Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Starý káry.

Poslední aktualizace před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
s tým vstrekovaním vody ma to celkom zaujíma, niečo na tom určite bude
https://auto.prav...roku-2019/
aj keď článok je o vstrekovaní vody do turbo benzínu
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
instalace vstrikovani vody je u nas v nemecku bez problemu, naopak snizuje vypousteni CO2 a tim prispiva k cistejsimu ovzdusi, ja mam 2 Veterany
ob.vuz a osobni vüz, a protoze se u nas od roku vyroby vozidla 1978 dela povinne u technicke kontroly zkouska emisi , prochazim s obema vozy
bez problemu tou zkouskou, a na motoru neni vlastne nic videt az na 3mm hadicku, ktera je pripojena na saci potrubi, ta tryska je o prumeru 4 mm
a nadrzku na vodu mam u ob.vozu za sedadlem ridice a pumpicku u nohou spolujezdce, a u osobniho veterana mam nadrzku na vodu a pumpicku
namontovane v kufru vozu, a jdu podle sasi paralelne k benzinove trubicce dopredu k motoru. na obouch palubnich deskach vozu mam hlavni
vypinace s kontrolkou LED na zapnuti a vypnuti vstrikovaciho systemu. Jak zu jsem psal se Vstrikovani vody da pouzivat u motoru s turbrm i bez
Turba, u dieselu a benzinovych motoru a i u LPG motoru, ja mam Meho os. veterana alternativne na LPG a na benzin a LPG mam se vstrikovanim
stejne zvyseny vykon a kroutici Moment, a jeste jedna vyhoda je, ze spalovani smesi je tak dokonale ze se neusazuje ve valcich zadny Karbon,
Hlava valcu je cista a tim netrpi ventily podpalenim. (overene stetoskopem s obrazovkou otvorem na svicku a u dieselu otvorem vstrikovaci trysky)
Honza
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

Jak velky problem je dat takhle upravenemu autu veteranske znacky? Preci se vsude pise ze auto-veteran musi byt v puvodnim stavu nebo velmi blizko puvodnimu stavu.


Avie se taky předělávaly na karavany a i karavany byly samodomo a véčka není problém dokonce "roubovaný " kastle na jiné podvozky není problém na véčka je to dobová přestavba a o nepůvodních motorech by se toho taky dalo napsat hafo:_
M
matorskČlen
Přidáno před 6 let
Ja som tento rok presiel na kompresorovu chladnicku a k tomu aj upgradol solar, chystame sa smerom korzika, tak hadam ten nas veteran vydrzi :-D. A este nemate nahodou niekto este snimac paliva (plavak) do nadrze na tieto hranace pre diesel? To je tgo posledne co mi chyba, ukazuje mi len plnu a prazdnu (kontrolka). Diki
matorsk Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
NytrakNytrakČlen
Přidáno před 6 let
Mám stejný problém, respektive sháním stejný díl jako Michal a Edita.

https://www.carav...074006.jpg

Citovat

copy napsal:

Nemusíš kupovať celú novú roletu, a to, čo si odfotil, je pôvodná roleta od Seitz.
Nájdi si náhradný diel tu: https://www.reimo...tz_rollos/
u Bergera, ktorého spomínal Erlangen, majú drobnosti na okná (kľučky a pod), ale rolety predávajú len vcelku

Nedokážu se zorientovat v nabídce, už protože neumím německy. Dokázal a byl by někdo ochotný mi pomoci s objednáním?
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
Nazdar, Nasel jsem Firmu, ktera ma na sklade 700 dilu na vsechny markyzy -Omnistor/Tule :

Firma Camping Wagner
Ludwig Str. 43
63667 Nidda - D

Otwiraci doba 8,00 - 20,00 denne
Telefon : 0049(0)6043 4031-200

Email: Info@campingwagner.de
Service@campingshopwagner.de

Nejlepsi je vyfotit ten pozadovany dil s popisem typu markyzy a poslat to emailem na firmu

Nemecky text zni takto : Hallo, ich hätte gerne bei Ihnen folgender Teil für Markise - (jmeno, typ,delka+Foto) bestellt.
mit freundlichen Grüßen, Jmeno,Adresa, stat

kdyz dostanete odpoved, poslete me ji v PN a ja vam ji prelozim do cestiny ! Honza/Discoverfun
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
alebo si to nájsť priamo v katalógu
https://www.campi...le_-%253e_
LerryLerryČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Discoverfun napsal:

instalace vstrikovani vody je u nas v nemecku bez problemu, naopak snizuje vypousteni CO2 a tim prispiva k cistejsimu ovzdusi, ja mam 2 Veterany
ob.vuz a osobni vüz, a protoze se u nas od roku vyroby vozidla 1978 dela povinne u technicke kontroly zkouska emisi , prochazim s obema vozy
bez problemu tou zkouskou, a na motoru neni vlastne nic videt az na 3mm hadicku, ktera je pripojena na saci potrubi, ta tryska je o prumeru 4 mm
a nadrzku na vodu mam u ob.vozu za sedadlem ridice a pumpicku u nohou spolujezdce, a u osobniho veterana mam nadrzku na vodu a pumpicku
namontovane v kufru vozu, a jdu podle sasi paralelne k benzinove trubicce dopredu k motoru. na obouch palubnich deskach vozu mam hlavni
vypinace s kontrolkou LED na zapnuti a vypnuti vstrikovaciho systemu. Jak zu jsem psal se Vstrikovani vody da pouzivat u motoru s turbrm i bez
Turba, u dieselu a benzinovych motoru a i u LPG motoru, ja mam Meho os. veterana alternativne na LPG a na benzin a LPG mam se vstrikovanim
stejne zvyseny vykon a kroutici Moment, a jeste jedna vyhoda je, ze spalovani smesi je tak dokonale ze se neusazuje ve valcich zadny Karbon,
Hlava valcu je cista a tim netrpi ventily podpalenim. (overene stetoskopem s obrazovkou otvorem na svicku a u dieselu otvorem vstrikovaci trysky)
Honza
. Je to super ale ako sa k tomu možem dostať ja - ktorý tomu nerozumiem. Veľa veci si porobíme sám ale na toto len "čumim" ! Poradí mi niekto? Namontovať by som to asi vedel - len to časovanie vstreku je mimo moju ligu a ani netuším kde by som zohnal komponenty. Mám 2,3 D atmosféru od pána Daimlera a pomáhal mu Benz. Dik za podnet čo ma priblíži. Lerry
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
Nazdar Lerry,
Kdyz si nevys rady s intervalovym rizenim trysky vstriku, ja ti poradim - pouzij spinac na blinkry, ten taktuje taktem zhr. 1 vteriny, to by slo,
kdyz by byl slaby (proud A) tak bys musel mezi Blinkrove rele a vstrikovaci dysnu jeste zapojit rele, co se pouziva na zapnuti mlhovek.
Kdyz bys mel Problem ze zapojenim, posli me na SZ tvoji emailovou adresu a ja ti rad nakreslim a poslu planek zapojeni !
s pozdravem Honza
M
Michal a EditaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mám dva dotazy, dávali jste někdo parkovací senzory? Zda se mi, ze do nárazníku se nevlezou a navíc by byly dost vysoko. Udělat na ne nějakou lištu a dat pod nárazník? Druhý dotaz se týká větrání, resite nějak jinak než origo ventilátorem do střešního okna? Co nějaky stropní lopatkový ventilátor?
Děkuji!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,430,683 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23324 sekund | Průměrně za: 0.23324 (0) sekund | Dotazy: 85 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB