Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

použití wc

Poslední aktualizace před 7 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal: Naštěstí výrobci dnes s tìmto nebezpečím výbuchu počìtají a kadící mísu umisťují ve sprše kde dle návodu je nutno se osprchovat a bez poskvrny se vrátit mezi lidi.

Ono úplně stačí, že je v autě! :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
.... že se na to už nevys...te :D ........... Jo vy vlastně nevíte jak na to :D :D
Yetti
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal:....... Jo vy vlastně nevíte jak na to :D :D

[big]No prrrávě![/big]
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 7 let
Mě tohle téma zaujmulo. V obytce sem to zatím netestoval. Ale mám tam hajzlík napevno (včetně nádrže) a vypadá jako ten v letadle.
Je tam oválná klapka a na ní je hladina vody. Když chci klapku otevřít, tak musím šlápnout na šlapku, klapka se otevře a začne se splachovat.
Kdybych chtěl mít klapku otevřenou, tak si na to musím udělat nějaký přípravek a hlavně po celou dobu by se splachovalo, takže bych musel ještě udělat k wc spešl ventil na uzavření vody.
Z toho nějak usuzuju, že moje wc je dělané, aby se používalo se zavřenou klapkou.
Kam klapka vede netuším a co by se stalo, kdyby se na ní neco přilepilo taky netuším. Ale z toho, že se tam voda drží a nikam se neztrácí usuzuju, že těsní docela dobře a měla by příležitostný přilepenec bez problému seškrábnout :D
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

dracekvo napsal: Mě tohle téma zaujmulo. ....

No aby nezaujalo!
Já taky většinou řeším to, co je buď o hovně a nebo na hovno ... :o
(Máme skvělé vzory v Práglu v té bývalé konírně! )
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

dracekvo napsal:

Mě tohle téma zaujmulo. V obytce sem to zatím netestoval. Ale mám tam hajzlík napevno (včetně nádrže) a vypadá jako ten v letadle.
Je tam oválná klapka a na ní je hladina vody. Když chci klapku otevřít, tak musím šlápnout na šlapku, klapka se otevře a začne se splachovat.
Kdybych chtěl mít klapku otevřenou, tak si na to musím udělat nějaký přípravek a hlavně po celou dobu by se splachovalo, takže bych musel ještě udělat k wc spešl ventil na uzavření vody.
Z toho nějak usuzuju, že moje wc je dělané, aby se používalo se zavřenou klapkou.
Kam klapka vede netuším a co by se stalo, kdyby se na ní neco přilepilo taky netuším. Ale z toho, že se tam voda drží a nikam se neztrácí usuzuju, že těsní docela dobře a měla by příležitostný přilepenec bez problému seškrábnout :D


mam to stejne. Jen jeste shanim kovovou cedulku "Nepouzivejte zachod pokud je vlak ve stanici" ale jeste dulezitejsi cedulku co shanim je "Nenahýňajte sa za jazdy z okien!" kterou bych si dal k vyklapecimu oknu. Nemate nekdo?? Pisu to zamerne sem pac vim ze sem chodi kazdej :-D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,459,810 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13524 sekund | Průměrně za: 0.13524 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB