Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

SEBEOBRANA

Poslední aktualizace před 8 let
L
LaganČlen
Přidáno před 13 let
Přátelé,
jestliže na vás nastoupí 2 a více grázlů, můžete být Chuck Norris klonovaný s Rambem a nebudete mít šanci. To tak možná v podřadných amerických a asijských akčních filmech hrdina sejme holýma rukama a nohama kupu útočníků.
Po zkušenosti z r. 1987 z tranzitního noclehu v Rumunsku, kdy nám tak tak málem nepomohly ani klasické obušky, vozím za předními sedadly v obytce štyl (násadu) od krumpáče. U užšího konce ji mám provrtánou a otvorem jsem provlékl padákovou šňůru, aby mi případně nikdo štyl nemohl z ruky vytrhnout. Dlužno dodat, že jsem zatím tento bicí nástroj nemusel použít, neboť patřičně odrazuje již svou mohutností.
Tím nechci říci, že je všespasitelný, ale jak již bylo řečeno, může odradit případného útočníka.
Lagan
Upravil Lagan dne 18.04.2011 10:15, před 13 let
stanley_mosquitostanley_mosquitoČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Lagan napsal:
Přátelé,
jestliže na vás nastoupí 2 a více grázlů, můžete být Chuck Norris klonovaný s Rambem a nebudete mít šanci. To tak možná v podřadných amerických a asijských akčních filmech hrdina sejme holýma rukama a nohama kupu útočníků.
Po zkušenosti z r. 1987 z tranzitního noclehu v Rumunsku, kdy nám tak tak málem nepomohly ani klasické obušky, vozím za zadními sedadly v obytce štyl (násadu) od krumpáče. U užšího konce ji mám provrtánou a otvorem jsem provlékl padákovou šňůru, aby mi případně nikdo štyl nemohl z ruky vytrhnout. Dlužno dodat, že jsem zatím tento bicí nástroj nemusel použít, neboť patřičně odrazuje již svou mohutností.
Tím nechci říci, že je všespasitelný, ale jak již bylo řečeno, může odradit případného útočníka.
Lagan


Tak když je někdo dobrej a velkej, tak to asi pomoc může, ale to by útočníci nesměli bejt ozborjený.
stanley_mosquitostanley_mosquitoČlen
Přidáno před 13 let
Kamarádovi kamionákovi asi zachránil kdysi život plynová pistole. Útočníci měli nože a zbraně se zalekli. Kdyby ale měly skutečný pistole, nechi vědět jak by to dopadlo
slahounslahounNováček
Přidáno před 13 let
Předloni v Kolíně na parkovišti u supermarketu mne klasický smradlavý a lehce unavený bezdomovec přišel "požádat" o cigára. Několikrát jsem mu odpověděl, že žádné nemám, že sám nekouřím. Jelikož to stále nechtěl pochopit a stál u otevřených dveří do auta, tak jsem s ním lehce zacloumal - což jako argument pochopil hned a bez dalších řečí vypadl. Asi za půl hodiny jsem nevěřícně přihlížel z druhé strany parkoviště, jak mi prohazuje přední okno auta cihlou....a poté mizí - tentokrát kosmickou rychlostí. Pro něj zadostiučinění, pro mne zkažený víkend, starosti a 6 tis. v tahu. Kolikrát se sám sebe ptám co bych dělal , kdybych na něho třeba náhodně narazil znovu....
......
Honza20hkHonza20hkNováček
Přidáno před 12 let
Já mám legálně držený VZ.58 samozřejmě na cvičné(slepé) náboje..Ale i tak budí respekt.Ale naštěstí jsem ho nemusel ještě použít.

Možná i proto, že jen magor by se na silnici přetlačoval s 30-tunovou Tatrou se stálým pohonem 12x12.
A pokud se mě pokusí někdo vybrzdit,tak to do něj nasolím.!k
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím příznivce aktivní sebeobrany,
dostala se mi v pátek na testování do ruky novinka v oblasti "aktivní profesionální sebeobrany". Jde o velmi silnou taktickou svítilnu s LED CREE diodou, která je vybavena laserovým zaměřovacím paprskem a tryskou s natlakovaným pepřovým sprejem (dostřik tenkého proudu 6m).
Jenom světlo z cree diody mě oslepilo na minutu. Laser a pepř jsme nezkoušeli, ale myslím si, že podráždění očí silným světlem a laserem způsobí rozšíření oční zorničky, která když dostane dávku pepřem ............ no útočník je paralyzován na dlouho.
Osobně myslím, že výrobek bude vynikajícím prostředkem sebeobrany karavanistů a zároveň díky nenápadnému pouze svítilnovému designu (laser a pepř není vidět) nebude působit legislativní problémy při policejních kontrolách v zahraničí .
Až budu vědět více podám bližší zprávu. Cena pro veřejnost je nyní dosti vysoká, v průběhu roku určitě spadne na přijatelnou úroveň a najdou se jistě i čínští výrobci kopií. Obligátní dodatek, NEJSEM prodejce!!!

Jinak na stránkách MV je pro laiky celkem slušně sepsaný článek o aktivní sebeobraně:
http://www.polici...adeni.aspx

Pro Honzu HK: expanzní sa 58 je slušný nápor na psychiku útočníka. Trochu mi nesedí zvuk subsonického expanzního "slepého" výstřelu - ale to nějaký zlodějsky orientovaný šluknovský spoluobčan nepozná!h
Já mám tedy SA 58 v ostré verzi (legální klon tactical). Supersonický třesk doprovázející výstřel tímto střelivem je hodně odstrašující.
Bohužel použít tuto zbraň k sebeobraně nelze. Tímto střelivem bych prostřelil 3 obytky stojící vedle mě a ještě v kilometr vzdálené vesnici by včelka nějaké babce proletěla slepicí, psem, zdí a
televizí. Je to čistě sportovní záležitost.
HrochHrochČlen
Přidáno před 12 let
Mi se dooost libi tohle : http://www.strele...uziti.html
Ta cena sice moc pekna neni, ale vzhledem k tomu, ze uz jsme tri, kteri o to maji zajem, budu s dovozcem cenu "ladit :-) " .
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

Hroch napsal:

Mi se dooost libi tohle : http://www.strele...uziti.html
Ta cena sice moc pekna neni, ale vzhledem k tomu, ze uz jsme tri, kteri o to maji zajem, budu s dovozcem cenu "ladit :-) " .
To je pěkná hračka a co na to budou říkat za hranicema když to náhodou najdou nebo uvidí, nedej bože když s tím někoho skolíš nebyl by problém?:x
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

Hroch napsal:

Mi se dooost libi tohle : http://www.strele...uziti.html
Ta cena sice moc pekna neni, ale vzhledem k tomu, ze uz jsme tri, kteri o to maji zajem, budu s dovozcem cenu "ladit :-) " .
To je pěkná hračka a co na to budou říkat za hranicema když to náhodou najdou nebo uvidí, nedej bože když s tím někoho skolíš nebyl by problém?:x



http://www.mvcr.c...09Mw%3D%3D
HrochHrochČlen
Přidáno před 12 let
Drzim se zasady, ze co neni zakazano, je povoleno. Pokud se mi nekdo bude dobyvat nasilim do bydliku a mlasknu mu to mezi oci, tak asi na policii cekat nebudu. Myslim si, ze kdyz se clovek ocitne v teto situaci, bude se snazit ochranit rodinu jakymkoliv zpusobem, a tohle ma urcite jemnejsi nasledky nez kdyby napadeny sahl po nozi, nebo baseballove palce.
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
To je hezká plynovečka Hrochu. Některé lidi co mají blízko ke strelecky-portal.cz znám. Na svůj eshop by nepustili něco, co není dobré a důkladně otestované. Po shlédnutí videa si myslím, že s mírným cvikem vystřílíš tak ránu za sekundu i s přebitím. To by mělo stačit i na partičku zlodějíčků. Než se vzpamatují jsou pěkně označeni. Pokud je mi známo tak toto barvivo v plynu nejde smít z obličeje několik dní. Byl v Praze případ pokusu o znásilnění. Útočník Ukačko si vymyl oči a šel v klidu na pivo do hospy. Na to, že má totálně zelený ksicht jaksi zapomněl. Policajti ho během půl hodiny sebrali.

Napadla mě taková věc. Na tělo té zbraně nechat předělat závěr s hlavní z nějaké staré airsoftové zbraně se značením. Ani nejhorlivější celník nebo polizei ti nemůže říct ani slovo - právně to je čisté jako lilie. A ty původní hlavně mít někde zašité. Samostatně to ani nevypadá jako součást plynové zbraně.

V Praze si jeden mladý šikovný kluk nástrojař, přivydělává výrobou doplňků zbraní. Dělá za 1000Kč i to co se vozí pouze z Izraele za 6 a více tisíc. Upravit tu pistolku ať vypadá jako airsoftová hračka by si myslím v pohodě zvládnul. Když tak pošlu v SZ kontakt.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
camperboy máš nějaký odkaz, nebo bližší popis té taktické svítilny se sprayem? Moc bych si ji možná přál.:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
T
tom74Člen
Přidáno před 12 let
tyhle všechny věcičky jsou v zahraničí docela problem,
z vlastní zkušeností před pár lety - na hranicích do D mi našli v autě 2 pepřáky (1x pepřový spray - nebyl problem, 1x pepřový plyn - a nechali mě na hranicích vytuhnout, že prý plyn je gas a to je zakázaný, mluvím hodně dobře německy a vyřídilku mám, nakonec na mě volali prokurátora, ale byl pátek odpoledne a nakonec jsem to musel vyhodit na hranicích a nechali mě, ale hodně mi "lepilo"
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Je to primárně baterka a údajně s pepřákem (tvarově) nemá co do činění, tak by to asi ani nenašli, svítilen mám více a nikdy mi ji nikdo neprohlížel :x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
Jak jsem slíbil, posílám (zejména pro štěpána a me2da) více info o baterkách s laserem a pepřákem.
Cena je kolem 50 USD - 1100 Kč (cena se mi zdá nad očekávání dobrá)
Dobíjení vnitřního akumulátoru je možné i na 12 V !!! (nabíječ v sadě)

http://www.cobras...ht.com/en/

UNIVERZÁLNÍ TAKTICKÁ SVÍTILNA
Cobra 2 Stun light

• nastavitelná světelná intenzita
• funkce stroboskopu
• laserový paprsek
• obsahuje pepřový sprej dostřik 6m, cca 6 účinných zásahů (pacifikace 2 - 3 lidí není problém)
CobraStream je aktivní sprej speciálně navržený pro Cobra Stunlight 2, obsahuje vysoce účinný pepřový sprej,
jehož důsledkem je oteklina, slzení očí, dýchací potíže a pocity silných popálenin kůže.

Cobra 2 speciální vlastnosti
• Pevné tělo z anodizovaného hliníku typ II integrováno s protismykovým gumovým povrchem
• Unikátní design ke zvýšení světelnosti
• Funkce stroboskopu dočasně vyřazující útočníka
• Dvoustupňové nastavení intenzity světla
• Taktické osvětlení (200+ lumenů) • Běžné osvětlení (80 lumenů)
• 4 hodiny svícení při běžném osvětlení
• Indikátor vybití baterie
• Nízká váha a výborné ergonomické uchopení
Upravil camperboy dne 13.02.2012 11:12, před 12 let
camperboy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MTSMTSČlen
Přidáno před 12 let
to vypadá zajímavě i ta cena, kdyby někdo objednával, tak se přidám ( umím jen česky a ještě blbě) :he

:g:^
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
FenixFenixČlen
Přidáno před 12 let
Kde se to dá sehnat? Měl bych taky zájem
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let
přidávám se k případné hromadné objednávce
také bych si jednu vzal
jak je to s doplnováním toho spreje??
aby z toho po použití nezůstala jen baterka
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 12 let
Instruktážní video:
http://www.youtub...xi8qEsNCak
To spojení světla, laseru a zároveň pepře je geniální, přesně vidíte útočníka a stříkáte.

Pokusím se zkontaktovat případné dovozce, vybrat nejlevnějšího a domluvit ještě "akční cenu".
Náhradní kartuše s plynem lze samozřejmě dokoupit.
O stavu vás budu informovat.
A nebo, nemá někdo zkušenosti s obchodováním se státama, to by vyšlo asi úplně nejlépe.
Upravil camperboy dne 13.02.2012 11:57, před 12 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Taky bych se za tu cenu přidal.:^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,453,637 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20019 sekund | Průměrně za: 0.20019 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB