Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

kytara na cesty?

Poslední aktualizace před 9 let
A
adliceeNováček
Přidáno před 9 let
no taky jsem si říkala že bude asi nejlepší když koupíme ty co už máme na kytaře. a taky jsme je už koupili, takže je to vyřešené a máme to. teda snad, nebo ještě něco chybí co bychom měli mít doma s nástrojem aby se pak nepřihodilo z ničeho nic nějaké překvapení ;)
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 9 let
Jsem také pro zamknutí vlákna. Bohužel i já jsem se stal jedným z potrefených, který na tuhle zákeřnou reklamu naskočil a snažil se v dobré víře radit. :-( Nějakou dobu nic a pak zase dotaz ve stylu "a jaké byste mi poradili struny, ladičku, knížku atd." A následuje odkaz na to, co by asi tak bylo nejlepší, takže pěkně vypečená reklama... :-( A přitom ta ladička z odkazu je nejen docela drahá, ale hlavně se jedná o starou koncepci zbytečně velkých krámů. Dnes se dají sehnat už daleko menší a levnější. Zřejmě to někomu zbylo na skladě a chce se toho tímhle způsobem zbavit.

Admini prosím zamkněte to a uživatelku adlicee dejte na black list. Vypadá to na první pohled možná věrohodně, ale když to člověk pročte celé, není o tom co se v tomhle vlákně děje, myslím, pochyb. Anebo alespoň napište varování, pokud nedospějete ke stejnému názoru. Třeba by stačilo zakázat odkazy a dotyčné chytráky, nebo chytráka, by to přestalo možná bavit. Samozřejmě to sice zkusí jinde a jinak, ale holt, to je asi věčný boj s lidskou zištností a zákeřností.
Upravil Daniel La Strada dne 27.08.2015 05:30, před 9 let
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Daniel La Strada napsal:

Jsem také pro zamknutí vlákna. Bohužel i já jsem se stal jedným z potrefených, který na tuhle zákeřnou reklamu naskočil a snažil se v dobré víře radit. :-( Nějakou dobu nic a pak zase dotaz ve stylu "a jaké byste mi poradili struny, ladičku, knížku atd." A následuje odkaz na to, co by asi tak bylo nejlepší, takže pěkně vypečená reklama... :-( A přitom ta ladička z odkazu je nejen docela drahá, ale hlavně se jedná o starou koncepci zbytečně velkých krámů. Dnes se dají sehnat už daleko menší a levnější. Zřejmě to někomu zbylo na skladě a chce se toho tímhle způsobem zbavit.

Admini prosím zamkněte to a uživatelku adlicee dejte na black list. Vypadá to na první pohled možná věrohodně, ale když to člověk pročte celé, není o tom co se v tomhle vlákně děje, myslím, pochyb. Anebo alespoň napište varování, pokud nedospějete ke stejnému názoru. Třeba by stačilo zakázat odkazy a dotyčné chytráky, nebo chytráka, by to přestalo možná bavit. Samozřejmě to sice zkusí jinde a jinak, ale holt, to je asi věčný boj s lidskou zištností a zákeřností.


Nejen tuto uživatelku ale i toho jmenovce od Olympicu. Zdá se však že jde o dvojí registraci.:_
J
janda22Nováček
Přidáno před 9 let
tak to je dobře že už to máte. No co ještě chybí? Koukněte se tady na vybavení ke kytaře a uvidíte co vám ještě chybí nebo ne ;) http://kytary.cz/...ro-kytary/
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
Admini prosím zamkněte to a uživatelku adlicee dejte na black list. Vypadá to na první pohled možná věrohodně, ale když to člověk pročte celé, není o tom co se v tomhle vlákně děje, myslím, pochyb. Anebo alespoň napište varování, pokud nedospějete ke stejnému názoru. Třeba by stačilo zakázat odkazy a dotyčné chytráky, nebo chytráka, by to přestalo možná bavit. Samozřejmě to sice zkusí jinde a jinak, ale holt, to je asi věčný boj s lidskou zištností a zákeřností.


Tvému přání vyhovět bohužel nelze protože potrefená osoba vlastně odkazuje na stránky které se zde prezentují a jsou vlastně sponzoři C24 což, jak jistě pochopíš, by bylo kontraproduktivní. Ze strany admina stojí za úvahu o dvojím inkasu za umístění reklamy.:D:_
allfaallfaČlen
Přidáno před 9 let
tak na odlehčení tématu https://youtu.be/Nr4c8gRsrsE, když to nejde zamknout ...
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 9 let
Tak si říkám, jestli není něco špatně v tomhle pitomém světě. Někdo tady dělá z lidí pitomce, směje se jim do ksichtu, jak je ojebal, ale dělat se s tím nic nedá a musíme se tvářit všichni svorně, jako že je to v naprostém pořádku. Uf, to je hnus fialovej velebnosti, jak pravila Kelišová. Sice to rozumem chápu, ale emočně si připadám jak nejposlednější šlapka, na které se vyřádila banda smradlavejch, uslintanejch bezďáků, která navíc zapomněla zaplatit. ...a to jsem u těch skunků koupil hned tři kytary, mikrofon, harmoniky a pět trsátek. Ale já vám to teď tady píšu - ode mě mají útrum! Ani korunu už nedostanou :-) - legrace. Ony ty kytary od nich hrají docela dobře a jsou za slušnou cenu. Ty kytary za to nemůžou, že ano. Nu, berme to jako poučení pro příště a sledujme bedlivě ostřížím zrakem, kdo na nás zase nachystal nějaký tunýlek.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Daniel La Strada napsal:

Tak si říkám, jestli není něco špatně v tomhle pitomém světě. Někdo tady dělá z lidí pitomce, směje se jim do ksichtu, jak je ojebal, ale dělat se s tím nic nedá a musíme se tvářit všichni svorně, jako že je to v naprostém pořádku. Uf, to je hnus fialovej velebnosti, jak pravila Kelišová. Sice to rozumem chápu, ale emočně si připadám jak nejposlednější šlapka, na které se vyřádila banda smradlavejch, uslintanejch bezďáků, která navíc zapomněla zaplatit. ...a to jsem u těch skunků koupil hned tři kytary, mikrofon, harmoniky a pět trsátek. Ale já vám to teď tady píšu - ode mě mají útrum! Ani korunu už nedostanou :-) - legrace. Ony ty kytary od nich hrají docela dobře a jsou za slušnou cenu. Ty kytary za to nemůžou, že ano. Nu, berme to jako poučení pro příště a sledujme bedlivě ostřížím zrakem, kdo na nás zase nachystal nějaký tunýlek.


Až budeš příště něco potřebovat tak zkus : http://www.prokap...cz/kytary/
myslím, že jsou lepší než ty co tu podivně inzerují.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,489,667 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12580 sekund | Průměrně za: 0.1258 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB