Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Trakční baterie LiFePO4

Poslední aktualizace před 2 měsíce
PepiPepiČlen
Přidáno před 1 rok
Ahoj ,taky mám takovou zkušenost ,6Smileroků v provozu a pohoda.
M
moraveNováček
Přidáno před 1 rok
Ahoj,
Karavanil jsem ještě v peřince, dříve se tomu tak neříkalo. Je mě 66. A sleduji diskusi konstruktérů amatérů, jak se zápalem snaží každý vychválit svoje řešení, které je to nejlepší právě pro to jeho využití. A o tom to je! V první řadě je třeba určit, k čemu má zařízení sloužit. Zda -li k prestiži, nebo k používání občasnému, delšímu, dlouhodobému či trvalému... A podle toho volit konstrukci a finance do toho nasypané... Jede-li auto na 10 dní za rok na dovolenou a majitel se o něj kdo ví jak nestará, vítězí "levné" olovo, bez údržby, byť třeba i jednou ročně nové...
Pokrok nezastavíš. Baterie jsou pasé... Ještě dlouho se budeme přesvědčovat, že ne.... Morave
K
kamilioČlen
Přidáno před 2 měsíce
Zvazujem vymenu aktualnej 150Ah baterie za 300Ah. Ci uz vlastny build, alebo hotove, aj ked drahsie napr. z mivvyenergy.
Chcem sa len spytat, ci pri LiFePO4 prizmatickych clankoch je potrebne mat clanky uzavrene v battery boxe, alebo ich staci mat len zviazazne spolu a prichytene niekde v kute. Kvoli bezpecnosti.
Teda napriklad od mivvyenergy hotovy aku battery box, alebo staci aku battery set, kde su baterky len obtiahnute foliou aj s bmskou.
Ako to mate, ked ste si to sami vyrabali?
J
JménoČlen
Přidáno před 2 měsíce
Já mám články "krabicové", z Alíku, jen 4s2p z 8ks 32Ah, takže celkově pouhých 64Ah, což se mi se základní bms a balancerem pohodlně vešlo do hranatýho 3L kyblíku od barvy Eternal, kterej se mi zároveň pěkně vejde do skříňky a má i ucho :-) Články vzájemně omotané "stříbrňačkou" . A přece to funguje :-)
Ale zaregistroval jsem i názory, že je lepší články stahnout dohromady a předejít tak nafouknutí, nevím.
R
RudyČlen
Přidáno před 2 měsíce
Moje poslední konstrukce: 4x 280Ah modré krabice + Daly Smart BMS 150A + 6A balancer. Vše zkompletováno do samodržící sestavy kryptonovou páskou a poté vsunuto do LFP standardního ABS boxu. Články koupeny u mivvyenergy, zbytek z Ali.
Rudy Připojili následující obrazek:
battery_1.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 8
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,521,539 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15570 sekund | Průměrně za: 0.1557 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB