Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Pomáhat a chránit?

Poslední aktualizace před 10 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

floridan79 napsal:

se bojim ze se akorat navezes do poradnyho pruseru... v tomdle state jit proti autoritam = vymyslej neco proti tobe a vyzeres si to s velkou paradou... na zachytce uz jsi byl tak aby to nebyl jen zacatek....


To myslíš vážně ??? V každé skupině lidí, ať už to jsou policisté, právníci, lékaři atd. se najde někdo kdo tam nepatří a my musíme udělat vše proto, aby na svém místě nezůstal. Pokud opravdu vše proběhlo tak jak píše Pažout, doufám, že ten policista již brzy nebude oblékat uniformu.
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

Nějak mi uniklo zda to byly měštáci nebo státní policie , městská to bych ještě bral že tam k tomu může dojít . Většinu zavážnějších případů postupují státní policii , tak se toho chtěli zbavit - ale blbě ,někteří známi se tím ani netají že se raději otočí aby nic neviděli - je to jen samé papírování a výsledek je minimální - jak a v čem o tom by se dalo polemizovat.:i


Moje špatné zkušenosti, jsou jak s městkou, tak ze státní. Proto výše popsanému věřím, zapadá to. Musím ovšem dodat že se nejedná ani tak o instituci, ale o to na koho narazíte. Nedělám si iluze a tak již se mi stalo, že jsem byl naopak příjemně překvapen a když chtějí pracují dobře.
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hroch napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

se bojim ze se akorat navezes do poradnyho pruseru... v tomdle state jit proti autoritam = vymyslej neco proti tobe a vyzeres si to s velkou paradou... na zachytce uz jsi byl tak aby to nebyl jen zacatek....


To myslíš vážně ??? V každé skupině lidí, ať už to jsou policisté, právníci, lékaři atd. se najde někdo kdo tam nepatří a my musíme udělat vše proto, aby na svém místě nezůstal. Pokud opravdu vše proběhlo tak jak píše Pažout, doufám, že ten policista již brzy nebude oblékat uniformu.


:g:g:g Hrochu naprostý souhlas, jen bych moc nevěřil tomu závěru. Uniformu oblékat bude i za cenu že se to zamete, nic méně neozvat se je to nejhorší řešení, jelikož to podporuje zlořád.
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 11 let
Ja verim aj v dobry koniec. Kamaratovi sa stalo nieco podobne. Ten isiel po tom policajtovi ako pes po udenom. Vsade fotil peslapy. Raz spatne parkovali, potom neustrojeny a v nebezpecnom mieste zastavovali a ohrozovali bezpecnost, inokedy prevazali civilnu osobu a sam sa im nukal na zastavenie.
Pokazde volal na 158 ze menovany jedna zaujato za ucelom dosiahnutia financneho prospechu a pod.
Nakoniec sami kolegovia zavolali inspekciu, a ked borca prepustili, tak teraz ma policajne oddelenie klud.
Ja by som robil to iste a este by som zavolal do niekolkych televizii a ponukol to ako namet na reportaz.
Verim ze to dotiahnes do uspesneho konca.

Milan
Milan!y a ShockIvana
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Akorát mi z toho pořád není jasný proč ta záchytka?:x
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

tuareg napsal:

Akorát mi z toho pořád není jasný proč ta záchytka?:x


Také mě to zajímá. Pažout to už ale údajně oznámil, tak se výsledek určitě brzy dozvíme.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Tu záchytku chtěli na něj nahrát aby se ho zbavili a dali to do zápisu a je vymalováno - žádné pátraní, je to celé hloupé to jejich jednání .:(
Žijeme jen jednou.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
No ono dostat někoho na záchytku není jen tak, o přijetí nerozhoduje policije ale službu konající lékař. A pokud člověk neohrožuje okolí nebo sebe tak ho nikdo nepřijme, dokonce ani ne když je přistižen za volantem v podnapilém stavu, nebo když je účastníkem dopravní nehody( viz Janoušek). Maximálně dotyčného odvezou na odběr krve a tím to končí( pokud není totálně opilý)
Proto mě připadá že nás pán tak trochu tahá za fusekli a nebo neříká celou pravdu.
Za mě- tomu nevěřím.!^
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

Tu záchytku chtěli na něj nahrát aby se ho zbavili a dali to do zápisu a je vymalováno - žádné pátraní, je to celé hloupé to jejich jednání .:(


V případě umístění na záchytku policie navrhuje, ale lékař, který musí před tím provést vyšetření, rozhoduje zda osoba na záchytku bude umístěna, nebo pobytu tam není schopná. Bez doporučení lékaře by měli smůlu.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
P
pazoutNováček
Přidáno před 11 let

Citovat

Cattani napsal:

Citovat

Herman napsal:

Tu záchytku chtěli na něj nahrát aby se ho zbavili a dali to do zápisu a je vymalováno - žádné pátraní, je to celé hloupé to jejich jednání .:(


V případě umístění na záchytku policie navrhuje, ale lékař, který musí před tím provést vyšetření, rozhoduje zda osoba na záchytku bude umístěna, nebo pobytu tam není schopná. Bez doporučení lékaře by měli smůlu.


Tak po určitém víkendovém pátrání mohu sdělit, že umístění na záchytku nařídila Policie státní ČR - dozorčí obvodního oddělení.Důvodem bylo to, že se bezdůvodně zdržuji v čekárně tohoto oddělení.Umístění na záchytku neprovedla ale sama policie,nařídila jí strážníkům městské policie.Ti samozřejmě nebyli obeznámeni s tím,že jsem přišel podat oznámení.S umístěním nesouhlasili,ale provedli ho po předložení písemného příkazu s razítkem policie státní ČR.Ihned před dveřmi oddělení policie mě ale upozornili,že mám neprodleně podat trestní oznámení na gibs.Na samotné záchytce nebyl lékař,pouze 2 zřízenci a nebylo ani žádné vyšetření motorického či jiného rázu.Opět rozhodující bylo razítko státní policie s dovětkem,že byla provedena orientační dechová zkouška jejíž výsledek nikdo nikdy neviděl, natož aby byl mnou podepsán či odsouhlasen.
Je to prostě strašný paskvil,pánové já bych navrhoval,aby už se to tu neřešilo a nehypotézovalo. Je tu 5 tisíc lidí a já bych nerad,aby se určité informace dostaly tam kam nemají.Za věcné rady děkuji,zvláště Tomovi TP.Všechno už mám sepsané a zítra nebo pozítří jdu osobne podat oznámení o možném tr.činu (omezení osobní svobody,zneužití pravomoci).
O výsledku celé situace vás budu informovat včetně adresy obvodního oddělení,kde se věc udála.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
To by mě docela zajímalo odkud jsi. Od kdy velí a úkoluje PČR Městskou policii? To už si z nás děláš fakt srandu?
A na záchytce byl jenom zřízenec? A ten o něčem rozhodnul? To jsou ale náhody. No a teď ještě tu o Perníkové chaloupce, tu máme nejraděj. Nic ve zlým, ale to samo o sobě už je na diagnózu.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
P
pazoutNováček
Přidáno před 11 let

Citovat

tuareg napsal:

To by mě docela zajímalo odkud jsi. Od kdy velí a úkoluje PČR Městskou policii? To už si z nás děláš fakt srandu?
A na záchytce byl jenom zřízenec? A ten o něčem rozhodnul? To jsou ale náhody. No a teď ještě tu o Perníkové chaloupce, tu máme nejraděj. Nic ve zlým, ale to samo o sobě už je na diagnózu.

No evidentně byla chyba něco zde psát a na něco se ptát.Šlo mi pouze o to,že více hlav více ví.Odkud jsem ti posílám soukromě a přeji ti ať se ti nikdy nic podobného nepřihodí (ani vloupání, ani střetů s neschopností či lenosti státní moci),protože těch lidí,kteří se na ulici neotočí k problému zády asi brzy moc nebude-já už jsem tedy100 pro o iluze přišel.Ale třeba ti pomůže policie.
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

pazout napsal:

Citovat

Cattani napsal:

Citovat

Herman napsal:

Tu záchytku chtěli na něj nahrát aby se ho zbavili a dali to do zápisu a je vymalováno - žádné pátraní, je to celé hloupé to jejich jednání .:(


V případě umístění na záchytku policie navrhuje, ale lékař, který musí před tím provést vyšetření, rozhoduje zda osoba na záchytku bude umístěna, nebo pobytu tam není schopná. Bez doporučení lékaře by měli smůlu.


Tak po určitém víkendovém pátrání mohu sdělit, že umístění na záchytku nařídila Policie státní ČR - dozorčí obvodního oddělení.Důvodem bylo to, že se bezdůvodně zdržuji v čekárně tohoto oddělení.Umístění na záchytku neprovedla ale sama policie,nařídila jí strážníkům městské policie.Ti samozřejmě nebyli obeznámeni s tím,že jsem přišel podat oznámení.S umístěním nesouhlasili,ale provedli ho po předložení písemného příkazu s razítkem policie státní ČR.Ihned před dveřmi oddělení policie mě ale upozornili,že mám neprodleně podat trestní oznámení na gibs.Na samotné záchytce nebyl lékař,pouze 2 zřízenci a nebylo ani žádné vyšetření motorického či jiného rázu.Opět rozhodující bylo razítko státní policie s dovětkem,že byla provedena orientační dechová zkouška jejíž výsledek nikdo nikdy neviděl, natož aby byl mnou podepsán či odsouhlasen.
Je to prostě strašný paskvil,pánové já bych navrhoval,aby už se to tu neřešilo a nehypotézovalo. Je tu 5 tisíc lidí a já bych nerad,aby se určité informace dostaly tam kam nemají.Za věcné rady děkuji,zvláště Tomovi TP.Všechno už mám sepsané a zítra nebo pozítří jdu osobne podat oznámení o možném tr.činu (omezení osobní svobody,zneužití pravomoci).
O výsledku celé situace vás budu informovat včetně adresy obvodního oddělení,kde se věc udála.


Připadá mi to neuvěřitelné, ale bude lepší, počkat na výsledek, který nám pažout sdělí. Hlavně je už třeba podat to oznámení.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
F
fedaBAČlen
Přidáno před 11 let
Z tejto diskusie mi vychadza to, že naštastie su na slovensku všetky protialkoholické záchytky zrušene, min. 10 rokov, nakolko už roky obce na ne nemajú eurá !h .
u nas opilci triezveju na uliciach:) a ked niečo urobia tak v tkzv. miestnostiach pre zadržaných, kde su iba tvrde lavice, žiadne postele, takže ta ulica je asik lepšie riešenie ( ked je ovšem vonku teplo )!
L
lada721Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

pazout napsal:

Citovat

tuareg napsal:

To by mě docela zajímalo odkud jsi. Od kdy velí a úkoluje PČR Městskou policii? To už si z nás děláš fakt srandu?
A na záchytce byl jenom zřízenec? A ten o něčem rozhodnul? To jsou ale náhody. No a teď ještě tu o Perníkové chaloupce, tu máme nejraděj. Nic ve zlým, ale to samo o sobě už je na diagnózu.

No evidentně byla chyba něco zde psát a na něco se ptát.Šlo mi pouze o to,že více hlav více ví.Odkud jsem ti posílám soukromě a přeji ti ať se ti nikdy nic podobného nepřihodí (ani vloupání, ani střetů s neschopností či lenosti státní moci),protože těch lidí,kteří se na ulici neotočí k problému zády asi brzy moc nebude-já už jsem tedy100 pro o iluze přišel.Ale třeba ti pomůže policie.



Jo jo to s tebou souhlasím, zde podobné negace sdělovat je chyba protože nevíš kolika příslušníku zde na fóru se dotkneš. Kdo nezažil neuvěří, to docela chápu ale nechápu některé přízpěvky hraničící s urážením. A za svým označením skorumpovanci si stojím. Jsem už dost starý a není mou chybou, že jsem se setkal pouze s touto tváří místní tzv. policie. Tomu malému zbytku těch poctivých se omlouvám ale ti si to nepřečtou, ti tu nechodí. Nikdy bych neměl odvahu napsat zde na veřejném fóru svůj příběh protože po této skušenosti bych měl strach o zdraví některých přizpěvatelů. Některé přízpěvky nejsou o názorech ale o soudech a kdo má právo soudit?:c
M
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
omlouvám se že plevelím vlákno, ale vše je dáno úhlem pohledu a o to cíleně jde, kdo bude věřit opilci ze záchytky
Všichni známe kauzu z Frenštátu, měli jsem v tom jasno al po přečtení tohoto příspěvku se nějak hodnoty otáčení.
http://www.zvedav...hostem.htm
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MRAZIRNA napsal:

omlouvám se že plevelím vlákno, ale vše je dáno úhlem pohledu a o to cíleně jde, kdo bude věřit opilci ze záchytky
Všichni známe kauzu z Frenštátu, měli jsem v tom jasno al po přečtení tohoto příspěvku se nějak hodnoty otáčení.
http://www.zvedav...hostem.htm
Je to divné že soud prohraje i když háji svá práva proti obci , což v tomto polo právním státě mne už nepřekvapuje. Řeším prkotinu s spediční firmou a to by člověk nevěřil co si vymýšlejí jen aby to navlíkli na toho co se nemůže bránit jelikož vědí že se mu to nevyplatí . Mohl bych se soudit věřím že bych uspěl ale ta částka není pro mne tak závratná ,jde mi jen o princip jak se tady v CZ. vše řeší - zákonem PADAJÍCÍHO hovna na toho menšího tvora v podnikání i mezi firmami -partnery - já ti platím tak drž hubu nebo končíš. Máš na výběr 1. soudit se 2. dát mu přes držku 3. myslet si své - na každou svini se vaří voda .:@
Žijeme jen jednou.
R
Radek MBČlen
Přidáno před 11 let
Pokud se ti hodnoty otáčejí, tak je mi z toho celkem smutno, ten člověk zabil neviné lidi, tak nevím co je k otáčení. Pokud neměl peníze, tak se měl přestěhovat jinam, společné bydlení v paneláku je o tom se podřídit většině. Dle mého to byl regulérní magor.

Radek
quote]MRAZIRNA napsal:

omlouvám se že plevelím vlákno, ale vše je dáno úhlem pohledu a o to cíleně jde, kdo bude věřit opilci ze záchytky
Všichni známe kauzu z Frenštátu, měli jsem v tom jasno al po přečtení tohoto příspěvku se nějak hodnoty otáčení.
http://www.zvedav...hostem.htm[/quote]
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 11 let
Jiný pohled k zamyšlení nad frenštátskou tragédií.
http://blisty.cz/...67828.html
Fun
Smile
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Radek MB -Pokud se ti hodnoty otáčejí, tak je mi z toho celkem smutno, ten člověk zabil neviné lidi, tak nevím co je k otáčení. Pokud neměl peníze, tak se měl přestěhovat jinam, společné bydlení v paneláku je o tom se podřídit většině. Dle mého to byl regulérní magor.
-------------
Nesouhlasím s tebou jen mi je líto těch nevinných a hlavně dětí. Je fakt že měl vyhodit tu radnici tam je počátek viny + policii . Vžijte se do jeho bezvýchodné situace starého člověka - přijít o byt a peníze to je vyhlídka na stáří , pak dojde k zkratu zdravého rozumu a toto je výsledek ekzekučního zákona v praxi . Pokud zákonodárci žijí v oblacích jak mohou vytvořit něco dobrého aby toho hned nebylo zneužito v něčí prospěch , pak se to jen NOVELUJE .:(
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 9
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,511,201 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16896 sekund | Průměrně za: 0.16896 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB