Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Termály Sárvár

Poslední aktualizace před 7 let
sidoksidokČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jak je to se stáním 2 karavanů na jedné parcele v kempu v Sarváru. Předpokládám, že toto možné je, jelikož jsem tam viděl loni stát na jedné parcele 3 obytky. Jen nevím, jak je to s placením. Platí se jen jedna parcela a když máme dva karavany, tak dva poplatky za el. přípojku?

Díky za info
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 10 let
za parcelu se podělíte a každý zaplatí svoje lidi a el. přípojku.....ale musíte tam dát i auta....
...hlavně že se máme....!c
sidoksidokČlen
Přidáno před 10 let
ok, díky....takže teď už jen vybrat tu správnou, dostatečně velkou parcelu...
V
VladimirekNováček
Přidáno před 10 let
Zajímavé články z okolí Sarváru jsou tady
http://www.carava...ticle_id=3
a tady
http://www.carava...ticle_id=6
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 10 let
Nazdar lidičkové, nejede někdo tento víkend do Sarváru? Má být pěkné počasí.
B
bubelajNováček
Přidáno před 10 let
hoj ve spolek jedeme na velikonoce do Sarvár a nikde se nemůžeme dočíst otvírací dobu o velikonocích,nevíte někdo bližší info ???dík předem z odpověd.A ještě jeden dotaz ,s tou studenou vodou to myslíte vážně??
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bubelaj napsal:

hoj ve spolek jedeme na velikonoce do Sarvár a nikde se nemůžeme dočíst otvírací dobu o velikonocích,nevíte někdo bližší info ???dík předem z odpověd.A ještě jeden dotaz ,s tou studenou vodou to myslíte vážně??


Otevírací doba termálních bazénů je od 8,00 do 22,00 hodin. Byli jsme tam minulý týden a takto to fungovalo. Voda je teplá, tak jak je deklarovaná. Žádný problém.
A
Andre2Člen
Přidáno před 10 let
Nerušíte někdo náhodou rezervaci v kempu? Tento týden 8.-10.5

Pokud ano tak hlouseko@seznam.cz nebo 728707707
Scout 2,0TDI momentálně bez bydlíka
P
prČlen
Přidáno před 10 let
V případě, že je kemp plně obsazený, je možné oficiálně stát na přilehlém parkovišti . Na recepci kempu si Vás poznačí jako čekatele na místo v kempu a za cenu pobytu osob Vám vydají bílé hodinky pro vstup do lázní.Platí vždy do 15.00 následujícího dne a umožňují opakovaně opouštět lázně a chodit do karavanu. Nejdou zaplatit na více dnů a musí se každý den platit zvlášť.

Pokud nepotřebujete elektřinu, tak je to taky řešení v případě plného kempu. Tento prodloužený víkend jsem tam stál s přívěsem 4 dny.
Peugeot 5008 2.0 HDI + Tabbert FFB 430
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj,na pár dní plánuju navštívit tento kemp.Chceme tam dorazit ve čtvrtek ráno.Byl tam někdo v posledních dnech.Mám si raději kemp rezervovat?Ještě mě zajímá ta cena,spočítal jsem dobře ,že za auto+karavan+2dospělý+2děti+el zaplatím 53eur na den(noc).Díky za rady.

Automatické sloučení 28.07.2014 22:06:
Jěště poprosím o souřadnice kempu.Nikde se mi to nedaří najít.Nebo dojedu do Sarváru a tam je to značené kudy jet do kempu?Těch kempů je tam více,nebo jeden?Díky
Upravil bleriot11 dne 28.07.2014 22:06, před 10 let
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
byli jsme před čtrnácti dny(19-20.7) na zpáteční cestě s Řecka , bez rezervace.

Ahoj Tomáš
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
L
Lukas a PetraČlen
Přidáno před 10 let
Automatické sloučení 28.07.2014 22:06:
Jěště poprosím o souřadnice kempu.Nikde se mi to nedaří najít.Nebo dojedu do Sarváru a tam je to značené kudy jet do kempu?Těch kempů je tam více,nebo jeden?Díky[/quote]

47°14'53.2"N 16°56'51.0"E
S
sohyČlen
Přidáno před 10 let
Byli jsme tam 2.9.-6.9. první noc na parkovišti příjezd v 4.00 ráno v 11.00 jsme se ubytovali v kempu poplatek za dřívější cek-in nám neúčtovali a odjezd sobota na parkoviště v 11.00 hodinky pro vstup do termálů možno používat do 15.00 a potom vrátit na recepci proti pasu. Myslím že i pozdější vrácení není problém my jsme byli poctivě v 14.30 na recepci a nikdo tam nebyl po nákupu maďarských specialit v protějším krámku vrácení hodinek 15.30 a odjezd domů.
Jinak k teplotě vody nic moc, počasí dylo dobrý cca 28 ve stinu a voda se nám zdála taky studená hlavně v dětských venkovních bazénech, ale jak uz někdo psal bylo to dle deklarovaných teplot na tabulkách u jednotlivých bazénů pokud to srovnám s Dunajskou Stredou tak tam jednoznačně horká termální voda i venku v Sárváru deklarovaných 32 nic moc a navíc do těch nesmí děti do 12 let v létě dobrý ale v zimně bych se tam moc neohřál. V zadní části u vstupu do kempu 5 nových tobogánů bez front ale pro děti od 12let striktně kontrolováno plavčíky.

Automatické sloučení 16.09.2014 19:09:
JO ještě jsem zapomněl ty kempy jsou tam 2 ten zadní není tak cenově výhodný, protože nemá v ceně vstupy do termálů je spíš pro kolaře nebo turisty kteří se nechtějí koupat najdeš to i bez souřadnic stačí zadat termály Sárvár jinak cestu jsem volil přes Vídeň mnohem lepší než přes slovensko a taky levnější 1x dálniční známka 8,5 euro přes slováky 2x 10 euro bo jsem nad 3500kg
Upravil sohy dne 16.09.2014 19:09, před 10 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, jedem tam teď koncem října. Protože se s námi chystají i kamarádi s dětmi, chtěl jsem se zeptat, jestli tou dobou bývají ještě otevřeně venkovní dětské bazény a skluzavky.
S
sohyČlen
Přidáno před 10 let
Venkovní dětské bazény a tobogány jen do konce září, ale v loni jsme tam byli v říjnu a dětské byly ještě napuštěné, ale to bylo ideální počasí až do listopadu tak to asi nechali déle.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 10 let
Jsme teď v místě a myslím, že koncem září je konec ... Teď když se trochu oteplilo fungují tobogány ale třeba bazín s vlnami už je bez údržby a nefunguje ...
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 10 let
V bazénech s tobogány a s umělým vlnobitím je po celý rok ledová voda, takže na podzim i na jaře byste tam asi zmrzli.... !sn Teplé a celoroční bazény jsou jen ty, co přímo sousedí s budovou lázní + ten za zadní brankou kempu ( u prodejny lángošů )
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
Kubi camperKubi camperČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

jirka dagmar napsal:

za parcelu se podělíte a každý zaplatí svoje lidi a el. přípojku.....ale musíte tam dát i auta....


To není pravda, i když stojíte dva na jedné parcele každý z Vás zaplatí za místo 12e.
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 10 let
........nevím....ale loni jsme se tam pohádali a udělali nám to tak. Asi se člověk nemá nechat.... Měli jsme objednanou parcelu dvě auta a lidi. A tam to tak sami napočítali.......
...hlavně že se máme....!c
sidoksidokČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,

od té doby, co jsem se na otázku stání a placení dvou karavanů na jedné parcele v Sarváru ptal, uplynul již nějaký měsíc. Během této doby jsme navštívili tento kemp celkem 3 x, naposled na konci srpna. Pokaždé jsme byli s dvěma karavany na jedné parcele a pokaždé jsme měli každý 30 % slevu na parcelu (takže ani 50%, ani 0%, ale 30% sleva) + si každý platí el. přípojku a své osoby. Tak asi tak.....

Jirka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,526,522 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23121 sekund | Průměrně za: 0.23121 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.26MB/2MB