Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 N126... polský fenomén: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

N126... polský fenomén

Poslední aktualizace před 2 roky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
na fanklubu niewidowek je toho dost ale snaž se tomu porozumět sám bez překladače, rozhodí tu polštinu ouplně do bezvědomí :he
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
MRČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Me2d napsal:

na fanklubu niewidowek je toho dost ale snaž se tomu porozumět sám bez překladače, rozhodí tu polštinu ouplně do bezvědomí :he


Souhlasím :he, navíc to dlouho trvá než to překladač přechroustá :x
Polštině se dá porozumět a zbytek pak už odvodíš a dovtípíš se :_

Automatické sloučení 07.11.2012 19:51:

Citovat

vojsko napsal:

Vedel by nekdo jak se na tento prives dava predstan? Samozrejme se nasune do listy ale jak je to s konstrukci? Vrtaji se take do toho laminatu ta plastova ocka nebo jsou na to jine konstrukce?

Stan se zasune kedrem do lišty.
Pro ten můj jsou v orig. verzi stanu tunýlky do nichž se trubky konstrukce pouze zasunou a v jednom případě se opírají o stěnu karavanu. V tom opěrném místě jsem pro jistotu navlékl na trubku gumový násadec na berli, hůlku... Lze koupit v drogeriích nebo zdravotnickývh potřebách a slouží jen jako pojistka kdyby se mi při větru ta trubka prořezala skrz tunýlek v tom stanu. Aby mi nepoškrábala barvu na karavanu. Já stan ale používám málo: nechce se mi ho vozit že je zbytečně těžký, stavět že je to práce pro dva a hlavně doma sušit když ho musím složit mokrý. Používám jen sluneční stříšku samodomo :)

Automatické sloučení 07.11.2012 19:53:

Citovat

nozka napsal:

Přinýtovaných oček bych se bál, že se vyštípnou. Spíš bych se klonil k variantě s přísavkami. Viděl jsem to na konstrukci k angličákovi a drželo to pevně. Tyč to rozepře a neklouže to.


Souhlas, laminát je křehký a snadno se vyštípne:o
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Upravil MR dne 07.11.2012 20:53, před 11 let
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 11 let

Citovat

MR napsal:

Pro L2C

Hodně inspirací jsem hledal na tomto vlákně Poláků, jsou tam i popisy jednotlivých úprav a fotografie:
http://www.fanklu...dowek.com/

Tady jsou moje fotky: http://1mr.rajce....z/Karavan/
Případné konkrétní dotazy bubu-li vědět zodpovím.



A sakra, fotky novýho poláka jste sem dávat neměl. Žena podle něj bude určitě chtít předělat toho našeho. :D:D:D

Automatické sloučení 08.11.2012 13:21:

Citovat

vojsko napsal:

Vedel by nekdo jak se na tento prives dava predstan? Samozrejme se nasune do listy ale jak je to s konstrukci? Vrtaji se take do toho laminatu ta plastova ocka nebo jsou na to jine konstrukce?

[/quote]

zkus tohle: http://www.fanklub-niewiadowek.com/ni...ukcje.html
tady je návod jak to postavit. Já náš stan po koupi i s nákresem stavěl dva dny, až jsem chytal nerva. :) Potom jsme zjistili že nám dvě nohy chyběj. :D To jsem myslel že mi jeb..... :D
Folcik 2,4D bez turba, Beduín N126N + někdy ještě 2 motorky Smile
Upravil Prusa94 dne 08.11.2012 14:21, před 11 let
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
Pro Průša 94.

Poslal jsem Vám soukromou zprávu s adresou místa k předání disků.

Prosím ozvěte se mi a potvrďte schůzku na v ní uvedený můj soukromý e-mail.
Děkuji.:_
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
L
L2CNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj, kdo má zkušenosti s rekonstrukcí nebržděnýho poláka N126 do 390kg? Potřebuji vyměnit podlahu a dát novou izolaci asi molitan. Jak to máte Vy?
pandapandaČlen
Přidáno před 11 let
Sundat červený potah a oloupat lepící molitan byla pro mne snad ta nejhorší práce // padal a lepil se všude hlavně na ruce // tot moje zkušenost:( podlaha je proti tomu hračka 12 OSB na původní latě případně vyměnit za nové podfouknout montážní pěnou
Mirek !)
Upravil panda dne 13.11.2012 19:43, před 11 let
panda Připojili následující obrazek:
61.jpg 31_1.jpg
L
L2CNováček
Přidáno před 11 let
Není to těžší než původní překližka? Do 340kg budu šetřit s každým kilem. A jak jsi řešil molitan? Kde jsi ho koupil a jaká tloušťka?
pandapandaČlen
Přidáno před 11 let
Mám to ve stavu totální repase ,k molitanu jsem zatim nedošel uvažuju o slabém tvrzeném polystyrenu a potávnout látkou nebo výstavní koberec / je slabší / musel jsem předělat celej podvozek stáří se ukázalo
Mirek !)
Upravil panda dne 13.11.2012 21:36, před 11 let
panda Připojili následující obrazek:
39_1.jpg 23_1.jpg
copycopyČlen
Přidáno před 11 let
on ten ram neni pozink?
pandapandaČlen
Přidáno před 11 let
R.v. 1979
Mirek !)
M
MRČlen
Přidáno před 11 let
Disky na karavan jsou zamluveny do soboty 24.11.2012 včetně pro pana Prusa 94:t :_
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
F
ferdasanČlen
Přidáno před 11 let
http://www.windsu...hp?page=13 pro Me2d-je tam na prodej obytňák
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Díky moc jen je pro 4 a nás jezdí min. 5 spíš 6, děkuju moc za to že na mě myslíš:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
MRČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MR napsal:

Disky na karavan jsou zamluveny do soboty 24.11.2012 včetně pro pana Prusa 94:t :_


Disky už mají nového majitele a já připíjím vynikajícím darovaným vínečkem na jeho zdraví. :^ :g
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
Prusa94Prusa94Nováček
Přidáno před 11 let
jsme rádi že Vám chutnalo
Folcik 2,4D bez turba, Beduín N126N + někdy ještě 2 motorky Smile
P
petridasNováček
Přidáno před 11 let
zdar už totu sleduji dlouho ,ale nešlo mi sem přispívat až dnes a tak pisu a shanim radu! udelali jsme komplet rekonstrukci n126 pocinaje nove podlahy az po komplet skrinky atd! jen mam problem s oteviranim strechy za jizdy,už jsme z toho meli dvakrat kabriolet! ty puvodni uchyty jsme demontovali nebot uz byly vycozene a neplnily učel a dali jsme gumove ,jenže ty gumove se utrhly a znovu byl kabriolet!! poradte o tam dat! jinak uz jsem zkousel na polskych webech ale nikde jsem je nenasel!

Automatické sloučení 20.01.2013 18:50:
kdybych uměl vložit foto tak bych tu vložil vlastni přestavbu
Mercedes Vito + N126
Upravil petridas dne 20.01.2013 19:50, před 11 let
F
ferdasanČlen
Přidáno před 11 let
Já tam mám původní(bydlík r.v.74)-vychození nebo vůli jsem vymezil novýma pružinama.Při zaklapnutí střechy to pružina dostatečně dotahuje. http://www.trans-...adnich-aut zkus použít karháky.
L
L2CNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj, před zimou se mi podařilo získat N126, prošel technickou ale, pro bydlení to není, potřebuje hodně oprav. Blíží se jaro a tím i chuť do práce. Potřebuji poradit s opravou. Výměna gumového odpružení nápravy a izolace budníku. Kdo toto má již za sebou, napište.
N126
M
matus87Nováček
Přidáno před 10 let
Zdravim vsetkych fanusikov a majitelov n126tiek.som v podstate uplny zaciatocnik a chcelby som prerobit svoj n 126b. Mam otazku existuje nejaky eshop s nahradnymi dielmi na tieto starsie typy? Napriklad kryty osvetlenia tesnenia a pod?. Za reakcie dakujem
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 10 let
existuje, přímo fabrický niewiadow a pak je toho dost na allegro.pl
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,337,353 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28134 sekund | Průměrně za: 0.28134 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB