Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Vysílačka Do našeho Obytňáčku - karavanu

Poslední aktualizace před 8 let
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 10 let
Chtěl jsem poprosit nemá někdo info o někom kdo montuje a měří vysílačky do ob vozů tady v Praze a kolem???? Dík za info. Jirka
...hlavně že se máme....!c
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
vysilacky Space s.r.o. - vysilacky.com - Rudna (smer Praha) a ta sama firma v Pruhonicich na dalnici (smer Praha).
CB ale zmeris PSV metrem snadno, koupis ho za par korun, takze neni problem to zajistit vse sam.
Na netu je mnoho popsano jak s merakem zachazet.
S VHF a UHF vysilackama je to jiz slozitejsi, resp. meraky jsou drazsi .... princip samozrejme stejny ....
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 10 let
Děkuji za info. Kouknu tam a nechám si poradit..... Jirka
...hlavně že se máme....!c
S
SaturninČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

Děkuji za info. Kouknu tam a nechám si poradit..... Jirka


Já byl u pana Kvíze, Písty u Nymburka, z Prahy je to taky kousek http://www.autoradia-vysilacky.cz/
Jirka a JarkaJirka a JarkaČlen
Přidáno před 10 let
[quote]jirka dagmar napsal:

Chtěl jsem poprosit nemá někdo info o někom kdo montuje a měří vysílačky do ob vozů tady v Praze a kolem???? Dík za info. Jirka[/quote

Vyhledej na internetu vysílačky Rudná- je to na parkovišti u dálnise směr Praha------- je tam dobrá parta.
Koukám,že už Ti dal stejnou radu Sipadan.
Jirka
Upravil Jirka a Jarka dne 29.01.2014 10:56, před 10 let
99lojza99lojzaČlen
Přidáno před 10 let
Jirko pokud pojedeš na Strakonice tak" Vysílačky Milín" to je přímo název firmy.
Změří Ti ji i na Golďasu
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

99lojza napsal:

Jirko pokud pojedeš na Strakonice tak" Vysílačky Milín" to je přímo název firmy.
Změří Ti ji i na Golďasu


............u GW ..Mazlika ok ale do bydlíka jí asi dám a tak tam asi zajedu. Moc děkuji všem. Jirka:_
...hlavně že se máme....!c
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
Nezapomen si s sebou vzit ale zinkovy nater, na osetreni diry pro antenu ... nevim, jestli ho maji ....
Dan GilDan GilNováček
Přidáno před 10 let
Zdravím a pozdravuji ikdyž je to skoro rok staré téma tak přinesu taky svou trošku do mlýna O:-)
Doma na baráku mám 1/2 anténu na CB-čko a do auta občas dávám taky jedno a to buď na metrovou magnetku a nebo půl metrovou.
A jinak v práci bych měl CB taky pokud by bylo kde :(
Jinak ne jednou mi CB-čko pomohlo, hlavně teda ve velkých městech, kde jsem byl bez navigace stracen ;) O:-)
Tak asi tak :)
Jo a "síbíčkářum" zdar a dobrej signál a šoférům dobrej dolet "Dan Bezděkov" ;) :) !e:_ :^
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Jsem před pořízením CBéčka do dodávky. Ale když jsem si vybral Allamat 296, tak v různých diskuzích ji do aut moc nedoporučují. Proto napište prosím jak jste s čím spokojeni.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,

obecne to chce najakou s co nejcitlivejsim automatickym squelschem.
V tom byl velice dobry Elix 77s, ale je to jiz delsi dobu co ho zakazali prodavat v EU.
Kdyby ho nekdo prodaval, tak ho kup.
Da se dovest z Ruska, pripadne od jinud, ale pochopitelne neoficialne a pod jinym oznacenim.

296 beha dobre na stabilu, ale do auta nema nejlepsi cudliky a ani ten ASC.

Asi bych se dnes drzel klasiky ve znaku President, nebo nejakeho Albrechta.
U Albrechtu (pokud je maji oba ci vice uzivatelu) lze nastavit TSQ subtony, coz znamena, ze pak eliminujes vsechna ruseni a slysis pouze stanice se stejnym nastavenim.
To je uzitecna vec pokud jedes nekam se spratelenymi vozy, na pokec verejny samozrejme k nicemu.

Doporucuji v prodejne vyzkouset prave kvuli tomu ASC, to je zaklad co se dopsahu tyce, jelikoz pokud pusti cokoliv, musis ho priskkrtit rucne a prichazis o dosah.

80 kanalu, prepinani polske normy atd. povazuji za vedlejsi, ale samozrejme uzitecne....
4.114683,118.628756
C
CammouflageNováček
Přidáno před 10 let
Ahoj,
už nějaký čas obecně uvažuju o CB do auta. Teď jsem koupil dodávku T5 se spaním a hodláme trochu cestovat, takže bych se rád zařadil k výměně informací na cestách a ideálně mezi karavanisty :-) Takže bych rád něco koupil. Proto bych chtěl poprosit zkušenějsí o radu.
Chtěl bych ručku, protože střídám auta a i na jiné akce, takže bych měl vyřešeno. Předpokládám že je možnost z ručky sundat anténu, a připojit na externí autovou. Díru bych asi nevrtal, bral bych magnetickou a kabel přes okno :-)
Můžete mi prosím poradit co koupit / rozhodně nekoupit a případně pokud máte někdo zkušenost kde naladit anténu jak bylo zde ve foru zmíněno ideálně sever Prahy? Případně jestli je pro člověka bez zkušeností lepší koupit PSV metr a udělat doma :-)
Kuju pěkně :-)
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 10 let
Ahojte.

Co se týká ručky do auta - pokud to bude z baterek, Murphyho zákony praví, že baterky dojdou ve chvíli, kdy se to nejvíce potřebuje. Proto pro přenášení není špatná kombinace stanice do auta opatřená konektorem pro zapalovač, a nebo jde použít ručka, ale bez baterek s adaptérem pro anténu a napájení opět ze zapalovače (Elix SY-101). Antény, to je kapitola sama o sobě. Asi obecně nebrat antény z polského TME (značky Farun, Sunker a pod), neladí, mají mechanické problémy, je na nich super asi jen cena. Obecně velmi dobrá jsou Siria, cenově níže jsou Lemm, taky bych se jich nebál. Sirio ML-145 je legenda, dobře umístěná a naladěná umí zázraky. A z druhého konce, jezdil jsem dlouho i s Minimagem (taky od Siria), to je taková spíše imitace antény a maximální spokojenost. Výhodou bylo to, že mohla být anténa na střeše a ještě uprostřed. Dneska je provoz na CB bohužel již jen odvarem toho, co kdysi. Vysílačka je skvělý pomocník, může být i prima koníček. Držím všem moc palce, ať slouží i přes to, že je to již archaismus ;-) (mobily to bohužel převálcovaly...).

Mirda Příbor :-)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

SignBoss napsal:

Jsem před pořízením CBéčka do dodávky. Ale když jsem si vybral Allamat 296, tak v různých diskuzích ji do aut moc nedoporučují. Proto napište prosím jak jste s čím spokojeni.


SignBossi,

dneska jsem na to trosku koukal a da se sehnat STABO XM 5003-R CB - minimalne na Space, cili vysilacky.com - Rudna a Pruhonice parkoviste.
Stabo se prodavalo take jako President Johnson II ASC, ty jsem daval do nasich dodavek drive (nyni uz bezime na privatnich frekvencich UHF a VHF), ale s timto radiem byla naprosta spokojenost.

Myslim, ze pokud tam zavolas, tak Ti to na prodejne potvrdi.

Radio umi vse, vcetne 80 kanalu a polske normy, HI-Cutu, dual watche apod ...

Cena vyssi, ale myslim, ze se vyplati.

Nicmene stale plati, nechat si pripojit dve radia na miste a otestovat, to ve Space zvladaji dobre ....
4.114683,118.628756
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Sipadane proč zakázali Elix 77s v EU? Před lety jsem ji měl v několika autech a mám k ní takový osobní vztah... !)
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Sipadane proč zakázali Elix 77s v EU? Před lety jsem ji měl v několika autech a mám k ní takový osobní vztah... !)


Martine, byl tam udajne problem s displayem, pry moc nejakeho chemickeho prvku - uplna hovadina dle mne (ale nejsem chemik).
Zavolej do Elixu pokud chces mit jistou informaci, byla to njlelepsi CB vysilacka co na trhu za poslednich 10 let byla.

Korejci ji vyrabi dal, ale pres hranice EU ji nepusti, jelikoz nema patricny certifikat .... takovy automaticky squelsch jsem od te doby na jine nezazil.

Mam ji stale samozrejme, dokud pojede budu mit dal ....
4.114683,118.628756
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 10 let
Elix 77s pokud mám dobré informace nesplňovala a nesplňuje nové normy o bezolovnatém pájení. Ale možná se mýlím...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

mirdav napsal:

Elix 77s pokud mám dobré informace nesplňovala a nesplňuje nové normy o bezolovnatém pájení. Ale možná se mýlím...


Nemylis, dekuji za upresneni .... to je ono, uz jsem si to spatne pamatoval, je to dost let .... proto jsem radeji odkazal Martina primo na Elix --- diky
4.114683,118.628756
vlk-czvlk-czČlen
Přidáno před 10 let
No taky teď budu řešit vysílačku a vím o nich docela kulový. Jak je to s tím sledováním dvou kanálů? To funguje jak? Umí to automaticky přepínat zrovna ten, na kterém se něco vysílá?
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

vlk-cz napsal:

No taky teď budu řešit vysílačku a vím o nich docela kulový. Jak je to s tím sledováním dvou kanálů? To funguje jak? Umí to automaticky přepínat zrovna ten, na kterém se něco vysílá?


Ano, vetsinou ale jen dva kanaly .... ne vice .... jak zaznamena vysilani (nebo bohuzel i ruseni), tak prepne a posloucha, pak preskoci zpet porad dokola ...
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 1
Lmcbreezar

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,475,209 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24543 sekund | Průměrně za: 0.24543 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB