Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavaning v Československu - spomienky a zaujímavosti: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavaning v Československu - spomienky a zaujímavosti

Poslední aktualizace před 6 let
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 6 let
Nostalgie se mnou stále cloumá..no a takto jsem své SAMODOMO když jsem jezdíval na ryby rozkládal a skládal kolikrát i sám :r[url]http://nd06.jxs.cz/693/110/3406a68626_90296996_o2.jpg
[/url]
Makarska Rivijera moj drugi dom
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Tak ja také pridam svůj pribeh na avii jsem nemel peníze a ani ridicak tak jsem postavil obytne auto rumunske tv41f benzin jezdilo to i na technicky benzin s trochou tolulenu no a pak jsem postavil par karavanu a ten poslední z roku 1988 mam dodnes lepe receno ma ho moje manželka ona ho nechce prodat ja s nim jezdim kazde dva roky na technickou jinak je zaparkovan v garazi je to nostalgie jednou az bude sraz karavanu doma delanych privezu ho ukazat a to všechno jak se vyrabel kopyta sablony model karavanu atd. plan neprivezu je nakresleny na podlaze u nas v garazi
badbadČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím tě Ivane.
taky jsem si předělal Rumunské TV na obytné auto, Mělo výhodu, že bylo široké asi 2m. takže spaní na příč. Malá kuchyňka chemický záchod a benzínové topení z T603. Motor sežral i trávu kolem cesty a tak jsem tam dal motor z traktoru , ten byl hlučný ale za 6 litrů nafty a pak jsem si dovezl motor z mercedesu piána a ten napasoval na převodovku a byla to už pohoda. Nádrž na 200litrů nafty tak i dojez byl fantastický. Jen jsem měl ruce a nohy vytahané jak opičák velká kola z avie bez posilovače řízení a brzd to začalo být těžce zvládnutelné v sílícím provozu. Nakonec s nástupem STK jsem se z autíčkem rozloučil. Bylo to těžké loučení stovky hodin práce a neskutečně krásných zážitků z cestování.Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ja jsem z Hradce Kralove tady se tv vyrabely hodne no ja mel nadrze na 200 a 90 litru tri deti a cesty do NDR nakoupit boticky a hadříky pro deti no a pak hranice všechno poschovávat uzili jsme si to babicky nehlidali tak jsem udelal postýlku v aute a jezdilo se je na co vzpomínat jinak pro nahradni dily jsem jezdil do traktorove stanice Trebic tam bylo všechno a jak se říká za hubicku
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 6 let
Bylo to v té době naučné, inspirativní a jinak to vlastně ani nešlo..vzpomínky ale zůstanou :_
Makarska Rivijera moj drugi dom
SteMi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
badbadČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem TV dvě a tak jsem díly přehazoval, jen ta plechařina to se vše vyrábělo i přední dveře zadní jsem zavařil.Na zadním čele jsem měl držák na tři kola skládačky Eska. Jezdili jsme jaro, léto,podzim Polsko pro hadříky a NDR botičky a další věci mám 4 děti a tak tam bylo hodně veselo, žádné pásy a sedělo se u stolu či leželo na posteli. Rychlost do 80km/hod. Na hranicích Jen otevřeli dveře a spočítali děti, pak poznámka je tam strašný bordel ani tam nechoď, a mávnutí ať už jedem.
Byla to úžasná doba vzájemné pomoci stejně postižených kamarádů, vše se nějak vyrábělo své pomocí a dle možností. Ta radost z vyjetí byla nepopsatelná a nějaká porucha na cestě byla jen oživením. Vše bylo masivní a elektrika jednoduchá. Dnes když vyjíždím tak množství dílů na kterých je závislost funkce je tak obsáhlá, že toho moc nevozím snad nějaké snímače a basu nářadí.
Zážitky úžasné. Když jsme někde zastavily a přespaly nikomu to nevadilo stáli jsme ve Vídni u Prátru týden a bez problému.
Přeji všem tyhle zážitky Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
čo to bolo, to rumunské TV?
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
aha, tak to si nejak matne pamätám, že také autá u nás boli. Ale asi ich bolo dosť málo.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,296,612 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21290 sekund | Průměrně za: 0.2129 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB