Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Gril na uhli

Poslední aktualizace před 5 let
D
dagbartosČlen
Přidáno před 7 let
Ahojda, také používáme Cobb, spokojenost. Spodní nádoba se dá vyložit alobalem, odpadá tak nepříjemné mytí. Prodává de vložka origo, ale je drahá. Alobal stačí. Masíčko, palačinky, chleba, upečeš k tomu zároveň brambory, celé kuře, smaženice, lečo. Prostě super, teda za nás. Dáša a Luboš.
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 7 let
Minulý víkend jsem poprvé vyzkoušel ten grill od Tescomy. Musím říct,že mě trochu zklamal:c. Jsem zvyklej,že uhlí rozehřeju do běla a za chvíli mám maso. Tady to jde o mnoho pomalu (asi to ještě neumím). Grilovaly jsme krkovičku a aby byla dobrá,trvalo to téměř hodinu. Jak jsem napsal,asi se musím ještě učit a až se s ním naučím pracovat, bude to skvělý pomocník.:^
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 7 let
Lotus používám čtvrtý rok a jsem spokojen. Rychle a všude griluju a ještě šetřím plyn při dlouhém výjezdu, protože na Lotusu již jsem si dělal i kachnu, kombinuji různé způsoby úpravy a doplňků. Díky tomu vydržím s dvěmi bombami cca 40-50 dní na cestě aniž bych se omezoval.
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 7 let
Žádný zázrak
jen další možnost minigrilu třeba do batohu, spíše outdoráka to osloví...:_

https://www.youtube.com/watch?v=NODHb...ODHbHgIoHg

https://www.youtube.com/watch?v=XnNdz...nNdzIoaQZA
Makarska Rivijera moj drugi dom
BronislavBronislavČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

Kdybyste někdo měl zájem o gril z Lidlu, který jsem zmiňoval výše, bude opět k mání od příštího čtvrtka za 1.490,- !r

http://www.lidl.c...p;id=77690


Akorát jsem přemýšlel jak to budu teď před sezonou hlídat když nemám lidl v místě. Tak moc děkuji za tip, zajedu si pro něj. Paráda.
M
Marek47Nováček
Přidáno před 6 let
Používá někdo ten gril z Lidlu a jestli ano, tak jak jste s ním spokojení? Teď s sebou většinou tahám větší gril od Webera, který je sice prefektní na zahradu, ale na cestování je dost velký. Přemýšlím nad tím, že bych si na ten gril z Lidlu letos počkal.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Marek47 napsal:

Používá někdo ten gril z Lidlu a jestli ano, tak jak jste s ním spokojení? Teď s sebou většinou tahám větší gril od Webera, který je sice prefektní na zahradu, ale na cestování je dost velký. Přemýšlím nad tím, že bych si na ten gril z Lidlu letos počkal.


Nevim jestli myslis tento grill z Lidla ale jestli jo tak ten mam a jsem fakt happy. Nejvic je na nem super ze se slozi do placky, jako obal pouzivam porad orifinalni krabici, je asi 5cm tlustej po slozeni, takze ulozenej vedle kresilek a stolecku skladacich. Je sice stavbou prizemni takze u nej clek kleci nebo drepi ale to pro me naopak je vyhodou, nezvrhne se. Topi to v nem dobre, na krajich mene coz se taky hodi. A za 4 kila plna spokojenost. Rekl bych ze to urcite neni rodinnej grill ale spis tak pro 2 lidi na vylete.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj já mám ten kulatý a taky super žádná spotřeba uhlí hned rozpálený a super údržba. Grilujem často a za sezonu to vzalo 4 tužkové baterky od větnamcu na ventylátor.
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
U nás už ten hranatý mají ve slevě za 200. Kvůli té skladnosti o něm uvažuji také, ale jsme čtyři, tak pořád váhám...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pajovi napsal:

U nás už ten hranatý mají ve slevě za 200. Kvůli té skladnosti o něm uvažuji také, ale jsme čtyři, tak pořád váhám...


Ahoj,
nás je pět a tento gril považuji ja jednoho z nejpraktičtějších pomocníků v autě.
Slouží přesně dle očekávání.
Efektivita uskladnění je neuvěřitelná.
:_
4.114683,118.628756
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
Tak ho asi zkusím, díky! :^ Máme do teď v autě malý kotlový taky "na klečení", ale už mu trochu neslouží nožičky, tak je třeba ho vyměnit. :)
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
My máme třetí sezónu tento a neznám nic lepšího na uhlí. :^
www.lidl-shop.cz/media/4f4e2ac90e4ea99775f9e2b316fbf3e2.jpeg
Fido&Fidorka
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fido napsal:

My máme třetí sezónu tento a neznám nic lepšího na uhlí. :^
www.lidl-shop.cz/media/4f4e2ac90e4ea99775f9e2b316fbf3e2.jpeg

ten jsem myslel je super
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
ShebaShebaČlen
Přidáno před 6 let
Dostal jsem ho v létě k svátku a narozeninám zároveň,zelenkavé provedení a jsem s ním taky velice spokojený.
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
plhaplhaČlen
Přidáno před 6 let
Gril Florabest lze koupit i na e-shopu Lidlu a poštovné je zdarma, takže to nemusíte honit ve čtvrtek ráno :-)
LerryLerryČlen
Přidáno před 6 let
Uhlie - aké používate? Počul som, že sú rôzne. Niektoré zle horí a niektoré dymí. Doteraz sme negrilovali (myslím na cestách - takže len ideme kúpiť Florabest) a nechcem to posr... hneď napoprve:)
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
U toho kulatého grilu se v popisu píše o jakémsi regulovatelném ventilátoru. Jak to funguje? To je nějak na elektřinu? Díky.
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pajovi napsal:

U toho kulatého grilu se v popisu píše o jakémsi regulovatelném ventilátoru. Jak to funguje? To je nějak na elektřinu? Díky.

Jsou tam 4 tužkové baterie a knoflíkem reguluješ ventilátor
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
Díky moc. Měl jsem lépe koukat. Je to v produktovem videu krásně vidět...
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lerry napsal:

Uhlie - aké používate? Počul som, že sú rôzne. Niektoré zle horí a niektoré dymí. Doteraz sme negrilovali (myslím na cestách - takže len ideme kúpiť Florabest) a nechcem to posr... hneď napoprve:)

Uhlí používám obyčejné běžně k dostání, jen to chce drobné kousky. Vždy si nadrtím dopředu a jeden pytel mi vystačí na celou sezónu, má to strašně malou spotřebu a to grilujeme skoro každý den.
Fido&Fidorka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,538,475 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21172 sekund | Průměrně za: 0.21172 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB