Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

N126... polský fenomén

Poslední aktualizace před 2 roky
M
MRČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím a posílám odpověď pro kubiiikula:

Uvažuji zajet do Brna i s našim karavanem N126nt, ale určitě nejpozději v sobotu zase pojedu domů z důvodu rodinné akce. Pro inspiraci zasílám odkaz na náš karavan na http://1mr.rajce....z/Karavan/
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

MR napsal:

Zdravím a posílám odpověď pro kubiiikula:

Uvažuji zajet do Brna i s našim karavanem N126nt, ale určitě nejpozději v sobotu zase pojedu domů z důvodu rodinné akce. Pro inspiraci zasílám odkaz na náš karavan na http://1mr.rajce....z/Karavan/


:^:g
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
K
kubiiikulaNováček
Přidáno před 12 let
Pro MR.

Děkuju. Je mi to opravdu líto, uvažoval jsem, že přijedu už v sobotu a zdržím se v brně, nását atmosféru a poznat nové lidi by se mi zamlouvalo. Bohužel v sobotu z pracovních důvodů nemohu, proto aspoň na otočku přijedu v neděli.
Tvého poláčka musím jen a jen pochválit. Krasavec :) V mém případě, to bude muset být ale mnohem skromnější. Můj poláček může mít maximální hmotnost 390kg, je to totiž 126a a před začátkem rekonstrukce měl v původním stavu nějakých 410kg :( Moc ale děkuju za fotky.
Přeju hodně šťastných kilometrů.
Jakub
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Kubiiikulo my se starýma poláčkama se tam s váhou nikdy nedostaneme, kolega má nového NT je dobře, že se dělají pořád a pokrok je pokrok. Jen kdyby nebyl tak drahý.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
K
kubiiikulaNováček
Přidáno před 12 let
No jen se právě obávám aby mně pak někdo na cestě nenechal zvážit a nebyl průšvih. Nerad bych platil pokutu, teda především mám na mysli pokutu v Eurech :(
P
petridasNováček
Přidáno před 12 let
zdravím všechny ! koupili jsme stary ,vybydleny N126 a pustili jsme se do celkove rekonstrukce , hodne vyuzivame polske stranky ,ale cesky je cesky ,proto se ptam pustil se nekdo do komplet rekonstrukce?? kazda rada je dobra!:)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Můžu ti nafotit rekunstruovanou osu s přidanými tlumiči, vylepit uvnitř ho můžeš čímkoliv co se ti líbí a nejlépe dvojitá okna, vyklápěcí přední a zadní mají obrovskou výhodu.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 12 let
Tak dnes jsem objevil i prodejce novych u nas a prekvapuje me ze delaji i dlouhe bedny. Ty uz predpokladam ale budou klasicke konstrukce se sendvicem ve stenach.
Ty male jsou ale stale super :-)
http://www.bydlik..._karavany/
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Tak jsme se dohodli, že nám poláček stačí a chybí nám jen sprcha a teplá voda (hlavně na děti a ženu), pokud by někdo měl nápad, nebo kontakt na co nejmenší možnou vestavnou koupelničku (tzv. na skrčence) :-) ideálně možná nějaký plastový výlisek třeba z jamese cooka, potažmo vw sven hedin. nebo něco podobného, nevím na netu toho moc není a nejmenší vaničku jsem našel 60x60, nebo máte někdo někoho, kdo by mi na míru svařil plastovou bedničku? Výrobce bazénů není ochoten do toho jít. Díky za nápady :^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
pandapandaČlen
Přidáno před 12 let
Co se držet tradice u poláka ,zkus laminát formu z polystyrénu a uděláš si rozměr jak potřebuješ:)
Mirek !)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
změřil jsem, že se mi tam vejde kabinka 70x100 cm což není úplně blbý, nejsem úplně zručný na výrobu čehokoliv, opravit, rozebrat a složit mi nedělá problém a ani nemám plac kde to dělat. Vaničku 70/100 jsem někde viděl.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
pandapandaČlen
Přidáno před 12 let
To vložíš místo malé rokládací postele ? jak budu mít čas tak bych ho chtěl taky dotáhnout do konce ,představa je jedno velké lůžko místo sezení u vchodu vařič ,dřez jak bylo a do rohu malé rozkládací postele dát záchod kostku a připadně na mytí jen najít ten čas :D
Mirek !)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
jojo už tam tu postýlku nemám, je tam lednice a pracovní plocha, vejde se tam skrčenecká koupelka, jen ten čas a ideální materiál :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
pandapandaČlen
Přidáno před 12 let
matroš se najde mám honku s časem zatim sem udělal podvozek očistil vnitřek / což je nejhorší práce starý molitan hnus/ vlepené výztuhy, ted podlahu a začnu dávat dohromady vnitřek
Mirek !)
N
nevmiNováček
Přidáno před 12 let
zdravím taky jsem koupil poláka 126 a chci se optat jakou máte ledničku díky
!)
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 12 let
Jako nováček zdravím všechny polákisty,
vypadá to že jsem lapen a zítra se na jednoho "velkýho" jedu podívat. Měl bych proto nějaký otázečky.
Může u delšího stání venku (cca 2 roky) nějak zareznout nájezdovka?
Má Polák nějakej výrobní štítek nebo jenom číslo na oji? Když ho vezmu tak mě čeká jízda na technickou tak abych nebyl zaskočen nějakým zvídavým dotazem....
campercamperČlen
Přidáno před 12 let
My tento karavan nemáme, ale přidám pár fotek letošní práce mého kamaráda Harryho, který si jeden upravil k obrazu svému...:^
MONIKA & TOM
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím, štítek je jen na oji, oni samy neví, tak jim ho ukaž a to bude stačit, já ho mám dokonce vzhůru nohama, asi zrovna ležela oj obráceně :-), Ledničku mám polskou origo a bude na prodej až ji vycuknu a udělám tam sprchu :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 12 let
Ahoj a díky za odpověď, je třeba možný, že to ten štítek nepřežil a není tam? To by to asi potom technickou neprošlo co?
nozkanozkaČlen
Přidáno před 12 let
Tohle jsem náhodně objevil na aukru. Třeba se to někomu bude hodit.
http://aukro.cz/k...65001.html
http://aukro.cz/k...65046.html
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,492,364 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31542 sekund | Průměrně za: 0.31542 (0) sekund | Dotazy: 125 | Použitá paměť: 2.18MB/4MB