Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Pomáhat a chránit?

Poslední aktualizace před 10 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Sakra a já teď pročetl celé vlákno s nadějí, že na konci bude nějaké závěrečné resumé... :o


resume bude az ho chytej a nekdo ho konecne odbouchne zmetka fetackyho.... http://www.carava...d_id=16844
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Sakra a já teď pročetl celé vlákno s nadějí, že na konci bude nějaké závěrečné resumé... :o
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

TomTP napsal:

Doba pokročila a tak by jsme se tedy mohli dozvědět, jak to celé vlastně dopadlo. Pažout tu už rok nebyl a já tak nerad nedořešený příběhy. Nevíte někdo něco bližšího ?

Zkoušel jsem něco zjistit na OVK a GIBS hned zpočátku, ale žádný takový případ neprošetřovali. Buď bylo oznámení provedeno později, nebo to bylo třeba jinak. :x Měl by se vyjádřit Pažout.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
F
ferdasanČlen
Přidáno před 10 let
Vůbec se pažoutovi nedivím.Mě taky přesvědčovali ať škodu způsobenou na majetku neuvádím tak vysokou,že to budou muset vyšetřovat,a že ty rozštípaný vchodový dveře jsou vlastně v pořádku,protože to na nich skoro není vidět.Držím mu palce.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let
Doba pokročila a tak by jsme se tedy mohli dozvědět, jak to celé vlastně dopadlo. Pažout tu už rok nebyl a já tak nerad nedořešený příběhy. Nevíte někdo něco bližšího ?
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
22.03.2013 00:15 #73 Re: Pomáhat a chránit?


Hatiti

:g:^
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Me2d napsal:
.... hlavně abychom se někde sešli:x

No - to už je na nás! Předesílám, že velké hromadné akce s desítkami posádek nás opravdu nelákají (a není to kvůli tomu, že by jste mi všechno vychlastali)! Prostě to chce něco komornějšího ...


Skype ? :D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Me2d napsal:
.... hlavně abychom se někde sešli:x

No - to už je na nás! Předesílám, že velké hromadné akce s desítkami posádek nás opravdu nelákají (a není to kvůli tomu, že by jste mi všechno vychlastali)! Prostě to chce něco komornějšího ...
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
FRŤAN, FRŤAN beru si hérneček raději aby na mě zbylo i 2. kolo!j hlavně abychom se někde sešli:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

TomTP napsal:
...já dám do placu domácí klobásky nebo salámek...no a Blue zatím napíše tu část příspěvku kde se někoho zastávám (umocněno důrazem na ptactvo)..čistě pro mou slepotu a je to v cajku :^!)


V tym připadku je všechno v pořádku a brambory jsou v řádku! :_ :D
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hatiti napsal:

Už jsme byli u žrádla a chlasu a teď už jsme zase v .... :o


Nejsme. Klidně nalejvej...já dám do placu domácí klobásky nebo salámek...no a Blue zatím napíše tu část příspěvku kde se někoho zastávám (umocněno důrazem na ptactvo)..čistě pro mou slepotu a je to v cajku :^!)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let
Už jsme byli u žrádla a chlasu a teď už jsme zase v .... :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Blue napsal:

Citovat

TomTP napsal:

Nechci bejt v žádným případě rejpavej. Ale, můžu vědět jak víš, že to udělal schválně ? A jakými jakými známosti byl podpořen ? A proč rez nemůže být metr od auta ? Cenovou škodu určuje pojišťovna, ta nemá s policií nic společného. Ta určuje pouze vinu a to podle zákona, kde se na schválnost nebo náhodu nebo cokoliv jinýho nehraje, byť by to tak bylo.

S tím alkoholem u druhého, měl jsem za to, že vše se stvrzuje podpisem na protokolu o výslechu. Pokud ne, tak to je k zamyšlení teda...


Rejpavej už jsi...


Používání hmoty v mozku = rejpavost. Jsem zvyklý na tyto názory. Názory ješitných povah. Ješitná povaha něco napíše a je to nedotknutelné jak ona sama, v případě ohrožení tohoto stavu kope a uráží. Napiš mi prosím tě jediný slovo , kde se někoho zastávám. A pokud by šlo i těch pár otázek který zůstaly v návalu krve do hlavy nezodpovězeny. Čistě a nestranně. Co jsem psal, jsem psal právě proto, že jsem u toho nebyl jak sama a velice správně podotýkáš. Takže vim kulový a reaguju na jednostranný popis. Nikde jsem nepsal že to nebylo tak jak jsi psala, ale na druhou stranu prostě hned nežeru co mi je stroze kdesi předkládáno a ještě na povel. S těma vránama máš pravdu. Obcházím je obloukem. Tímto se nějaké smysluplné debaty s tebou dobrovolně vzdávám. Ahoj a fajn den.

A co se týká pojišťoven, mě osobně víc žere to, že veškeré vybrané pojištění (na úrovni možné přežití desítek pojišťoven) je většina z těchto financí vyplacena na údržbu režijního chodu byznysu (tisíce dealerů různě provázaných se stovkami dalších finančních subjektů) a aby si dal poškozený řidič svoje auto do původního odpovídající stavu, tak se musí pomalu soudit o výši vyplacené částky, protože na pojistné plnění jde tragicky malá hromádečka korun. V Německu je pár procent na režie pár pojišťoven a vše ostatní a do posledního eura jde na odškodnění a pojistné plnění.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 22.03.2013 17:33, před 11 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Bombici napsal:
To je proto, že Habásek nemá katamaran a ty nejezdíš na kolo :)
Tak si udělejte třeba grilovací výjezd, nebo tak něco. Pavel přeci i peče chleba či bábovku na plynovém vařiči. Ale myslím, že kdyby šlo o to, tak to raději aby upekl něco z prasátka, což? !r


Mno - taky peču, i když pravda, raději to "ošípané" .... :)
Máš pravdu! Meze už se rozehřívají ... něco by to chtělo podniknout!
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Habasek napsal:

Hatiti,kdo to je???Aha to je ten s tím velkým..........Ivecem přeci.
Kamile moc tě oba pozdravujeme.
Blanka a Pavel
(jenom tak na okraj,jak to je stím panákem???) !)


Pavle ahooooj!
Jak jistě víš, bez potřebných zásob nikdy nevyjíždím! Dobrá, budu li vědět, že se potkáme, vezmu bednu Fernoucha navíc, jo?!
Ale kurňa, už by bylo na čase se někde potkat! Vašeho novýho mazla znám jenom z Tvého inovovaného "avataru"! Kudla! !c :_


To je proto, že Habásek nemá katamaran a ty nejezdíš na kolo :)
Tak si udělejte třeba grilovací výjezd, nebo tak něco. Pavel přeci i peče chleba či bábovku na plynovém vařiči. Ale myslím, že kdyby šlo o to, tak to raději aby upekl něco z prasátka, což? !r
Bombíci
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Habasek napsal:

Hatiti,kdo to je???Aha to je ten s tím velkým..........Ivecem přeci.
Kamile moc tě oba pozdravujeme.
Blanka a Pavel
(jenom tak na okraj,jak to je stím panákem???) !)


Pavle ahooooj!
Jak jistě víš, bez potřebných zásob nikdy nevyjíždím! Dobrá, budu li vědět, že se potkáme, vezmu bednu Fernoucha navíc, jo?!
Ale kurňa, už by bylo na čase se někde potkat! Vašeho novýho mazla znám jenom z Tvého inovovaného "avataru"! Kudla! !c :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
H
HabasekČlen
Přidáno před 11 let
Hatiti,kdo to je???Aha to je ten s tím velkým..........Ivecem přeci.
Kamile moc tě oba pozdravujeme.
Blanka a Pavel
(jenom tak na okraj,jak to je stím panákem???) !)
BlueBlueČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Blue napsal:
... Ahoj, promiň, ty máš také gumíka? Už jste někde byli s námi gumáky?


No jistě!
V roce 2011 v Cholíně na Slapech a pak na Dalešicích.
Ale jinak jezdíme raději sami na větší vodní plochy. Nám totiž tak moc zase nevadí "zákaz provozu spalovacích motorů", bo máme i plachty ... :o


Petr tě zná, já zatím ne. Tak někdy a někde. Plachty by se mi líbily.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Blue napsal:
... Ahoj, promiň, ty máš také gumíka? Už jste někde byli s námi gumáky?


No jistě!
V roce 2011 v Cholíně na Slapech a pak na Dalešicích.
Ale jinak jezdíme raději sami na větší vodní plochy. Nám totiž tak moc zase nevadí "zákaz provozu spalovacích motorů", bo máme i plachty ... :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
BlueBlueČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

pazout napsal:

Hatiti,jako zakladatel vlákna na toho frťana jdu! Jsem rád, že atmosféra na vlákně se uklidnila. Nějaké hádky by mě mrzeli víc než to co se mi stalo. I když cca 2 x 3000Kč za opravu vykradených aut + 1990Kč za záchytku,kde jsem byl tutově nejstřízlivější klient v dějinách také naserou.
Moc moc děkuji za Vaše příběhy,cítím,že v té zvůli státní moci nejsem sám!
Hatiti nemáš ty vestavbičku v červeném ivecu a katamaran?Párkrát jsme vedle sebe stáli. Modrý pažoutek (peugeotek) + zodiac s 10 koňkou Johnson.


Ahoj, promiň, ty máš také gumíka? Už jste někde byli s námi gumáky?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 23
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,536,766 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31623 sekund | Průměrně za: 0.31623 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB