Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

podlaha u dveří

Poslední aktualizace před 5 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
A kdo Ti takový dárek nadělil? Někdo odtud?:he
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
Tuaregu Bohužel, někdo od tud....
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Myslím že by nebylo celkem od věci zveřejnit jméno toho dobráka:(
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
kup karavanu do 50-ti tisíc..... najdeš co hledáš. Ale říká, že o tom nevěděl.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

tuareg napsal:

Myslím že by nebylo celkem od věci zveřejnit jméno toho dobráka:(


no. bonzovat se nema, to bylo za komousu, ale definitivne dotycny prodejce pokud vedel v jakym to je stavu by se mel nad sebou minimalne zamyslet! ne-li vratit prachy.. muj karavan to neni ale nasr.... me to fakt pekne po zhlednuti te fotogalerie. do toho muselo zatekat minimalne jedno desetileti. nesnasim kdyz se lide takhle zbavuji veci o ketrych vedi ze jsou spatne a kupujicimu do oci o tom lzou... takhle ja jsem si nalitl s rzi a prevodovkou na mym kosmikovi. po pul roce bylo jasne ze auto hnije na nekolika mistech a bylo to profesionalne zamaskovane a prevodovka mela nacaty synchron na trojce a prodejce me tvrdil ze je to jen nedostatkem oleje ze staci dolit a odezni to samo.... no, prevodovka vymenena, zamaskovana rez odstranena ale tohle mu nikdy nezapomenu, stalo me to majlant navic....

jak se rika, na kazdou svini se vari voda... jen to nekdy dyl trva. kazdopadne novemu majiteli preju hodne dobre nalady pri vymene podlahy, aspon na konci bude poradne pysnej na sebe ze to opravil a jak se to povedlo. preju hodne stesti
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Tak už vím T2
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

tuareg napsal:

Myslím že by nebylo celkem od věci zveřejnit jméno toho dobráka:(


Ten dobrák jak píšeš jsem já.

Já jsem o žádném zatečení nevěděl, když jsem karavan prodával, tak jsem vše a popravdě popsal. Nic jsem nikdy neskrýval a proto se k tomu můžu i přihlásit.

Spousta karavanistů si karavan prohlížela a moc se jim líbil.

jak múžu, já jako laik toto vědět. Od koupě karavanu jsem na karavan nešahal. Koupil jsem ho za 30.000,- kč, bez předstanu a za 35.000,- kč prodal i s novým předstanrm za 6.000,- kč + 1.300,- kč za koberec.

CHCETE ŘÍCT, ŽE TO BYLA MOJE CHYBA, že jsem si měl vše před koupí překontrolovat. Jak asi ? Bylo mi řečeno abych koukal na stropy a ty byly v pohodě.
Dostal jsem rady od Vás, zkušenějších karavanistů. JSEM V TOM NAPROSTO NEVINĚ.

traktorista2
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

traktorista2 napsal:

Citovat

tuareg napsal:

Myslím že by nebylo celkem od věci zveřejnit jméno toho dobráka:(


Ten dobrák jak píšeš jsem já.

Já jsem o žádném zatečení nevěděl, když jsem karavan prodával, tak jsem vše a popravdě popsal. Nic jsem nikdy neskrýval a proto se k tomu můžu i přihlásit.

Spousta karavanistů si karavan prohlížela a moc se jim líbil.

jak múžu, já jako laik toto vědět. Od koupě karavanu jsem na karavan nešahal. Koupil jsem ho za 30.000,- kč, bez předstanu a za 35.000,- kč prodal i s novým předstanrm za 6.000,- kč + 1.300,- kč za koberec.

CHCETE ŘÍCT, ŽE TO BYLA MOJE CHYBA, že jsem si měl vše před koupí překontrolovat. Jak asi ? Bylo mi řečeno abych koukal na stropy a ty byly v pohodě.
Dostal jsem rady od Vás, zkušenějších karavanistů. JSEM V TOM NAPROSTO NEVINĚ.

traktorista2


teda opravdu koukam, fakt cestnej clovek, ze se prizna i kdyz ho chtej skoro dat na pranyr. zrovna jsem to chtel napsat ze muze i pravdou byt ze to predesly majitel vedet ani nemusel. takze je na miste omluva ode me za tu varici se vodu na kazdou svini. Kazdopadne to nic nemeni na tom ze novy majitel mude mit prace az nad hlavu :-( ty skryte zavady jsou obcas opravdu hodne skryte.... a vylezou na svetlo v nejnevhodnejsi chvili...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
K
ketzlmediČlen
Přidáno před 11 let
Vrať mu peníze a tobě se taky uleví.!e
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

traktorista2 napsal:

Citovat

tuareg napsal:

Myslím že by nebylo celkem od věci zveřejnit jméno toho dobráka:(


Ten dobrák jak píšeš jsem já.

Já jsem o žádném zatečení nevěděl, když jsem karavan prodával, tak jsem vše a popravdě popsal. Nic jsem nikdy neskrýval a proto se k tomu můžu i přihlásit.

Spousta karavanistů si karavan prohlížela a moc se jim líbil.

jak múžu, já jako laik toto vědět. Od koupě karavanu jsem na karavan nešahal. Koupil jsem ho za 30.000,- kč, bez předstanu a za 35.000,- kč prodal i s novým předstanrm za 6.000,- kč + 1.300,- kč za koberec.

CHCETE ŘÍCT, ŽE TO BYLA MOJE CHYBA, že jsem si měl vše před koupí překontrolovat. Jak asi ? Bylo mi řečeno abych koukal na stropy a ty byly v pohodě.
Dostal jsem rady od Vás, zkušenějších karavanistů. JSEM V TOM NAPROSTO NEVINĚ.

traktorista2


...teda promiň Vlastíku ( a taky sorry že Ti tykám), ale říkat že Ti radili zkušení karavanisté kam koukat? To snad nemůžeš myslet vážně? Nebo jsi neposlouchal co všechno ti říkali? Přeci každý, kdo se ohne pod karavan i nezkušený karavanista musí vidět, že ta podlaha je odspodu záplatovaná... díra pro kočky? To je pohádka? Hned u dveří??? Zjevně jsi při koupi naletěl i ty. Až budeš kupovat další, vezmi si někoho s sebou. Osobně Ti klidně pomůžu, nebyslím daleko od Tebe. Zrovna tak nechápu, že se pod karavan nepodíval kupující . Bylo by asi fakt fér, tu "koupi" anulovat. Čestně a férově bys to vyřešil . Je ale samozřejmě na Vás, jak se dohodnete, Toto je jen můj názor. Petr V
Upravil Jana a Petr V dne 07.03.2013 00:35, před 11 let
VlciVlciČlen
Přidáno před 11 let
Za 35 000,-Kč přece nejde koupit karavan který je ve 100% stavu, to se musí počítat s do do.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vlci napsal:

Za 35 000,-Kč přece nejde koupit karavan který je ve 100% stavu, to se musí počítat s do do.


jistě, o tom žádná, ale pokud tvrdím že je suchý a nezateklý... a pak by se ta podlaha dala ždímat...
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petr V napsal:

Citovat

Vlci napsal:

Za 35 000,-Kč přece nejde koupit karavan který je ve 100% stavu, to se musí počítat s do do.


jistě, o tom žádná, ale pokud tvrdím že je suchý a nezateklý... a pak by se ta podlaha dala ždímat...


Ale já ho měl suchý a nezateklý,

já to moc nechápu, kdyby to tam bylo mokré, tak by museli být mokré koberce a ty nebyly. Toho bych si snad všimnul. A když jsem ho koupil, tak mi ho prolézali zespoda chlapi na chatě a nic neříkali.

Každopádně jsem asi pěkně nalít, je to ponaučení pro příště. Jestli nějaký příště bude, tak si určitě vezmu odborníka na karavany.

A k tomu karavanu, myslím si, že sem nic špatného neproved a ani jsem karavan nepředražil a proto si myslím, že by po mě nový majitel nic chtít neměl.

Ale když něco bude chtít, něco rozumného, tak mu to snad i dám. V životě jsem přišel už o dost, vlastní blbostí. I když nevím jak se k tomuto mám postavit, jelikož mám čisté svědomí a nic jsem nezamlčel.
Vše si mohl v klidu prohlédnout, nikdo na něj netlačil a já jsem si nikdy nevšiml, že by tam nějak zatékalo.

Tím se nezbavuji své odpovědnosti, také bych byl naštvaný a jsem naštvaný a hlavně kdybych ho prodával jako zateklý, tak tam přeci nenechám na karavanu svoje polepky, Caravan24 a traktorista2, aby mě každý mohl vyhledat.

Jsem v tom doopravdy nevině.

Myslím si, že majitel je rozumný a že se společně dobereme k nějakému kompromisu.

Přiznám se, že bych si ten karavan radši vzal nazpátek, jenže si peníze netisknu a 35.000,- v hotovosti pod polštářem nemám a půjčovat si nechci.
A teď babo raď :x

Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Vlastiku : Nedělej se že jsi laik , viděl jsem ty fotky . Kdybys to koupil ty
tak nevím jak bys reagoval , já bych to nevzal ani za darmo nejsem tak bohatý. Já se o svoje starám a vylepšuji ho i když vím že se mi to nikdy nevrátí ta investice -jak popisuješ ty že jsi jej jen užíval a udržba je vidět. To je můj názor nic ve zlým .:(
Žijeme jen jednou.
don Ferraridon FerrariČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím, tak dnes jsem pátral dále a zjistil jsem, že tam kde byl přilepený koberec na zeď je opravené obložení a po odstranění jsem našel hrůzu, přidal jsem fotky do alba: http://donferrari...y_nezateka
Teď otázka, sice jsem tu dnes měl na návštěvě pána co se na to podíval a řekl, že bude lepší odmontovat boudu z podvozku a začít dělat novou :v, proto se ptám i tady, zda se to dá nějak zachránit? Celá ta stěna je taková chatrná, je vidět, že už to někdo opravoval, jsou tam nové rošty ale tam, kde je nejvíce vlhkosti, je vše staré, dřevo se drolí v ruce a plech už v něm nedrží a je vidět ven, děkuji za případné tipy,
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460
S
Spirit KarelČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj pánové koupě caravanu za pár koron a 30let starý nevím co vás překvapuje na jeho stavu. Kupte si caravan za 100000kč a dopadnete zrovna tak. Komentáře od těchto pánů jsou úsměvné. Ahoj Karel
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 11 let
Jestli jsem koukl na ty fotky dobře, tak je to vyzvlínané až skoro nahoru. Čím to bylo zakryté v tom rohu, že to nebylo vidět?
Bombíci
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Bombici napsal:

Jestli jsem koukl na ty fotky dobře, tak je to vyzvlínané až skoro nahoru. Čím to bylo zakryté v tom rohu, že to nebylo vidět?


V rohu byly nalepené koberce,

furt nemůžu pochopit, proč ty koberce jak na stěnách, tak na podlaze nebyly mokré ?

Prosím někoho fundovaného o vysvětlení.

Předem děkuji za ochotu, Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
No fundovaný nejsem, ale dovedu si představit vrstvu voděodpudivého lepidla....

Bez rýpání, bez emocí: fakt hodně shnilé, to není od září. Je to škoda, když bydlíky takto trpí kvůli kousku vydrolené izolace.
don Ferraridon FerrariČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petr a Lucie napsal:

No fundovaný nejsem, ale dovedu si představit vrstvu voděodpudivého lepidla....

Bez rýpání, bez emocí: fakt hodně shnilé, to není od září. Je to škoda, když bydlíky takto trpí kvůli kousku vydrolené izolace.


tam kde jsem to sundal je sololitová deska, již to někdo měnil a opravoval konstrukci, bohužel pouze část a to co je přímo ve spoji bočnice s předkem je totálně shnilé a nacpaný tmel, sololit je z vnitřní strany opatřen nějakou fólii, proto asi neprosákl koberec, na podlaze bylo pod kobercem linoleum, je to fakt škoda, viděl jsem ještě starší karavany a v perfektním stavu, je to o přístupu.
Já (42) Miruška (35) Dominik (15) Vanesska (10) Chevrolet Lumina APV 3,8 USA verze Škoda felície 1,6 bydlík Wilk 460
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,522,493 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26706 sekund | Průměrně za: 0.26706 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB