI TO PRODAL JAKO TOTÁLNÍ ŠROT
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petr a Lucie napsal:

Vlastíku Bohužel musím souhlasit s Petrem V, možná tam zatékalo před Tebou, ale za Tebe rozhodně ano.


OK, s tím už jsem se smířil. Jen jsem chtěl napsat, že jsem o tom nevěděl.

Teď jsem dostal od kupujícího SZ, která úplně mění situaci, bohužel pro kupujícího.

S někým to tady rozeberu v SZ a pak odpovím.

Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj všem. Pěkné, jak tohle vlákno rozčeřilo v poslední době celkem klidnou hladinu C24. Je mi líto obou aktérů, toho jednoho ale víc. Dostala mě věta:
"ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT." Tu jsem moc nepochopil.
Nicméně chci hlavně říct, že mě při pomyšlení, kolik takových strojů lítá na našich silnicích, tak trochu běhá mráz po zádech.
Mirek
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Mirek a Iva napsal:

Ahoj všem. Pěkné, jak tohle vlákno rozčeřilo v poslední době celkem klidnou hladinu C24. Je mi líto obou aktérů, toho jednoho ale víc. Dostala mě věta:
"ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT." Tu jsem moc nepochopil.
Nicméně chci hlavně říct, že mě při pomyšlení, kolik takových strojů lítá na našich silnicích, tak trochu běhá mráz po zádech.
Mirek


přesně tak, nechtěl bych jet za ním, když přejede koleje a vypadne z něj lednička... a podle těch fotek by to bylo víc než reálné. Bohužel, co se karavanů týče, stáváme se smetištěm toho, co na západní Evropě dosloužilo. Ale toto bych snad nechtěl ani jako stavební buňku.
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Mirek a Iva napsal:

Ahoj všem. Pěkné, jak tohle vlákno rozčeřilo v poslední době celkem klidnou hladinu C24. Je mi líto obou aktérů, toho jednoho ale víc. Dostala mě věta:
"ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT." Tu jsem moc nepochopil.
Nicméně chci hlavně říct, že mě při pomyšlení, kolik takových strojů lítá na našich silnicích, tak trochu běhá mráz po zádech.
Mirek


Je mi z vás ( pouze z některých ) smutno :|

Pro vysvětlení, ale asi už naposledy, jelikož mě to už unavuje :|

a nebo radši už ne, už jsem toho napsal dost a pro ty co si sedí na vedení, je to stejně jedno, že Míro :r

A teď se do mě můžete pustit, já už snesu všechno p)

traktorista2 !^ !^
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

traktorista2 napsal:

Citovat

Mirek a Iva napsal:

Ahoj všem. Pěkné, jak tohle vlákno rozčeřilo v poslední době celkem klidnou hladinu C24. Je mi líto obou aktérů, toho jednoho ale víc. Dostala mě věta:
"ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT." Tu jsem moc nepochopil.
Nicméně chci hlavně říct, že mě při pomyšlení, kolik takových strojů lítá na našich silnicích, tak trochu běhá mráz po zádech.
Mirek


Je mi z vás ( pouze z některých ) smutno :|

Pro vysvětlení, ale asi už naposledy, jelikož mě to už unavuje :|

a nebo radši už ne, už jsem toho napsal dost a pro ty co si sedí na vedení, je to stejně jedno, že Míro :r

A teď se do mě můžete pustit, já už snesu všechno p)

traktorista2 !^ !^


Naopak Ty "unavuješ" ostatní a ještě k tomu jsi drzý
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

traktorista2 napsal:

Citovat

Mirek a Iva napsal:

Ahoj všem. Pěkné, jak tohle vlákno rozčeřilo v poslední době celkem klidnou hladinu C24. Je mi líto obou aktérů, toho jednoho ale víc. Dostala mě věta:
"ASI JSEM KOUPIL ŠROT A NALÍTL, KAŽDOPÁDNĚ JSEM TO NEPRODÁVAL JAKO ŠROT." Tu jsem moc nepochopil.
Nicméně chci hlavně říct, že mě při pomyšlení, kolik takových strojů lítá na našich silnicích, tak trochu běhá mráz po zádech.
Mirek


Je mi z vás ( pouze z některých ) smutno :|

Pro vysvětlení, ale asi už naposledy, jelikož mě to už unavuje :|

a nebo radši už ne, už jsem toho napsal dost a pro ty co si sedí na vedení, je to stejně jedno, že Míro :r

A teď se do mě můžete pustit, já už snesu všechno p)

traktorista2 !^ !^


Naopak Ty "unavuješ" ostatní a ještě k tomu jsi drzý


To je krásná pochvala, to si dám zarámovat.

PS : Taky tě mám rád Dědo Lebedo :r

traktorista2
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
Taky jsem zažil /koupil něco podobného viz naše vlákno:
http://caravan24....um_id=4111
nerozuměl jsem tomu tak holt jsem si to musel nechat opravit :(
podle mně jiné řešení moc není. :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 07.03.2013 22:23, před 11 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 1
gregor

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,529,916 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24616 sekund | Průměrně za: 0.24616 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB