Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Poradna pro nováčky karavaningu

Poslední aktualizace před 7 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
čau Tome, je mi to jasný, ale to si musí rozhodnout Míra. Stránky jsou jeho majetek a já mu do toho mluvit nemůžu. Navíc on je Ajťák tak ví co dělá.
Pravda je, že návštěvnost stránek jasně hovoří o jejich hodnotě. A jestli návody a technická poradna jsou k užitku musí posoudit Míra a udělat případný rozhodnutí je na něm.
Pepa Doskočil mi tu chybí velice, to je fakt.
Páč Pepa je jedním z mejch velikejch učitelů kterejm vědomostma nesahám ani po kotníky :x.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Zdravím, vlákno už jsem zvýraznil. Sleduji tuto diskuzi a vymýšlím. Obecná a důležitá témata můžu časem vypíchnout a umístit na hlavní stránku. To je první nápad, který mě napadl.
Fun
Smile
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Míro to musíš říct Ty. Ty seš ten kdo tomu rozumí. Ale nápad je to určitě dobrej.
A když se to neosvědčí, tak se to může vrátit do starejch kolejí.
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Díky Karle, super, celé jsem to taky přečetla. Jen jsme si doma říkali, nebylo by něco podobného na solárka? Víš, když už ses tak hezky rozjel......

Ahojky a opatruj se.
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
čau Bobeš, :_
Jistěže bylo.
Možná časem vypotím zase nějakej jednoduchej elaborát.
Pořád je dost lidí, kteří v těch systémech tápou a nejsou si jistí jak se správně rozhodnout.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Zdravím, vlákno už jsem zvýraznil. Sleduji tuto diskuzi a vymýšlím. Obecná a důležitá témata můžu časem vypíchnout a umístit na hlavní stránku. To je první nápad, který mě napadl.



Ty témata ano ale k ním i ty správné odpovědi , pokud je někdo tady uvede a né na soukromou zprávu . Potom je to o ničem celá poradna jen další blabla vlákno a ti co to hledají nic nenajdou . Jako ve vlákně - "co je to " Ty se snažíš upamatovat jak jsi to před léty opravil a nakonec na SZ dostane dotyčný podrobnější info a z tebe udělá - už nevím co tam psal za blbinu.Nejsme servisáci jako Karel a jiní co popíšou vše do detailu .!o
Přibývá jich dost ale i těch co jsou technicky na nule a ví jen kde je volant . Ja byl zase anti talent přes počítače "příručka je obsáhla bible a pro mne nepoužitelná . Přesto jsem se už ledasco
naučil a kolikrát zaklonil hlavu a zkoušel hod do dálky s notikem .

KARLE - budeš to mít doma , přeji hodně trpělivosti a usměrni to hned z kraje . Odborné věci - SERVIS blbiny ty tady propereme sami . Čao:D
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Míro mě se ty hvězdičky moc líbí a je moc fajn že tyto fundované práce nezapadnou do našeho běžného "plkání".Dík za rychlou reakci.Petr
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Hvězdičky jsou docela fajn. Na Transporterclubu máme samostatnou rubriku "Jak na to???" kam se přesouvají jasné a srozumitelné návody na řešení problémů, které trápí víc lidí. Takhle by to bylo super. Zásadní problém je, že moderátor musí u těchto témat tvrdě dodržovat podmínku, že to je návod a ne diskuzní téma a veškerý balast likvidovat nebo přesouvat do jiné diskuze - a to je zřejmě největší kámen úrazu. Existuje příliš mnoho lidí, kteří nechtějí tato pravidla dodržovat a to klade velké nároky na práci moderátora. Možná, že stálé zařazení důležitých témat na začátek kapitoly nebude tak administrativně náročné a nováčkům to taky pomůže se rychleji orientovat.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 2
Pawaj, HankaTillandsie

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,443,501 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14850 sekund | Průměrně za: 0.1485 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB