Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

možnost vybudování stellplatzu v Brně

Poslední aktualizace před 6 let
P
Petr79Člen
Přidáno před 7 let
Jsem opravdu zklamaný z učasti v tomto hlasování. V Brně pracuji a asi to nikdy nevyužíji, ale Já jsem hlsoval 2x v praci a doma. 224 hlsujíících je zoufale málo na to že je zde přihlášeno 10 000 lidí. Možná jinému karavanystovy se to místo muže hodit,tak hlasujte.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hroch napsal:

Tady jde krásně vidět, kolik na fórum chodí cestovatelů a kolik kecalů, kteří sedí doma. Nechápu, jak je možné, že takovýto projekt má zatím pouze 118 hlasů. Je tady snad někdo proti ? Pokud ano, rád si přečtu důvody. Pokud ne, tak proč tam nejsou vaše hlasy ?


I když se trochu hlasování pohlo, pořád je to slabota.
Nezbývá jinak než souhlasit s názorem Hrocha - je to tady samý kecálista a žádný muž činu!
Máme zaděláno na pěknou ostudu!
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Přiznám se, že mě to dost překvapilo. Když se setkávám s karavanisty, vždy se mimo jiné diskutuje o tom, jaký je problém ve městech najít rozumné místo k přenocování. Když se objeví možnost , že tento problém chce někdo řešit bez toho aby nás vyzýval k chopení se lopat a přiložení ruky k dílu, dočká se komentářů "Hlasování je moc složité". Je to poplivání něčí snahy o prospěšnou věc pro nás všechny. Zpracování projektu dalo spoustu práce a my si tady budeme stěžovat, že po nás chce někdo kliknout na myš ? Chápu, že 10107 členů je imaginární číslo, ale tak nějak jsem předpokládal, že tady je aspoň 1000 skutečných cestovatelů. Bohužel není. K názoru, že vybudování stání pro karavany není v zájmu brněnských obyvatel lze jen říct, že je to nesmysl. Každé město potřebuje turisty a podceňovat tak silně se rozvíjející odvětví, jakým karavaning je, může jen blázen.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Místo naříkání bysme se měli zamyslet, jak vytvořit síť STPL v celém Česku. Každé okresní město by mělo jeden zřídit. Jde to na západ od nás, tak to půjde i u nás.
Fun
Smile
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 7 let
Hlasování není složité....:^:g http://damenavas....kt/?id=559
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Místo naříkání bysme se měli zamyslet, jak vytvořit síť STPL v celém Česku. Každé okresní město by mělo jeden zřídit. Jde to na západ od nás, tak to půjde i u nás.


K tomu Mirku potřebuješ právě tu podporu karavanistů. Ta je tady jak je vidět velmi nízká. Geniální STPL je například ve Svitavách - čí zásluhou tam je všichni víme :-) .
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda a Maru napsal:

Hlasování není složité....:^:g http://damenavas....kt/?id=559


no, chvíli mi to trvalo....
M@rkusM@rkusNováček
Přidáno před 7 let
PODPOŘENÝ

Tento projekt byl podpořen 150 líbí se mi a je posuzována jeho proveditelnost. Po úspěšném posouzení postoupí do listopadového finále.

Taky jsme podpořili :^
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 7 let
Nevím v čem vidíte problém. Že se pár krát musí kliknout? Dobrá myšlenka, která by se měla rozvinout do všech měst. A dát like můžeš několikrát :-)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Místo naříkání bysme se měli zamyslet, jak vytvořit síť STPL v celém Česku. Každé okresní město by mělo jeden zřídit. Jde to na západ od nás, tak to půjde i u nás.


Dovolím si Míro opravit tvůj velmi odvážný výrok - jde to na západ od nás, tudíž to u nás půjde s velkými obtížemi, pokud to půjde vůbec....


Jinak samozřejmě myšlenka naprosto úžasná a chvályhodná a držím palce, i když vím, že se do Brna na STPL pravděpodobně nikdy nepodívám, po D1 opravdu nééééééé
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
T
TABBERT450Nováček
Přidáno před 7 let
Chci moc poděkovat organizátorovi za báječný nápad.
Ať si kdo chce říká co chce jestli to má nebo nemá smysl klikat.
Samozřejmě , že smysl to vždy má ! Kdo to nezkusí nic nezíská !
A to že ho nevyužijete... Nikdy neříkej nikdy a nebuďme sobečtí, kór když nás to nic nestojí a pomůžeme tím komukoliv.
Moc bych si přála , aby tento projekt zabodoval.
Takže jen tak dál a ještě jednou díky organizátorovi a všem, kterým to není lhostejné ....
Petra40, Jara47,Dan14,Paťa9 + TABBERT450
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Místo naříkání bysme se měli zamyslet, jak vytvořit síť STPL v celém Česku. Každé okresní město by mělo jeden zřídit. Jde to na západ od nás, tak to půjde i u nás.



Souhlas, dát dohromady základní požadavky na Stellplatz a pak jen aplikovat na konkrétní místo, zkouším něco podobného v Běchovicích s naším starostou, vlakem do centra Prahy 16 minut./ odjezd každou 1/2 hodinu .. uvidíme :-) hezký den všem :-)
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
M
Martin a LenkaČlen
Přidáno před 7 let
Já bych navrhoval Mariánské udolí(je tam všechno) a hlas jsem samozdřejmě taky přidal.
Jsme mladí manželé s prckem a rádi poznáváme super lidi a super místa.:_:i
T
TABBERT450Nováček
Přidáno před 7 let
Mariánský údolí je průchoďák a není tam teda moc klidného místa. A hlavně je to dost z ruky.

Automatické sloučení 24.05.2017 21:11:
Teď jsem projížděla všechny navrhované projekty a je jich 157. Město bude realizovat 10 a více projektů s rozpočtem na projekt do 2 mil. Myslím, že nějaká šance tu je a projekt je v podpořených.
Konečné rozhodnutí by mělo být na obyvatelích Brna v Listopadu.
Petra40, Jara47,Dan14,Paťa9 + TABBERT450
Upravil TABBERT450 dne 24.05.2017 21:11, před 7 let
R
reginČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

TABBERT450 napsal:

Mariánský údolí je průchoďák a není tam teda moc klidného místa. A hlavně je to dost z ruky.

Automatické sloučení 24.05.2017 21:11:
Teď jsem projížděla všechny navrhované projekty a je jich 157. Město bude realizovat 10 a více projektů s rozpočtem na projekt do 2 mil. Myslím, že nějaká šance tu je a projekt je v podpořených.
Konečné rozhodnutí by mělo být na obyvatelích Brna v Listopadu.


Jen pro upřesnění - ještě dochází k posouzení proveditelnosti z pohledu jednotlivých zainteresovaných městských odborů (např. majetkový, investiční; odbor dopravy apod.). Pokud to schválí tyto instance, pak se teprve projekt posune do podzimní části.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Držíme palce a i když tam nepojedeme po D1, tak tam určitě někdy přespíme a rádi přidáme hlas, je to vskutku pro dobrou věc. U nás mě poslali do ... neboť z toho nekoukaj miliony do týdne a u vesla je I...t. PODPORUJEM!M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
meduskaNováček
Přidáno před 7 let
Hlas jsem připojila, doufejme, že to vyjde :_
R
reginČlen
Přidáno před 7 let
Hlásím, že návrh byl dnes zprocesován a přijat - viz http://damenavas.brno.cz/projekt/?id=559 . Uvidíme, co za administrativní martýrium bude ještě potřeba, moc šancí tomu projektu nedávám (když vidím komentáře jednotlivých odborů), každopádně to bude v listopadu prezentováno brněnské veřejnosti, což byl můj cíl.
Budu informovat o vývoji...

Automatické sloučení 15.10.2017 21:19:
Z nového mejlu od "Dáme na vás":

"V úterý 24. října od 17:00 hodin proběhne v sále zastupitelstva na Nové radnici (Dominikánské nám. 1) veřejné zvažování, na kterém budou oceněny tři projekty z celkového počtu 84 proveditelných.
Oceněné projekty získají pro finálové hlasování výhodnější pozici. V čem tato výhoda spočívá? Zvolené projekty zaujmou první tři místa v hlasovací galerii a budou tak více na očích hlasujícím občanům.
Zúčastnit se může každý!
Na toto setkání zveme nejen Vás, navrhovatele, ale rovněž podpůrce Vašeho projektu a širokou veřejnost.
Volit své favority zde oproti finálovému hlasování mohou i osoby, které nemají v Brně trvalé bydliště."

Čili možnost, jak zvýšit šance na schválení vybudování stellplatzu... ;)

Plus projekt by měl ode dneška viset i na hlavním náměstí spolu se všemi ostatními projekty. Tak šiřte info dál, bez podpory se toho moc nesvede...

Automatické sloučení 26.10.2017 21:09:
Zpráva pro všechny občany Brna (kteří jediní můžou v téhle fázi hlasovat) - projekt spěje k finálovému veřejnému hlasování v termínu 1.11.-22.11.

Tady je info, jak se případně zúčastnit: https://www.youtu...yUQayo_EJ5

A tady je menší promo video volně k šíření :D ... https://www.youtu...yUQayo_EJ5

Případně se můžete pro zajímavost mrknout na další navrhované projekty, některé mě zaujaly...
Upravil regin dne 26.10.2017 21:09, před 7 let
dobesovidobesoviČlen
Přidáno před 6 let
Hezky den,

aktualne probiha jiz finalni hlasovani o zapojenych projektech.

Vice info i zde http://kempingman...latz-brno/

Zapaleni brnaci mohou pripadne sdilet prispevek zde https://www.faceb...949243236/

MD.
A
adamBČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, dal jsem všechny kladné hlasy. Výsledek, který se mě zobrazil není moc dobrý. Poslední místo: +26 hlasů, - 87 hlasů
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,490,452 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28829 sekund | Průměrně za: 0.28829 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB