Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Jakou značku obytného auta

Poslední aktualizace před 6 let
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Je to tak jak píše Copy. Jinak Roller Team je stejný jako Caravansinternational (CI) - Trigano. CI má stejné modely i ceny, ale je barevně hezčí a má lepší skříňky.
http://www.carava....it/IT-it/
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Do roku 2001 nič moc, potom otvorili novú fabriku San Gimignano a výrazne sa zlepšila kvalita.
C
cigiČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaký jsou auta od Roller teamu třeba z roku 2000. V jakém stavu jsou panely, nezatéká do nich? V jakém stavu jsou koupelny? Děkuji
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Osobne som spokojný s MB ako podvozok a Rimor/talian/ ako nádstavba.Je to iba názor nie dogma.....
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
R
rexiČlen
Přidáno před 11 let
Kvalita se dnes moc nenosí. Jeden za 18 druhy za 20-2. Přispeju taky něčím k pobavení. Natankuju plnou nádrž nafty a žena povídá. Pod autem teče čurkem nafta! Koukáme na to, přemýšlím co s tím a nenapadá mě nic jiného než skočit do auta a jet. Po 20km jsem vylez a už nic neteklo. Pojalo mě jisté podezření ze bude nejaký problém u hrdla. Prodejce řekl ze to bude problém Fiatu, ve Fiatu zase ze je to věc nástavby. Tak jsem donutil prodejce v rámci záruky prověřit kde je pravda. Po odkrytovani bylo hned jasno. Dělník stáhl hadici k hrdlu obycejnou svorkou tak, ze se hadice zkrabatila a ve spoji vůbec netesnila. A takových historek by bylo víc.
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 11 let
Skoro čtyři roky mám italský auto Miller. Drobnosti už dávno neřeším - hromady pilin v každý dutině, prohnutá stěna koupelny, že nejdou zavřít dveře, spousty plastových krytek na místě, kde jinak nemají smysl - kryjí jen vrut co vylezl odjinud, pár míst, kde křivota bije do očí, několik rozpadlých míst na nábytku, za jízdy upadlé zadní světlo- dva malinký vruty byly jaksi mimo materiál a držel to jen silikon, s tím vším jsem se smířil, auto bylo za přijatelný peníze, tak co bych chtěl. Dnes jsem se ale dokopal do zjišťování, proč mi už delší dobu u dřezu teče teplá voda jen čůrkem. A to mě šoklo, že to sem musím napsat. Ital totiž při montáži na hadici postavil spodní skříňku. Takže vše rozebrat a sranda na tři hodiny práce.
Píšu to jen proto, že se vyplatí při koupi vše pečlivě projet dvakrát a nic nepodcenit. Záruka jednou skončí a pak to začne.
L
LelibČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, máme už rok Laiku Kreos 5010, a max. spokojenost. Předtím Dethlefse na Fiatu ,a ještě předtím karavan Tabert Comtesse de Luxe. Starší se ale nedá s novým srovnat. Dnes jsem nadšený z tohoto vozu, a každou cestu a dovolenou si užíváme. Gratulujeme ke skvělému výběru a vítáme Vás mezi příznivce značky Laika. Snad se potkáme někde na nějakém výjezdu.
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 11 let
Já jsem měl staršího Elnagha před Laikou a nemužu srovnávat starý a nový auto. Dneska mám 1700km a tři noci ale zatím spokojen. už se moc těším až s váma někam pojedu a pokecáme.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

sleidi napsal:

Ahoj. Ať koukám, jak koukám, tak máme stejného mazlíka. A taky z Bosonoh. Jenom naše rozhodování bylo rychlejší. Jeli jsme si pro Elnagha a pan prodejce nám na své zahráce ukázal LAIKU a bylo zle. Na rozhodnutí jsme měli cca 15hodin. Jel další zákazník. Ale rozhodli jsme se snad dobře. Máme ji asi měsíc, pár víkedů je za námi a zatím je vše OK. Zítra razíme do Itálie a pokud se vrátíme, tak plánujeme společné výjezdy na velikonoce a na Malou Skálu. Tak doufám, že se někde potkáme a vyměníme si zkušenosti. Přejeme spousty spokojených km a hromadu pohody. Ahoj Mirek a Eva
Ahoj rozhodli jste se dobře,měl jsem alnagha ,teď mám 2 roky Laiku 40000najeto,170 nocí odbydleno a zatím super.Jsem spokojen,koupeno ve F.M. prodej a servis naprosto k mé spokojenosti.Věřím ,že i vy budete spokojeni.:_
sleidisleidiČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Ať koukám, jak koukám, tak máme stejného mazlíka. A taky z Bosonoh. Jenom naše rozhodování bylo rychlejší. Jeli jsme si pro Elnagha a pan prodejce nám na své zahráce ukázal LAIKU a bylo zle. Na rozhodnutí jsme měli cca 15hodin. Jel další zákazník. Ale rozhodli jsme se snad dobře. Máme ji asi měsíc, pár víkedů je za námi a zatím je vše OK. Zítra razíme do Itálie a pokud se vrátíme, tak plánujeme společné výjezdy na velikonoce a na Malou Skálu. Tak doufám, že se někde potkáme a vyměníme si zkušenosti. Přejeme spousty spokojených km a hromadu pohody. Ahoj Mirek a Eva
Míra a Evča
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

midlum napsal:

Také blahopřeji ke koupi nového bydlíska a přeji Tobě i Lence jen příjemné,šťastné a spokojené výlety.:_


Nazdárek, jak pak se máš? Co novýho? Dlouho jsem tě tu neviděl.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
midlummidlumČlen
Přidáno před 12 let
Také blahopřeji ke koupi nového bydlíska a přeji Tobě i Lence jen příjemné,šťastné a spokojené výlety.:_
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

radek54 napsal:

A kde je foto? Šup sem s nima :)


Fotka bude jen jak sednu k počítači ze kterýho sem jde vkládat

Automatické sloučení 08.09.2012 10:13:

Citovat

radek54 napsal:

A kde je foto? Šup sem s nima :)


Automatické sloučení 08.09.2012 10:16:

Citovat

radek54 napsal:

A kde je foto? Šup sem s nima :)
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
Upravil Martin a Lenka dne 08.09.2012 10:16, před 12 let
Martin a Lenka Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
radek54radek54Člen
Přidáno před 12 let
A kde je foto? Šup sem s nima :)
Radeček
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Lelib napsal:

Ahoj Lenko a Martine. Blahopřejeme ke koupi Laiky a přejeme hodně šťastných kilometrů a perfektní zážitky. Také máme novou Laiku Kreos a opravdu auto je perfektní. Nemám co bych vytknul, a od nás také pochvala do Brna. Tak snad se také někde potkáme. Lenka , Libor a 2 rošťáci.:_:^

Moc děkujeme za přání a snad se někde společně sjedeme a pokecáme.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 12 let
.......je to vždy o kompromisu.....take uz jsme se rozhoupali a pořídili KNAUS 650 SKY s alkovnou. Máme děti tak je nás více.....6 na jízdu i spaní... Také se těšíme na nějaké dobré lidičky a setkání. ...:_:_:_
L
LelibČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj Lenko a Martine. Blahopřejeme ke koupi Laiky a přejeme hodně šťastných kilometrů a perfektní zážitky. Také máme novou Laiku Kreos a opravdu auto je perfektní. Nemám co bych vytknul, a od nás také pochvala do Brna. Tak snad se také někde potkáme. Lenka , Libor a 2 rošťáci.:_:^
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Citovat

Po zvažení jsme se rozhodly pro Laiku X 715 R SP.
Byl jsem se podívat na Kreose ale je to obr.
Carthago nechám jako další level za nějaký ten rok.
Jen tak pod čarou: koupil jsem ho z Brna - Bosonoh(z Tipcaravanu) a mohu jen dopuručit. Dostaly jsme velmi hezkou slevu, výbavu zdarma a všechny doplňky nám pan majitel rychle sehnal a namontoval. Když vše pujde dobře bude zítra auto doma(nebo max do čtvrtka)


Dík za odpověď. Omlouvám se, ale tu vaši zprávu z 1. září jsem nějak přehlédl. Přeju Vám, ať laika dobře slouží a vy s ní projezdíte spoustu kiláků a krásných míst. Už jsem tady na webu prodejce z Bosonoh dřív chválil za jeho přístup a ochotu. Sice jsem u něj nakonec auto nekoupil, ale pochvalu i poděkování si zaslouží.


Tak a bydlík je doma! Paráda!
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Po zvažení jsme se rozhodly pro Laiku X 715 R SP.
Byl jsem se podívat na Kreose ale je to obr.
Carthago nechám jako další level za nějaký ten rok.
Jen tak pod čarou: koupil jsem ho z Brna - Bosonoh(z Tipcaravanu) a mohu jen dopuručit. Dostaly jsme velmi hezkou slevu, výbavu zdarma a všechny doplňky nám pan majitel rychle sehnal a namontoval. Když vše pujde dobře bude zítra auto doma(nebo max do čtvrtka)


Dík za odpověď. Omlouvám se, ale tu vaši zprávu z 1. září jsem nějak přehlédl. Přeju Vám, ať laika dobře slouží a vy s ní projezdíte spoustu kiláků a krásných míst. Už jsem tady na webu prodejce z Bosonoh dřív chválil za jeho přístup a ochotu. Sice jsem u něj nakonec auto nekoupil, ale pochvalu i poděkování si zaslouží.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 12 let
Dobra volba mam Laiku jiz rok z tipcaravanu bez problemu moc si to uzivam preji mnoho stastnych kilometru
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,428,290 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23605 sekund | Průměrně za: 0.23605 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB