Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

SEBEOBRANA

Poslední aktualizace před 8 let
sroubeksroubekČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, nechci se někoho dotknou, ale nedovedu si představit, že tyto věcičky nosím nebo vozím stále sebou.
Co takhle pánové a dámy, si zajít na některé kurzy sebeobrany, například STREETFIGT.
Pochopitelně je to pouze můj názor, ale vřele doporučuji. Souhlasím s tím, že teleskopický obušek hodně vyřeší i bez
jazykových znalostí.
Zdraví Petr
bearmountainczbearmountainczČlen
Přidáno před 13 let
"Akymkolvek sposobom utocnika usmrtit /aby neprehovoril, pretoze on ku vam iba zabludil a vobec vam nechcel uskodit a dalej preto aby to viac nerobil nikomu inemu/ a zbavit sa ho /hodit z mosta, zakopat do hnoja, zapalit atd./."

Ano, je smutné, že toto vám řekne policista - pochopitelně mimo záznam. Bohužel má svatou pravdu. Protože oni jsou strašně vynalézaví ve výmyslech proč k vám do baráku, nebo jinam vlezli :-)

"Ahoj, nechci se někoho dotknou, ale nedovedu si představit, že tyto věcičky nosím nebo vozím stále sebou. "

Je to v prvé řadě nepohodlné. Na druhou stranu když jdu pro výplaty, tak GLOCK přidá na jistotě :-) Každopádně v obytňáku bych to nenechal, když máš bouchačku u sebe, tak nesmíš chlastat, no není to sranda :D.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
No něco na tom bude, myslím, i všichni co byli ještě na vojně tak si vzpomenou na slova " mrtvej svědek, dobrej svědek", je to smutný a většině lidí to přijde strašně divný, ale ten onen k vám jde s úmyslem vám ublížit ať materiálně, nebo fizicky, tak co, vždyť lidí je dost a dokonce pokořujeme hranici 7-mi miliard :-) GLOCK je GLOCK a metrová sekyra za sedadlem:D
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
SamurajSamurajNováček
Přidáno před 13 let
Po pročtení tohoto vlákna ,jsem dospěl k názoru, že asi nejlepší je mít s sebou dobrého psa. Nejlépe něměckého ovčáka i když itento způsob obrany má svoje úskalí.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Jo je fakt, že s Bulíkem se nám cestovalo klidněji, jen do německa jsme museli mít do některých států vet. povolení.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vlada JanaVlada JanaČlen
Přidáno před 13 let
ahoj všem, zajímavé počtení, jen si neumím představit jak se budu bránit a pak pachatele usmrtim, aby nemluvil. ale souhlasím s tím. Většina lidí nedokáže ani realizovat malý úmysl, když mají zlost. Ale to, že se tu o těchto věcech mluví je i kus sebeobrany. Já propaguji: alarm v autě, mám nainstalovanou piezosirénu 110 dB, ve vnitřku auta. Domeček, každá místnost má svoji sirenu. Vl.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
Myslím, že jedna z nejlepších a nejpraktičtějších věcí je teleskopiký obušek. Je s ním výborná "manipulace", nezabírá moc místa a stojí pár korun.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

MaxQ69 napsal:
Myslím, že jedna z nejlepších a nejpraktičtějších věcí je teleskopiký obušek. Je s ním výborná "manipulace", nezabírá moc místa a stojí pár korun.


Možno ešte lepší je 4x žilový kábel o priemere cca 25 mm a dĺžke 0,6 m prevŕtaný a na kožený remienok navlečený. Úžasné výsledky!
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
G
Nováček
Přidáno před 13 let
Nějak si nedovedu představit někoho zabít.Sice o tom tady píšete,pánové,ale ruku na srdce,kdo z vás by to doopravdy udělal.To si dovedu představit jen v případě,že mi někdo šáhne na děti,ale určitě né proto,že chce vykrást karavan.Proto já bych volil tu hadici,obušek a nebo kabel a vždycky tak,aby hajzl mohl utýct.Ale na druhou stranu,pokud by někdo v týhle situaci hajzla odstřelil,nelitoval bych ho.Do vloupání šel dobrovolně a tak musí počítat s tím,že se to stane.Ale já bych nejspíš ten kohoutek zmáčknout neuměl. :x
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let
Ono by Vojto možno stačilo , keď by videl,že také niečo máš v ruke.Nejaké tvrdé ubližovanie na zdraví samozrejme ,ako úplne posledná možnosť.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
bearmountainczbearmountainczČlen
Přidáno před 13 let
Já myslím, že člověk by se asi divil čeho je schopen v krizové situaci. Člověk je predátor a jako druh přežívá tak dlouho proto, že umí být v určitých situacích pěkná svině !t
BearMountain.cz - Newfoundland Dog Kennel
Upravil bearmountaincz dne 14.03.2011 13:52, před 13 let
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let
[quote]bearmountaincz napsal:
Já myslím, že člověk by se asi divil čeho je schopen v krizové situaci. Člověk je predátor a jako druh přežívá tak dlouho proto, že umí být v určitých situacích pěkná svině !t[/quote

Myslel som si že je to už uzatvorené,ale vidím ,že ešte nie.Dovolím si povedať svoj názor aj keď možno v inom spôsobe obrany.Jedná sa mi o príspevok ,ktorý napísal kolega o tom aký vie byť človek v krízových situáciách.Súhlasím s ním.Prežil som 82 vzdušných bojov. Prebiehali presne,ako v II sv. vojne. Mali sme tie isté zamerovače ,tie isté rychlosti - akurát v konečnom dôsledku sme to fotili na fotokulomet , ale bojovali sme " ako levy". Tam som pochopil,že rozsvietiac zamerovač a počujúc zo zeme informáciu je tam a tam,niečo z Vás padne a presne,ako bolo povedané stane sa miesto človeka lovec / predátor/ a vidíte ,len tie rozsvietené GRATIKULI na zamerovači a až po pristátí začnete rozmýšľať o tom , že tam sedel tak isto ČLOVEK. Bohužiaľ horší v profesionálnom pojatí,ako Vy. Aj taký je život.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
ChippChippČlen
Přidáno před 13 let
Zatím jsem ochranu karavanu a posádky proti nekalým živlům neřešil,ale jak si pročítám tohle vlákno tak asi začnu.Jeto tím že nás nic podobného co tady popisujete ještě naštěstí nepotkalo,jak se ale říká,všechno je jednou poprvé.Mám sice CZ-75B 9mm,ale zatím ji nevozím.Možná začnu jen tak pro sichr.Doma ji sice mam v trezoru,ale max.2ks zbraní nemusí být v trezoru,ale musí být zabezpečeny proti zneužití,takže teoreticky stačí zbraň schovat na jednom místě a zásobník s náboji na jiném.To samozřejmě v případě mé nepřítomnosti v karavanu.Máte s tím někdo zkušenost?:x
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
BabikaBabikaČlen
Přidáno před 13 let
Když to tady čtu,začínám mít fakt strach,tak necháme přidělat další zámky.No snad to není tal zlé když vidím kolik vás jezdí. :o
Babika
radek54radek54Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

sroubek napsal:
Ahoj, nechci se někoho dotknou, ale nedovedu si představit, že tyto věcičky nosím nebo vozím stále sebou.
Co takhle pánové a dámy, si zajít na některé kurzy sebeobrany, například STREETFIGT.
Pochopitelně je to pouze můj názor, ale vřele doporučuji. Souhlasím s tím, že teleskopický obušek hodně vyřeší i bez
jazykových znalostí.
Zdraví Petr


Hochu, ty jsi ještě relativně mladej, ale dovedeš si představit nás seniory, jak si hrajeme na Chucka Norrise? !M:he:^
Radeček
L
lesiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

radek54 napsal:

Citovat

sroubek napsal:
Ahoj, nechci se někoho dotknou, ale nedovedu si představit, že tyto věcičky nosím nebo vozím stále sebou.
Co takhle pánové a dámy, si zajít na některé kurzy sebeobrany, například STREETFIGT.
Pochopitelně je to pouze můj názor, ale vřele doporučuji. Souhlasím s tím, že teleskopický obušek hodně vyřeší i bez
jazykových znalostí.
Zdraví Petr


Hochu, ty jsi ještě relativně mladej, ale dovedeš si představit nás seniory, jak si hrajeme na Chucka Norrise? !M:he:^

no, Chuck Norris je len jeden. on ale určite nie je karavanista, ale jeho karavan je chucknorista:he
radek54radek54Člen
Přidáno před 13 let

Citovat


no, Chuck Norris je len jeden. on ale určite nie je karavanista, ale jeho karavan je chucknorista:he


:D:he:D:^:g
Radeček
Upravil radek54 dne 17.04.2011 10:49, před 13 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 13 let
Já můžu říct, že se věnuju aikidu (aikidó-japonské bojové umění sebeobrany). Pro ty, kterým to nic neříká, tak jestli znáte herce Stevena Seagala, tak to je právě to, co používá v těch jeho filmech. Každopádně, i když vím, že je to záležitost bezesporu účinná a v praxi aplikovatelná již po pár lekcích, zbraň na sebeobranu je daleko jistější.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 13 let
Když sedím třicet minut, tak mi trvá 10 minut, než se rozejdu, než mi to zase začne chodit. Vnuka občas vozím do karate, ale pokud skoro při každém pohybu cítíte bolesti, tak vám žádný kurs bojového umění nepomůže. Věřím jen na pořádný plot okolo kempu, na noc zaryglovaná brána a hlídač se psem. Stojí to o trochu víc, než "na divoko", co ale už nadělám, do hrobu se vrátit nemohu, ještě jsem tak zatím nebyl.:r
X
XTRANČlen
Přidáno před 13 let
Pane Doskočile, klobouk dolů, konečně rozumný názor. Buď na to fyzicky a psychicky mám a můžu si dovolit samostatný pobyt na divoko a nebo na to nemám a jedu do kempu.
Snad je všem jasné jaká je dnes doba. Já jsem si vybral variantu osobní obrany-mám na to výcvik a prostředky, někdo si vybere variantu komorního hlídaného kempu. No a někdo ani jedno z toho. Co na to říci? Nechci být sarkastický, ale ..........
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,468,207 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22245 sekund | Průměrně za: 0.22245 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB