Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
lejkrslejkrsNováček
Přidáno před 6 let
Jsem v kontaktu s AČR toto mě odepsali:Vážení členové Autoklubu České republiky,

nabízíme vám službu formou kempinkové mezinárodní karty CCI (Camping Car International), která poskytuje držitelům a jejich spolucestujícím výhody a pojištění ve více než 1100 kempech po celé Evropě. Slevy se týkají především ubytování a služeb v kempech ve výši 5 až 25 % v hlavní i vedlejší sezoně. Karta také zahrnuje pojištění odpovědnosti za škody třetím osobám v kempech do výše 2.500.000 CHF, které se vztahuje na posádku až 11 osob. Ve většině kempů se můžete kartou CCI prokazovat při přihlášení se k pobytu místo občanského průkazu nebo cestovního pasu. Karta platí jeden rok.

Kartu můžete získat za těchto podmínek:

- žadatel musí být členem Autoklubu ČR

- člen pobočného spolku sdruženého v Asociaci Caravan Clubů AČR získá kartu CCI za poplatek 100,- Kč

- členové ostatních pobočných spolků sdružených v AČR získají kartu CCI za poplatek 200,- Kč

- individuální člen AČR získá kartu za poplatek 300,- Kč

Seznam států, kde můžete kartu CCI využít:

Andora, Nizozemí, Francie, Belgie, Německo, Švýcarsko, Itálie, Španělsko, Dánsko, Velká Británie, Lucembursko, Irsko, ČR, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Švédsko, Norsko, Finsko, Řecko, Portugalsko, Slovinsko, Rumunsko, Finsko, Polsko, San Marino a Slovensko.

Ve skandinávských zemích je povinné vlastnictví Skandinávské kempinkové karty ve všech kempech. Na níže uvedeném webu lze najít seznam kempů v Norsku, Švédsku, Finsku a Dánsku, kde místo ní uznávají i kartu CCI.

Při výběru kempu doporučujeme ověřit si konkrétní výši slev předem. Období hlavní sezony zpravidla zahrnuje školní prázdniny a ostatní svátky, ale ty se mohou v jednotlivých zemích lišit. Slevy jsou poskytovány na pobyt nepřesahující 21 dnů a nemohou být kombinovány s jinými slevami. Na vlastnictví karty CCI je nutno upozornit před placením, zejména pokud platíte platební kartou, protože v některých kempech slevy při platbě kartou neposkytují.

Platby za CCI zasílejte na účet:

KB Praha 1, 64531011/0100, variabilní symbol 760 + registrační číslo klubu nebo jméno člena.

Žádosti o kartu CCI vyřizuje paní Alena Burianová, tel. 602363031;)
jenda4jenda4Člen
Přidáno před 6 let


Jo správně, s paní Burianovou jsem mluvil včera a psal několik emailů , snad to klapne :))

Automatické sloučení 23.02.2018 20:40:

Citovat

jenda4 napsal:



Jo správně, s paní Burianovou jsem mluvil včera a psal několik emailů , snad to klapne :))


Aktualizace 23.2. níže email od KČT :

Dobrý den,

KČT přestal také karty CCI vydávat od roku 2015. Pro informaci se obraťte na předsedu FCC ČR, pana Bohumila Starého, stary.b@atlas.cz.

S pozdravem

Mojmír Nováček
ústředí KČT
Upravil jenda4 dne 23.02.2018 21:40, před 6 let
J
Jarda292Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj mám dotaz ohledně karty CCI - zde mi bylo sděleno, že už se karty přes Caravan24 nevydávají, klub Českých turistů to taky nedělá a jelikož toho o kartách moc nevím, prosím o radu, jak a kde tuto kartu zakoupit a čím je její koupě podmíněna. Díky za info JR
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jarda292 napsal:

Ahoj mám dotaz ohledně karty CCI - zde mi bylo sděleno, že už se karty přes Caravan24 nevydávají, klub Českých turistů to taky nedělá a jelikož toho o kartách moc nevím, prosím o radu, jak a kde tuto kartu zakoupit a čím je její koupě podmíněna. Díky za info JR


Zdravím.

Před nedávnem jsem absolvoval pořízení CCI karty. Jedním ze způsobů je stát se individuálním členem Autoklubu ČR a následně je požádat o vydání karty CCI. Přijde bianco karta s návodem na její vyplnění. Údaje se vyplňují na samolepicí fólií, která se nalepí na kartičku a poté se celá čelní strana (kde jsou údaje) přelepí ještě další samolepicí fólií.

Druhá možnost je stát se členem ÚAMK. A pak je třetí možnost, a tu si nepamatuji přesně, mám to v práci, můžu event. zjistit.

Tak dobrý výběr!

Víťa
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, letost jsem jí pořídil přes FCC CR. Oslovil jsem pana Starého, který mi poslal e-mailem žádost k vyplnění. Po cca 14 dnech mi přišla vyplněná karta, žádné bianco. Celé mě to bude stát i s poštovným 215 Kč. Zatím co jsem sondoval mezi UAMK a ruznými dalšimi kluby je to nejlevnější cesta, jak získat kartu CCI.
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

TFeit napsal:

Ahoj, letost jsem jí pořídil přes FCC CR. Oslovil jsem pana Starého, který mi poslal e-mailem žádost k vyplnění. Po cca 14 dnech mi přišla vyplněná karta, žádné bianco. Celé mě to bude stát i s poštovným 215 Kč. Zatím co jsem sondoval mezi UAMK a ruznými dalšimi kluby je to nejlevnější cesta, jak získat kartu CCI.


To je samozřejmě optimální varianta.
T
TondaMNováček
Přidáno před 6 let
Můžu požádat o kontakt na p. Starého ?
Díky
Tonda
J
Jarda292Nováček
Přidáno před 6 let
Díky moc za info JR
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Taky bych poprosil o kontakt
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
LadesekLadesekČlen
Přidáno před 6 let
taky bych prosil kontakt :-) diky
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Snad nic nezkazím odkaz na p. Starého zde: http://www.fcc-cr...ntakty.htm
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 6 let
Psal jsem pánovy z odkazu několik příspěvku výše okamžitá odpověd zaslání formuláře jen cena byla 2105 Kč takže mě to trochu rozhodilo nakonec jsme se domluvili že to byl pouze překlep mám objednáno a ted jen čekat

Automatické sloučení 19.04.2018 18:18:
tak dnes došla karta to je 19 .4 přišla v obálce s pokyny kam zaplatit takže za nás spokojenost
Upravil atlantic dne 19.04.2018 18:18, před 6 let
kalivodakkalivodakČlen
Přidáno před 6 let
Tak email na pana Starého ze stránek FCC CŘ (konopac@tiscali.cz) nefunguje a tak jsem email zasílal na emaily fcc@fcc-cr.cz s kopií na sekretariat@fcc-cr.cz a pan Starý mi obratem odpovídal rovnou s přiloženým formulářem žádosti o kartu. Vyplnil jsem, odeslal zpět a čekám.
allfaallfaČlen
Přidáno před 6 let
Mám od něj taky kartu, vše rychle a v pohodě. Tímto mu zde děkuji.
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
Přesně tak, odeslal jsem žádost, za cca 10 dní jsem měl originál vyplněnou kartu, žádne dodo, a poslal jsem mu na účet těch 215 Kč. V dnešní době mi to připadalo jako sci-fi. I já též tímto děkuji panu Starému za vyřízení a jenom doufám, že ho neotrávíme tou spoustou žádostí a příští rok to půjde takto stejně perfektně vyřídit.
P
PeBoNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

TFeit napsal:

Ahoj, letost jsem jí pořídil přes FCC CR. Oslovil jsem pana Starého, který mi poslal e-mailem žádost k vyplnění. Po cca 14 dnech mi přišla vyplněná karta, žádné bianco. Celé mě to bude stát i s poštovným 215 Kč. Zatím co jsem sondoval mezi UAMK a ruznými dalšimi kluby je to nejlevnější cesta, jak získat kartu CCI.


Ahoj všichni. Touto cestou jsem byl také úspěšný. Díky za tip TFeit. B) Cena tedy 215,- Kč včetně klubového poplatku 50,- Kč.
Cesty k získání karty přes KČT, Autoklub atp. jsou podle podmínek také možné. Takže variant je naštšstí více.

Posílám pro úplnost ještě funkční kontakty:
stary.b@atlas.cz
http://www.fcc-cr...index.html

V příloze najdete průvodní dopis, kde jsou další informace a díky panu Starému.
Alena, Sebík, Tobík a Petr
Ford Rimor SuperBrig 680TC
PeBo Připojili následující soubor:
naskenovno_20180420-0941.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 336 stažení]
HribHribČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den.
Panu Starému jsem už 2 maily na uvedené adresy, ale dosud nic (už 3 týdny).
Prosím úspěšné, aby ještě jednou zveřejnili adresu, kde je možno žádat o vydání CCI karty.
Moc děkuji.
Hřib
Václav (Hřib), Jitka + svišťata: Šimon, Tobiáš a Anička
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let
stary.b@atlas.cz je funkční. Ale u mě to také trvalo skoro měsíc a připomínal jsem se ...... tak asi ještě vydržte.
Elnagh Nobelart A900g
M
Martina2103Nováček
Přidáno před 6 let
Nečekala jsem ani měsíc, vše super, karta přišla. Děkuji p.Starému za vyřízení.
Martin a Martina, Honda CRV, Knaus 8103
D
Dusan73Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj. Připojuji čerstvou zkušenost se získáním karty CCI. V neděli 15.7. jsem poslal panu Starému na mail: stary.b@atlas.cz dotaz. Ještě ten den mi přišla odpověď ať vyplním a pošlu přiloženou žádost což jsem udělal v pondělí 16.7.. V pátek 20.7. jsem měl doma v poště kartu s dopisem se žádostí o zaplacení 215,- Kč ( je v tom i 50,- Kč klubový příspěvek ).
Vše proběhlo super a rychle.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,477,814 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.44108 sekund | Průměrně za: 0.44108 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB