Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

mover enduro EM303A

Poslední aktualizace před 7 let
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
Mohu pozadat který typ ohledně výkonu.
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

PetrN napsal:

Leoši také mám Bürstner Trecento, reálných 1850 kg, a Mover Enduro si s tím poradí! Ještě nás nenecahl nikdy ve štychu - ve sněhu, v blátě, na mokré trávě... V Chorvatsku s ním vyjíždíme od příjezdové cesty až na parcelu cca 150 m do kopce po nezpevněné cestě za obdivného sledování kolegů... A ten ruční přítlak bych vyzdvihl jako výhodu, protože Ty sám můžeš přítlak při prokluzu upravit... Takže - obavy stranou! :k!t


Ahoj,Petře
Předem Tobě a i všem ostatním přeju pěkné svátky a hl. hodně zdraví...
Kdybych věděl že máš enduro napsal bych Ti SZ a už bych měl problém jaký pojezd namontovat,vyřešen!Vím kdybych jezdil po velkých srazech, tak jak jsme mluvili na podzim o burčákovém srazu,viděl bych ho zřejmě i v akci...A možná už bych ho měl doma.Nevadí do čarodějnic kdy asi prvně vyjedem (asi Sedmihorky)času dost.

Automatické sloučení 25.12.2014 10:15:
Jo,
A máš teda 203, nebo 503,?že máš manuální přítlak jsem pochopil.

Automatické sloučení 25.12.2014 11:02:
Petře napiš prosím jaký máš model a kde jsi ho koupil.Na trhu je v názvech i cenách hrozný bordel!!Zřejmě to bude tím že výrobce je jeden,nebo už to přesunuli do chiny a tam si může kdokoliv cokoliv zadat ,,koupit,jmenovat se jak chce....nebo je i hodně prodejců a ty si na to lepí svoje samolepky aby mohli tvrdit že ten jejich je lepší....je mě z toho blivno..
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Upravil leosmalik dne 25.12.2014 12:02, před 9 let
T
textilČlen
Přidáno před 9 let
Jelikož uvažuji také o pohonu a mám vyhlídnutý mover enduro EM303 tak by mě zajímalo jaký konkrétní gelový akumulátor používáte hlavně jeho kapacita Ah popřípadě její přesný název .Díky všem za konkrétní odpovědi
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Já používám pro karavan a tudíž i pro mover tuto baterii:

http://www.svetka...num-110amh

V karavanu ji mám tři roky z toho poslední rok používám pro pohon moveru a spokojenost.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
klappeklappeČlen
Přidáno před 9 let
Na eBay.de vyjde Enduro EM 203 na 685 EUR (necelých 19000 Kč) + poštovné.

Třeba tady: http://www.ebay.d...5d496c69b4

Dá se v Čechách koupit za podobné peníze?
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj Leo,
já už jsem kupoval a montoval Mover Enduro 2x, měl jsem ho na Tabbertu i dnes na Bürstneru. Mám typ EM302 s manuálním přítlakem - před pár lety jiný typ ani nebyl, a dal se koupit pod 20.000,- Kč! Dnes už je to bohužel trochu víc, protože nám zdražili Euro .... :-( V Tvém případě bych dnes už sáhnul asi po typu EM 304, (nebo 305 - ale je dražší ), budeš mít rezervu a klid!!! Mover ENDURO se vyrábí v Holandsku, ne v Číně ... Pokud chceš mít záruku od prodejce, který má oficiální zastoupení pro CZ, tak si jej kup u Petra K. v "karavan3nec". Pokud se ptáš i na baterii, tak mám na doporučení prodejce karavanů z Prahy svitkovou baterii OPTIMA Yellow Top 75Ah a nabíječku CTEK 7,0. Spolehlivá a oproti ostatním velmi malá sestava, která funguje jak má, bez nutnosti jakéhokoliv zásahu. Mohu jen doporučit!! !t
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,Petře,
Už mám tu 305, objednanou.Baterii tam mám asi z výroby,myslím nějakou lepší Vartu, 85 Ah,když počítám průměrnou spotřebu tak bych musel jezdit několik km, abych ji vybil...Čoveče jsem na tu 305, zvědavej, měla by mýt poměrně malou váhu, a cenově míň než manuální Truma.Doufám že neudělám krok vedle, někdo zde psal že mu 305ka utáhne i auto spol. s karavanem.Jeden prodejce mě tvrdil že Endura mají malé průměry válců,a že jsou snad i krátké, proto můžou prokluzovat.Hodně jsem uvažoval o man.přítlaku a to z důvodu možnosti sílu přítlaku regulovat,ale komfort zvítězil.
Nevíš jak je to s váhou karavanu?Myslel jsem že pohotovostní váha je včetně doplňků,ale prý ne.tzn. že klima,a veškeré dodělávky co ve fabrice dodělali ubírají z užitné váhy.Budu muset na váhu, abych nezjistil že mám dvě a půl tunu:o
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 9 let
Jestli si nechceš pokazit Vánoce, tak na váhu raději nejezdi. .. Já mám také papírových 1500 kg!!! Ale to vlastně skoro všichni, proto nás tak děsí to vlákno o vážení karavanů v Rakousku. Já při projíždění těch míst strachy ani nedýchám .:-(
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Ještě na tu debatu navážu...

Jaký je rozdíl mezi enduro 303+ a 303A+ ? Případně Reich 1.8? Díky!
PSkaravanPSkaravanČlen
Přidáno před 7 let
to + je model od 2016,303+ je manuální přítlak ke kolům,303A+ je automatický přítlak ke kolům.Řídící jednotka navíc má už štekr pro připojení bluetooth adaptéru.Lze spárovat telefon-tablet...tzn ovládáte buď dálkou.,nebo telefonem,tabletem......
Upravil PSkaravan dne 09.05.2017 19:25, před 7 let
pnoepnoeČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mé zkušenosti s Endurem na předešlém karavanu váha 1500kg nebyla až tak dobrá. Na měkkém povrchu se protáčely válce byť byli přitlačené dostatečně.Pomalý posun po zemi. Na dalším karavanu viz nick váha 1600kg jsem ho už nedával a sám v pohodě odtlačil, přesunul a na trávě stejně přicouval s autem.

Dle mého názoru hračka pro dospělé za vyšší peníz, raději koruny procestuj. Poruchovost a celkově výdrž pojezdů není jinak dlouhá.
LMC Breezer 714G Black Edition
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
To je taky zajímavej názor :x
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,526,339 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16014 sekund | Průměrně za: 0.16014 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB