Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

kytara na cesty?

Poslední aktualizace před 9 let
A
adliceeNováček
Přidáno před 9 let
děkuji moc, koukala jsem se a našla jsem tam pár které mě zaujaly… takže se mezi něma rozhodnu, koupím a snad už to bude všechno… takže knihu na naučení a víc už nepotřebuji ne?
JozaJozaČlen
Přidáno před 9 let
myslím, že potřebuješ hlavně hrát jinak je ti kniha na prd
J
janda22Nováček
Přidáno před 9 let
no tak co všechno máš a co nemáš? Od toho se to odvýjí, takže vypiš co všechno už je nakoupeno a co ne… podle toho se určí co je potřeba dokoupit ;) a jakou tu knihu teda ste pořídili??
A
adliceeNováček
Přidáno před 9 let
no tak co je potřeba dokoupit? Vlastnqě uplně všechno...tak asi by bylo na místě teď pořešit tu ladičku ne? Ať se může pěkně kytara naladit... kdyby to šlo byla bych ráda za přímý tip ke koupi...
J
janda22Nováček
Přidáno před 9 let
no ladička je fajn a hodí se ze všeho nejvíc.. to je pravda… jinak teda přesný tip? No já mám doma tuhle ladičku http://kytary.cz/.../HN096441/ a je v pohodě, tak tu můžu doporučit… záleží jestli vám vyhovuje cena a líbí se ;) tak koukněte a uvidíte ;)
A
adliceeNováček
Přidáno před 9 let
děkuji za ladičku. Koukala jsem se na ni a myslím že nebude problém a asi si tuhle koupíme. Tak snad to bude bez problémů. Protože do obchodu kvůli ní opravdu nepojedeme…
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 9 let
Když sem někdo trapně propašovává reklamu, je to věc Míry admina. Když k tomu ale někdo zneužije ochotné lidičky, kteří v dobré víře chtějí kamarádsky poradit, tak ten by měl dostat "do držky"! !k
mekiemekieČlen
Přidáno před 9 let
Když už tady je tohle téma - knížka je na učení dobrá tak na to, aby se člověk podíval, jak se hmatá který akord, jinak je na prd, protože se člověk nic nenaučí. Spíš bych doporučil youtube - např. škola hry na kytaru s Michaelou Košťálovou se mi velice líbí a přesto, že hraju na kytaru čtyřicet let, tak jsem se na některé díly rád podíval - je tam sedmdesátka videí od nejjednodušších písniček, ukázky různých rytmů a úhozů a pokud si člověk koupí ladičku, aby měl naladěno stejně, jako video, může hrát společně s učitelkou - https://www.youtu...G14YeYDnpp . Myslím, že takhle se člověk naučí stokrát rychleji.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
J
janda22Nováček
Přidáno před 9 let
no a jak to teda dopadlo? Koupili jste si ji? Jste s ní spokojení nebo jste nakonec koupili nějakou jinou? Byl jsem teď mimo, tak jsem moc nepsal…
A
adliceeNováček
Přidáno před 9 let
no dopadlo to tak že ladičku máme koupenou!!! Koupili jsme teda nakonec tady tuhle http://kytary.cz/.../HN096441/ tu která byla zde navržena jako vhodná kandidátka ;) takže moc děkuji… a co je teda za potřebí ještě dokoupit nebo co zařídit aby to bylo už všechno kompletní a nemuselo se to řešit?
allfaallfaČlen
Přidáno před 9 let
Zamknout vlákno a je hotovo. :(
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

adlicee napsal:

no dopadlo to tak že ladičku máme koupenou!!! Koupili jsme teda nakonec tady tuhle http://kytary.cz/.../HN096441/ tu která byla zde navržena jako vhodná kandidátka ;) takže moc děkuji… a co je teda za potřebí ještě dokoupit nebo co zařídit aby to bylo už všechno kompletní a nemuselo se to řešit?



Zapotřebí nakoupit je toho ještě dost pak zařídit několikaletou výuku v dobré hudební škole a pak to bude všechno kompletní a nebude se to stále řešit.
Ale stejně se nezbavím dojmu, že si tu z nás někdo dělá :r
J
janda22Nováček
Přidáno před 9 let
týjo, tak to jste koupili dobrou ladičku. Jste teda s ní spokojení? Když už jsme ji tady řešili a probrali, tak by měla být nejlepší!!! ;) no a co teda ještě dokoupit? Tak ještě teda za mě bych určitě doporučoval struny do zásoby, ty se vždycky hodí, pak určitě nějaké trsátko a taky jestli teda se jedná o to že s ní budete chtít cestovat, tak určitě taky obal, kufr nebo tak něco v čem se dá převážet…
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 9 let
Taky mi příjde toto vlákno již trochu štiplavé :D. ALE... kdyby jste řešili, psával jsem si kdysi zpěvník ručně asi stejně jako mnozí, ta kniha má svou historickou cenu (pro mne). Ale doba jde dále, našel jsem pro tablet super aplikaci https://play.goog...ka.zpevnik a hraje se podle toho výborně, hledá se také parádně a uložit písně si lze i pro použití offline. Takže ode mne je to prosté předání zkušenosti, mi to vyhovuje (nepřevrací se stránky a není třeba svítit čelovkou :D )
A
adliceeNováček
Přidáno před 9 let
no určitě s ní budeme chtít cestovat a je asi pravda že struny se hodí kdyby náhodou nějaká praskla nebo jak se tomu říká ;) takže asi těma strunama začneme no…
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

janda22 napsal:

týjo, tak to jste koupili dobrou ladičku. Jste teda s ní spokojení? Když už jsme ji tady řešili a probrali, tak by měla být nejlepší!!! ;) no a co teda ještě dokoupit? Tak ještě teda za mě bych určitě doporučoval struny do zásoby, ty se vždycky hodí, pak určitě nějaké trsátko a taky jestli teda se jedná o to že s ní budete chtít cestovat, tak určitě taky obal, kufr nebo tak něco v čem se dá převážet…


Z praxe, Jestli ladicku k ohni a vubec ke kytare kamkoliv, tak klipovou (pocitam ze hrajem bez elektroniky). At clovek nemusi pro naladeni struny utikat nekam do lesa kde je ticho. Nedejboze, kdyz je v akci vic kytar a vsechny zacnou najednou ladit nebo jedna chce ladit a ostatni hraji.
L
lada721Člen
Přidáno před 9 let
:@
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
Struny pouzivam ty oranzove od firmy Stihl. Jakmile spustim i trava lita a nekdy i kamen. Jen bacha na lejna protoze to je fakt mazec. To mas pak fakt vsude.
Ladicky pouzivam ty tri skrizeny a taky velka spokojenost.
harleyharleyČlen
Přidáno před 9 let
Z vlastní zkušenosni a vlastně ne jen z vlastní-struny 10 Dean Markley,trsátko Jim Dunlop 46.Spousta lidí říká,že je to ideální.No a ladička...mam elektroakustiku takže ladička vestavěná v ekvalizéru v kytaře a výrobce ekvalizéru je JOYO typ JE-32.Byl mi doporučen a zatím po roce provozu spokojenost.
Pavel,Martinka a tři háďata
J
janda22Nováček
Přidáno před 9 let
no dobrá teda, tak se koukněte tady http://kytary.cz/...ou-kytaru/ a uvidíte které se vám budou líbit, ale já bych nejspíš koupil ty co už máte na kytaře ;) teda pokud vyhovují a když nevyhovují tak vybrat jiné no…
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 2
FJR, MOTIF

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,498,564 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29473 sekund | Průměrně za: 0.29473 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB