Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky

Poslední aktualizace před 7 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Tak to jsme vážení evidovaní členové trochu odbočili do srandiček, nesmíme zapomenout
na původní účel, důvěrně Vám sděluji, že chystám akci, kterou brzy budeme konzultovat.
Těšme se a buďme ve střehu! Prezident:he
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 15 let
Zdravim!

Sice to tu čtu dlouho, CCC taky předplacené, ale nepsal jsem !) A ve zkratce jsem ze severu, ja 31 a za 14dní již manželka 23 a karavanem jsme jezdil max v mládí, polákem+Š100, do němec k moři !M

A jak si tak čtu, koukám topic Karavany vlastní výroby

Nu tož jeden přidám, rodí se už od začátku roku a jelikož je to se mnou trošku těžší, ještě se chvíli rodit bude. Ovšem konečná musí býti v půlce záží kdy je plán vyjet na cestu po evropě s otočkou ve Francii(Port Grimaud, Provance a pod) přez HochAlpenStrasse, Hitlerovo baráček, BodenSee a pod.

Takže karavánek je stavba "jako" TTT:

www.flat4.org/galerie/albums/userpics/10328/DSC01934.JPG


stavím vše z hlavy a je to má první práce se dřevem :D inspirace z fora www.mikenchell.com/forums, parametry max 400kg se vším, postel 195x140, komplet zatepleno(stěny a podlaha 20mm Styro, střecha 30mm Styro), několik druhů překližky(vše vodovzdor, bříza 12mm podlaha, stěny 6mm a 4mm meranti, strop 4mm meranti, střecha 2 x 4mm meranti), elektryka 12V a 220V, plyn vařič/gril, střešní okno a podobné hračky. !)

a tažné vozidlo: !M

www.flat4.org/galerie/albums/userpics/10328/brouk_new_kola.jpg


84' 44PS denní vozidlo, evropa proježděna dost, zatím max nonstop 800km

Tak jeden takovej kousek navíc. Je to officiální stavba na povolení, žádné přepisování papírů z jiného obyťáku. Náprava Knott na zakázku(jiný úhel ramen a jiné umístšní konzol), rám svařen profi firmou(o kvalitě práce radši nepolemizovat, ale má to papír), žehlička na 750kg.
Na tom úřad dbal, zbytek stačí homologované díly od prodejců. Jen pro přihlášení bude nutna revize plynu a 220V(jestli to tam v té době bude).

Tak asi tak...
Upravil Sisatej dne 13.08.2009 16:08, před 15 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
To vypadá děsně zajímavě, držím Ti palce a jsem zvědav na hotový kus. To budeš mít
do plánovaného srazu možná hotové.
Mám Tě zaevidovat do našeho seznamu? Dáš-li souhlas, velmi rád to udělám a všichni budeme
velmi potěšeni Tvojí společností. Ahoj Zděnda prezident:he
SisatejSisatejČlen
Přidáno před 15 let
Seznam členů "klub DODO karavanů"? Ale jo, proč by né. Díky!
Sraz? Pročetl jsem topic a jediné datum, co jsem našel bylo 14.8.(nepopírám, že jsem hledal špatně...). Tak pakliže je to ono, tak to je silně nereálné. Už ohledně stavu "stavby". Jediná možnost je, že by sraz byl až na konci září/začátek řijna a dál. Do té doby máme všechny víkendy plné(dostavba, sraz obojživelných vozidel, dostavba, svatba, sraz aircooled aut v Bautznu, dovolená). Tak bohužel :-(

Ale co bych chtěl docela rád je se zajet podívat na Caravaning 2009 v Brně. Večer dorazit, přespat a přez den na výstavu. Tak třeba tam...
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Já Tě samozřejmě rád zapíši, zatím žádný termín srazu není, ani není žádná povinnost se
případného srazu účastnit. Vidím, že to máš skutečně nabité, když to všechno stihneš
absolvovat, budeme mít jen radost, protože NÁM O NIC převratného nejde, rádi se smějeme
a hlavně si vážíme těch, kteří si umí spoustu věcí sami udělat " zlatýma českýma ručičkama"!
Případný sraz uvažuji vyhlásit na začátek října. Ahoj!:he
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let

Citovat

Sisatej napsal:

Ale co bych chtěl docela rád je se zajet podívat na Caravaning 2009 v Brně. Večer dorazit, přespat a přez den na výstavu. Tak třeba tam...


Ahoj, do Brna výjezd určitě bude, stát se bude v pátek na parkovišti jako každý rok. Na výstavě bude kromě jiného vyhlášení vítěze fotosoutěže. Tak přijeď, budeme se těšit.:_

www.caravan24.cz/images/photoalbum/useralbum_1247/dsc09243_t2.jpg
Fun
Smile
M
madar12Nováček
Přidáno před 15 let
Ahoj zdravím všechny v této diskusi.Zaregistroval jsem se teprve včera,protože mně zaujala tato diskuse.Koupil jsem karavan minulý rok od známého,jelikož po roce používání je znát malá velikost rozhodl se pro celkovou přestavbu doma na dvoře.Stavbu jsem počal v polovině května a v tuto chvíli mám zvětšenou kostru a prodloužený rám.Tento víkend budu montovat kostru na rám.Původní velikost byla 3,40 m a nyní je 4,50 m.O něco se zvětšila i výška.Až budu mít stažené foto do kompu ,tak je poskytnu na ukázku.Vnitřek bude palanda vlevo vzadu proti vchodu koupelna se sprchou vpravo sezení a kuchyň.Rozvod teplá a studená voda rozvod vzduchu.Řešil jsem třeba co nejlevnější stavbu,takže nádrž na odpad bude nádrž z felicie plechy z Komaxu Velvary a podobné dostupné vychytávky.Pokud máte někdo podobnou zkušenost ,tak se nechám inspirovat nápady.Zatím všechny zdravím Maďar
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
S radostí jsem Tě zaevidoval do naší tlupy!:he
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Chlapci, Váš prezident Vám hlásí-objevil jsem kemp vhodný pro sraz, vše včas vyjevím!!:he
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 15 let
Zdravím ve spolek, potřebuju nějakýho Doda obrovskýho vevnitř a malýho z venku, co vy na to, nechce se někdo zbavit svýho miláška viz. můj inzerát na koupi?!@
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Rádi Tě uvidíme, jistě jsi náš člověk, Velorex je také malý zvenku a ohromný zevnitř, něco
určitě vymyslíme a přitom si prohlédneme Tvého miláčka!!M
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 15 let
Tak je k mání toto (pokud se mi podaří vložit foto) je jen jedna poslal mi ji mms je za 12000 s papírama bez stk a dotaz asi to bude levný pojízdný základ k vylepšování, ale na co kouknout abych prošel stk co kontrolují kromě el., a zavěšení kol. Díky
Me2d Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj, z mé vlastní zkušenosti i mých známých na STK už nic jiného. Možná kouknou na pneu,
hlavně aby to mělo vzadu světlo do mlhy, pokud to má brzdu, tak aby byla funkční. Neslyšel
jsem zatím o ničem navíc, jako revize el. atd. Držím palce, na tomhle by ses zlatoručičkově
vyřádil, skoro Ti to závidím.!M
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 15 let
DO háje tak zase nic, lidi v odhlášce, stav shnilá konstrukce výdřeva nic moc, po cestě jim vypadlo okno atd...atd... nečekal jsem zázrak ale radši počkám a opravdu koupím ct7 v dobrým stavu než abych to musel celý stavět nový pomoooc:v
midlummidlumČlen
Přidáno před 15 let
Včera jsem viděl v České Skalici přímo u vjezdu do kempu v malém autobazaru N 126.Neviděl jsem na cenu a bylo ještě zavřeno,přívěsy jsou tam 2,druhý je noblesní LMC Munsterland.:_
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 15 let
klasický polák je malý a oproti němcům máme nehorázné ceny, asi si něco přivezu
harleyharleyČlen
Přidáno před 15 let
Před pár týdny jsem prodal Poláka po celkoví rekonstrukci.Byl opravdu vymazlenej a kompletně zařízenej.Škoda že ses neozval dřív.Malá ukázka.
Upravil harley dne 20.08.2009 21:23, před 15 let
harley Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
R
Richard AviatikČlen
Přidáno před 15 let
Po dlouhé odmlce zdravím všechny stejně postižené, které baví neustále se v něčem št´ourat a vylepšovat.
Tomuto konání přeji hodně zdaru.

Jinak, pane Prezidente, koukal jsem, že se tady rozdávaly funkce a zároveń jsem si všiml, že jsem se přihlásil do klubu jako první, jaká funkcička by z toho mohla tedy koukat??
S přáním mnoha št´astně prožitých výletů s našimi UDO a DODO miláčky Richard
Vilda81Vilda81Člen
Přidáno před 15 let

Citovat

Sisatej napsal:

Takže karavánek je stavba "jako" TTT:

stavím vše z hlavy a je to má první práce se dřevem :D inspirace z fora www.mikenchell.com/forums, parametry max 400kg se vším, postel 195x140, komplet zatepleno...


Ahoj,je to nádherný karavánek,já se tady na fóru zatím rozhlížím,chci si pořídit menší přívěs pro začátek a "slza" je můj favorit. Můžu se zeptat jak vyřešíš těsnění vyklápěcí střechy kuchyňky a těsnění dveří? Dají se takové profily koupit u nás? Díky předem a držím palce při stavbě!
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Richard Aviatik napsal:
Po dlouhé odmlce zdravím všechny stejně postižené, které baví neustále se v něčem št´ourat a vylepšovat.
Tomuto konání přeji hodně zdaru.

Jinak, pane Prezidente, koukal jsem, že se tady rozdávaly funkce a zároveń jsem si všiml, že jsem se přihlásil do klubu jako první, jaká funkcička by z toho mohla tedy koukat??
S přáním mnoha št´astně prožitých výletů s našimi UDO a DODO miláčky Richard


S hlubokou dipl.úklonou si dovoluji upozornit, že v čele seznamu členů jsi evidován již
od počátku našeho snažení jako "chargé d´ affaires spřátelené mocnosti" /míněni tím
ostatní aviatici/, méně významnější funkci bych si Ti nedovolil ani nabídnout! Budeš v Semíně
vítán, ovšem pokud přijedeš!:he!y!r
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,508,528 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22269 sekund | Průměrně za: 0.22269 (0) sekund | Dotazy: 127 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB