Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Termály Sárvár

Poslední aktualizace před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let
Tak nevím, co si o tom mám myslet. My máme rezervaci pro obytku, osobní vozidlo s karavanem, čtyři dospělé a dítě. A při rezervaci nám počítali místo jen jednou (energii logicky dvakrát).
sidoksidokČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, přikládám potvrzení rezervace na 6 nocí pro 2 karavany na jedné parcele a celkem 4 osoby.
Parcela 2 x 12 euro (- 30%, tj. 2 x 8,4 euro) + 4 x 12 euro osoby + 2 x 3 euro elektřina = 70,4 euro x 6 nocí = 424,8 euro. Myslím, že to sedí.....:)
Jinak na konečných fakturách za pobyt byla vždy parcela s 30% slevou pro každou posádku, ale ty nemám k dispozici, jelikož je neskladuji.

Jirka
sidok Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let
Aha, tak mi to teda asi spočítali špatně. Díky. :)
D
DenisNováček
Přidáno před 10 let
Ahoj, zajímalo by mě, jestli, když jedete na Sarvár, používáte cestovku nebo jedete samostatně na vlastní pěst? neníto zasetka daleko, ale zase nevím... Cenu co nabízejí http://www.cestyl... je poměrně malá. Nemáte někdo přehled na kolik vyjde cesta autem, dálnice atd?
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Denis napsal:
Ahoj, zajímalo by mě, jestli, když jedete na Sarvár, používáte cestovku nebo jedete samostatně na vlastní pěst? Nemáte někdo přehled na kolik vyjde cesta autem, dálnice atd?

To nevíme, my tady většinou do našich míst létáme ...
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj. Kedze je totu karavanisticky web, asi nikto nechodi cez cestovku, ale s bydlikmi do kempu alebo na divoko. Vsetko sa da objednat cez net priamo v kupeloch aj v kempe. Maju na prenajom aj mobilehomy, http://www.therma...m/zarizeni , ked nemas bydlika. Od dvoch ludi vyssie sa uz oplati ist autom. Ked pozries ubytovanie, pri termaloch je len kemp a apartmanhause. Vsetko ostatne je dalej a musis sa tahat s vecami. Dialnicu v madarsku nepouzivas, lebo je od ruky. !f
54!y+45!f+24!u+17!l
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 10 let
Myslím, že na Denise není třeba reagovat. Podle mě se jedná jen o jinou formu reklamy. Reklama by měla být ale cílená. Dát reklamu na cestovku na karavanistický web, tomu se říká trefa do černého. Asi si vygooglil web o cestování a sází to hlava nehlava.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Myslím, že na Denise není třeba reagovat. Podle mě se jedná jen o jinou formu reklamy. Reklama by měla být ale cílená. Dát reklamu na cestovku na karavanistický web, tomu se říká trefa do černého. Asi si vygooglil web o cestování a sází to hlava nehlava.


Přesně tak. Ignorovat. Čerstvě založený nick, jeden příspěvek...
P
prČlen
Přidáno před 10 let
Ta sleva 30% je za opakovaný pobyt v kempu ( něco jako věrnostní sleva :-) ). Vždy nám to paní na recepci oznamuje při placení pobytu. Nesouvisí s více auty na jedné parcele.
Peugeot 5008 2.0 HDI + Tabbert FFB 430
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

pr napsal:

Ta sleva 30% je za opakovaný pobyt v kempu ( něco jako věrnostní sleva :-) ). Vždy nám to paní na recepci oznamuje při placení pobytu. Nesouvisí s více auty na jedné parcele.


30% sleva za opakovaný pobyt nesouvisí s více auty na parcele. Ale mám dojem, že tu byla řeč o jiné slevě, která s tím právěže souvisí.
sidoksidokČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,

tak ještě jednou.....snad už naposled. V tomto kempu je poskytována sleva 30 % na parcelu, pokud jste ho navštívili alespoň 6 krát. V době, kdy jsem si jednu parcelu pro 2 posádky rezervoval, jsem měl za sebou celkem 3 návštěvy tohoto kempu a kolega ani jednu, takže jsme na tuto slevu neměli nikdo nárok a přesto jsme ji každý dostali. Takže to asi bude nějaká nezveřejněná sleva, kterou, jak je vidno z rezervace, jsme dostali a zřejmě ji poskytují v případech kdy jsou 2 posádky na jedné parcele. Jen pro úplnost, máme tady někoho, kdo byl ve dvou posádkách na jedné parcele a oba už v tomto kempu byli alespoň 6 krát? Je jasné, že když budou každý na své parcele, tak budou mít slevu každý 30 %. Ale dostanou ještě nějakou další slevu, když budou společně na jedné? Předpokládám, že ne. Takže, pokud jste pravidelní návštěvníci tohoto kempu a byli jste tam alespoň 6 krát, tak je asi úplně jedno, jestli budete společně na jedné parcele, nebo každý na své vlastní. Teď už zbývá jen tuto teorii ověřit…… :)


Naše věrné hosty kempu odměníme slevou 20-30% z ceny za kempovací místo, dle níže uvedených podmínek :
20% sleva z ceny kempovacího místa – pokud jste byli u nás aspoň 3krát
30% sleva z ceny kempovacího místa- pokud jste byli u nás aspoň 6krát
20% sleva z ceny kempovacího místa- pokud Váš pobyt trvá více než 14 nocí
Doufáme, že zanedlouho můžeme přivítat i Vás v kruhu našich věrných zákazníků!
Tato slevová nabídka není slučitelná s jinými slevami!



http://www.therma...ni_program
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Story cca 2 roky stará:
přijel jsem do Sarváru, kemp plný (respektive půlka zarezervovaná a neobsazená). Jelikož jsem našel v kempu kolegu, zašel jsem na recepci s tím, že se postavím k němu na parcelu. Recepční na to O.K. ale zaplatíte plnou cenu. Souhlasil jsem i když jsem nakonec vydyndal 30% slevu za stálého zákazníka (byl jsem tam snad 10x) a CCI kartu. Sleva se samozřejmě týkala jen parcely, takže jsem ušetřil nějakých 3-4 EUR.
Poslední dobou však do Sarváru moc nejezdíme, takže vše může být jinak.
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 10 let
Prave sedim v predstane v Sarvari. Kemp je dost plny, ale bazény sú v pohode. Posledný víkend fungujú vonkajšie bazény a tobogany. Svieti slnko, tak aj tam sú ľudia. !f
54!y+45!f+24!u+17!l
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 10 let
Včera jsme se vrátili ze Sárváru. Bylo krásně, slunečno, venkovní teploměr ukazoval 19°C a byly v provozu venkovní tobogány a atrakce. Nějaké fotky z Pápy a Sárváru jsou tady http://www.caravan24.cz/userphotogall...rowstart=0
A
adamBČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Hunyady napsal:

V Sárváru je přední a zadní parkoviště. Přední je pro návštěvníky bazénů. co přijedou autem a první lajna je pro "karavanové" návštěvníky kempu, kteří přijedou na noc a ráno zajedou do kempu, tady je i antoníček se dvěma přípojkami na 220 V.

Zadní část parkoviště je pro karavany. Vždy tam nějaké stojí i několik dní a nikdo to neřeší. Na to tam prakoviště je. On totiž kemp, hotel i bazény jsou stejného vlastníka, takže nemají problém s tím, když jim stojíš na parkovišti a utrácíš na bazénech. Mají na to fígl- když jsi v kempu, máš zelené čipové hodinky na opakované vstupy- ráno si zaplaveš, zajdeš na oběd do karavanu a pak zas na bazén, karavanisté na parkovišti ušetří za vstup, ale dostanou černé hodinky na celý den, takže co ušetří za kemp, to utratí za jídlo na bazénech. My jezdíme vždy do kempu, na parkovišti to je tak na jeden den a zas pryč. Pro nás (2+2) je kemp za cca 1100 Kč, jen vstupy za cca 600 a za 500 na den se nám vyplatí mít komfort kempu, elektriku 16A, vodu a odpad na parcele a opakované vstupy.

Snaha o zpoplatnění parkoviště byla loni. Od 10 večer do 8 ráno chtěli 2 Eura za hodinu. Všichni jsme se sbalili, odjeli cca 300 m před Tesco a ráno najeli do kempu. Během 2 dnů poplatek zrušili.


Zdravím, platí stále stání na zadním parkovišti ? A co je myšleno zadní parkoviště. Chceme jet cca 17.11, nevím ale přesně, nechci rezervovat kemp. Díky.
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Zdravím, platí stále stání na zadním parkovišti ? A co je myšleno zadní parkoviště. Chceme jet cca 17.11, nevím ale přesně, nechci rezervovat kemp. Díky.


Myslím si, že zadním parkovištěm je myšleno parkoviště určené pro CHECK-IN CHECK-OUT klienty campu. Je vpravo od recepce kempu na souřadnicích 47°14'53.8"N 16°56'50.6"E
Tomas a Marie Připojili následující obrazek:
zadni.jpg
I
imro900Člen
Přidáno před 9 let
ahojte vsetci,dnes rano sme mali ist karavanom do sarvaru na dva dni len syn 5r vcera opuchol a dnes rano sme museli letiet na pohotovost kvôli zubu tak sme to nakoniec zrusili.o 11 doobeda sa mi uz vyrazat nechcelo.pojdeme mozno zajtra ale len solo autom pozriet to tam ako to funguje vsetko.zaujima ma dost moznost stravovania priamo v areali teraz v novembri asi bufety vonku nefunguju ci?a vnutri su nejake madarske bufety?klobasa,jaternice atd?vopred vdaka za info.
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 9 let
Uvnitř v areálu funguje restaurace, bar a cukrárna, venku teď už asi nic, i když na konci října byl venku otevřený jeden stánek. Jinak s nějakými maďarskými specialitami moc nepočítej, jídla jsou taková spíš evropská. Chtěli jsme si tam dát pizzu, ale když slečna vytáhla mražený polotovar, s díky jsme odmítli. V tom venkovním stánku byla taky taková smažená klasika: hamburgery, gyros, hranolky atd. Větší výběr je samozřejmě v od jara do podzimu, kdy je venku teplo.
TomycarTomycarČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj chlapi. Poradíte někdo prosím do lázní na tento víkend Eura, Forinty, nebo kartu????
Díky Tomáš
Fiat Ducato 2,8tdi alkovna a 2 dospělí + 2 děti
mob. 777331116
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 9 let
Kartou se dá platit, ceny jsou v Eurech a ve Forintech. Takže záleží na tobě jakou platbu zvolíš. Ceny jsou na stránkách v Eurech. V areálu se dá platit např. za občerstvení ve Forintech i Eurech.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,506,277 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22644 sekund | Průměrně za: 0.22644 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB