Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Pomáhat a chránit?

Poslední aktualizace před 10 let
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

lada721 napsal:


Jo jo to s tebou souhlasím, zde podobné negace sdělovat je chyba protože nevíš kolika příslušníku zde na fóru se dotkneš. Kdo nezažil neuvěří, to docela chápu ale nechápu některé přízpěvky hraničící s urážením. A za svým označením skorumpovanci si stojím. Jsem už dost starý a není mou chybou, že jsem se setkal pouze s touto tváří místní tzv. policie. Tomu malému zbytku těch poctivých se omlouvám ale ti si to nepřečtou, ti tu nechodí. Nikdy bych neměl odvahu napsat zde na veřejném fóru svůj příběh protože po této skušenosti bych měl strach o zdraví některých přizpěvatelů. Některé přízpěvky nejsou o názorech ale o soudech a kdo má právo soudit?:c


Ahoj Láďo. Předem tě upozorňuji, že jsem také policista - tedy po 35 letech už jen bývalý. Znovu jsem si pročetl všechny příspěvky k tomuto tématu a identifikoval jsem pár těch, které asi psali současní nebo bývalí policisté. Nějak jsem ale nezaregistroval, že by se v nich vyskytovaly nějaké urážlivé výroky, což se už ale nedá například říci právě o dvou tvých příspěvcích. Věř mi, že za těch 35 let služby jsem poznal mezi policisty jak lermply a lajdáky, tak i pár parchantů, kteří se dopustili trestné činnosti. Rozhodně to ale byly výjimky, jen je na ně bohužel víc vidět. Naprostá většina poldů je slušná a dělají svou práci jak mají a jak mohou. Paušálně o policistech prohlásit, že jsou zkorumpovanci je totéž jako to prohlásit např. o lékařích nebo jako prohlásit o podnikatelích, že jsou podvodníci nebo příživníci. To je urážlivé! Stejně tak je urážlivá věta v tvém příspěvku, že poctiví policajti si tvou omluvu nepřečtou, protože sem nechodí. Podle tebe tedy policajti - karavanisté, členové C 24, nejsou poctiví? Proč?! Z čeho pramení toto tvé přesvědčení? Abych se vrátil k Pažoutovu příběhu. Každá mince má dvě strany a život se neskládá jen z černé nebo bílé barvy, ale z různých odstínů šedi. Každý, kdo musí řešit spory mezi lidmi (nejen policisté) to ví. Ví, že se nestačí spokojit s názorem jen jedné strany. Musí slyšet i tu druhou. Představ si, že by tě soused obvinil z krádeže a soud by tě rovnou na základě jeho obvinění odsoudil, aniž by se zabýval tím, jestli jsi opravdu něco ukradl. To, co tady Pažout popsal, zní opravdu dost úděsně. Z hlediska policisty vypadá jednání "jeho kolegů" až sebevražedně, no ale i mezi policisty se sebevrah občas najde. Můj příspěvek je hned třetí, můžeš si ho přečíst. Příspěvky těch ostatních obsahují v podstatě totéž, jen použili více vět. A nic urážlivého!! Myslím, že nebude problém celou věc prošetřit. Oznámení na linku 158 se nahrává, zaznamenává se postup operátorů, nahrává se komunikace s hlídkami, dokumentuje se způsob řešení události, to vše s automatickým záznamem času. Pokud se odehrálo vše tak, jak to Pažout popsal, mají dotyční policisté zaděláno na pořádný problém, který může vyvrcholit trestním stíháním a vyhazovem. Krýt je určitě nikdo nebude. Pokud se odehrálo vše tak, jak to Pažout popsal. Tím Pažoutovo tvrzení rozhodně nechci zlehčovat, ale i já mám zkrátka své zkušenosti. Doufám, že se Pažout s námi o výsledku prošetření jeho stížnosti podělí. Do té doby jsou všechny dohady a názory na jeho případ v podstatě jen mlácením prázdné slámy a nemá smysl se kvůli tomu vzájemně napadat a urážet.
Zdraví
Luboš a Dáša
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

TomTP napsal:

Tak to je silný kafe. Fakt tomu nemůžu pořád uvěřit, že se tohle může stát. Každopádně pokud ano, pak to je dílo nějakého psychicky narušenýho jedince s možností nějaké pravomoce a represe a nikoliv nějakým zkorumpovaným celkem, tohle paušalizování prostě nemůže přece fungovat stejně tak, jako se nedá cokoliv paušalizovat na lidech obývajících planetu. Každopádně pro umístění na "záchytku" je potřeba splnit určité předpoklady. Pominu, že jsi pachatelem protiprávního jednání a tudíž policíí podle Zákona o Policii ČR zadržen, protože v tom případě s tebou procesní úkony můžou provádět jenom při tvé střízlivosti a záchytka je povinně na místě. V tvém případě, co čtu by jsi musel splňovat asi toto: být PROKAZATELNÉ pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky a kdy ZÁROVEŇ nekontroluješ svoje chování, tím bezprostředně ohrožuješ sebe nebo jiné osoby, veřejný pořádek nebo majetek, nebo jsi ve stavu vzbuzujícím veřejné pohoršení. Pokud jsi nic z tohodle nenaplnil, tak okamžitě GIPS (oni už budou vědět co dělat a jaký důkazy zajistit) a podle mě člověk co rozhodl jde do civilu a bude trestně stíhán za zneužití pravomoci veřejného činitele a omezování osobní svobody.


To jsem si naivně myslel také, že někdo, kdo má zastávat veřejnou funkci při jejím porušení bude vyloučen. Před domem mi 3 místní policisté skopali kamaráda při silniční kontrole, na vlastní oči jsem viděl, že nekladl odpor, rozmlátili mu okno u auta a to,že nedobrzdili a najeli do jeho auta zezadu na něj svedli, že do nich nacouval. byli jsme dva, oni tři, několikrát u soudu a výsledek? My jsme blbci, co si to vymysleli. To, že po jejich "zásahu" nemohl ani chodit, shodili, že si to udělal sám. Nějaké moje svědectví? K ničemu. Byli za mnou a za ním několikrát z inspekce MV, vyšetřovali a výsledek? Dnes si ti hajzlové bez postihu dál chodí ve své uniformě...
VW LT 35 maxi
F
fedaBAČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, aj ja som policajt. mam odpracovaných 24 rokov u PZ SR a ešte nejaký rok tam chcem pracovať. Súhlasím z vyššie uvedeným príspevkom od Luboša a Daši.
To, čo popisuje Pažout je naozaj pre znalého práce u PZ neuveriteľné , ak je to pravda tak zasahujúci policajti majú smolu, pretože sa naozaj dopustili protiprávneho konania . Tí, čo píšu že všetci policajti sú skorumpovaný, by si tiež mali vstúpiť do svedomia, pretože ak vedia o protiprávnom konaní policajta , je ich povinnosť na to upozorňovať príslušne orgány. Mimochodom je to možne aj anonymne a nie to vziať iba ako fakt s ktorým sa nedá nič robiť. Výhovorka že všetci policajti držia spolu je BLBOSŤ. Policajtov je na Slovensku cez 20 tisíc v ČR tuším raz toľko. Medzi takým množstvom môže cez výberové sito prejsť aj blb.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Cibi napsal:

Citovat

TomTP napsal:

Tak to je silný kafe...


To jsem si naivně myslel také, že někdo, kdo má zastávat veřejnou funkci při jejím porušení bude vyloučen. Před domem mi 3 místní policisté skopali kamaráda při silniční kontrole, na vlastní oči jsem viděl, že nekladl odpor, rozmlátili mu okno u auta a to,že nedobrzdili a najeli do jeho auta zezadu na něj svedli, že do nich nacouval. byli jsme dva, oni tři, několikrát u soudu a výsledek? My jsme blbci, co si to vymysleli. To, že po jejich "zásahu" nemohl ani chodit, shodili, že si to udělal sám. Nějaké moje svědectví? K ničemu. Byli za mnou a za ním několikrát z inspekce MV, vyšetřovali a výsledek? Dnes si ti hajzlové bez postihu dál chodí ve své uniformě...


Představuju si: jede si takhle poklidně auto, za ním hlídka policie, auto zastaví, hlídka do něj narazí, hlídka vystoupí, přistoupí k řidiči který neklade odpor, připravuje si doklady...a začne do něj kopat, všichni kopou, kopou a až dokopou, tak zase odejdou a je vše vyřízené.
Přesně takhle je to podle tvýho popisu událostí. Myslím, že tam toho hodně moc chybí. Lidi rádi hodně věcí vynechávaj, zejména ty podstatné, který se nehoděj k výrobě nějakýho příběhu a který budou léta někde kolovat. V kriminále je taky 99% nevinných a 1% co se tam dobrovolně přichází ohřát a najíst. Nic ve zlém. Nikoho neobhajuju, nikomu netvrdím, že lže..jenom jsem dostupný (strohý) informace dal do hlavy a tohle je můj osobní hlavový (strohý) výstup..
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
P
pazoutNováček
Přidáno před 11 let
Pánové,já nevím jestli se mám smát nebo plakat. U domu mi před půl hodinou vykradli druhé auto.Opět stejný způsob,kladívkem přes boční sklo. Rádio škoda (zastaralé bez mp3) v tahu.
Já už to snad dám do televize.

-Vykradli mi první auto
-Chytil jsem si zloděje
-Policie se na mě vysrala
-Odvezli mě na záchytku
-Za 5 dnů mi nejspíš tentýž pachatel vykradl i druhé rodinné auto.

Samozřejmě je to nahlášené,policie má za chvíli přijet.Já vůbec nevím jestli se mám k tomu nějak vyjadřovat nebo se už bavit pouze s generální inspekcí bezpečnostních sborů. Není nikdo s dobrou radou přítomen????
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Zkus to tady: +420974840015
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let
Nahrávej video situaci na mobil.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
P
pazoutNováček
Přidáno před 11 let

Citovat

tuareg napsal:

Zkus to tady: +420974840015


Tuaregu to číslo je zrušené, nemáš jiný tip.Zkouším na stránkách mvcr ale nemůžu nic najít.Dík.

Tak už jsem našel na netu operační středisko gibs a mluvil jsem s nimi, jsem instruován.
Upravil pazout dne 19.03.2013 19:19, před 11 let
pazout Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
L
lada721Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

lada721 napsal:


Jo jo to s tebou souhlasím, zde podobné negace sdělovat je chyba protože nevíš kolika příslušníku zde na fóru se dotkneš. Kdo nezažil neuvěří, to docela chápu ale nechápu některé přízpěvky hraničící s urážením. A za svým označením skorumpovanci si stojím. Jsem už dost starý a není mou chybou, že jsem se setkal pouze s touto tváří místní tzv. policie. Tomu malému zbytku těch poctivých se omlouvám ale ti si to nepřečtou, ti tu nechodí. Nikdy bych neměl odvahu napsat zde na veřejném fóru svůj příběh protože po této skušenosti bych měl strach o zdraví některých přizpěvatelů. Některé přízpěvky nejsou o názorech ale o soudech a kdo má právo soudit?:c


Ahoj Láďo. Předem tě upozorňuji, že jsem také policista - tedy po 35 letech už jen bývalý. Znovu jsem si pročetl všechny příspěvky k tomuto tématu a identifikoval jsem pár těch, které asi psali současní nebo bývalí policisté. Nějak jsem ale nezaregistroval, že by se v nich vyskytovaly nějaké urážlivé výroky, což se už ale nedá například říci právě o dvou tvých příspěvcích. Věř mi, že za těch 35 let služby jsem poznal mezi policisty jak lermply a lajdáky, tak i pár parchantů, kteří se dopustili trestné činnosti. Rozhodně to ale byly výjimky, jen je na ně bohužel víc vidět. Naprostá většina poldů je slušná a dělají svou práci jak mají a jak mohou. Paušálně o policistech prohlásit, že jsou zkorumpovanci je totéž jako to prohlásit např. o lékařích nebo jako prohlásit o podnikatelích, že jsou podvodníci nebo příživníci. To je urážlivé! Stejně tak je urážlivá věta v tvém příspěvku, že poctiví policajti si tvou omluvu nepřečtou, protože sem nechodí. Podle tebe tedy policajti - karavanisté, členové C 24, nejsou poctiví? Proč?! Z čeho pramení toto tvé přesvědčení? Abych se vrátil k Pažoutovu příběhu. Každá mince má dvě strany a život se neskládá jen z černé nebo bílé barvy, ale z různých odstínů šedi. Každý, kdo musí řešit spory mezi lidmi (nejen policisté) to ví. Ví, že se nestačí spokojit s názorem jen jedné strany. Musí slyšet i tu druhou. Představ si, že by tě soused obvinil z krádeže a soud by tě rovnou na základě jeho obvinění odsoudil, aniž by se zabýval tím, jestli jsi opravdu něco ukradl. To, co tady Pažout popsal, zní opravdu dost úděsně. Z hlediska policisty vypadá jednání "jeho kolegů" až sebevražedně, no ale i mezi policisty se sebevrah občas najde. Můj příspěvek je hned třetí, můžeš si ho přečíst. Příspěvky těch ostatních obsahují v podstatě totéž, jen použili více vět. A nic urážlivého!! Myslím, že nebude problém celou věc prošetřit. Oznámení na linku 158 se nahrává, zaznamenává se postup operátorů, nahrává se komunikace s hlídkami, dokumentuje se způsob řešení události, to vše s automatickým záznamem času. Pokud se odehrálo vše tak, jak to Pažout popsal, mají dotyční policisté zaděláno na pořádný problém, který může vyvrcholit trestním stíháním a vyhazovem. Krýt je určitě nikdo nebude. Pokud se odehrálo vše tak, jak to Pažout popsal. Tím Pažoutovo tvrzení rozhodně nechci zlehčovat, ale i já mám zkrátka své zkušenosti. Doufám, že se Pažout s námi o výsledku prošetření jeho stížnosti podělí. Do té doby jsou všechny dohady a názory na jeho případ v podstatě jen mlácením prázdné slámy a nemá smysl se kvůli tomu vzájemně napadat a urážet.





Pažout zde napsal svůj příběh a požádal o radu. A čeho se od některých dočkal? Posměchu, znevěrohodňování jeho příběhu, někteří chtěli vyprávět další pohádku a další už ordinovali diagnózu. Z pohledu policisty možná nic urážlivého ale z pohledu mého určitě.
Tvému příkladu s představou křivého obvinění u soudu se teď už směju ale před časem mně moc u dvou soudů v podobném případě do smíchu moc nebylo. A musel jsem si pomoci sám. S výše uvedenou mou omluvou té dotčené části policie nalož dle libosti. Své letité špatné skušenosti s českou policií, včetně podložených názorů, si ale ponechám. A, že to není jen jen muj názor dokládám:
http://www.krimid...p?id=12427
http://ervinca.bl...ojniku-iii
http://blisty.cz/...10974.html
http://www.impuls...cie/221206
http://bloguje.cz...locinu.php
http://www.novink...klaus.html
http://www.cestom...esta_id=41
http://www.delnic...na-policie
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let
Mám souseda vola. Je snad každý soused vůl ? Ne. Ale je lepší si to myslet. Podporuje to zdravou "nasranost" a palivo života lidí současnýho světa a jejich úniků od svých starostí. Ale ono se není co divit, dnešní informační svět je pouze o negativismu a lidi to už tak nějak přijali za své. Pozitivní věci jsou totiž nezajímavé, komerčně nikterak netahají a mají tak z principu být naprosto samozřejmé. Jak strašlivě velký omyl.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

lada721 napsal:

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

lada721 napsal:


Jo jo to s tebou souhlasím, zde podobné negace sdělovat je chyba protože nevíš kolika příslušníku zde na fóru se dotkneš. Kdo nezažil neuvěří, to docela chápu ale nechápu některé přízpěvky hraničící s urážením. A za svým označením skorumpovanci si stojím. Jsem už dost starý a není mou chybou, že jsem se setkal pouze s touto tváří místní tzv. policie. Tomu malému zbytku těch poctivých se omlouvám ale ti si to nepřečtou, ti tu nechodí. Nikdy bych neměl odvahu napsat zde na veřejném fóru svůj příběh protože po této skušenosti bych měl strach o zdraví některých přizpěvatelů. Některé přízpěvky nejsou o názorech ale o soudech a kdo má právo soudit?:c


Ahoj Láďo. Předem tě upozorňuji, že jsem také policista - tedy po 35 letech už jen bývalý. Znovu jsem si pročetl všechny příspěvky k tomuto tématu a identifikoval jsem pár těch, které asi psali současní nebo bývalí policisté. Nějak jsem ale nezaregistroval, že by se v nich vyskytovaly nějaké urážlivé výroky, což se už ale nedá například říci právě o dvou tvých příspěvcích. Věř mi, že za těch 35 let služby jsem poznal mezi policisty jak lermply a lajdáky, tak i pár parchantů, kteří se dopustili trestné činnosti. Rozhodně to ale byly výjimky, jen je na ně bohužel víc vidět. Naprostá většina poldů je slušná a dělají svou práci jak mají a jak mohou. Paušálně o policistech prohlásit, že jsou zkorumpovanci je totéž jako to prohlásit např. o lékařích nebo jako prohlásit o podnikatelích, že jsou podvodníci nebo příživníci. To je urážlivé! Stejně tak je urážlivá věta v tvém příspěvku, že poctiví policajti si tvou omluvu nepřečtou, protože sem nechodí. Podle tebe tedy policajti - karavanisté, členové C 24, nejsou poctiví? Proč?! Z čeho pramení toto tvé přesvědčení? Abych se vrátil k Pažoutovu příběhu. Každá mince má dvě strany a život se neskládá jen z černé nebo bílé barvy, ale z různých odstínů šedi. Každý, kdo musí řešit spory mezi lidmi (nejen policisté) to ví. Ví, že se nestačí spokojit s názorem jen jedné strany. Musí slyšet i tu druhou. Představ si, že by tě soused obvinil z krádeže a soud by tě rovnou na základě jeho obvinění odsoudil, aniž by se zabýval tím, jestli jsi opravdu něco ukradl. To, co tady Pažout popsal, zní opravdu dost úděsně. Z hlediska policisty vypadá jednání "jeho kolegů" až sebevražedně, no ale i mezi policisty se sebevrah občas najde. Můj příspěvek je hned třetí, můžeš si ho přečíst. Příspěvky těch ostatních obsahují v podstatě totéž, jen použili více vět. A nic urážlivého!! Myslím, že nebude problém celou věc prošetřit. Oznámení na linku 158 se nahrává, zaznamenává se postup operátorů, nahrává se komunikace s hlídkami, dokumentuje se způsob řešení události, to vše s automatickým záznamem času. Pokud se odehrálo vše tak, jak to Pažout popsal, mají dotyční policisté zaděláno na pořádný problém, který může vyvrcholit trestním stíháním a vyhazovem. Krýt je určitě nikdo nebude. Pokud se odehrálo vše tak, jak to Pažout popsal. Tím Pažoutovo tvrzení rozhodně nechci zlehčovat, ale i já mám zkrátka své zkušenosti. Doufám, že se Pažout s námi o výsledku prošetření jeho stížnosti podělí. Do té doby jsou všechny dohady a názory na jeho případ v podstatě jen mlácením prázdné slámy a nemá smysl se kvůli tomu vzájemně napadat a urážet.





Pažout zde napsal svůj příběh a požádal o radu. A čeho se od některých dočkal? Posměchu, znevěrohodňování jeho příběhu, někteří chtěli vyprávět další pohádku a další už ordinovali diagnózu. Z pohledu policisty možná nic urážlivého ale z pohledu mého určitě.
Tvému příkladu s představou křivého obvinění u soudu se teď už směju ale před časem mně moc u dvou soudů v podobném případě do smíchu moc nebylo. A musel jsem si pomoci sám. S výše uvedenou mou omluvou té dotčené části policie nalož dle libosti. Své letité špatné skušenosti s českou policií, včetně podložených názorů, si ale ponechám. A, že to není jen jen muj názor dokládám:
http://www.krimid...p?id=12427
http://ervinca.bl...ojniku-iii
http://blisty.cz/...10974.html
http://www.impuls...cie/221206
http://bloguje.cz...locinu.php
http://www.novink...klaus.html
http://www.cestom...esta_id=41
http://www.delnic...na-policie


Pro Lada721 - přečti si příspěvek č. 21 - tam je to myslím v reakci napsáno výstižně. Osobně s Tebou nesouhlasím. Přečetl jsem si Tvé odkazy, kterými dokládáš své tvrzení o tom, že všichni policisté jsou zkorumpovanci a asi polovina z nich je v podobném stylu jako zdejší diskuse. Druhá polovina potvrzuje to, že dřívější Inspekce a nynější GIBS určitě nic nezametá pod koberec. Měl by sis najít i jiné články, ve kterých se píše o nepřijatých úplatcích, zachráněných životech a pomoci v nouzi. Policie je represivní složka, proto bude mít pořád více negativních ohlasů než pozitivních, ale to neznamená, že jsou všichni zkorumpovanci! Pro mě osobně je tato diskuse skončena do té doby, než pažout napíše výsledek šetření. Pokud se ti policisté chovali jak píše, tak to bude vzhledem k záznamům z kamer, telefonních hovorů a výpovědí strážníků určitě prokázáno a zaslouží co nejtvrdší postih. Pokud bude závěr jiný, doufám že bude také zveřejněn.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 11 let
no kazdopadne je mu budouci vysledek dost na hovno kdyz mu uz vykradli i druhe auto a policajti tomu nezabranili.... to musi bejt teda pekna ctvrt.... ja bych tam asi cekal nekde ve krovi s kapucou na hlave a s natazenou devitkou, rano by bylo po problemu.... ale to je moje krajni reseni. tak trochu se potykam s podobnym problemem u nas v ulici. dokud tu bude zakaz volneho noseni zbrani a nemoznost branit si svuj majetek i neadekvatni silou, bude to tady porad na hovno a nic se nezmeni...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
P
pazoutNováček
Přidáno před 11 let
Nechtěná reality show do které jsem se nevinně dostal pokračuje.
Před chvílí policie ukončila ohledání našeho vykradeného druhého auta. Klobou dolů,přijel starší policista a byl to profík každým coulem.Slušným lidským jednáním i úředním postupem - domluvili jsme se do zítřejší výměny rozmláceného skla na zaparkování auta před jejich oddělením.
Údajně jsme jeho osmé vykradené odpolední auto v ulici. Na výtku,že pravděpodobného pachatele toho všeho jsem měl chyceného u vykrádaného telefonního automatu se jen smutně díval do země,myslím,že přesně věděl o čem je řeč.Každopádně celé jednání mám nahrané,ale nezveřejním ho,protože by to bylo vůči tomu slušnému policistovi nefér.
Zkrátka a dobře neodsuzuji policii jako celek-ale byl bych rád,když jsem v tísni,aby mi někdo na tísňové lince pomohl.A když ta tíseň neschopností policie pomine,aby alespoň někdo přijal oznámení.
Dnes jsem písemně doporučeně podal oznámení na inspekci bezpečnostních sborů a do kanceláře ombudsmana ČR a také do masmédií.Myslím,že nyní už můžu sdělit,že se jedná o sídliště Praha Lhotka,kousek od nás je policejní akademie.Bylo to vždy jedno z nejsolidnějších pražských sídlišť,žádná čtvrť typu Chánov.
Upravil pazout dne 20.03.2013 00:35, před 11 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

pazout napsal:

Nechtěná reality show do které jsem se nevinně dostal pokračuje.
Před chvílí policie ukončila ohledání našeho vykradeného druhého auta. Klobou dolů,přijel starší policista a byl to profík každým coulem.Slušným lidským jednáním i úředním postupem - domluvili jsme se do zítřejší výměny rozmláceného skla na zaparkování auta před jejich oddělením.
Údajně jsme jeho osmé vykradené odpolední auto v ulici. Na výtku,že pravděpodobného pachatele toho všeho jsem měl chyceného u vykrádaného telefonního automatu se jen smutně díval do země,myslím,že přesně věděl o čem je řeč.Každopádně celé jednání mám nahrané,ale nezveřejním ho,protože by to bylo vůči tomu slušnému policistovi nefér.
Zkrátka a dobře neodsuzuji policii jako celek-ale byl bych rád,když jsem v tísni,aby mi někdo na tísňové lince pomohl.A když ta tíseň neschopností policie pomine,aby alespoň někdo přijal oznámení.
Dnes jsem písemně doporučeně podal oznámení na inspekci bezpečnostních sborů a do kanceláře ombudsmana ČR a také do masmédií.Myslím,že nyní už můžu sdělit,že se jedná o sídliště Praha Lhotka,kousek od nás je policejní akademie.Bylo to vždy jedno z nejsolidnějších pražských sídlišť,žádná čtvrť typu Chánov.


hm tak to jsem necekal... bydlime kousek od sebe, k ty policejni akademii to mam 5 minut. o prispevek vejs sem psal ze mam neco podobneho v ulici tak buhvi jestli to neni jeden a ten samej.... no, mame se na co tesit v tyhle zemi jestli nam brzo nepovolej zbrane na ochranu zdravi a majetku....

nebo nezacnou policajti delat svou praci poradne.... par jich v rodine mam a docela vim co se tam deje.... radeji koukaj na stranu pac za ty penize co dostavaj se nevyplati nasazovat kuzi, fetky radsi nechavaj jit aby od nich neco nechytli, cigany poustej protoze to by byl "rasyzmus" a na politiky si netroufnou protoze by nakonec sedeli za ne.....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Jedním dechem jsem dočetla "reality show".... Narozdíl od některých pisatelů mám osobní zkušenost se systémem, kdy si člověk musí hájit vlastní kůži byť je na místě toho poškozeného. Stojí- li člověk sám proti jakékoliv mašinerii- ať je to Policie nebo Státní správa se zkorumpovanci v šiku - má to velmi složité. Málokdo z nás nosí v hlavě právnické kličkování a zná postupy , možnosti obrany. Já tedy alespoň ne.
V životě jsem si nepřipadala jako větší pitomec a ubožák, než když jsem se stala obětí obvinění , které "vyšetřoval" městský úřad jedné moravské obce. I když jsem byla přesvědčena, že takovou blbost NIKDO nemůže použít a natož využít proti mě- je to absurdní vymyšlená , leč právníkem v rodině žalujícího posichrovaná "causa". Celá story mě stojí peníze za mého právníka, které sotva kdy uvidím zpátky ,i když vyhraji základní spor. Je mi houbelec platné, že krajský úřad hodil městu případ na hlavu zpátky, spor trvá a já jezdím do vzdáleného města, protože místní úřad neuznal místní příslušnost domnělého skutku - jaksi opomněl- již počtvrté- přemístit jednání do mého bydliště a jednání neustále posouvá a odkládá.
Vzhledem k tomu, že mi také jde o "vyšší princip mravní", nespokojím se s promlčením, chci satisfakci. A to si musím zařídit sama i když jsem v právu. Mohu totiž žalovat posléze pouze měststký úřad té obce,nikoliv toho kdo mě na něj původně vyvláčel. Ten původní žalobce s právníkem za zadkem se může dál vesele bavit na účet městského úřadu s podjatými úředníky a mé snaze o spravedlnost! Následný spor s úřadem může s odvolacími lhůtami trvat roky- právního zástupce si budu platit sama. Právo a spravedlivost v nedohlednu.
Takže- ať si slušní policajti a slušní úředníci myslí cokoliv- jsou mezi nimi bestie. Zkorumpované , ovladatelné penězi nebo blízkými přátelskými vazbami. A prát se s nimi je pro jednotlivce FAKT těžké. A nákladné. A skutečný pachatel skutku - podobně jako ten Pažoutův zlodějíček si může mnout ruce.
To říkám při plném vědomí toho , že můj brácha je též v řadách PČR . Tedy on je ten poctivý trouba, který občas nevěřícně kroutí halvou , co je u nás možné.....
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
:g Zuzko: OPRAVDU klobouk dolu stručné a přesné není co dodat . :g

Případ - Arcelormitál hutě akcie ,vyplácel akcionáře před 3.lety. Naletěl jsem firmě Culsuntink finance po správách v TV jsem zjistil že tato firma nemůže na takové smlouvě zastupovat akcionáře natož aby jí hutě vyplatili takový obnos akcii . Soudem nařízeno uložit toto do depozitu ČSOB po dobu vyřešení , potud vše v pořádku . Po 3 letech soud obeslal zbylé akcionáře a začíná mašinérie - TEBOU výše popisovaná. Čekám co mi zdělí advokátka jak dále jednat bylo podáno trestní oznámení na zastupitelskou firmu pro podvod jenž toto naznačil i soud - nevím proč to hned neuzavřel s touto firmou . Ušetřil by sobě i ostatním postiženým spoustu času a peněz, asi o ty peníze tady jde i soudu jak je vybrat. Ti co tam mají větší obnos se soudit budou a ostatní se na to vykašlou - nechají propadnout státu . Hlava mi to nebere toto chování soudu kdo je větší lump skupina právniku - důchodců Colsuntik Finance -nebo soud . Možná to dám do TV na vaší straně, at národ vidí jak to tady funguje tyto procesy - občan -policie-soud .:(
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 20.03.2013 11:16, před 11 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let
Zákony tvoří zákonodárci. Právní systém funguje jenom na základě jasně definovaných, faktických a za naprosto jasně proveditelných podmínek. Pokud je v jakýmkoliv státě právní džungle..pak nefunguje téměř nic. Zejména ve vztahu ke slušným občanům. Otázka je kdo a koho kdy volil, do jaký míry se zajímal o to, koho vůbec volí, kolik a jakých zákonů - návrhů jaký politik podal, jestli pro lidi nebo naopak jen pro svůj prospěch.... z toho všeho se dá vyčíst jak bude situace vypadat. Takže každý by si měl nejdříve zamést před svým prahem, než začne bědovat jak jsme prohnilý stát. Je tak prohnilý, nakolik jsou prohnilý lidé a nakolik jim to demokratický systém (my všichni bez rozdílu) umožnil. Ve státní správě už snad neni jediný úředník, kterej by přesně věděl co a jak má dělat, vše je složitý, neprůhledný, každej si stěžuje, každej každýho napadá, bojí se o opráci, druhá strana zase o výši represe.. no a z toho plyne jenom problém a svobodnej pohyb hajzlů, kteří tohoto umí využít. Nikdy z toho nevznikne ale nic pozitivního. Co jsme chtěli máme. A ať se to někomu líbí nebo ne, každej na tom má svůj podíl viny. Občas to chce k zrcadlu a postěžovat si sám sobě. Tímto nechci dávat nikomu rozhřešení, ani jakkoliv reagovat na životní příběhy jež jsou stroze popsány několika obecnýma větama, z čehož se nedá kromě vycítění jakési "křivdy" absolutně nic usoudit. Chci jen napsat můj vlastní pocit než se to tu strhne do nekonečné encyklopedie hříchů současnýho světa.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
TomeTP- obecné věty jsou jen popisem toho , v čem jako občané tohoto státu žijeme. Skutečně to NIC nevypovídá o vině kohokoliv z nás na současném stavu společnosti. Můžu tady sice hrdě napsat, že se do zrcadla ( až na úžas nad ošuntělostí vlastní tělesné schránky :o ) dívám s klidem člověka, který se nikdy nijak neprovinil a snažil se dosud jen pracovat, vychovat děti, zabezpečit rodinu- což mi může věřit kdo chce nebo taky nemusí. :)
Právě , že je to vše tady je JEN diskuze, nemá cenu kamkoliv dávat podrobnosti. My, kdo máme nějakou tu neblahou zkušenost jsme byli třeba také ti, kdo by si před TÍM v životě nepomyslili, že je něco takového možné. Píši to sem jen proto, že Pažouta okamžitě polovina přispěvovatelů označila téměř za bajkaře.

Abych pravdu řekla , také jsem čekala, že při dokreslení situace před převozem na záchytku přizná, že třeba ze vzteku nad nečinností PČR v daném okamžiku vztekle kopal do dveří služebny a doprovázel to nepublikovatelnými výroky na adresu sloužících. Pokud to bylo ve 3 v noci a druhý den měl jít do práce ani bych se mu tak moc nedivila.... Upřímně řečeno, nevím, jestli bych na jeho místě a po adrenalinovém zážitku s prchlým lapkou zachovala klid a dekorum. Pokud ho SKUTEČNĚ eskortovali jen tak z plezíru a pocitu moci nad člověkem, budu fakt zvědavá, jak to dopadlo. Pokud se to tedy tady dozvíme.
Nezávidím četníkům jejich job, hlavně těm slušným, ale......
Pokud si postěžuji zde, neznamená to , že svým postojem okamžitě patřím k těm, kdo " volili špatně" , zasloužili se o stav společosti rukou sdílnou a nerozdílnou, případně jsem "parazitem" ,který tu ťafku potřeboval... Vždyť tu jen tu plkáme a hledáme rady , pobavení, poučení. Ani dobře míněným radám z fora nevěřím na 100%- je to bezpečnější. :) Skutečný život je tam venku - za compem ne... :_

Jen je pravda, že podobný příběh, co napsal Pažout znovu udiví i ty, co jsou už jaksi "omlácení" zprávami podobného základu nebo i vlastními prožitky.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
H
homČlen
Přidáno před 11 let
Napíši jak se obvodní ředitelství Policie Prahy IV skupina vnitřních věcí vypořádala s mojí stížností . Cituji: „Šetřením kontrolního pracovníka byla zjištěna absence kamerového záznamu na 7. odd. OOK SKPV OŘP Praha IV. Vzhledem k situaci, kdy vaše tvrzení nebylo možné prokázat a tvrzení policistů zpochybnit či vyvrátit, nelze postupovat jinak, než věc posuzovat v rovině neprůkaznosti“.
To, že s tímto záznamem bylo ze strany policistů manipulováno – smazáno je snad jasné.
Protože, v první řadě věřím svým zkušenostem, dovolím si tvrdit, že v policii, v soudnictví a ve státní správě jsou převážně korupčníci, hajzlíci a vykukové. Vezdejší policisté ať prominou.
Pazoute - posílám ti SZ vzor - Uplatnění nároku podle zákona č. 82/1998 Sb., o odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci rozhodnutím nebo nesprávným úředním postupem.
Dokud se nezačneme bránit tomu molochovi ničeho nedosáhneme.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

zuzi777a napsal:

TomeTP- obecné věty jsou jen popisem toho......


Já jen, že nic není tak černobílý a že chyba se hledá snadněji vždy jenom u druhých, přičemž kolikrát je pravou příčinou úplně něco jinýho, něco, co člověk sám na sobě není schopnej uvidět a v čem by nehledal absolutně žádnou souvislost. A společnost je tvořena z dílků, ty dílky jsou lidé a jaký si to udělají, takový to mají. Nic víc ani nic míň jsem říci nechtěl. K tomu, že se zde nepíší podrobnosti, tak to je škoda. Protože buď chci něco sdělit a chci to sdělit celé, nebo je lepší nepsat nic. Protože ten příběh pak nemá absolutně žádnou vypovídací hodnotu, tedy kromě toho, že je záměrným způsobem cítit jakási křivda, každý si to vezme po svém a každý si udělá nějaký "pseudozávěr" sám, a je to zpátky tam, kde by to bylo bez strohého příběhu. Jeden z tebe dělá šaška, druhej kopíruje články. Cesta odnikud nikam. Ale jako téma diskuze dobrá, to se musí nechat. Samozřejmě taky můžu kecat a můžu mít tento svůj názor jako jeden ze sta (čili signál pro samo zamyšlení se nad sebou, ne nad zbytkem jinak přemýšlivých). Takže asi tak. A znova přeskromně zdůrazňuji, že to co v posledních příspěvcích píšu, nemá vazbu s žádným konkrétním story zde ve vlákně uvedeném. Vždy uvažuju svým rozumem a vždy hledám nějaký střed, někdy bohudík, někdy bohužel...tak to je a neplánuju to v zásadě nikterak měnit. Ber nebo neber. A už tu nic psát nebudu ( snad to zvládnu :D ), počkám na výsledek zakladatele vlákna. Hezký den. Všem !e:_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 11
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,509,735 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21758 sekund | Průměrně za: 0.21758 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.44MB/2MB