Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

N126... polský fenomén

Poslední aktualizace před 2 roky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
na fanklubu niewidowek je toho dost ale snaž se tomu porozumět sám bez překladače, rozhodí tu polštinu ouplně do bezvědomí :he
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
MRČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Me2d napsal:

na fanklubu niewidowek je toho dost ale snaž se tomu porozumět sám bez překladače, rozhodí tu polštinu ouplně do bezvědomí :he


Souhlasím :he, navíc to dlouho trvá než to překladač přechroustá :x
Polštině se dá porozumět a zbytek pak už odvodíš a dovtípíš se :_

Automatické sloučení 07.11.2012 19:51:

Citovat

vojsko napsal:

Vedel by nekdo jak se na tento prives dava predstan? Samozrejme se nasune do listy ale jak je to s konstrukci? Vrtaji se take do toho laminatu ta plastova ocka nebo jsou na to jine konstrukce?

Stan se zasune kedrem do lišty.
Pro ten můj jsou v orig. verzi stanu tunýlky do nichž se trubky konstrukce pouze zasunou a v jednom případě se opírají o stěnu karavanu. V tom opěrném místě jsem pro jistotu navlékl na trubku gumový násadec na berli, hůlku... Lze koupit v drogeriích nebo zdravotnickývh potřebách a slouží jen jako pojistka kdyby se mi při větru ta trubka prořezala skrz tunýlek v tom stanu. Aby mi nepoškrábala barvu na karavanu. Já stan ale používám málo: nechce se mi ho vozit že je zbytečně těžký, stavět že je to práce pro dva a hlavně doma sušit když ho musím složit mokrý. Používám jen sluneční stříšku samodomo :)

Automatické sloučení 07.11.2012 19:53:

Citovat

nozka napsal:

Přinýtovaných oček bych se bál, že se vyštípnou. Spíš bych se klonil k variantě s přísavkami. Viděl jsem to na konstrukci k angličákovi a drželo to pevně. Tyč to rozepře a neklouže to.


Souhlas, laminát je křehký a snadno se vyštípne:o
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Upravil MR dne 07.11.2012 20:53, před 11 let
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 11 let

Citovat

MR napsal:

Pro L2C

Hodně inspirací jsem hledal na tomto vlákně Poláků, jsou tam i popisy jednotlivých úprav a fotografie:
http://www.fanklu...dowek.com/

Tady jsou moje fotky: http://1mr.rajce....z/Karavan/
Případné konkrétní dotazy bubu-li vědět zodpovím.



A sakra, fotky novýho poláka jste sem dávat neměl. Žena podle něj bude určitě chtít předělat toho našeho. :D:D:D

Automatické sloučení 08.11.2012 13:21:

Citovat

vojsko napsal:

Vedel by nekdo jak se na tento prives dava predstan? Samozrejme se nasune do listy ale jak je to s konstrukci? Vrtaji se take do toho laminatu ta plastova ocka nebo jsou na to jine konstrukce?

[/quote]

zkus tohle: http://www.fanklub-niewiadowek.com/ni...ukcje.html
tady je návod jak to postavit. Já náš stan po koupi i s nákresem stavěl dva dny, až jsem chytal nerva. :) Potom jsme zjistili že nám dvě nohy chyběj. :D To jsem myslel že mi jeb..... :D
Folcik 2,4D bez turba, Beduín N126N + někdy ještě 2 motorky Smile
Upravil Prusa94 dne 08.11.2012 14:21, před 11 let
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
Pro Průša 94.

Poslal jsem Vám soukromou zprávu s adresou místa k předání disků.

Prosím ozvěte se mi a potvrďte schůzku na v ní uvedený můj soukromý e-mail.
Děkuji.:_
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
L
L2CNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj, kdo má zkušenosti s rekonstrukcí nebržděnýho poláka N126 do 390kg? Potřebuji vyměnit podlahu a dát novou izolaci asi molitan. Jak to máte Vy?
pandapandaČlen
Přidáno před 11 let
Sundat červený potah a oloupat lepící molitan byla pro mne snad ta nejhorší práce // padal a lepil se všude hlavně na ruce // tot moje zkušenost:( podlaha je proti tomu hračka 12 OSB na původní latě případně vyměnit za nové podfouknout montážní pěnou
Mirek !)
Upravil panda dne 13.11.2012 19:43, před 11 let
panda Připojili následující obrazek:
61.jpg 31_1.jpg
L
L2CNováček
Přidáno před 11 let
Není to těžší než původní překližka? Do 340kg budu šetřit s každým kilem. A jak jsi řešil molitan? Kde jsi ho koupil a jaká tloušťka?
pandapandaČlen
Přidáno před 11 let
Mám to ve stavu totální repase ,k molitanu jsem zatim nedošel uvažuju o slabém tvrzeném polystyrenu a potávnout látkou nebo výstavní koberec / je slabší / musel jsem předělat celej podvozek stáří se ukázalo
Mirek !)
Upravil panda dne 13.11.2012 21:36, před 11 let
panda Připojili následující obrazek:
39_1.jpg 23_1.jpg
copycopyČlen
Přidáno před 11 let
on ten ram neni pozink?
pandapandaČlen
Přidáno před 11 let
R.v. 1979
Mirek !)
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
Disky na karavan jsou zamluveny do soboty 24.11.2012 včetně pro pana Prusa 94:t :_
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
F
ferdasanČlen
Přidáno před 11 let
http://www.windsu...hp?page=13 pro Me2d-je tam na prodej obytňák
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Díky moc jen je pro 4 a nás jezdí min. 5 spíš 6, děkuju moc za to že na mě myslíš:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
MRČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MR napsal:

Disky na karavan jsou zamluveny do soboty 24.11.2012 včetně pro pana Prusa 94:t :_


Disky už mají nového majitele a já připíjím vynikajícím darovaným vínečkem na jeho zdraví. :^ :g
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 11 let
jsme rádi že Vám chutnalo
Folcik 2,4D bez turba, Beduín N126N + někdy ještě 2 motorky Smile
P
petridasNováček
Přidáno před 11 let
zdar už totu sleduji dlouho ,ale nešlo mi sem přispívat až dnes a tak pisu a shanim radu! udelali jsme komplet rekonstrukci n126 pocinaje nove podlahy az po komplet skrinky atd! jen mam problem s oteviranim strechy za jizdy,už jsme z toho meli dvakrat kabriolet! ty puvodni uchyty jsme demontovali nebot uz byly vycozene a neplnily učel a dali jsme gumove ,jenže ty gumove se utrhly a znovu byl kabriolet!! poradte o tam dat! jinak uz jsem zkousel na polskych webech ale nikde jsem je nenasel!

Automatické sloučení 20.01.2013 18:50:
kdybych uměl vložit foto tak bych tu vložil vlastni přestavbu
Mercedes Vito + N126
Upravil petridas dne 20.01.2013 19:50, před 11 let
F
ferdasanČlen
Přidáno před 11 let
Já tam mám původní(bydlík r.v.74)-vychození nebo vůli jsem vymezil novýma pružinama.Při zaklapnutí střechy to pružina dostatečně dotahuje. http://www.trans-...adnich-aut zkus použít karháky.
L
L2CNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj, před zimou se mi podařilo získat N126, prošel technickou ale, pro bydlení to není, potřebuje hodně oprav. Blíží se jaro a tím i chuť do práce. Potřebuji poradit s opravou. Výměna gumového odpružení nápravy a izolace budníku. Kdo toto má již za sebou, napište.
N126
M
matus87Nováček
Přidáno před 10 let
Zdravim vsetkych fanusikov a majitelov n126tiek.som v podstate uplny zaciatocnik a chcelby som prerobit svoj n 126b. Mam otazku existuje nejaky eshop s nahradnymi dielmi na tieto starsie typy? Napriklad kryty osvetlenia tesnenia a pod?. Za reakcie dakujem
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
existuje, přímo fabrický niewiadow a pak je toho dost na allegro.pl
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 1
HankaTillandsie

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,441,563 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23904 sekund | Průměrně za: 0.23904 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB