Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Apalucha - je zájem?

Poslední aktualizace před 4 roky
MokrackoveMokrackoveČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martinovo napsal:

Přeju ať se vážné důvody šťastně vyřeší a pokusím se vymyslet místo a datum. Naše děti to moc baví... Neslibuju, ale zkusím to.

Automatické sloučení 21.08.2013 21:03:
Taťkové a ratolesti, pokud chceme v započatých výletech s dětmi pokračovat, navrhuji termín 27-29/9. Místo upřesním, po zjištění podrobností ohledně kempů. Až by bylo místo vypíšu to výjezdově.
Doufám, že minimálně v hojném počtu jako minule.?


Také přejeme Yettimu ať vážné důvody zmizí... jinak Márty s námi můžeš počítat...termín nechám na Tobě. My se přizpůsobíme.
Katka + Mirek + Lukáš (2007) + Mára (2006)
R
rexiČlen
Přidáno před 11 let
My byli na jaře v blízkém tábořišti Radešov. Je tam velka plocha pro pořádání různých závodu a soutěži. A taky mozno dělat ohně. Na kole jsme dojeli až na Poledník a Breznik.
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
Souhlas, místo úžasné, jen mají v Radešově provoz do 15.9. .... když to Vaše plánování čtu .... :c
Yetti
R
rexiČlen
Přidáno před 11 let
Kdyby bylo dost lidi a nahlásilo se to do předu tak by myslím problém nebyl. Na Soumaraku nám řekli, ze mají do 30.9. ale budou ještě první víkend v říjnu.
MokrackoveMokrackoveČlen
Přidáno před 11 let
Pokud plánujeme Šumavu a jde o provozní dobu, tak v kempu Antýgl (u Modravy) mají do 31.10. Byli jsme tam asi před třemi týdny, na kola bezvadný (také jsme dojeli na Poledník i Březník :-), na pěší výlety také (krásná cesta na Horskou Kvildu), je tam klubovna, dají se dělat ohně (dřeva je kolem habaďej), skvělá řeka Vydra i dobrý kiosek (grilovali pstruhy, kteří údajně nevěděli, co je to mrazák:-)
Ale jak jsem psal minule, je nám jedno kdy a kam, hlavně ať někam vyrazíme :-)
Katka + Mirek + Lukáš (2007) + Mára (2006)
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj všem,
moc se omlouvám za prodlužování, ale se začátkem školního roku, toho bylo nějak moc a na nic neni čas.
Našel jsem kemp pro naší akci. Vzal jsem trochu jiný kout naší vlasti, ať toho poznáme víc. Všechny informace jsou na - http://www.kempke...

Termín 27-29/9

V kempu jsou velice vstřícní. Není problém večerní táborák, jsou tam pro děti houpačky, minigolf. Ještě bude jezdit "parník" po přehradě, tak můžeme udělat výlet. Po okolí je spousta turistických cest.
Hlásil se mi jeden kamarád s karavanem mimo C24, že s dětmi určitě pojede. Jen na rovinu říkám, že přijedu až v sobotu ráno, ihned po práci, protože dovolená už je skoro všechna vybraná, ale doufám, že většina tátů pojede už v pátek.
Vypíšu rovnou výjezd, kam Vás tímto prosím o přihlašování, protože pak budu muset zavolat do kempu, kolik nás přibližně bude.
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martinovo napsal:

Ahoj všem,
moc se omlouvám za prodlužování, ale se začátkem školního roku, toho bylo nějak moc a na nic neni čas.
Našel jsem kemp pro naší akci. Vzal jsem trochu jiný kout naší vlasti, ať toho poznáme víc. Všechny informace jsou na - http://www.kempke...

Termín 27-29/9

V kempu jsou velice vstřícní. Není problém večerní táborák, jsou tam pro děti houpačky, minigolf. Ještě bude jezdit "parník" po přehradě, tak můžeme udělat výlet. Po okolí je spousta turistických cest.
Hlásil se mi jeden kamarád s karavanem mimo C24, že s dětmi určitě pojede. Jen na rovinu říkám, že přijedu až v sobotu ráno, ihned po práci, protože dovolená už je skoro všechna vybraná, ale doufám, že většina tátů pojede už v pátek.
Vypíšu rovnou výjezd, kam Vás tímto prosím o přihlašování, protože pak budu muset zavolat do kempu, kolik nás přibližně bude.



Ahoj taťuldové,
po delší neplánované odmlce sleduji dění a hledám výjezd apalušácký :_ ... že by nebyl zájem? !y
Yetti
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 11 let
Yetti, bude to asi tím, že je to výjezd s dětmi. Počasí v letošním září není nic moc. Nikdo neví, co bude o víkendu 27.-29. 9. za počasí a já mám nyní obě děti s rýmou a jednu i s kašlem. Za mě mohu říct, že nevím, zda pojedeme nebo ne a nebude se přihlašovat, abych se pak odhlásil. No a nakonec ani já na tom nejsem zdravotně zrovna právě lépe. Počítám, že po neděli bude již vše známo a začnou se přihlašovat. Myslím, že po neděli se to na vypsaném výjezdu začne hýbat.
Bombíci
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,
uprime doufam ze se jeste nejaci tatkove prihlasi. Sleduji predpoved a ma byt sice zatazeno, ale bez deste.
Doufam ze to tak vydrzi.
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
H
HoufiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martinovo napsal:

Ahoj,
uprime doufam ze se jeste nejaci tatkove prihlasi. Sleduji predpoved a ma byt sice zatazeno, ale bez des
Doufam ze to tak vydrzi.



Ahojkí, nevadila by Vám jedna ženština??!u
jedeme večer v sobotu do Nepomuku, ale můžem to dát vaším směrem, Andulka pozná ráda kamarády a my také...v sobotu jsme oba v práci, tak alespoň na jeden den..!)
Lenka
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 11 let
Myslím, že určitě nevadí :-)
sice byla na jarním výjezdu podmínka zákaz vstupu všem na kom se udrží podprsenka, ale uděláme výjimku !) :)
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
H
HoufiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Martinovo napsal:

Myslím, že určitě nevadí :-)
sice byla na jarním výjezdu podmínka zákaz vstupu všem na kom se udrží podprsenka, ale uděláme výjimku !) :)


tak dííík:_a těšíme se...kdyby něco bouchlo, tak pisnu...
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 11 let
Píšu to ještě raději sem...: Vypadá to, že Václavův svátek zasahuje do termínu a do teď jediný přihlášený Gelatin mi volal, že má nemocné děti a tím pádem nejede.
Pokud Houfi chystáte příjezd až později večer v sobotu, asi výjezd zruším. Pokud bychom tam byli sami, zvolíme asi jiný program.
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
O
oldjanČlen
Přidáno před 11 let
Nevím jestli neúčast má něco společného se státním svátkem, ale když budu mluvit za nás, mrzelo mě, že jsme nemohli jet už na letní sraz, nebylo hotové auto, tak jsme plánovali teď podzimní apaluchu, děti se těšili, manželka taky, že se nás na víkend zbaví. První zádrhel nastal, když kamarád odřekl, že s námi nepojede, že na víkend se nebude trmácet na druhý konec republiky. Chtěl jsem jenom trochu snížit náklady, z Liberce to není nejblíž. Potom se ukázalo, že škola , kroužky vysálo naše konto víc než li jsme počítali, no a počasí to dorazilo, teď o víkendu to u nás vypadalo jak v lazaretě.
Proč to píšu, nechci aby to vypadalo, že o apaluchu není zájem, jenom se věci spikly v tomto případě proti.
Budu se těšit na léto, pokud nebude termín kolidovat s táborem, budeme se těšit. :_
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 11 let
Samo to chápu. Počasí je dost proti nám a koukám kolem sebe jak většina dětí různě chrchlá.
Zdraví je přednější,to je jasné.
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
[quote]oldjan napsal:

.... Proč to píšu, nechci aby to vypadalo, že o apaluchu není zájem, jenom se věci spikly v tomto případě proti....


o Apaluchu zájem je to je už jasné :^ ... zdá se, že již není moje komplikace komplikací a můžu být opět aktivní. Teplejší počasí je pro akce s dětmi ideálnější, ale jakožto správný chlapáci máme přeci jen ty hranice trošku jinde a tak se nedáme odradit. Proto je stále ve hře ta slibovaná zimní záležitost s překvapením. Více upřesním až bude ten správný čas. Jen to chce holomráz a kupu sněhu a budete mi muset "trošku" věřit.

Protože se ozvala i jedna maminka s žádostí o účast, nejsem proti spáchat i akci !u !y p) ... jen bych to nepojal jako Apaluchu ... mamky prominou, ale máte jedinečnou šanci užít si pár dní svobody :_ Navíc jak se v táboře chlapů ukáže žena, to nedopadne dobře .... viz dokument ze života "S Tebou mě baví svět" :_

Toto píší o aktivním otcovství chytré Norské hlavy:

Musíte si uvědomit, že aktivní otcovství je příležitost, která vznikne jen jednou za život. To znamená, že to, co jako otec ztrácíte během prvních let života svého dítěte (svých dětí), pokud se jim nevěnujete, se už možná nikdy nevrátí. Aktivní otcovství přináší lepší kvalitu života už proto, že máte možnost prožívat emoce související s aktivní výchovou vašich dětí (získáváte na vše nový pohled). A když si rodiče mezi sebou spravedlivěji rozdělí břemeno výchovy dětí, má to také pozitivní vliv na vztah mezi otcem a matkou. .... manželky naše milované, jste tak úžasné, že je to snad naše jediná možnost, jak se u dětí prosadit :D :D ... vtip

Nicméně ta zimní akce je i pro mamky .... ale podle pravidel taťuldů !t

začínám se těšit
Yetti
R
rexiČlen
Přidáno před 10 let
Zima se sice ještě o slovo moc nehlásí, ale zítra povezu lyže na servis tak mě napadlo jak to vypadá s tím slibovanym překvapením !)
Máme doma docela dobrého 7-letého lyžaře (na běžkách jezdí závodně) a tak budeme letos opět podnikat hodně lyžařských vyletů. Kromě standardních výletu po našich a Rakouskych horách bychom chtěli absolvovat lyžování na Chopoku (Jasná) s dopravou nočním luzkovym vlakem. (takhle jsme jezdili za našich studentských let, v pátek přes noc do Tater, v so lyžování a večer zase nočním vlakem domů, vlak i kabinku na skalnaté pleso jsme měli od ČD zadarmo) A pokud bude před Vánoci sníh tak by určitě stalo za to nějakou lyžařskou akcičku s dětmi vymyslet, co vy na to?
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 10 let
Už jsem psal několikrát že jsem pro každou špatnost, jak čtu Yettiho příspěvky o holomrazu a kupě sněhu, začínám tušit nějaké iglů, záhraby a pod..
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
YettiYettiČlen
Přidáno před 10 let
Takže se nám to trošku blíží !M Začínám plánovat termín. Zatím počítám předběžně s koncem února. Písněte mi prosím SZ, kdo a kdy by měl případně zájem o nádherný, zimní weekend s dětmi ... pokud nebude sníh, lze použít i vaše obytné auta. Přístupová cesta je sice asfaltová, ale při nepříznivých ledových a sněhových podmínkách takřka nemožná, kopec jak sv..... :o Spíše bych zůstal u původního plánu, ubytování podle mého. Věřte, že nemám zájem o to, aby nám děti marodili. Kdo by chtěl vzít s sebou manželku, není problém, nebude se jednat o Apaluchu jako takovou. Ubytovací kapacita je cca max 30 osob, ale to už budeme spát jako tuleni :he

Pokud nezamrzne venku voda, bude i koupací překvapení, papání pouze co si uklohníme, k dispozici jsou kamna na vaření a nebo pod přístřeším větší venkovní gril s kamenem. Nikde žádná elektrika, žádný lidi, jen my a příroda. Tam kde se bude spát, bude fakt velevedro, ještě budeme rádi větrat !)

Výjezd vypíšu až podle ohlasu a zájmu

.... se nebojte a věřte mi :_
Yetti
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let
Už jsem ani nedoufal, že se to stane. Psal jsi něco o vhodném počasí a to letos zatím není. Držím palce, ať je i to počasí. Posílám SZ.
Bombíci
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,440,159 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19522 sekund | Průměrně za: 0.19522 (0) sekund | Dotazy: 125 | Použitá paměť: 2.19MB/2MB