Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky

Poslední aktualizace před 7 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Je tedy lepší použít 8mm,než 10mm?


Asi ano, ale myslím, že vzhledem ke stáří našich veteránů už teď "na velikosti / liter / nezáleží"! :he
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hlubucek ivan napsal:

Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to

Automatické sloučení 02.08.2017 18:29:
Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to


Ahoj. Pěkněprosím, že bys doplnil čárky za jednotlivými souvětími, ať pochopím, co máš na mysli? Děkuji. Čáo, Pepa
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Je tedy lepší použít 8mm,než 10mm?
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 7 let
[quote]hlubucek ivan napsal:

"sehnat raznice "

Chlapci, použijte raznice o výšce liter 8 mm, ta byla vyhrazena / prý/ pro schvalovatele. Já dal 10 mm a prošlo! Držím palce. :_
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to

Automatické sloučení 02.08.2017 18:29:
Vlastní zkušenost před mesicem číslo na najezdove brzde to nemá byt tady jsou raznice takze radim sehnat raznice a je to
Upravil hlubucek ivan dne 02.08.2017 18:29, před 7 let
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Tatifer
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Ještě je oficiální možnost nechat vin znovu obnovit.Mě to dělali na STK v K.Hoře,ale to je tak 10 let.Dnes bych ale vzal raznici a fláknul to tam sám.
B
bob7373Člen
Přidáno před 8 let
U starých karavanů to někdy nebylo, naraž WINko z TP přešmudlej to něčím. Pokud Ti to najdou na technické, budeš mít velký problém.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

wali napsal:

Dobrý den. Mám na Vás malou otázku. Vlastním karavan domácí výroby z roku 1979 a čeká mě s ním STK. Předchozí majitel udělal STK a evidenci při prodeji, jenomže teď nemůžeme najít VIN kód. Kontakt na předchozího majitele již bohužel nemám. Nevíte kde bývá u takových karavanů VIN kód? Jinak bych ho musel někomu prodat jako kůlničku na zahradu :|

Děkuji.


Klídek, poslal jsem ti SZ. :^
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj, nevím, jestli je to Vin, nebo Win kód, když jsem přijel v r. 1984 2. srpna s čerstvě postaveným KAPRem před DI, tak mi "udělali" TP podle předlohy min. dopravy, jež byla součástí dokumentace ke stavbě, pak jsem jel do určeného autoservisu s papírkem z DI (teď to dělají magistráty), vyběhl chlapík, vyrazil *7/8 - a pětimístné číslo na oje, ukončil hvězdičkou a bylo po všem. (7/8 byl Severomoravský kraj). Technik na DI se podíval, jestli to tam je a jestli se v autoservisu nespletli, ale předtím jsem musel koupit kolky za 500 peněz, a bylo to. Tenkrát jsme si na WIN kódy ještě nehráli. Tak to tam někde musí být, třeba i pod rezem, na kterém je barva, pro zvýšení uměleckého dojmu. Čáo, Pepa


Pepo, je to VIN cod Vehicle Identification Number, s WIN ma co docineni malamekka spolecnost :)))
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nevím, jestli je to Vin, nebo Win kód, když jsem přijel v r. 1984 2. srpna s čerstvě postaveným KAPRem před DI, tak mi "udělali" TP podle předlohy min. dopravy, jež byla součástí dokumentace ke stavbě, pak jsem jel do určeného autoservisu s papírkem z DI (teď to dělají magistráty), vyběhl chlapík, vyrazil *7/8 - a pětimístné číslo na oje, ukončil hvězdičkou a bylo po všem. (7/8 byl Severomoravský kraj). Technik na DI se podíval, jestli to tam je a jestli se v autoservisu nespletli, ale předtím jsem musel koupit kolky za 500 peněz, a bylo to. Tenkrát jsme si na WIN kódy ještě nehráli. Tak to tam někde musí být, třeba i pod rezem, na kterém je barva, pro zvýšení uměleckého dojmu. Čáo, Pepa
W
waliČlen
Přidáno před 8 let
Dobrý den. Mám na Vás malou otázku. Vlastním karavan domácí výroby z roku 1979 a čeká mě s ním STK. Předchozí majitel udělal STK a evidenci při prodeji, jenomže teď nemůžeme najít VIN kód. Kontakt na předchozího majitele již bohužel nemám. Nevíte kde bývá u takových karavanů VIN kód? Jinak bych ho musel někomu prodat jako kůlničku na zahradu :|

Děkuji.
L
livotČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, nevim jestli jeste nekdo vlakno sleduje ale chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nevite o necem malem a lehkem nebo jeste lepe skladacim ( NE stanovem ) a levnem ? TP neni dulezity.
Pro moje obcasne pouziti se mi nechce kupovat nic velkeho a i stavba by se asi dost prodrazila... :(
Kdyz tak prosim odpoved na : livot zavinac atlas.cz Z nejakeho duvodu mi automaticke info o odpovedi z fora nechodi... :( Dekuji !
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

vondracek napsal:
To jsem rád, že jsi toto vlákno objevil, v září bude opět sraz, tak budeme velmi rádi, když
se budeš účastnit. Jednak proto, že máš nebvyklý karavan, ale hlavně můžeš zájemcům
předat spoustu praktických rad a zkušeností a to my všechno-jak říká "mirek"-sosáme!
:^!M:^


"Spoustu praktických rad" - Vondráčku, přivádíš mne do rozpaků, nikdy jsem v zahraničí nebyl, naštěstí je teď
Slovensko zahraničí (dost mne to ničí), takže tam, v Rusku jsem vůbec nebyl (ani jednou), budu hezky zticha a uctivě poslouchat ty, co jsou opravdu zkušení. :r
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let
KAPRa si ode mne bere můj synovec z Příkaz u Holomóca,
o víkendu 19. - 21. s ním chce jet do Adržbachu, kdo ví, jestli nepřijede i na Šiklák. Takže o podívání na Kapra nepříjdete, ve středu mu ho odvezu a naverbuju ho (synovce) do Caravan24. :r
Upravil Doskocil dne 06.03.2010 14:33, před 14 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
To Ti samozřejmě přejeme, tak alespoň nápráskej co nejvíc fotek na pokoukání, Díky:g
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let
Přátelé, musím Vás zklamat, kapra prodávám velmi levně, jedině že by s ním nový majitel přijel (ještě není jistý),
kupuju přívěs TEC 500, je to náhlé (doufám že ne unáhlené) rozhodnutí, budou Vám muset stačit obrázky,
jedině, že by to někdo z Vás koupil do muzea, je po velké opravě (během předchozích tří let) a zateplení (právě kvůli Šikláku), přijedu asi (když řeknu asi, myslím tím určitě) tím větším. (1200 kg). :r
Upravil Doskocil dne 05.03.2010 15:42, před 14 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
To jsem rád, že jsi toto vlákno objevil, v září bude opět sraz, tak budeme velmi rádi, když
se budeš účastnit. Jednak proto, že máš nebvyklý karavan, ale hlavně můžeš zájemcům
předat spoustu praktických rad a zkušeností a to my všechno-jak říká "mirek"-sosáme!
:^!M:^
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

SteMi napsal:
...tož se připojuji do zástupu nedočkavých, aj mne to zajímá a podle mne by to mělo vypadat nějak takto ? B)


Přečtěte si můj článek - Jak jsem se stal karavanistou - a tam je popsána reakce "veřejnosti" na Kapra, když jsme přijeli 4. srpna 1984 poprve do kempu Přehrada v Mostkovicích = Plumlovská přehrada (2.8.1984 údělení SPZ). :r
PS: To je naprostá pravda
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
Poslal jsem majiteli SZ s prosbou o další informace.B)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,436,901 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26305 sekund | Průměrně za: 0.26305 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB