Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 6 let
Karta mi práve dorazila. Mira diky za starostlivosť s kartami za tie roky, čo si mi ich posielal.
!^!y
54!y+45!f+24!u+17!l
P
petr soukenikČlen
Přidáno před 6 let
Karty CCI došly,děkujeme.
M
magnum30Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

karlosVW napsal:

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

Ludek Liberec napsal:

u UAMK se zaregistruješ za 1.890 kč a po té si u nich můžeš objednat kartu,buď za 190kč,nebo 365kč -na rok. Mírova snaha je-ale ? problém je jinde.


Podle informace, kterou se mi dostalo, je registrací u ÚAMK zakoupení asistenční karty. Podle rozsahu asistence stojí karta od 365,- Kč až po těch asi 1.890,-. Pokud vlastníš kteroukoliv z těchto asistenčních karet, můžeš si zakoupit kartu CCI za 190,- Kč.


Jen jsem nevyčetl zda se musíš zastavit v Praze nebo HK (či PAR) nebo zda ji také pošlou...


Jestli to pošlou nevím. Já to mám kousek do HK a tak jsem se byl informovat v Autoturistu právě tam. Udělají to na počkání. Jinak je možné ji získat i přes Klub českých turistů, ale také jen ve spojení s členstvím, buď v některém klubu, nebo po formální registraci přes internet. Jednodušší to ale je přes ten UAMK.


Na stránkách ficc.org jsou pro ČR uvedeny:
ficc-cr.cz (CK Autoturist ) , dále UAMK a Autoklub. Nikde není uvedený Klub českých turistů, ten s tím skončil někdy před 2-3 roky. Kupoval jsem to tam dříve spoustu let za výhodnou cenu a od té doby u Funa na C24.
Nevím, kde Lubos a Dasa získal informaci o KČT a Autoturistu, tam je také podmínka členství v UAMK a vlastnictví klubové karty za min. 365 Kč.
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 6 let
u KČT to již neexistuje 3 roky .
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

magnum30 napsal:

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

karlosVW napsal:

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

Ludek Liberec napsal:

u UAMK se zaregistruješ za 1.890 kč a po té si u nich můžeš objednat kartu,buď za 190kč,nebo 365kč -na rok. Mírova snaha je-ale ? problém je jinde.


Podle informace, kterou se mi dostalo, je registrací u ÚAMK zakoupení asistenční karty. Podle rozsahu asistence stojí karta od 365,- Kč až po těch asi 1.890,-. Pokud vlastníš kteroukoliv z těchto asistenčních karet, můžeš si zakoupit kartu CCI za 190,- Kč.


Jen jsem nevyčetl zda se musíš zastavit v Praze nebo HK (či PAR) nebo zda ji také pošlou...


Jestli to pošlou nevím. Já to mám kousek do HK a tak jsem se byl informovat v Autoturistu právě tam. Udělají to na počkání. Jinak je možné ji získat i přes Klub českých turistů, ale také jen ve spojení s členstvím, buď v některém klubu, nebo po formální registraci přes internet. Jednodušší to ale je přes ten UAMK.


Na stránkách ficc.org jsou pro ČR uvedeny:
ficc-cr.cz (CK Autoturist ) , dále UAMK a Autoklub. Nikde není uvedený Klub českých turistů, ten s tím skončil někdy před 2-3 roky. Kupoval jsem to tam dříve spoustu let za výhodnou cenu a od té doby u Funa na C24.
Nevím, kde Lubos a Dasa získal informaci o KČT a Autoturistu, tam je také podmínka členství v UAMK a vlastnictví klubové karty za min. 365 Kč.


Informace o možnosti získat kartu CCI:
u UAMK prostřednictvím CK Autoturist po zakoupení některé asistenční karty
http://uamk.cz/cl...-karty-cci

prostřednictvím KČT po registraci u nich, ovšem pokud to není neaktualizovaná stránka
http://www.kct.cz...stvi-v-kct
Zdraví
Luboš a Dáša
B
Bomber_007Člen
Přidáno před 6 let
Dobrý den, zpráva od UAMK psal jsem dotaz, jak by to bylo kdybych chtěl vest jako klub karavanistů např.jako je C24 tak mi napsali že Klub C24 nesplnuje určité mezinárodní podmínky.

Automatické sloučení 02.02.2018 16:37:
Ahoj Míro (Fune) děkujeme karta byla včera doručená...
Upravil Bomber_007 dne 02.02.2018 17:37, před 6 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Jako člen karavan klubu a důchodce mám kartu UAMK pro ČR a CCI po stovce :)
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
M
majsadrČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ja jsem se za 100 kč stal členem Autoklubu a ted si bez problemu koupim CCIkartu.
ErvinErvinČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj , poslal ti sz Děkuji za odpověd E.:_
Manželka Hana , vnuk Daneček 3r.
lejkrslejkrsNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

majsadr napsal:
Ahoj poslal jsem sz děkujim za odpověď
Ahoj ja jsem se za 100 kč stal členem Autoklubu a ted si bez problemu koupim CCIkartu.
!MMartin,Gabča,Marťas,karavan LMC+ Alhambra!f
M
MajrusNováček
Přidáno před 6 let
Karta dorazila v pořádku, děkuji.

M.

Citovat

fun napsal:

Citovat

Bomber_007 napsal:

Míro, když tu bude nadpolovina hlasujících kdo o karty bude mít zájem budeš je dělat na dále nebo tě to nepřesvědčí? Díky za odpověď


Nejde o mě. Nezáleží to na mě.

Dnes jsem dodělal všechny staré objednávky. Bohužel jsem je nestihl odvézt na poštu, takže odejdou až zítra.

:|
M
majsadrČlen
Přidáno před 6 let
podal jsem dotaz předsedoviCaravan Clubu ČR panu Bielakovi tak pokud jste členem AČR 2018 tak je možno objednat CCI kartu na AČR u pani sekretařky Aleny Burianove
najknajkČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

majsadr napsal:

Ahoj ja jsem se za 100 kč stal členem Autoklubu a ted si bez problemu koupim CCIkartu.


můžete mi prosím dát odkaz na ten autoklub? Děkuji. Už to někdo pořešil (CCI) nějakým jiným způsobema jak??
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 6 let
Stal jsem se členem Klubu Českých Turistů za poplatek 150kč/rok + 60kč/rok příspěvek místní organizaci KCT v Jablonci nad Nisou + 190kč/rok karta CCI zakoupená u autoturistu.
Ceny u KCT mají důchodci o něco nižší.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Už to tady několikrát "padlo" ,ale přesto ti znovu dávám odkaz na autoklub: http://www.uamk.c...-karty-cci
Dalším způsobem jak získat kartu CCI je např. stát se právoplatným členem některého karavan klubu http://www.mise.c...age_id=229
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
najknajkČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Už to tady několikrát "padlo" ,ale přesto ti znovu dávám odkaz na autoklub: http://www.uamk.c...-karty-cci
Dalším způsobem jak získat kartu CCI je např. stát se právoplatným členem některého karavan klubu http://www.mise.c...age_id=229


díky, tak jsem to pořešil individuálním členstvím v AČR za 100,- na rok a až mi dojde průkazka, tak si koupím CCi, díky
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
J
Jaro53Člen
Přidáno před 6 let
Ahojte všetci, zásadne sa zmenili podmienky distribúcie CCI kariet a tiež zásadne sa zmenila súčinnosť a povinnosti vystavovateľa karty - vydavateľom karty je FICC.... Hneď prvý odstavec o poistení, čo je nová funkcia CCI kariet, určuje podmienky platnosti :

1/ neskončila platnosť karty
2/ držiteľ karty je členom klubu, ktorý patrí do štruktúry FICC
3/ karta je podpísaná


a ďalej sú uvedené podrobnosti poistenia...

Skúste zvážiť možné následky predloženia neplatnej karty v prípade poistenej udalosti a poisťovňa, ako každá iná bude overovať podmienky splnenia poistných podmienok......

Nechcem nikoho strašiť.......ale čert nespí...

Kto má CCI kartu a nie je členom klubu v rámci FICC, doplnte si túto podmienku platnosti poistenia CCI karty !!!!!!!!!

Za tú stovku, dve to určite stojí / v čechách/.
Upravil Jaro53 dne 19.02.2018 23:14, před 6 let
jenda4jenda4Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj , docela je to s těmi kartami CCi celé v ČR komplikované a ještě chtějí poplatek za členství ??!! Zaplatil jsem na autoklub ČR 100 kč abych se stal člen / jinak kartu nedostanete / a dnes mi paní Burianová z AK ČR sdělila, že karty CCI se už nebudou prodávat za 100kč pro jejich členy ale že je po nějakém jejich zasedání zdražily podle toho, jakým jste členem jestli volným, nebo v nějaké zájmové činnosti apod. . Takže už nebudou asi za 100 ale za 200 / 300 kč :(( Nechápu přístup těchto firem, že chtějí z toho co nejvíce vytřískat ! Dnes jsem volal na CK autoturist, oni také mají vydávat CCI karty a když budete jejich členem / nejmíň je 360 kč !! a výše /, tak vám jí prodají za 190kč :((

Asi se na kartu CCI vyprdnu. Myslel jsem že doba, kdy jsme všichni někde museli být už skončila / svazarm, SSM, KSČ , Milice , Pionýr / už mě tahle doba sere. Pořád jenom nařizování , zákazy, příkazy, pokuty a tahání z lidí peníze :((

Nevíte, jestli je to takhle složité např. v německu ? Tam taky musí být v nějakém zájmovém klubu, aby dostali kartu CCI ?

Na stránkách https://www.campi...mpingcard/ se dá koupit on line za 6 euro na osobu, členství v DCC klubu je 14 euro t.j za 20 eu máte komplet ....

Honza
Upravil jenda4 dne 21.02.2018 17:50, před 6 let
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jenda4 napsal:

Ahoj , docela je to s těmi kartami CCi celé v ČR komplikované a ještě chtějí poplatek za členství ??!! .........

Na stránkách https://www.campi...mpingcard/ se dá koupit on line za 6 euro na osobu, členství v DCC klubu je 14 euro t.j za 20 eu máte komplet ....

Honza


No a není to potom jedno, jestli je koupíš v Německu nebo u UAMK (CK Autoturist) nebo přes Autoklub?
Zdraví
Luboš a Dáša
jenda4jenda4Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

jenda4 napsal:

Ahoj , docela je to s těmi kartami CCi celé v ČR komplikované a ještě chtějí poplatek za členství ??!! .........

Na stránkách https://www.campi...mpingcard/ se dá koupit on line za 6 euro na osobu, členství v DCC klubu je 14 euro t.j za 20 eu máte komplet ....

Honza


No a není to potom jedno, jestli je koupíš v Německu nebo u UAMK (CK Autoturist) nebo přes Autoklub?



No . o tom už jsem taky uvažoval, ale snad to seženu v ČR , když už mám tu registraci u Autoklubu ČR :)) Čekám, jenom, kdy se mi ozvou s novými cenami...je vidět, že komunikace Autoklubu není zrovna ideální, už jsem psal email 3x a nic...Volal jsem, tak mi řekli, že mi napíší ...Ještě , že je čas do sezóny...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,349,692 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25310 sekund | Průměrně za: 0.2531 (0) sekund | Dotazy: 160 | Použitá paměť: 2.52MB/4MB