Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Karavaning v Československu - spomienky a zaujímavosti

Poslední aktualizace před 6 let
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 6 let
Nostalgie se mnou stále cloumá..no a takto jsem své SAMODOMO když jsem jezdíval na ryby rozkládal a skládal kolikrát i sám :r[url]http://nd06.jxs.cz/693/110/3406a68626_90296996_o2.jpg
[/url]
Makarska Rivijera moj drugi dom
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Tak ja také pridam svůj pribeh na avii jsem nemel peníze a ani ridicak tak jsem postavil obytne auto rumunske tv41f benzin jezdilo to i na technicky benzin s trochou tolulenu no a pak jsem postavil par karavanu a ten poslední z roku 1988 mam dodnes lepe receno ma ho moje manželka ona ho nechce prodat ja s nim jezdim kazde dva roky na technickou jinak je zaparkovan v garazi je to nostalgie jednou az bude sraz karavanu doma delanych privezu ho ukazat a to všechno jak se vyrabel kopyta sablony model karavanu atd. plan neprivezu je nakresleny na podlaze u nas v garazi
badbadČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím tě Ivane.
taky jsem si předělal Rumunské TV na obytné auto, Mělo výhodu, že bylo široké asi 2m. takže spaní na příč. Malá kuchyňka chemický záchod a benzínové topení z T603. Motor sežral i trávu kolem cesty a tak jsem tam dal motor z traktoru , ten byl hlučný ale za 6 litrů nafty a pak jsem si dovezl motor z mercedesu piána a ten napasoval na převodovku a byla to už pohoda. Nádrž na 200litrů nafty tak i dojez byl fantastický. Jen jsem měl ruce a nohy vytahané jak opičák velká kola z avie bez posilovače řízení a brzd to začalo být těžce zvládnutelné v sílícím provozu. Nakonec s nástupem STK jsem se z autíčkem rozloučil. Bylo to těžké loučení stovky hodin práce a neskutečně krásných zážitků z cestování.Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ja jsem z Hradce Kralove tady se tv vyrabely hodne no ja mel nadrze na 200 a 90 litru tri deti a cesty do NDR nakoupit boticky a hadříky pro deti no a pak hranice všechno poschovávat uzili jsme si to babicky nehlidali tak jsem udelal postýlku v aute a jezdilo se je na co vzpomínat jinak pro nahradni dily jsem jezdil do traktorove stanice Trebic tam bylo všechno a jak se říká za hubicku
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 6 let
Bylo to v té době naučné, inspirativní a jinak to vlastně ani nešlo..vzpomínky ale zůstanou :_
Makarska Rivijera moj drugi dom
SteMi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
badbadČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem TV dvě a tak jsem díly přehazoval, jen ta plechařina to se vše vyrábělo i přední dveře zadní jsem zavařil.Na zadním čele jsem měl držák na tři kola skládačky Eska. Jezdili jsme jaro, léto,podzim Polsko pro hadříky a NDR botičky a další věci mám 4 děti a tak tam bylo hodně veselo, žádné pásy a sedělo se u stolu či leželo na posteli. Rychlost do 80km/hod. Na hranicích Jen otevřeli dveře a spočítali děti, pak poznámka je tam strašný bordel ani tam nechoď, a mávnutí ať už jedem.
Byla to úžasná doba vzájemné pomoci stejně postižených kamarádů, vše se nějak vyrábělo své pomocí a dle možností. Ta radost z vyjetí byla nepopsatelná a nějaká porucha na cestě byla jen oživením. Vše bylo masivní a elektrika jednoduchá. Dnes když vyjíždím tak množství dílů na kterých je závislost funkce je tak obsáhlá, že toho moc nevozím snad nějaké snímače a basu nářadí.
Zážitky úžasné. Když jsme někde zastavily a přespaly nikomu to nevadilo stáli jsme ve Vídni u Prátru týden a bez problému.
Přeji všem tyhle zážitky Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
čo to bolo, to rumunské TV?
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
aha, tak to si nejak matne pamätám, že také autá u nás boli. Ale asi ich bolo dosť málo.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 23
Členové online 1
Mira1131

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,447,379 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17302 sekund | Průměrně za: 0.17302 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/4MB