Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Apalucha - je zájem?

Poslední aktualizace před 4 roky
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Na počasí se ohledy brát nebudou, to bychom se nikdy nedomluvili :_
Yetti
A
AldiciČlen
Přidáno před 10 let
Ahojky kucíííííííííííí
Já jsem strejda své děti nemám, ale není problém si půjčit od ségry, váš nápad se mi moc líbí. Zdeňka (má manželka) mi chce rovnou fiknout tři kousky 13, 11, 6, to bych mohl zvládnout.
Jen mám dilema, dalo by se dohooookat s těma vašem babama nějak jejich bezchlaptůr, aby jí to nebylo líto?
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Aldíci,
vítaný je každý a je ouplně jedno, jestli jsi taťka, strejda, děda, sourozenec, kamarád .... důležitý je, že máš chuť zapojit se do našich akcí s dětmi :^
Jak jsem už navrhoval, udělal bych výjimečně tuto akci jako rodinnou a maminy, tety, milenky, atd se můžou domluvit na místě a tůrovat si přes den a třeba i přes noc bez nás. Co a kam jim rád poradím !t .... ale dohooookávat jim jejich bezchlaptůru bych si nedovolil :o. Pokud by si tady zavedly vlastní vlákno a domluvily se, uměl bych jim zajistit nádherný šumavský zázemí za 330,- kaček za noc, cca 25km od nás ( http://www.uobory... ). Naše "sparťanské" ubytování je pouze za dopravu, vlastní stravu a pití. :_

Automatické sloučení 04.03.2014 13:15:
Poslušně hlásím, že máme za sebou naprosto úžasný, zimní víkend s dětmi. Tedy s jarním počasím :@ Příště bude už zase klasická Apalucha, veřejně vyhlášená. Tentokrát jsem nemohl vyhlásit akci veřejně, protože si to majitel lokality nepřál. Pokusím se dát pár fotek jako malou záplatu do galerie.

Navrhuji pro další Apaluchu oblast Českého Ráje. Byl by zájem? Případně navrhněte oblast a vhodný termín. Možná bych využit svátku 8.5. a prodloužili bychom si víkend? :x A klidně bych i něco dřív. Jinak jezdím s prckama každých 14 dní, kdyby měl někdo chuť se přidat.
Yetti
Upravil Yetti dne 04.03.2014 14:15, před 10 let
MokrackoveMokrackoveČlen
Přidáno před 10 let
Mohu jen potvrdit skvělý víkend, kde si užili nejen děti, ale i dospělí !f Díky Yetti, dobře jsi to zařídil.
Katka + Mirek + Lukáš (2007) + Mára (2006)
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let
Jojo, jak říkáš Míro.
Jinak osobně za sebe, už se hlásím, jsem pro každou srandu. Tedy dle termínu. Březen máme zaflákaný narozeninama a to musíme být doma, protože přijedou babičky a děděčkové a tetičky a strejdové a já bych pak nejraději utek :). No ,máme volný asi poslední víkend v březnu, tak pokud nebude prodané auto, nebo bude koupené nové, mohli bychom vyrazit. To ti Yetti vychází, když co 14 dní :)
Uvidíme.
Ahoj
Mirek
Bombíci
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 10 let
Zalezi na terminu,ale predbezne se hlasim taky.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 10 let
Ahojky Yetti, víkend byl fantastický. Taky se rádi přidáme, pokud vyjde volno. V tom květnu by to bylo fajn, bábovka je ve sklípku na "Pracovním víkendu". Čauky a pozdravuj prcky.:_
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Taťuldové a prckové pozor .... co takhle další kolo Apaluchy Mám jeden námět. V Buchovech na České Sibiři v krajině Blanických rytířů ( 49°36'45.424"N, 14°39'30.207"E ) budou od 20. do 22.6.2014 místní slavnosti. Myslím, že bych dokázal domluvit stání na louce. Bude potřeba ale vlastní WC a bez elektriky. V případě dlouhého prodlužováku bych elektriku uměl zajistit, WC těm co nemaj poskytnu vlastní. Vodu bychom si museli nosit cca 150m "trošku" do kopce. K dispozici budou i koníčkové pro prcky. Jinak výprava v okolí, táboření atd.

Mohla by to být zase jedna bojovější akce, na kterou určitě všichni nezapomeneme. Neb v kempu je to moc nóbl a je potřeba posouvat hranice, nééé? !t

A nebo jiný termín, jiný kraj, jiný nápad? !o :_
Yetti
F
frantinoČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj rád bych se přidal jaké jezdí nejstarší děti jezdí se mnou dcera 14 let nebo bych mohl sám nemám to daleko
O
oldjanČlen
Přidáno před 10 let
Asi bych si s holkama dal taky říci, v loni nám to nevyšlo, tak že by letos:x
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Zatim nic nemam pisu si a tesim se vezmem nejaky kamose mrnavy.:D

Automatické sloučení 29.05.2014 08:04:
Platí tedy ten Buchov u Benešova? Abych mohl naplánovat, díky...
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 29.05.2014 08:04, před 10 let
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

frantino napsal:

Ahoj rád bych se přidal jaké jezdí nejstarší děti jezdí se mnou dcera 14 let nebo bych mohl sám nemám to daleko


Ahoj,
minimální věk je dán ukončením kojení, páč se taťuldové nerozkojí a maminy tam nesmí. Jinak je to fakt jedno. A těch 14 let je asi ještě v normě ... když nám do toho nebude moc kecat :_

Yetti

Automatické sloučení 29.05.2014 13:50:
Takže to vypadá, že nebudu sám. Jedu tam teď na weekend, zjistím potřebné, kolik se nás případně vejde a vypíšu výjezd. !t
Yetti
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Apalucha BUDEEEE tak se moooc těšíme a ještě si asi půjčíme prcka

Automatické sloučení 07.06.2014 19:44:
Tak ho vypiš ať se někdo přidá!M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 07.06.2014 19:44, před 10 let
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Tak jsem opět tady taťuldové, mám už vybraný termín a místo. Kemp Ostrov ( http://www.camp-ostrov.info/ ) na Malé Skále v termínu 29.-31.8.. Co takhle udělat maminám předškolní volno a ukončit s dětmi prázdniny? Hezky po chlapácku !t
Počkám chvilku na reakce termínu a pokud nebudu ukamenován, vypíši řádný výjezd. Termín a místo můžem upravit, pokud bude zájem.

Jo a ještě drobnost. Pokud by byl taťulda, co by rád vycestoval s dětmi už v létě, ozvi se mi. Třeba něco vymyslíme, případně pomůžu obstarat solidní zázemí u nás na Šumavě :_
Yetti
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Na Apaluchu bych se tedy přihlásil.Když dube platit termín poslední víkend v srpnu,přehodím službu,kterou tam mám a mohu vyrazit.Já+kluk 8 a holka 5.Alespon se seznámím s některými osobně.
jtjtČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, jezdim primarne jen se synem, tak se radi kdykoli pridame. V tuto chvili planujeme vyjezd 2 a 3 tyden v cervenci na Rujanu.
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, je to sice dost dopřdu, ale nápad je to dobrý. Pokud mi žena nevymyslí náhradní program :), tak bychoms dětmi přijeli. !)

Co se týká prázdnin, je to dost špatné, ale kdyby něco, ozvu se.
Bombíci
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
Ufff poslední víkend v srpnu jsem na svatbě bráchy
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Dal jsem pár fotek na http://marik73.ra...

jinak se mi to moooooc líbilo. Už se těším na další akci. :_
Yetti
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
:^:^:D:_ malá apaluška, ale moooc vydařená akcička:g
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,439,203 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22860 sekund | Průměrně za: 0.2286 (0) sekund | Dotazy: 125 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB