Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Vysílačka Do našeho Obytňáčku - karavanu

Poslední aktualizace před 8 let
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 11 let
Používám CB léta když jsem jezdil s kamionem a teď ji mám na obytňáku. Opravdu je to super věc a hodí se často.

Floridan79: musíš mít na CB jinou anténu. Koukám, že jsi z Prahy, doporučím ti benzinku na Rudné na dálnici D5 směr Praha, kde je firma www.vysilacky.com jsou to opravdu odborníci, kde ti poradí, namontují a vše seřídí. Já si montáž dělal sám ale jel jsem k nim už několikrát pro různé konektory a pod. Dokonce za naladění antény nechtěli naposledy nic.

Automatické sloučení 23.10.2013 10:12:
Buker byl rychlejší:)
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

vendy napsal:

Strakonice



Tak kousek od tebe je prodejna a myslím si že i servis kde by ti vysílačku do auta zadělali... pošlu odkaz http://vysilackym...w/kontakt/ Tam ti pomohou vybrat vysílačku do auta... anténu a určitě ochotně ti jí zadělají... s vyladěním antény si myslím,že ti také pomohou...

Automatické sloučení 23.10.2013 10:22:
Není nad to když jedu a potkám kolegu s obytkou nebo karavanem... zahulákám do vysílačky a hned víme oba kam jeden,kde přesí,dopravní infíko a nebo se dohodnout na společné cestě a třeba i stání... více lidí = více bezpečno... A navíc člověk pozná další přátele... Proto vyzývám všchny kolegy s obytkou - karavanem...... montujte si do svejch miláčků CB vysílačky pro zvalitnění naší,vaší bezpečnosti a cestování... vždyt jsme jedna velká rodinka,která by si měla za každé situace pomáhat... !c!y!c
Upravil Buker dne 23.10.2013 10:24, před 11 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 11 let
Měl jsem Cb vysílačku, ale vyhodil jsem jí. Byla k ničemu. Daj se vlastně poslouchat jen "kamioňáci, to to mě začas přestalo bavit a tak radši poslouchám muziku. !y
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

jarda77 napsal:

Měl jsem Cb vysílačku, ale vyhodil jsem jí. Byla k ničemu. Daj se vlastně poslouchat jen "kamioňáci, to to mě začas přestalo bavit a tak radši poslouchám muziku. !y


Máme podobnou zkušenost a proto teď už CB v autě nemáme :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

jarda77 napsal:

Měl jsem Cb vysílačku, ale vyhodil jsem jí. Byla k ničemu. Daj se vlastně poslouchat jen "kamioňáci, to to mě začas přestalo bavit a tak radši poslouchám muziku. !y


Přesně tak, ještě aby mě někdo otravoval v autě
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let
Píšeme tady o dopravním infu jak od Kamioňáků a hlavně otom,že se člověk může domluvit s kolegou s obytkou nebo karavanem... Podle mého názoru by to byla skvélá věc... Ale vaše názory člověk plně respektuje... někdo na to není... Každej jsme jinej a každej máme jinej názor a ten druhý by měl se vší úctou respektovat druhého... tak že ok... Někomu to vadí stále mrektání z vysílačky
Upravil Buker dne 23.10.2013 20:22, před 11 let
tronictronicČlen
Přidáno před 11 let
Jedu si to italským městečkem - kochám se - když v tom se z vysílačky kamaráda jedoucího za mnou ozve "Zastav!!!! Pod ten most co je před Tebou se nevejdeš! "
Díky kámo Ještě žes měl CB jako já :^
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let
:^:^:^
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

tronic napsal:

Jedu si to italským městečkem - kochám se - když v tom se z vysílačky kamaráda jedoucího za mnou ozve "Zastav!!!! Pod ten most co je před Tebou se nevejdeš! "
Díky kámo Ještě žes měl CB jako já :^


sorry, ale jel za tebou, tak že taky pod most, on by se tam vešel??
tronictronicČlen
Přidáno před 11 let
Né Jardo ale viděl ho v zatáčce já sice taky ale nedošlo mi to proto že jsem se kochal. Jeli jsme spolu do Gardalandu
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

tronic napsal:

Jedu si to italským městečkem - kochám se - když v tom se z vysílačky kamaráda jedoucího za mnou ozve "Zastav!!!! Pod ten most co je před Tebou se nevejdeš! "
Díky kámo Ještě žes měl CB jako já :^


sorry, ale jel za tebou, tak že taky pod most, on by se tam vešel??




Tak předpokládám,že nejeli hned za sebou,ale v rozestupech... a pokud si nevšimnul značení mostu a kochal se jak uvádí a ten druhý si toho všimnu tak v tom nevidím problém... a nebo opticky se mu to zdálo divné,že se tam nemůže vejít... nevidím na tom nic špatného...

Automatické sloučení 23.10.2013 21:08:
Jo takhleee.... ještě přemýšlím nad společným kanálem... kamiony mají 10 a obytky s karavanama že by měli také svůj kanál...
Upravil Buker dne 23.10.2013 21:08, před 11 let
tronictronicČlen
Přidáno před 11 let
mají . . . .18
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let
Tak to jsem nevěděl.... Díkas tronic....
tronictronicČlen
Přidáno před 11 let
Není zač. Těším se na pokec přes CB kanál 18 :_
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let
To ale musíš jet kolem někde kde budu já... Pak pokecáme a možná že dáme někdy společnou cestu... Moc přátel nemáme co by s náma jezdili,tak třeba se někde potkáme na těch našich cestičkách!y
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 11 let
Také mám CB a mohu doporučit. Také jsem montoval CB na Rudné u kluků, jen jsem musel před montáží koupit střešní nosič a anténu namontovat na střešní nosič, abych měl kousek železa na té plastové krabici. Zároveň jsem si přetáhl na střešní nosič anténu na rádio, protože alkovna stíní vlny. Většinou jsem na kanále 10 a volačku i na jakém jsem kanálu mám nalepeno vzadu na obytňáku. CB i s anténou a montáží na Rudné kolem 6.000 Kč.
BukerBukerČlen
Přidáno před 11 let
Tak to chválím Radku.... Jen tak dál... doufám,že se někde potkáme a spojíme se po vysílačce a dáme společnou cestu... Také jsem věčinou na 10 k ale dozvěděl jsem se,že máme kaná 18 a když pojedu a potkám kolegu obytnasem nebo karavanem,tak přeladuji na 18 kanál... A nebo si tam dám hlídání dvouch kanálů... to také jde tak paráda...
mirekpakrmirekpakrČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, takze mam vzdy nastavit kanal 18? Jsem vetsinou an 10 kvuli kamionum. A jak je to s tim ladenim? Mam dojem, ze slysim jen nejblizsi okoli a nebo silne vzdalenejsi vysilacky
---------------------------------
Míra + Zuzka + Mirda + Marky
www.cestujeme365.cz
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
A vědí to ti obytkáří, že mají 18? Myslím všeobecně? Jezdím s 18 a nikdy nic, nemyslím, když se domluvíš s druhým kamarádem. Fune utvoř tu malou značku CB18 jako stabilní značku.!M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 11 let
Když jedeš sám tak používaž kanal 10 jinak na 18 je mrtvo protože kolikrát potkáš karavanistu ?A když jedež ve skupině tak jdete na 18
nalepka má bát CB 10/18 PŘECE NEPOJEDEŠ NA 18 A NIC SE NEDOVÍŠ
!y !@ !r !d :z
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 1
HankaTillandsie

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,489,185 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26511 sekund | Průměrně za: 0.26511 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.2MB/4MB