Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Elektrocentrály

Poslední aktualizace před 3 roky
haskyhaskyČlen
Přidáno před 4 roky

majsadr napsal:

@majsadr - Mate nekdo zkusenosti s centralami Zipper ZI-STE 2000IV dekuji za informace.


Ahoj.Mám už dost dlouho Zipper ZI-STE 1000IV a pohoda.Použil jsem ji jen párkrát v nouzi na dobytí baterií.Hlučnost bych řekl že stejná jako Honda,ale porovnávali jsme to jen ušima při puštění na parkovišti.
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 4 roky
Ode dneška v Lidlu centrála za 3500 peněz. Už je doma ,nalitý olej,benzín a na druhý zatáhnutí blafla. Na zkoušku připojený karavan,zaplý bojler a za 20 min krásně teplá voda. Za mně zatím spokojenost,uvídíme co vydrží,ale za ty prachy....
L
lusyČlen
Přidáno před 4 roky
U nas ji bohuzel nemaji. Na eshopu taky ne ☹
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 4 roky
kolega Lidlovku má, naběháho do cca 10ti provozních hodin a protože zdědil lepší, říkal že bude prodávat. předpokládám že tomu bude odpovídat i cena. mohu zprostředkovat kontakt.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 4 roky
Karle i já se připojuji s díkem za měření a celkově za závěr, který jsi nám poskytl. Skočil jsem včera do auta a tu poslední v Liberci (LIDL) jsem koupil.
M
Martin VernerNováček
Přidáno před 3 roky
Poprosím o radu. Centrála koupena jako zánovní min používaná... Stáří 3roky. Startuje krásně bohužel po cca10min začne vynechat a téměř chcípne. Už nevím co dál, karburátor vyčištěný,benzín nový... Děkuji za každou radu.
Martin
M
Martin VernerNováček
Přidáno před 3 roky
https://youtu.be/...

názorná ukázka
B
BeryČlen
Přidáno před 3 roky
Je v tom dost oleje ?
Podle toho, že skorochcípnutí pravidelně následuje vždycky zrovna po rozsvícení kontrolky mazání (bude tam jen rozstřik, takže kontrolka znamená nízkou hladinu) a zase se to chytne po snnížení otáček, kdy hladina o trochu povyleze, to vidím na málo oleje, případně problém se snímačem hladiny, nebo vedením od něj. Ale podle závislosti na otáčkách opravdu spíš na tom množství oleje ...
(předpokládám, že to má "autostop" napojenej na hladinu oleje, ne jen kontrolku)
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
G
gutČlen
Přidáno před 3 roky
Jak jsem psal výše oba typy centrál z Lidlu zklamaly . Teť jsem koupil Kango z Kauflandu a taky zhořelo ,za ty peníze je to ale dobrý pomocník, půjčení stojí 400 na den . Za čtyři dny práce je zaplacené.
Momentálně jsem koupil kango Steppach 16 Kg a 5 Kg kamarád je používá ve firmě a fungují .Nemáte někdo od Steppach centrálu. Viděl jsem že i v Libovkách v televizi přešel od Asist taky na Steppach.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 22
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,431,048 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15780 sekund | Průměrně za: 0.1578 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB