Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Gril na uhli

Poslední aktualizace před 5 let
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj jaky používáte do karavanu gril na uhlí? Koukal jsem na Cobb - zajímá me osobní zkušenost, nebo jaky doporucujete - nemam žádné zkusenosti. Doma používám plynový s nepřímým ohrevem, do karavanu je velký a z důvodu nezávislosti bych preferoval na uhlí.
Martin
SolnySolnyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, perfektní je lotus gril http://lotusgrill.de/de/lotusgrill/. Používáme dva roky a paráda. Rozpálený je hned a minimální spotřeba uhlí. Dá se koupit i napodobenina za menší peníze, třeba v loni v lidlu měli něco podobného.
tabbitabbiČlen
Přidáno před 7 let
Od té doby co máme Cobb, tak jsme ani při grilování doma už nepoužili žádný jiný gril, vždy vyndavám Cobba z karavanu. Maso, ryby, zeleninka prostě paráda.
Používáme do něj obyč. brikety, nekupujeme ty originální kokosové.
Laika X650R
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Já bych šel asi do nižší cenové hladiny. Který je požitelnější na občasné grilování...?
Typ 1 - https://www.eva.cz/zbozi/70851/gril-f...-fzg-1001/
Typ 2 - https://www.eva.cz/zbozi/70849/gril-f...-fzg-1000/

Šlo by o občasné grilování. Jednička se dá složit a je méně náročná na místo, ale musel bych jí vždy vyčistit. Dvojka bude náročnější na uložení, ale uhlí mohu z domova vozit uvnitř a případně jí odvézt domu bez čištění.

Co používáte, co Vám přijde lepší?
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
V karavanu mám tu ten z Lidu:
http://akce.najdi...-gril.html
Naprostá spokojenost,nezabere žádný místo.
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Koupil sem ten samý, ale při sbalení ho budeš muset vždy vyklepnout. V kempu žádný problém, mimo už to může být těžší... Proto mě zaujal ten druhej typ, menší, zavírací...
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
S tím čištěním není problém,po akci a dohoření je tam popela jak z hospodskýho vajglovníku.Už ho mám 2 roky.Doma používám webera s kopulí a že bych z něj byl odvázanej se říct nedá.
SvondSvondČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, Lotus gril je nejlepsi :-)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Já mám radši plynový gril ale z těch na uhlí co jsem viděl je ten Lotus fakt asi nej ...
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 7 let
Všem dekuji za příspěvky
Martin
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Máme Cobb, na cestování je to fajn, samozřejmě musí se počkat, než se to rozehřeje, takže třeba na kuře je potřeba si vyhradit tak hodinu a půl až dvě od zapálení k podávání. Používáme klasické brikety, postříkam tekutým podpalovačem, zapálím pod tím tuhý podpalovač, spotřeba je malá - cca 10-12 briketek na jedno použití. Je to ideální pro jídlo na 4 lidi max. Výhodou je skladnost a možnost to přenést, grilovali jsme třeba na pláži. Čištění je otrava, ale to asi u každého grilu na uhlí.

Za běžnou cenu mi to ale přijde moc drahé, já to kupoval s cca 60% slevou před pár lety - celá sada lehce nad 2000 - dnes takovou akci asi jen tak nenajdeš. Jak psali přede mnou, v Lídlu mají občas napodobeninu Lotusu a ta se asi vyplatí pro tento typ grilu více - nejsem si jist, podobnou napodobeninu jsem viděl i v Bauhausu, tam prodávají ale i originály.
mstr Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Já koupil v Lidlu. Stojí pár korun, nečoudí. Dá se koupit i v Aldi nebo Hoferu, pokud jezdíš za hranice, ale stejně jako v Lidlu, musíš sledovat, až ho budou mít v akci. Většinou to bývá v květnu nebo červnu. Klidně si ale na lidl napiš a zeptej se, rádi ti řeknou, kdy ho plánujou. Já ho kupoval v německém lidlu za 50€, u nás byl tuším za 1700 (ale nevím to jistě).



Mikey Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
J
jirhavČlen
Přidáno před 7 let
Začínal jsem s klasikou na brikety,že to trvá delší dobu než se na něm dělá mi tak nevadilo, jako to vychladnutí aby se dal zabalit.To už většina odjížděla a já vysypával popel.Proto jsem přešel přes el. na plyn a je to pro mne pohodlnější a rychlejší.Ono se to pořád vylepšuje a Lotus bude již o něčem jiném.I u plynu není gril jako gril ať je to na karavaning nebo na zahradu(tam přidávám do plynového Webera voňavý dřevěný štěpky), a tak debata který a na co je věčná. Jirka !y
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Po mych zkusenostech z radou grilu bych prave z duvodu nezavislosti volil gril plynovy.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Taky používáme Cobb již asi 5 let, dá se požít i jako otevřené ohniště, když chtěj děti opékat na dřevě, dá se přenášet i za průběhu grilování a nespálíš se, z venku je studený. používáme kokosové brikety (ne originál), nerozpadají se a nedělají bordel. Dá se strčit celý do myčky je z nerezu a hlavně funguje. Pečeme v něm chleba, děláme dětem palačinky, maso je jasný, ale nespálí se ani 2,5kg špalek masa a nehlídáš ho a za 2 hod přijdete k hotovému šťavnatému masíčku !j
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
my používáme už několik moc let ten nejsprostší litinový kotlík z marketu za 399Kč. Nemám strach ho nechat v noci venku. Dá se použít i jako otevřené ohniště. Když doslouží, skončí v kontejneru.
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 7 let
Karavaning sa snažím zjednoduchšiť ako sa dá. Gril tento rok ruším a kúpil som veľkú grilovaciu panvicu z kempingového shopu.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Kdo přemýšlí o Lotus grilu může koupit levnější variantu od Tescomy:

https://eshop.tes...party-time

/nemám vyzkoušeno/

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Kdybyste někdo měl zájem o gril z Lidlu, který jsem zmiňoval výše, bude opět k mání od příštího čtvrtka za 1.490,- !r

http://www.lidl.c...p;id=77690
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
V dodávce jsem vozil klasický hranatý na 4 nožkách. Ale ta doba .Než se rozehřál, pro mě trest. Někde jsem viděl grilovat na Lotusu. Což se mi líbilo až na cenu. V Lídlu mi utekl. Takže díky Mikey. Zajedu si pro něj ihned po ránu Snad nějaký čas vydrží.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 2
viking, Master

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,538,933 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30317 sekund | Průměrně za: 0.30317 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB