Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

mover enduro EM303A

Poslední aktualizace před 7 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
Co jsem zatím zjistil, údajně Enduro má malé průměry válců,doléhajících ke kolu, a ty začnou prokluzovat!Co jsem viděl na YouTube tak to vypadalo spíš na to že motor nestíhá a jako by se udusí.Prý na větší karavan je lepší koupit Trumu,má i větší válce...
Tak zatím u mě vítězí Truma, ale toto vypadá dost podobně a levněji.::

http://www.campi-...avanu-go-2 LP

Nebo toto s aut.přísunem za podobnou cenu jako Truma.:

http://www.karava...oline-.htm
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
Upravil leosmalik dne 23.12.2014 11:33, před 9 let
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
Mě je doporučován automatický přítlak a použít model s větším výkonem. Právě kvůli tomu ubytku výkonu.
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

kraken napsal:

Mě je doporučován automatický přítlak a použít model s větším výkonem. Právě kvůli tomu ubytku výkonu.


Hoj,
no a tak se pochlub který mover je Ti doporučován.
Třeba společně vybereme ten nejlepší...
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
ChippChippČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,
Co jsem zatím zjistil, údajně Enduro má malé průměry válců,doléhajících ke kolu, a ty začnou prokluzovat!Co jsem viděl na YouTube tak to vypadalo spíš na to že motor nestíhá a jako by se udusí.Prý na větší karavan je lepší koupit Trumu,má i větší válce...
Tak zatím u mě vítězí Truma, ale toto vypadá dost podobně a levněji.::

http://www.campi-...avanu-go-2 LP

Nebo toto s aut.přísunem za podobnou cenu jako Truma.:

http://www.karava...oline-.htm




Ahoj,jestli máš karavan s celkovou váhou 1900kg,tak pro tebe budou oba slabé,jsou pouze do 1800kg.Ten první-Go 2 s mech.přítlakem má ovládání pouze z jedné strany,z vlastní zkušenosti je lepší možnost přítlaku z obou stran.Pro tebe bude asi nejlepší ta Truma.
Mirek
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Petr V napsal:

[quote]Petr Macek napsal:

Zdravím Tě,

jaké problémy mělo to hýblátko s těžším karavanem, myslíš takové, že nemělo sílu a přestalo se točit, nebo to zkrátka hrabalo a klouzalo a když stál někdo na oji?


nepřeneslo to tažnou sílu na zem, na zámkové dlažbě v mírném svahu nepomohlo ani když jsem umístil svých 100 kg na oj, prostě to prokluzovalo. S lehčím hobbíkem to po dlažbě jezdilo samo, občas jsem to zatěžoval pouze v terénu.
Jinak silné to bylo dost.


O.k., díky za odpověď, budu tedy muset do moveru.

Zdravím
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Chipp napsal:

Citovat

leosmalik napsal:

Ahoj,
Co jsem zatím zjistil, údajně Enduro má malé průměry válců,doléhajících ke kolu, a ty začnou prokluzovat!Co jsem viděl na YouTube tak to vypadalo spíš na to že motor nestíhá a jako by se udusí.Prý na větší karavan je lepší koupit Trumu,má i větší válce...
Tak zatím u mě vítězí Truma, ale toto vypadá dost podobně a levněji.::

http://www.campi-...avanu-go-2 LP

Nebo toto s aut.přísunem za podobnou cenu jako Truma.:

http://www.karava...oline-.htm




Ahoj,jestli máš karavan s celkovou váhou 1900kg,tak pro tebe budou oba slabé,jsou pouze do 1800kg.Ten první-Go 2 s mech.přítlakem má ovládání pouze z jedné strany,z vlastní zkušenosti je lepší možnost přítlaku z obou stran.Pro tebe bude asi nejlepší ta Truma.
Mirek



Ahoj,
Jak to myslíš s tím přítlakem z obou stran?
Myslel jsem že u všech výrobců bude přítlak ovládaaný z jedné strany!Nebo je i možné každý motor,po oběhnutí karavanu přitáhnout zvlášť??A z toho plyne že přítlak obou motorů, ovládaný z jedné strany je horší než když se ovl. každý zvlášť?
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Mrkni na mou galerii z montáže moveru a pochopíš jak je přítlak ovládaný.
Motory jsou spojené pod karavanem spojovací tyčkou abys mohl ovládat přítlak zároveň na obě kola, no a někteří výrobci mají toto ovládání vyvedeno jenom u jednoho z motorů.

http://www.carava...um_id=8438
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Chápu to.
Jen Chipp, psal a tak jsem to pochopil že přítlak ovládaný každý zvlášť je v síle přítlaku lepší.Chtěl jsem to od něho potvrdit.
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Určitě to myslel že je lepší aby to šlo ovládat z obou stran, já když doma stojím blízko u zdi tak bych se špatně dostával z levé strany a tak to ovládám z pravé kde je víc místa
Proto určitě ta věta že je lepší když jde přítlak ovládat z obou stran
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 24.12.2014 12:57, před 9 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 9 let
Aha,zjistil sem že přítlak ruční je jen ,,přetočení čtyřhranu o 180°,, vlastní tlak válců na pneu zaručuje ,,jen,, pružina.U Endura tomu tak je?
Elk.přítlak tzn. asi přítlak s posunem, tvoří servomotor ten myslím zaručí lepší přítlak než pružina.Škoda že vhodný pojezd nejde vyzkoušet dopředu,zda bude fungovat.
Vím když dám šedesát tisíc za elk.Trumu tak to bude OK,ale 60.prostě nedám,to je jako dát 90t za vysavač,to je taky ,,ujetý,,
No vlastně si říkám.....jak pro koho...
Díky Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Na Enduru přítlak seřizuješ otáčením kličky, na motorech je z boku stupnice a tak si můžeš přítlak regulovat dle potřeby.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
A máte někdo enduro?
ChippChippČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

tuareg napsal:

Určitě to myslel že je lepší aby to šlo ovládat z obou stran, já když doma stojím blízko u zdi tak bych se špatně dostával z levé strany a tak to ovládám z pravé kde je víc místa
Proto určitě ta věta že je lepší když jde přítlak ovládat z obou stran


Přesně tak jsem to myslel,motory se přitlačují oba najednou ať je ovládáš z levé nebo pravé strany.Jde o to,mít tu možnost je přitlačit z jaké strany chceš.
Mirek

Automatické sloučení 24.12.2014 13:57:

Citovat

kraken napsal:

A máte někdo enduro?


Já ano,jsem s ním spokojen.
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
Upravil Chipp dne 24.12.2014 14:57, před 9 let
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

kraken napsal:

A máte někdo enduro?
.

Ano, mám také enduro.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 9 let
Mam Truma SE prvni generace s el pritlakem a nejvetsi spokojenost.
Pisou ze je pro karavany do 1800kg, muj ma psanou cca 1350kg ale vim ze jezdim tak 1500kg a mover si s karavanem krasne poradi.

Jen jeden takovej fail, kdyz clovek necha propojenej obvod na oji, tak mu RJ pojezdu, kterj stale ocichava ovladac za par dnu uplne sezere baterku.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
krakenkrakenČlen
Přidáno před 9 let
Mám karava o (psané) celkové hmotnosti 1500kg, předpokládám že bude mírně přeložen.
Mohu tedy požádat ty, které mají s tímto zkušenost zda nám bude stačit Enduro EM303A určením do 1800kg nebo EM305 2000kg ?
Truma je bohužel už zase o dost dražší, proto Enduro.
Děkuji všem za rady.
MikesMikesČlen
Přidáno před 9 let
Mám karavan celková 1500 kg a ENDURO EM305 a maximální spokojenost.Vytáhlo to karavan i ze silně rozbahněné louky a když vyřadím v Alhambře tak ji to v pohodě utáhne.
Mikeš
ChippChippČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

kraken napsal:

Mám karava o (psané) celkové hmotnosti 1500kg, předpokládám že bude mírně přeložen.
Mohu tedy požádat ty, které mají s tímto zkušenost zda nám bude stačit Enduro EM303A určením do 1800kg nebo EM305 2000kg ?
Truma je bohužel už zase o dost dražší, proto Enduro.
Děkuji všem za rady.


Enduro EM 303 bude pro tvůj karavan stačit bez problémů.
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
klappeklappeČlen
Přidáno před 9 let
Taky jsem o něm přemýšlel a našel pěkné montážní video. Třeba se někomu bude hodit ;) koukal jsem na to prostřední.

http://www.rangie...NIK-VIDEO/
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 9 let
Leoši také mám Bürstner Trecento, reálných 1850 kg, a Mover Enduro si s tím poradí! Ještě nás nenecahl nikdy ve štychu - ve sněhu, v blátě, na mokré trávě... V Chorvatsku s ním vyjíždíme od příjezdové cesty až na parcelu cca 150 m do kopce po nezpevněné cestě za obdivného sledování kolegů... A ten ruční přítlak bych vyzdvihl jako výhodu, protože Ty sám můžeš přítlak při prokluzu upravit... Takže - obavy stranou! :k!t
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 13
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,526,659 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25522 sekund | Průměrně za: 0.25522 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB