Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
O
ochmetNováček
Přidáno před 5 let
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, zda má někdo zkušenost se získáním CCI karty na rok 2019. Je ještě možno požádat pana Starého /viz loňské příspěvky/ nebo je již jiný postup. Děkuji za odpověď.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
Pořád stejné.;)
Fun
Smile
O
ochmetNováček
Přidáno před 5 let
Děkuji.
K
Kuchta JanNováček
Přidáno před 5 let
Nejde mi objednat karta. Kartu již mám starou, ale po stisknutí odkazu se mi nic nezobrazí.
Jan 40, Eva 38, Leontýnka 9, Čivava Nina 1
Peugeot 307sw + Knaus bluline
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Kuchta Jan napsal:

Nejde mi objednat karta. Kartu již mám starou, ale po stisknutí odkazu se mi nic nezobrazí.

Tady už to nejde. Musíš shánět jinde. My jsme ji získali přes p. Starého - viz kontakt výše. Jinak nově už platí ne 24 měsíců, ale kalendářní rok.
Zdraví
Luboš a Dáša
BedrnaBedrnaNováček
Přidáno před 4 roky
Dnes 20.1.2020 jsem p.Starému poslal mail na dresu stary.b@atlas.cz s žádostí o vydání CCI karty, tak jsem zvědavý jak to bude dlouho trvat. Adresu jsem zkopíroval z 2 roky staré zprávy. Jestli má někdo informaci o změně adresy nebo jestli se žádá o vydání CCI karty jiným způsobem, dejte mě prosím vědět.
Děkuji Bedrna
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
https://www.uamk....-karty-cci Pro někoho i zde se dá sehnat
MajliMajliČlen
Přidáno před 4 roky
Ten e-mail má jiný, zkus to přímo tady, je tam formulář na objednání Cool

http://www.fcc-cr...arnet-cci/
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 4 roky
obě mailové adresy fungují, obě obhospodařuje pan Starý, kartu jsem měl v poště asi za 10 dní
petrkapetrkaČlen
Přidáno před 4 roky
Karty CCI se dají třeba koupit v Praze v Jugmance v prodejně Kiwi kde prodávají mapy nebo v Řeporyjích jak se najíždí na okruh. Prodejna Hykro. Loni jsem ji tam kupoval
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 4 roky
Jaky je rozdil mezi kartou cci a acsi ? Dik za info ja loni jezdil s acsi
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
CCI platí celý rok, ACSI jenom mimo sezónu.
Fun
Smile
K
karlovarakČlen
Přidáno před 4 roky
mám dotaz prosím:
pokud už jsem měl kartu vydanou tak chodí nová automaticky nebo je potřeba žádat každý rok znovu?
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 4 roky
Každý rok musíš o kartu CCI požádat znovu. Popzor, od loňského roku už neplatí od data vydání do data vydání, ale pouze v kalendářním roce vystavení, tedy do 31.12......
K
karlovarakČlen
Přidáno před 4 roky
děkuji za zprávu nová objednána Like
copycopyČlen
Přidáno před 3 roky
aký má zmysel takéto komplikované zháňanie CCI karty?
Rozličné karty - rozličné zľavy - rozličné podmienky nákupu.
Poistenie mám aj bez karty, a aby som vopred zháňal a špekuloval, ktorú kartu a ako získať? A či sa mi nakoniec vyplatí?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
CCI je primárně mezinárodní „cestovní pas“ pro táborníky. Proč se lidé zaměřují pouze na doprovodnou fukci slev je mi záhadou. O to vůbec nejde, to je jenom třešinka na dortu.
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 3 roky
A můžu prosím vědět k čemu mi je a nebo k čemu slouží mezinárodní „cestovní pas“ pro táborníky. ?
Děkuji předem za poučení
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Například, aby tě pustili do kempu. Nebo místo občanky. Každopádně k prokázání, že jsi zkušený táborník.
copycopyČlen
Přidáno před 3 roky
mám pocit, že samotná FICC (ako vydavateľ kariet CCI) má problémy sám so sebou a udržaním svojej existencie.

Otvorím si hlavnú stránku CCI kariet https://www.campi...al.com/en/ , hneď na titulke sú inzerované "zľavy až do 40%" a jednotlivé štáty: Portugalsko, Nemecko, Francúzsko.

Portugalsko je pre mňa ďaleko, tak kliknem na druhú ponuku, Nemecko: https://www.campi...ountry=461 a výsledok: chyba, stránka nefunguje.
Ok, naspäť na hlavnú stránku, a tam kliknem na hneď ďaľšiu možnosť, Francúzsko: https://www.campi...ountry=459 a zase iba chybová stránka.

Takže nič, idem do vyhľadávania. Začnem Slovenskom. Na titulnej stránke do okienka "search" napíšem Slovakia a ukáže mi to jeden jediný kemp v ponuke. Aby som sa dozvedel, aké zľavy mi ponúka, tak sa musím zaregistrovať..
Napíšem do vyhľadávača Hungary - a jediný kemp v celom Maďarsku. A zase to pýta registráciu.
Dám vyhľadať "Czech" alebo "Czechia" - výsledok je iba chybová stránka . Rovnako, ak napíšem "Germany". Stále iba "Server Error in '/' Application."
Ak dám hľadať "Poland" tak mi to ukáže nejaký kemping Plana v Španielsku a Poljana v Chorvátsku.. majú v tom hokej.
No a moja trpezlivosť tým skončila, stránku zatváram a FICC nech sa snaží si aspoň opraviť stránku.
Načo by mi taká karta bola, neviem.
Upravil copy dne 26.05.2021 12:56, před 3 roky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 1
RadeJa

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,485,478 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27135 sekund | Průměrně za: 0.27135 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB