Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

autolednice EZETIL E45 - 45litrů 12/24V + 230V + AES

Poslední aktualizace před 6 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
mám stejnou. Poznatky z praxe:
jako samostatná lednice pro provoz na 12v na vychlazení teplého piva nepoužitelná.
Vozím ji v autě na převoz potravin, mám ji přes měnič na 230v, aby šla pustit na maximum, protože na 12v nejde regulovat - jenom udržuje. Na cestu dávám dolů vychlazené pivo z domova na to balené vychlazené potraviny a nahoru ty modré zmrzlé vložky. Takto naplněná a s provozem na 230v vydrží vše dva dny cestování. To by zřejmě vydrželo i obyčejném termoboxu.
Do předstanu na pití jsem musel pořídit malou kompresorovou na 230v
Koupil jsem ji pouze jako nouzovku na cesty.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Senchara napsal:

Ahoj, koukám na box od stejné firmy o kterém tu mluvíte.
Našli jsme ho na nějaké recenzí stránce ( https://www.arece...til-e26-m/ )
Mluvíte tu o tom, že tyto boxy jsou vyhozené peníze, ale moje situace je poněkud specifická. Neočekávám od výrobku, že mi bude chladit maso a zabrání vzniku bakterií. Jedná se mi o takové to klasické české pivo v chládku na příští léto.
Je tohle použitelné?
Děkuji


Pokud ti nebude vadit, že má to pivo teplotu o 18 stupňů nižší oproti okolní teplotě tak je to super a ber to. V případě, že bude 35 stupňů, tak budeš mít pivečko jako křen. :D
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Já si myslím, že jakákoli reakce je zbytečná, na 99,99 % další reklama.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

petak napsal:

Já si myslím, že jakákoli reakce je zbytečná, na 99,99 % další reklama.


Přesně tak odpovědi tady jsou viz nahoře , jen Karel Prokop se spletl není to kompresorová taška , ta zástrčka na 12V přežije používal jsem ji -stále je k mání v regále doma Max. příkon Watt: 12V 48W, 230V~max 70W
Přidali tam jen nějaké trafo na běžné napětí jinak nic moc pokud to nezchladíš ledem - nejlépe suchým mají ho v LINDE technické plyny a nemusíš to ani zapínat 4.dny a máš tam -50C zdravotně nezávadný , vyzkoušeno v lednici 120litr.:D
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: airi, Karel Prokop, Laky, MTS, Jirkac, hasky, siskin, lukasvlk, SarushkaCRM, Tomik Kralu, Vasu, ferdasan, Senchara, Miroslav6, petak
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 23
Členové online 1
OndraS1

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,539,397 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17554 sekund | Průměrně za: 0.17554 (0) sekund | Dotazy: 55 | Použitá paměť: 1.68MB/2MB