Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
GarfildGarfildČlen
Přidáno před 14 let
To by bylo fajn.... přeju hodně štěstí. Díky.
David+ Růženka + Denisa - Citroen Brglingo + caravan GRUAU
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Taky se připojuji a budu s napětím očekávat výsledek !k
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
KipKipČlen
Přidáno před 14 let
Taky se připojuji a budu s napětím očekávat výsledek:g
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 14 let
Tak dnes proběhlo jednání:D.
Během přítího týdne budeme znát veškeré podmínky.

Předběžný zájem písněte, prosím, do soukromé zprávy , ať máme představu, kolik jich bude potřeba.
O ceně karty se zatím ještě jedná, ale měla by se pohybovat v obdobné výši jako výše uvedené.
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
Upravil Sarka dne 08.01.2010 20:33, před 14 let
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let
Tak to je úžasný :g držim pěsti ať to dopadne.
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 14 let
Takže opakuji (aby nám toezapadlo):)

Předběžný zájem o karty CCI písněte, prosím, do soukromé zprávy , ať máme představu, kolik jich bude potřeba.
O ceně karty se zatím ještě jedná, ale měla by se pohybovat v obdobné výši jako výše uvedené.
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
Tonda a JarkaTonda a JarkaČlen
Přidáno před 14 let
Máme taky zájem. Držíme palce a moc děkujeme.Tonda a Jarka.
Tonda + Jarka
Škoda Octavia + karavan KNAUS
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 14 let
Tondo a Jarko - prima.

Takže opakuji (aby nám to nezapadlo)!)

Kdo bude mít zájem o karty CCI , napište prosím, krátce do soukromé zprávy , ať máme představu, kolik jich bude potřeba.

Děkujeme za Váš zájem, po uzavření jednání /snad do konce příštího týdne/ se všem, kteří už se o CCI kartu přihlásili, ozveme s informací, jak to bude dál.

Hezký zbytek neděle:z
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 14 let
Bude to bezva .Zdraví Matýsek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 14 let
Doporučuji zakoupení CCI karty dle návodu od Doktorovi, potažmo od Oldy a Majky (viz příspěvek ze dne 5.3.2009). Nevěřím že se na tuto cenu (včetně poštovného-doporučeně!) někdo dostane. Pakliže ano, pak je tutovým vítězem soutěže o "Charita roku 2010". Mějte se jak chcete ...
dasadasaČlen
Přidáno před 14 let
Tak jsem se taky minulý rok stala členkou KČT za 270, Kč a 5 měsíců jsem čekala na kartu CCI (měla stát 90,- Kč), protože jsem již potřebovala vycestovat do zahraničí, koupila jsem CCI u Autoturistu také za 90,- Kč. Minulý týden jsem volala do Autoturistu, že bych ráda kartu, ale oni už ji letos bez registrace nevydávají. Takže se necháme překvapit, zda bude levnější než u KČT kde vyjde na 360,- Kč a už mě uhánějí, abych zaplatila do konce ledna poplatek.
Využila jsem minulý rok slevy v zahraničí, a také radši nechám na recepci CCI než pas.
!yZdeněk a Dáša + Octavie combi II a karavan Knaus
Upravil dasa dne 12.01.2010 22:50, před 14 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 14 let
Karty máme pro všechny, kdo se přihlásili pomocí SZ již přislíbené. Budu je mít nejpozději v úterý. Nebudou dráž, než odjinud.

Snad už to můžu prozradit, cena bude 190Kč.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 12.01.2010 23:03, před 14 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 14 let
Míro, a nebude nutné zaslat potom nějaké údaje.Kupoval jsem ji v autoturistovi a v loni přes turisty a vždy se vpisovaly údaje a pak myslím i číslo pasu atd. Určitě to bude podobné.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
dasadasaČlen
Přidáno před 14 let
Fune, nám ji neposílej. Stačí když nám ji vezmete v březnu do Prahy na výstavu, určitě se tam v sobotu zastavíme !y
!yZdeněk a Dáša + Octavie combi II a karavan Knaus
HuntirovaciHuntirovaciČlen
Přidáno před 14 let
AHOJ FUNE, PROSÍME TAKÉ O OBJEDNÁNÍ KARTY CCI.
DEJ PROSÍM VĚDĚT AŽ BUDE A DOHODNEM SE NA PŘEDÁNÍ. DĚKUJEME .
LUBOŠ A GÁBINA S VENDULKOU - HUNTÍŘOVÁCI
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 14 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:
Míro, a nebude nutné zaslat potom nějaké údaje.Kupoval jsem ji v autoturistovi a v loni přes turisty a vždy se vpisovaly údaje a pak myslím i číslo pasu atd. Určitě to bude podobné.


Ahoj, už smolím formulář pro objednání CCI. Jde mi to pomalu, neb jsem více zaneprázdněn i pracovně v souvislosti se změnou DPH. Takže nechci nic slibovat, ale do pátku to snad bude.

Potom si karty objednáte zde na stránkách. Stačí se přihlásit, vyplnit potřebné údaje a odeslat. Až bude formulář hotový, ihned budu informovat a upozornění dám na hlavní stranu.

Všem co napsali SZ moc děkuji, bylo pro nás velmi důležité, abychom měli ponětí, kolik karet bude potřeba. Zájem předčil všechny naše odhady i ty nejoptimističtější, asi dvojnásobně.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 13.01.2010 17:51, před 14 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 14 let
Formulář je hotový! Můžete objednávat karty CCI. O kartách už tu bylo asi řečeno vše, přesto se ptejte na cokoliv, co je vám nejasné.

Ojednávat můžete zde:
Chci mezinárodní kartu CCI:^


Stránky poskytovatelů CCI:
http://www.campin...tional.com

Nezapomeňte do poznámky uvést, jak a kde chcete kartu převzít. Neuvedete-li nic, bude vám odeslána poštou.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 13.01.2010 18:14, před 14 let
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

fun napsal:
Formulář je hotový! Můžete objednávat karty CCI. O kartách už tu bylo asi řečeno vše, přesto se ptejte na cokoliv, co je vám nejasné.

Ojednávat můžete zde:
Chci mezinárodní kartu CCI:^


Stránky poskytovatelů CCI:
http://www.campin...tional.com

Nezapomeňte do poznámky uvést, jak a kde chcete kartu převzít. Neuvedete-li nic, bude vám odeslána poštou.


FUNe to je úžasný a obdivuhodně rychlé. :g
Jen mě napadla jedna myšlenka, údržba a chod tohoto nejrozsáhlejšího a největšího karavanistického webu v ČR určitě stojí nějáké peníze a nespočet hodin času.
Je nás tady přes 1300 členů, co nějáké členské přízpěvky byť symbolických pár desetikorun by pokryli tvoje náklady a část tvého času nad údržbou stránek.
Nechal bych částku na každém, aby to nepodléhalo zdanění apod. Mě osobně by neudělalo nic v rozpočtu směšných např. 50kč za rok. pokud s tím souhlasíš, rád ti je pošlu.
Mohl by jsi jen udělat třeba ke každému členovi do jeho profilu darováno a datum apod... :^
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
P
AnonymČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

jirkamds napsal:

Citovat

fun napsal:
Formulář je hotový! Můžete objednávat karty CCI. O kartách už tu bylo asi řečeno vše, přesto se ptejte na cokoliv, co je vám nejasné.

Ojednávat můžete zde:
Chci mezinárodní kartu CCI:^


Stránky poskytovatelů CCI:
http://www.campin...tional.com

Nezapomeňte do poznámky uvést, jak a kde chcete kartu převzít. Neuvedete-li nic, bude vám odeslána poštou.


FUNe to je úžasný a obdivuhodně rychlé. :g
Jen mě napadla jedna myšlenka, údržba a chod tohoto nejrozsáhlejšího a největšího karavanistického webu v ČR určitě stojí nějáké peníze a nespočet hodin času.
Je nás tady přes 1300 členů, co nějáké členské přízpěvky byť symbolických pár desetikorun by pokryli tvoje náklady a část tvého času nad údržbou stránek.
Nechal bych částku na každém, aby to nepodléhalo zdanění apod. Mě osobně by neudělalo nic v rozpočtu směšných např. 50kč za rok. pokud s tím souhlasíš, rád ti je pošlu.
Mohl by jsi jen udělat třeba ke každému členovi do jeho profilu darováno a datum apod... :^


No už je pozdě, ale všude - automotoklub, turisti........ se platí členství plus karta. Já jsem pro to sečíst a cena karty místo 200 by byla třeba 300, stejně je to nejlevnější a zase by bylo něco na chod webu.
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Jsem taky pro platit na chod stránek tak jestli je možnost poslat co každý uzná za vhodný příspěvek jak píše Petr , dejte vědět a myslím že to nebude pro většinu žadný problém přidat k platbě za kartu CCI i něco více . Jinak samo že móóóc děkuji za Vaši práci pro náš všechny Jarda :g:^
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,472,980 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31488 sekund | Průměrně za: 0.31488 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB