Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

použití wc

Poslední aktualizace před 7 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:
Úžasné téma, jen trochu o hovně.:he

Enem trohu?
Řekl bych, že doslova! :o
... a rozmazaným po celým hajzlovi ...
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
ZdeneksedZdeneksedČlen
Přidáno před 7 let
No konečně přátelé pořádné téma. My používáme samozřejmě pořadí "nejdřív otevřít"... Já bych to ještě rád rozšířil o další rozměr. Když jsme ještě neměli bydlíka a po Evropě jsme cestovali pracovním, k bydlení nezařízeným Multivanem, tak jednou z priorit byl právě vlastní WC. (kdekoliv to přijde - jdu). Sen o hajzlu se nám splnil. A jak s ním tak několik let už jezdíme a diskutujeme s ostatními karavanisty, tak nabýváme dojem, že opravdu velká část ho buď nepoužívá, a nebo jen třeba na malou.
Tady vzniká má otázka. Jakou to má tu logiku, když už ho mám? Vždyť je na to docela dobře vymyšlený. Nebo příklad: Jsem ve městě, nebo spím ve městě, kam s tím jdete? Odpověď je "třeba do hospody". Ale co brzy ráno a to neříkám, že k tomu leje? Nebo když už do hospody, tak je lepší si sednout na prkénko na které si sedal nevím kdo a upřednostnit to před vlastním které používám jen já? My jezdíme "na divoko" a kempy používáme jen výjimečně a ani tam nepoužijeme veřejné WC. Vždyť k tomu mám přece bydlíka. To mi nějak hlava nebere, ale třeba jsou důvody které nevím. Vím jen, že někdo to prostě nedokáže vylít a vždy se mu zvedá "kufr". To se dá pochopit. Ale co ostatní...
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdeneksed napsal:

No konečně přátelé pořádné téma. My používáme samozřejmě pořadí "nejdřív otevřít"... Já bych to ještě rád rozšířil o další rozměr. Když jsme ještě neměli bydlíka a po Evropě jsme cestovali pracovním, k bydlení nezařízeným Multivanem, tak jednou z priorit byl právě vlastní WC. (kdekoliv to přijde - jdu). Sen o hajzlu se nám splnil. A jak s ním tak několik let už jezdíme a diskutujeme s ostatními karavanisty, tak nabýváme dojem, že opravdu velká část ho buď nepoužívá, a nebo jen třeba na malou.
Tady vzniká má otázka. Jakou to má tu logiku, když už ho mám? Vždyť je na to docela dobře vymyšlený. Nebo příklad: Jsem ve městě, nebo spím ve městě, kam s tím jdete? Odpověď je "třeba do hospody". Ale co brzy ráno a to neříkám, že k tomu leje? Nebo když už do hospody, tak je lepší si sednout na prkénko na které si sedal nevím kdo a upřednostnit to před vlastním které používám jen já? My jezdíme "na divoko" a kempy používáme jen výjimečně a ani tam nepoužijeme veřejné WC. Vždyť k tomu mám přece bydlíka. To mi nějak hlava nebere, ale třeba jsou důvody které nevím. Vím jen, že někdo to prostě nedokáže vylít a vždy se mu zvedá "kufr". To se dá pochopit. Ale co ostatní...

Oni tam asi nechodí proto,že to nemají kam vylejt,pak se jim nechce do hospody táhlout tu fekál nádrž.Tak to tam "nosej" po jednom :)
HribHribČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

upotreblenci napsal:

Chtěl bych vědět kolik piv vypili zastánci používání zavřené klapky?


:g
Václav (Hřib), Jitka + svišťata: Šimon, Tobiáš a Anička
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, díky za reakce:

Piv bylo na obou stranách větší než malé množství, aj kořalka byla. Odstartovala to moje stížnost, že mi někudy ( asi kolem táhla klapky ) tečou chcá.ky do sprcháče. viz nedávné moje téma " co to je?". Zpočátku jsem podezíral děti, že močí v polospánku vedle. Konkrétně jsme řešili DOMETIC

Argumenty zavřeno:
1) tak to nám to řekli v půjčovně a tam vědí všechno
2) aby mi to necáklo na záda, když to tam padne
3) dám papír, napustím trochu vody a není celej hajzlík posra.ej
4) kolem otevřené klapky ti ty vole tečou ty chcá.ky

Argumenty otevřeno:
1) ho.no ležící na klapce zatáhnu pod mísu,
2) ho.no ležící na klapce nespláchnu

a dál už si to bohužel nepamatuji.

Jinak za nás i na malou chlapci v sedě. To se lépe čte.
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
a doma si sedám a když jde návštěva tak jenom špitnu my si sedáme a zatím to nikomu neva:D
jo a ten hajzlík bydlíkovi si nechám zejtra vysvětlit v Praze
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Trochu odbocim mam udelanou ještě u zachodu sprchu s hadici a tak je zachod i zadek cisty prevazne pouzivaji deti jinak klapka za me otevrena
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

parag napsal:

Citovat

Hatiti napsal:
... A jelikož se jedná o opravdu fekální záležitosti - nehodlám se zde bez vyzvání rozepisovat, neb stejně zase budu za Trolla!
Tak asi tak! :(

Jen se rozepiš,rád se poučím a možná i ostatni.

Tak tedy trocha "fekální osvěty":
Prvně si shrňme axiomy:
1) - Že hovno lepí víme všichni.
2) - Že voda je pro hovno separační činitel už ale ví málo kdo!
3) - Že hovno smrdí také víme všichni.
4) - Že smrad přes zavřenou klapku neleze ven doufám, že aspoň tuší většina!
5) – Že sběrná kazeta produktů není bezedná.
6) – Že toaletní papír také není zadarmo.
7) – Že fyzikální zákony platí vždy a všude.

Stanovmež si definice „výrobních, resp. produkčních postupů“:
A ) - Otevřená klapka (zastává většina uživatelů)
B ) – Zavřená klapka (zastává menšina uživatelů)
C ) – Absence klapky – pro karavanink nevhodné.

Následuje rozbor kombinací jednotlivých postupů v návaznosti na definované axiomy:
(Definicí výrazu „axiom“ se zde nehodlám zabývati, neb jest to nad rámec zadaného tématu a pro některé exempláře je to stejně o hovně. Hloubavější jedince neznající význam výrazu „axiom“ okazuji na „tetu Wiki“ (https://cs.wikipedia.org/wiki/Axiom)).
A ) Produkční postup – otevřená klapka:
Dle axiomu 7) se zde uplatňují zejména zákony Newtonovy – zákon gravitační, zákon setrvačnosti, zákon akce a reakce, Pascalův zákon a mnoho dalších. Citované pak hrají roli vpravdě podstatnou! V kombinaci s axiomem 1) a 3) je snad výsledek jasný: „rozmazáno a zasmraděno jest“, v nemnoha případech „produkční zařízení“! Následuje pak nutný úklid pracoviště, neb chemické WC „nemá ten provázek“ a metoda „nech to tak“ danou situaci pouze graduje!
B ) Produkční postup – zavřená klapka
Co se zákonů týká, platí totéž jako v postupu a), nicméně se nabízí další jemné nuance spočívající ve využití separátorů. Separace toaletním papírem je dle axiomu 6) a následně 5) přinejmenším nevhodná. Kdežto separace dle axiomu 2) je pravým opakem! Nutno podotknouti, že při produkčním procesu B ) se v plné míře uplatní axiom 4). Drobnou nevýhodou je však axiom 5), který však zajistí hladké a bezproblémové vyprazdňování kazety.
C ) Produkční postup – absence klapky
V bydlíkovi nemá co dělat, neb jenom smrdí a zabírá místo, kde by mohl být kastl se škopkama! Lepší je jít ven "přes ruku"!

Dlouhodobý průzkum akademiků na neakademické půdě prokázal, že v krátkodobém i dlouhodobém horizontu se jeví nejvýhodnější varianta B ), v kombinaci s axiomem 2) a 4). Tedy produkční produkční postup s klapkou zavřenou a zalitou trochou vody. Jedinou nevýhodou postupu B ) je před vlastním výkonem omezená kontrola výšky hladiny v prostoru pod klapkou! (Přetečenou nádrž už jsem z doslechu zaregistroval a likvidovat to svinstvo bych opravdu nechtěl! Nutno podotknouti, že se to stalo karavanistovi využívající produkční postup A )! Asi by mě jít na vyšetření na ophtalmologii, neb v tomto případě naprosto selhal organoleptický průzkum příslušného pracoviště! )
Samostatnou kapitolou pak je údržba a očista jak pracoviště, tak produkčního zařízení. To je však nad rámec zadaného téma.

Závěr: [big]Serte do vody na zavřenou klapku![/big] :o

PS: ... já vím ... ( ... a Ty mi taky! )
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 10.03.2017 12:01, před 7 let
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

parag napsal:

Citovat

Hatiti napsal:
... A jelikož se jedná o opravdu fekální záležitosti - nehodlám se zde bez vyzvání rozepisovat, neb stejně zase budu za Trolla!
Tak asi tak! :(

Jen se rozepiš,rád se poučím a možná i ostatni.

Tak tedy trocha "fekální osvěty":
Prvně si shrňme axiomy:
1) - Že hovno lepí víme všichni.
2) - Že voda je pro hovno separační činitel už ale ví málo kdo!
3) - Že hovno smrdí také víme všichni.
4) - Že smrad přes zavřenou klapku neleze ven doufám, že aspoň tuší většina!
5) – Že sběrná kazeta produktů není bezedná.
6) – Že toaletní papír také není zadarmo.
7) – Že fyzikální zákony platí vždy a všude.

Stanovmež si definice „výrobních, resp. produkčních postupů“:
A ) - Otevřená klapka (zastává většina uživatelů)
B ) – Zavřená klapka (zastává menšina uživatelů)
C ) – Absence klapky – pro karavanink nevhodné.

Následuje rozbor kombinací jednotlivých postupů v návaznosti na definované axiomy:
(Definicí výrazu „axiom“ se zde nehodlám zabývati, neb jest to nad rámec zadaného tématu a pro některé exempláře je to stejně o hovně. Hloubavější jedince neznající význam výrazu „axiom“ okazuji na „tetu Wiki“ (https://cs.wikipedia.org/wiki/Axiom)).
A ) Produkční postup – otevřená klapka:
Dle axiomu 7) se zde uplatňují zejména zákony Newtonovy – zákon gravitační, zákon setrvačnosti, zákon akce a reakce, Pascalův zákon a mnoho dalších. Citované pak hrají roli vpravdě podstatnou! V kombinaci s axiomem 1) a 3) je snad výsledek jasný: „rozmazáno a zasmraděno jest“, v nemnoha případech „produkční zařízení“! Následuje pak nutný úklid pracoviště, neb chemické WC „nemá ten provázek“ a metoda „nech to tak“ danou situaci pouze graduje!
B ) Produkční postup – zavřená klapka
Co se zákonů týká, platí totéž jako v postupu a), nicméně se nabízí další jemné nuance spočívající ve využití separátorů. Separace toaletním papírem je dle axiomu 6) a následně 5) přinejmenším nevhodná. Kdežto separace dle axiomu 2) je pravým opakem! Nutno podotknouti, že při produkčním procesu B ) se v plné míře uplatní axiom 4). Drobnou nevýhodou je však axiom 5), který však zajistí hladké a bezproblémové vyprazdňování kazety.
C ) Produkční postup – absence klapky
V bydlíkovi nemá co dělat, neb jenom smrdí a zabírá místo, kde by mohl být kastl se škopkama! Lepší je jít ven "přes ruku"!

Dlouhodobý průzkum akademiků na neakademické půdě prokázal, že v krátkodobém i dlouhodobém horizontu se jeví nejvýhodnější varianta B ), v kombinaci s axiomem 2) a 4). Tedy produkční produkční postup s klapkou zavřenou a zalitou trochou vody. Jedinou nevýhodou postupu B ) je před vlastním výkonem omezená kontrola výšky hladiny v prostoru pod klapkou! (Přetečenou nádrž už jsem z doslechu zaregistroval a likvidovat to svinstvo bych opravdu nechtěl! Nutno podotknouti, že se to stalo karavanistovi využívající produkční postup A )! Asi by mě jít na vyšetření na ophtalmologii, neb v tomto případě naprosto selhal organoleptický průzkum příslušného pracoviště! )
Samostatnou kapitolou pak je údržba a očista jak pracoviště, tak produkčního zařízení. To je však nad rámec zadaného téma.

Závěr: [big]Serte do vody na zavřenou klapku![/big] :o

PS: ... já vím ... ( ... a Ty mi taky! )


Tak! A je vymalováno. Moc hezké. Seš betálné borec. To by šlo i knižně. Palec Hore :^
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Serte do vody na zavřenou klapku!

A tady pane kolego,bych si dovolil nesouhlasit. Opoměl jste, že je třeba brát v potaz
poměr úložného prostoru k obsahu enteronu. A významnou roli hraje i míra prověšení scrota.


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:... A tady pane kolego,bych si dovolil nesouhlasit. Opoměl jste, že je třeba brát v potaz
poměr úložného prostoru k obsahu enteronu. A významnou roli hraje i míra prověšení scrota.

Dobrá připomínka pane kolego.
Míra prověšení scrota se týká pouze menší poloviny lidstva a bývá v příčinné souvislosti s datem narození.
A povislost labia minora pudendi netřeba zde rozebírati.
Z toho jednoznačně vyplývá, že se jedná o problémy minoritní, tedy netřeba se tím dále zaobírati!
Pravý opak, pane kolego, je pak ve Vámi citovaném poměru obsahů, tedy zejména volného prostoru v záchytné prostoru nádrže ku objemu vyprazdňovaného intestina crassum na rozdíl od Vámi chybně uvedeného enteronta.
Tento problém se jeví býti prioritní a instantní! V případě vážného zájmu je možno na toto téma zorganizovat konferenci na některém z příštích výjezdů.
:_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 10.03.2017 13:19, před 7 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
V debatách vo hovně jsme fakt borci a je potřeba jí začlenit na jakékoliv setkání. Jen pro představu, u normálně rostlého chlapa, který večer až v noci něco pojí z grilu a spláchne to několika žejdlíky čehokoliv, se obávám, že po ranním sezení si vymáchá prlel, nebo musí královským podhmatem urychleně onu klapku otevřít.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
v této odborné diskuzi mě chybí už jenom ta poslední zásadní otázka ,,pane učiteli hoří hovno?? ''
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
A když to takhle nakládáte na tu zavřenou klapku, nenadzvedá vás to? :D
Fido&Fidorka
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
No,to mě vede k myšlence, zdali pak vy nechodíte na jednu zavřenou klapku celá rodina....:r
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Opravdu Úžasné téma.
Nedá mi to sem nedat jednu výbornou teorii.

https://www.youtu...An4M0Qk7iQ

Automatické sloučení 10.03.2017 16:18:
Jestli tohle vlákno čte nějaký začátečník opravdu celé tak ho lituji až bude mít řítkej průběh s hustým běháním a bude váhat jestli: otevřít - neotevřít, otevřít- neotevřít, otevř...... ááá je to i bez rozepínání.
:he:he:he
Martin
Facebook- Martin Havelka
Upravil Martin Mrak dne 10.03.2017 17:18, před 7 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:
v této odborné diskuzi mě chybí už jenom ta poslední zásadní otázka ,,pane učiteli hoří hovno?? ''

Opravdu dialektická otázka, na kterou je nejednoznačná odpověď, obdobně jako v tématu předchozím!
Zajisté budou zase dva tábory, z nichž jeden bude tvrdit, že hoří a druhý bude tuto skutečnost negovat.
Já bych si dovolil tvrzení poněkud diplomatického charakteru a na tuto otázku bych odpověděl: "Jak které, jak kdy a jak kde a za jakých okolností.".
Nicméně, kdyby nehořelo, tak by s tím na Východě Dálném asi těžko topili pod konvičkou na čajík s jačím mlékem, třeba.
Pochopitelně, jako vždy a všude, musí býti splněny základní předpoklady, ke kterým patří zejména, že zapalované hovno nesmí býti čerstvé, nýbrž sušené a že ho musí mít "zapalovatel " čím zapálit. Tento výčet samozřejmě není kompletní, nicméně je "sine qua non" pro vznik ohně z hovna! Při absenci citovaného totiž z hovna vznikne zase hovno a ne požadovaný oheň!
Pro podrobnější domácí studium doporučuji útlá skripta Petra Šabacha vydaná pod názvem "HOVNO HOŘÍ". Již po letmém prolistování tohoto titulu v mnohém každý čtenář objeví realitu života, případně pozná sám sebe. To se však týká převážně jedinců "dříve narozených"! Mladším exemplářům jest třeba objasniti, ale to je téma na práci disertační ...

[big]Pro praktikování karavanigu jest odpověď na vyřčenou otázku naprosto irelevantní, protože je jednoduší topit plynem než mít vše zadělané od hovna, byť sušeného![/big]

Automatické sloučení 10.03.2017 17:05:

Citovat

fido napsal:
A když to takhle nakládáte na tu zavřenou klapku, nenadzvedá vás to? :D

Mne nadzvedává jenom hloupost. Zejména ta lidská.
A na klapku? Na tu já seru! A ještě mne nikdy nenadzdvihla. Asi není hloupá ... :o
(Na rozdíl od jiných ... )
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 10.03.2017 18:41, před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Neuvěřitelné, kam až se může posunout diskuze o hovně... :D
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:
Neuvěřitelné, kam až se může posunout diskuze o hovně... :D

[big]Nic nového! Je to jako v parlamentu![/big] :(
Tam je většinou taky všechno o hovně ... a to je neuvěřitelné!
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 10.03.2017 18:39, před 7 let
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

v této odborné diskuzi mě chybí už jenom ta poslední zásadní otázka ,,pane učiteli hoří hovno?? ''

nehoří,jednou pro vždy nehoří!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 13
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,469,498 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26081 sekund | Průměrně za: 0.26081 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.38MB/4MB