Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 3 roky
@ fun Si děláš pr.del z lidí, aby mě pustili do kempu ? Jezdím od 70. let minulého století a aby mě pustili do kempu nepotřebuju nějakou blbou kartu, viz co píše "copy" !!! No nic, spoustu nových ti jako adminovi tohoto webu bude věřit a budou sem často chodit. Od nás starších to už ale nemůžeš čekat. Demagogie i tady no to néééé
Upravil Chlapi_sobe dne 26.05.2021 15:10, před 3 roky
copycopyČlen
Přidáno před 3 roky
ony tie zľavové karty možno kedysi mali zmysel. Kým nebol internet a mobilné dáta. Rovnako tak aj Bordatlas.
Dnes sú ale appky do mobilu, cestujem v aute a priebežne vidím na displeji, aký kemp je v okolí, aj s cenami, aj s navigovaním až pred bránu. Nepôjdem do drahého kempu pýtať zľavu, keď je naokolo x iných.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Já ji snad nikdy nepoužil, protože do kempů jezdím málo. Ale kdo chce jezdit po kempech, tak se mu jako takový "cestovní pas táborníka" vyplatí. I když letos bude důležitšjší Covid pas. Grin
copycopyČlen
Přidáno před 3 roky

fun napsal:

@Fun - Já ji snad nikdy nepoužil, protože do kempů jezdím málo. Ale kdo chce jezdit po kempech, tak se mu jako takový "cestovní pas táborníka" vyplatí. I když letos bude důležitšjší Covid pas. Grin


Mám taký pocit, že FICC sa už na tie svoje karty CCI vykašlal. Už to len zo zotrvačnosti vydávajú.
M
mariaČlen
Přidáno před 3 roky
"Například, aby tě pustili do kempu. Nebo místo občanky. Každopádně k prokázání, že jsi zkušený táborník."???????????

chceš říci FUNe, že zakoupením karty se ze mne stává zkušený táborník?

Tak to je super zpráva. Doufám, že to v kempech ještě neví...Smile
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Je to klubová karta. U členů se předpokládá, že jsou zkušení táborníci. To je právě ten problém, když tuto kartu zredukujeme na "slevovou". Ne, je to klubová karta a slevy jsou jen doprovodný benefit.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky

copy napsal:

@copy -

Mám taký pocit, že FICC sa už na tie svoje karty CCI vykašlal. Už to len zo zotrvačnosti vydávajú.

Nemyslím si a nic takového nepozoruju. Naopak pod tíhou konkurence (CKE) spíš vylepšují.
Martin OrelMartin OrelNováček
Přidáno před 3 roky
Vážení, jen náhodou jsem se zde podíval, ale to co tady píšou všichni a hlavně ti kteří to zajišťují by měli být na pozoru. V roce 2017 jsem si na Vašem odkazu zakoupil CCI kartu a vyrazil. No někdo mávl rukou nad nefunkční kartou a slevu jsme dostali. Samozřejmě kde se to nepodařilo jsme nevědomky přistoupili na variantu, že prostě karta k ničemu. Pak jsme se při registraci na Asociaci karavaningu a kempinku v rámci Automotoklubu dozvěděli, že by se nám hodila CCI karta, ale my jsme oponovali tím, že kartu do konce sezóny již máme, zaplatili jsme tady u kouzelníka Funa 190,- a poštovné . A ejhle, karta byla neplatná, v podstatě falešná....No dobrý kousek, ještě že jsme na cestách nedopadli hůř, a s většími problémy, že člověk požaduje slevy falešnou kartou ...hhmmm, no Vážení....je to k zamyšlení a místní Admin to může zase ty moje názory vymazat... nebo oponovat, že moje diskuse sem nepatří a že mě už možná konečně vyloučí .... tak co pane fun-e, co bude následovat tentokrát....
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Proč jsi mi nenapsal už tenkrát? Mohli jsme toto nedorozumnění jednoduše vyřešit. Můžu tě ujistit, že jsi měl na 100% pravou kartu CCI.
copycopyČlen
Přidáno před 3 roky

fun napsal:

@Fun -

copy napsal:

@copy -

Mám taký pocit, že FICC sa už na tie svoje karty CCI vykašlal. Už to len zo zotrvačnosti vydávajú.

Nemyslím si a nic takového nepozoruju. Naopak pod tíhou konkurence (CKE) spíš vylepšují.


Tak ja by som bol rád, keby vylepšovali. Ale im už ani webstránka poriadne nefunguje.

otvorím si https://www.campingcardinternational....al.com/en/ - česká ani slovenská verzia nie je, tak pokračujem v angličtine. Hneď navrchu je "search" okienko - tak do toho napíšem "czechia" - a nič. Ani jeden kemp. Napíšem tam "slovakia" - vyskočí jeden kemp "camping glamping slovakia" - ďalej ma to nepustí, kým sa nezaregistrujem.

OK tak návrat na hlavnú stránku, a na nej sú tri odkazy: Portugal, Germany, France.
Portugalsko daleko, klikám na Germany - výsledok je chybová stránka.
Návrat nazad, klikám na France - zase chyba.
Portugalsko funguje.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Zemi musíš zaškrtnout fajfkou. Viz obrázek v příloze
Fun Připojili následující obrazek:
ccicesko.jpg
copycopyČlen
Přidáno před 3 roky
no jo, ale pretože kartu CCI nemám, tak sa ani nedozviem, ktorý kemp čo poskytuje. Takže systém "zajíc v pytli".
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Znovu říkám, je to klubová karta. Některé kluby ji dávají zdarma svým členům. Slouží jako průkaz, místo občanky/pasu.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky

Martin Orel napsal:

@martin Orel - Vážení, jen náhodou jsem se zde podíval, ale to co tady píšou všichni a hlavně ti kteří to zajišťují by měli být na pozoru. V roce 2017 jsem si na Vašem odkazu zakoupil CCI kartu a vyrazil. No někdo mávl rukou nad nefunkční kartou a slevu jsme dostali. Samozřejmě kde se to nepodařilo jsme nevědomky přistoupili na variantu, že prostě karta k ničemu. Pak jsme se při registraci na Asociaci karavaningu a kempinku v rámci Automotoklubu dozvěděli, že by se nám hodila CCI karta, ale my jsme oponovali tím, že kartu do konce sezóny již máme, zaplatili jsme tady u kouzelníka Funa 190,- a poštovné . A ejhle, karta byla neplatná, v podstatě falešná....No dobrý kousek, ještě že jsme na cestách nedopadli hůř, a s většími problémy, že člověk požaduje slevy falešnou kartou ...hhmmm, no Vážení....je to k zamyšlení a místní Admin to může zase ty moje názory vymazat... nebo oponovat, že moje diskuse sem nepatří a že mě už možná konečně vyloučí .... tak co pane fun-e, co bude následovat tentokrát....


Bohužel podobným zbabělým útokům musím čelit často. Je to pro mě velmi nepříjemné a musím na to reagovat. Všichni mají k dispozici moje telefonní číslo, můj email a můžou mě kontaktovat a nemusí mě veřejně napadat jako pan Orel, navíc po více než 3 letech. Pana Orla jsem kontaktoval nejprve soukromou zprávou na kterou nereagoval a poté emailem. Zdělil jsem mu, že se mě jeho absurdní nařčení osobně dotýká a že požaduji veřejnou omluvu do tohoto vlákna. Odpověděl mi, že je přesvědčen, že má pravdu a že se mi neomluví. Jako důkaz, že karta byla falešná uvedl dvě věci. Za prvé byla prý karta příliš levná, o 10 korun. Za druhé číslo člena klubu mělo být 6 místné a bylo pouze 5 místné. Obojí je nesmysl. Cena nemůže souviset s pravostí karty, protože si ji každý klub může určit jak uzná za vhodné. Může ji rozdávat svým členům klidně zdarma a některé to možná i dělají. Číslo člena slouží pro rychlou identifikaci majitele karty v rámci klubu, který kartu vydal. Může být úplně jakkoliv dlouhé nebo krátké, je to vnitřní záležitost klubu.

Karta CCI je vydávaná F.I.C.C. – Fédération Internationale de Camping, Caravanning et Autocaravaning AISBL se sídlem v Bruselu
Každá má jedinečné číslo, které začíná čtyřčíslím českého klubu. V našem případě je to číslo 0601 - Federation of Camping and Caravanning of the Czech Republic která je členem mezinárodní F.I.C.C.
Dále následuje 8 místné pořadové jedinečné číslo karty pro celou českou F.I.C.C.
Toto číslo je na každé kartě již předtištěné a přichází již z Bruselu. Na stránkách https://www.campi.../customer/ je možné ji zaregistrovat.

Tolik na vysvětlenou.
Omlouvám se, že takto řeším toto nařčení, ale nevím jak jinak se bránit. Nechci tyto stránky proměnit ve výměnu absurdních nařčení a vysvětlování.
Děkuji za pochopení.
mbmbČlen
Přidáno před 3 roky
Od Caravan24 jsem měl kartu mnohokrát, a nikdy se mi nestalo, že by mi někde řekli, že je neplatná...
Ale cca 3 roky jí nekupuji ...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,455,843 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20664 sekund | Průměrně za: 0.20664 (0) sekund | Dotazy: 120 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB