Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Demontáž filtru pevných částic.

Poslední aktualizace před 8 let
H
HordysČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím,
je mi 52 (viz dole), a celý život pracuji kolem stavebnictví, aut a jiných strojů. Nesdílím Tvé nadšení se zpřísňováním stále dalších a dalších předpisů. Přeji Ti optimizmus, jsem také rád, že jsi mě zařadil do správné skupiny obyvatel (té menší - asi tupci , prosťáčci a podobní). Práce pro mě koníčkem není. Koníčkem je pro mě rodina, které si vážím úplně nejvíc, mnohem víc než vydělaných peněz. Mohu tě ujistit, že bez FAP se na vetšině STK za pár stovek snadno projde, stejně jako s jinými i poměrně vážnými závadami. A bude to tak i dál, poněvadž peníze vládnou světu, nikoliv zákony. Pokud v autodopravě podnikáš, jistě to víš. Tím Tě rozhodně neobviňuji, že toho také využíváš. Až si budu u brzd přeřezávat hadičky, jistě to sem také včas napíšu!

Jediná dobrá zpráva pro Tebe asi je, že filtr mi v autě stále slouží a až doslouží nebudu ho vyndavat, nýbrž měnit.

Malinko mě jen mrzí, že dotaz na problematiku možné demontáže filtru Tě přivedl k názoru , že jsem dobytek co má za úkol poškodit zdraví všech kolem. Kdybych se ptal jak dlouhý nůž propíchne srdce, myslel bys že chystám važdu. Tak ještě že mě zajímal ten filtr....
Přeji mnoho zdraví, optimizmu a hlavně pracovních úspěchů.

Vtipné a výstižné!!!:g
L
LacigaČlen
Přidáno před 8 let
Chlapi,vyserte se na filtr pevných částic a vychutnávejte si výlety s vašimi karavany . Vypijte si a těšte se z každého nového dne, který si ve zdraví užijete.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

jmesser napsal:
pro ty znalce toho co bude v budoucnu jen doplním, že já jsem slyšel zaručenou informaci, že koncern VW zvažuje všem postiženým podvodnými emisemi vyměnit vadné auto za nové auto TOUAREG nejvyšší řady tak, aby se nikdo necítil být ošizen. Na to jim asi kývnu, protože se vyřeší problém s mým zralým filtrem pevných částic. Jen se stále nemohu rozhodnout, jakou barvu nového vozu zvolím.

Automatické sloučení 26.01.2016 11:19:
Tak asi červenou a RZ si nechám udělat "EKOLOG 1"

!h


no tak to mi potom daj vedieť, ak ti vymenia tvoju jazdenú oktávku za funglovku Touarega. To ti potom kúpim šampáňo a pošlem ti ho DHL-kou :he
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,455,122 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15020 sekund | Průměrně za: 0.1502 (0) sekund | Dotazy: 48 | Použitá paměť: 1.63MB/2MB