Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Jakou značku obytného auta

Poslední aktualizace před 6 let
TonikTonikČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Rudy napsal:

Osobně bych na to...
...Prodejci v Česku bohužel moc aut skladem nemají...


Plně souhlasím s příspěvkem od Rudy.
Souhlasím i s tím, že se spolehnout na ČR prodejce asi nemá smysl. Vždy po výstavě v Brně nebo Praze si lámu hlavu nad tím, proč má jeden prodejce zastoupení více než 10ti značek a vystavují 3!!! Že to výrobcům nevadí?

Ale zpět tématu. Věc, kterou po čase oceňujeme a kterou bych chtěl znovu, je dvojitá podlaha. Nezamrzá voda, "vyhřívaná" podlaha a hlavně prostor na "nutnosti", které by jinak zabíraly místo v garáži.

Pro Míru: Euramobil (snad ještě dělají něco menšího)
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Jo máš pravdu, i levné Italské nebo Francouské obytky mají šarm, snad kromě Xgo-Dinamic (Rimor).Ale německé discountní obytky jako Carado (Hymer) nebo Sunlight (Dethleffs) uvnitř vypadají jako nábytek se Sconta.
R
RemzinČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

fun napsal:

Doplňte značku obytňáku na kterou jsem zapomněl. Připravuji anketu.


Adria
Arca
Bavaria
Blucamp
Burstner
Carado
Carthago
Concorde
Dethleffs
Eriba
Frankia
Hymer
Chausson
Ilusion
Joint
Kabe
Laika
Levoyageur
Mooveo
Phoenix
Pilot
Pla
Rapido
Roller Team
Weinsberg
Xgo




Míro ještě EURAMOBIL

Škoda že není v anketě hlasoval jsem pro Dethleffs, který jsme měli 3 roky a naprostá spokojenost i při jeho stáří . Nyní 2 měsíce EURAMOBIL a zatím 100% spokojenost jsem zvědavý na zimu !d
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Připiš prosím také nestora KARMANN a WESTFALIA jinak nemám pro co hlasovat.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 12 let
Karmann tam je a Westfalii doplním

Tady jsou průběžné výsledky: http://caravan24....mp;po_id=1
Fun
Smile
L
LakyČlen
Přidáno před 12 let
Miro a máme přehled k příštímu výběru vozu hlavně pro začínající.:g
Žijeme jen jednou.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Remzin napsal:

Citovat

fun napsal:

Doplňte značku obytňáku na kterou jsem zapomněl. Připravuji anketu.


Adria
Arca
Bavaria
Blucamp
Burstner
Carado
Carthago
Concorde
Dethleffs
Eriba
Frankia
Hymer
Chausson
Ilusion
Joint
Kabe
Laika
Levoyageur
Mooveo
Phoenix
Pilot
Pla
Rapido
Roller Team
Weinsberg
Xgo




Míro ještě EURAMOBIL

Škoda že není v anketě hlasoval jsem pro Dethleffs, který jsme měli 3 roky a naprostá spokojenost i při jeho stáří . Nyní 2 měsíce EURAMOBIL a zatím 100% spokojenost jsem zvědavý na zimu !d


Ešte by som prosil RIMOR
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
mbmbČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

mb napsal:

S.E.A. ( ITAL ) :_, ale nedám na něj dopustit...za ty peníze...:q


Fune, Fune...
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

mb napsal:

[quote]mb napsal:

S.E.A. ( ITAL ) :_, ale nedám na něj dopustit...za ty peníze...:q




......a když lowend pak tedy samozřejmě taky Niewiadow, Astra a ponorka. :) Na toho prvního taky nedám dopustit !
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
lahlpČlen
Přidáno před 12 let
Nechybí v anketě značka Eura mobil?

Automatické sloučení 02.08.2012 20:36:
Beru zpět Euramobil je doplněn.
Upravil lahlp dne 02.08.2012 20:36, před 12 let
mbmbČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

mb napsal:

[quote]mb napsal:

S.E.A. ( ITAL ) :_, ale nedám na něj dopustit...za ty peníze...:q




......a když lowend pak tedy samozřejmě taky Niewiadow, Astra a ponorka. :) Na toho prvního taky nedám dopustit !


??? Asi jsi někde jinde...zřejmě pod vodou.:o
alapaalapaČlen
Přidáno před 12 let
Chyba mi tam značka Challenger.
Ďakujem, Paulus
artoartoČlen
Přidáno před 12 let
jarda 77 napsal: Značek je opravdu hodně ale dle tvých požadavků je možnost vybírat pouze s několika málo značek.A na některé rovnou zapomenout. Navíc do 3.5t se netýká značek jako jsou např. Niesman, Concorde, Phoenix, FR-Mobil, u integrovaných i Frankie.
Nesouhlasím, Niesman, Concorde vyrábí do 3,5t. Jsem vahař a mám Niesmana do 3,5t.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Je to tak, Concorde to asi dva roky zkoušelo s Credem do 3.5t, ale uznal je je to prostě nesmysl tak ho už do 3.5t nenabízí, vím že Niesmann s Artem to taky zkouší vejít se do 3,5t, ale např. u 69L je prázdná hmotnost 3150kg tak musí být každému jasné že když auto vybaví, (nosič na kola,markýza,solár,satelit, (a to je základ) k tomu lidi, bagáž a jídlo, tak ta konečná váha bude,,,,,, všichni víte kde,,,,,,,, :@
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 12 let
!i

Citovat

mb napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

mb napsal:

[quote]mb napsal:

S.E.A. ( ITAL ) :_, ale nedám na něj dopustit...za ty peníze...:q




......a když lowend pak tedy samozřejmě taky Niewiadow, Astra a ponorka. :) Na toho prvního taky nedám dopustit !


??? Asi jsi někde jinde...zřejmě pod vodou.:o



???????Nechápu tvůj sarkasmus ??????? Když něčemu nerozumím tak se nejdřív zeptám.:x
Jinak se omlouvám za zaplevelování vlákna. Prvotní dotaz byl na kvalitní obyťák.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
RudyČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Je to tak, Concorde to asi dva roky zkoušelo s Credem do 3.5t, ale uznal je je to prostě nesmysl tak ho už do 3.5t nenabízí, vím že Niesmann s Artem to taky zkouší vejít se do 3,5t, ale např. u 69L je prázdná hmotnost 3150kg tak musí být každému jasné že když auto vybaví, (nosič na kola,markýza,solár,satelit, (a to je základ) k tomu lidi, bagáž a jídlo, tak ta konečná váha bude,,,,,, všichni víte kde,,,,,,,, :@

Já naopak pozoruji trend snižování hmotnosti u všech výrobců. Minimálně mainstreamoví výrobci ale i třeba Hymer nebo Carthago odlehčilo své modely aby je mohli nabídnout do 3,5t. Bavil jsem se na tohle téma s prodejcem v Sulzemoos a ten tvrdil, že nejen v Česku ale i v Rakousku a Švýcarsku jsou modely nad 3,5t obtížně prodejné. Dokonce i Němci jim prý začínají dávat přednost z důvodu nižšího zákonného pojištění a postačující B skupiny ŘP .
Luxusního integrála kolem 7,5m samozřejmě dostat pod 3.5t nelze ale kratší modely ano. Příkladem budiž řada Exis u Hymru nebo C-Tourer u Carthaga. Nevzdávají to však ani u vyšších řad, Hymer dokonce nabízí modely do 3,5t na podvozku MB (bohužel za cenu vypuštění dvojité podlahy) a například Carthago C-line 4.2 je lehčí než C- tourer i když má v základu vyšší výbavu.
Především cestující dvojice tak mohou pomýšlet i na tyto vozy, v případě obsazení 4 osobami je však nutné nechat např. skůtr nebo loď doma.
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 12 let
Ahoj, nechci Vám brát nikomu iluze, ale už jsem pár obytek prohlédl a prolezl, ale musím konstatovat. Truhlářské zpracování detailů je vizuálně lepší a lepší, ale bohužel se mi zdá, že nekvalitnější (požadavek na nižší potřebu času při výrobě a montáži). Na uspořádání se moc zásadního nevymyslí, mně vyhovuje polointegráč s podélnými lůžky a spouštěcím lůžkem vpředu. Integráč je podle mne předražený, navíc nevím, zda předky prošly bariérovými zkouškami(a pokud ano, tak zda v takovém rozsahu) jako sériová auta. Alkovna je bezva, měl jsem ji 4roky, ale vyšší spotřeba a je náchylná na boční vítr atp. Podle mne má nejlepší poměr výkon/cena právě SEA, mám již druhého bydlíka a bezva. A pokud někdo pochybuje(vidím zde jednu velmi nebohou a konfliktní reakci na zcela nekonfliktní téma), ta bych doporučil nejdříve vyzkoušet a pak teprve blábolit. Vše v dobrém, Mirek
mbmbČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

!i

Citovat

mb napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

mb napsal:

[quote]mb napsal:

S.E.A. ( ITAL ) :_, ale nedám na něj dopustit...za ty peníze...:q




......a když lowend pak tedy samozřejmě taky Niewiadow, Astra a ponorka. :) Na toho prvního taky nedám dopustit !


??? Asi jsi někde jinde...zřejmě pod vodou.:o



???????Nechápu tvůj sarkasmus ??????? Když něčemu nerozumím tak se nejdřív zeptám.:x
Jinak se omlouvám za zaplevelování vlákna. Prvotní dotaz byl na kvalitní obyťák.



Super, tak se nejdřív zeptej...
Kvalitní obytńák je pro každého jiný, dle toho na jaký kdo má. Mám mnoho kamarádů s obytnými vozy různých kategorií ale takový přístup neznám.
Upravil mb dne 03.08.2012 20:06, před 12 let
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Kvalitní obytńák je pro každého jiný, dle toho na jaký kdo má.


Co to je za blbost ? Kvalita se podle tebe určuje podle toho kdo na ní má ? To je snad pivní "újezd" ne?
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

Jirka Canon napsal:

Citovat

Kvalitní obytńák je pro každého jiný, dle toho na jaký kdo má.


Co to je za blbost ? Kvalita se podle tebe určuje podle toho kdo na ní má ? To je snad pivní "újezd" ne?


Kvalita je ve věci o které diskutujeme pojem do značné míry relativní. Letos jsem např. koupil nový bydlík a můžu zcela odpovědně napsat. Nový podvozek Fiat(s rozšířeným rozchodem i rozvorem) s novým motorem 2,3 l Multijet 150k výkonově a provozně naprosto kvalitní (co vydrží a poruchovost řešit neumím). Vy kdo jezdíte s 2,8 Multijet a 5ti kvaltem, to je z tohoto pohledu nekvalitní, nebo jak to nazveme? 2,3L Multijet 130 s 6kvaltem je kvalitnější,ale není to ono, motor má krouťák výše posazený, navíc starší auta mají "nekvalitní" zadní nápravu, atp. Tak a teď se dostáváme k ostatnímu.... . Topení, lednici atp. máme skoro všicni stejné. Aha, Ty máš Webasto a ne Trumu, no to je panečku rozdíl.... . No jo a ty dvířka u skříňky, ty brďo, to je něco, ale náš truhlář umí za litr ještě mnohem hezčí..... . A tak dále. Nevím, ale myslím na kvalitu musíš mít především rozum a v této branži to často není až tak o penězích. Toť můj názor a nevylučuji, že jsem člověk omylný, ale nějak takhle to cítím. Takže já mám velmi kvalitní obytňák a na tom trvám. Pokud naněm najdeme "blechy" , tak nepochybuj, že na Tvém taky. Pak si dáme to pivo , třeba i na Újezdu, znám tam dobrou hospodu. Mirek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,427,280 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30102 sekund | Průměrně za: 0.30102 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.41MB/2MB