Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

zas anténa korona :)

Poslední aktualizace před 9 let
M
mick331Nováček
Přidáno před 9 let
Zdravím, vím že na anténu už tu je vláken dost ale nikde v nich jsem nenašel přímo odpověd tak zakládám další. Pochopil jsem že spoutu z vás používá anténu korona a chci se zeptat. Máte jí někdo přidělanou na bydlíku nebo někde venku na stálo a nesundaváte jí? vydrží to anténa?

předem díky :)
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 9 let
Měl jsem ji několik let na ob.autě.Ted ji mám také na stálo přidělanou na karavanu přísavkou která se používá na přenášení skel a anténa je o.k. Ahoj
pavel 75pavel 75Člen
Přidáno před 9 let
Kolega ji má na stálo na výsuvném stožáru na karavanu a je 100% spokojen - slušný příjem, nízká pořizovací cena :^
Carado T 338
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, nastálo se se píše dohromady, protože nikdo neví, co je to stálo, (podstatné jméno - to stálo?), takové slovo v č. j. není, a také proto, že je to příslovce. Čáo, Pepa, recesista a vůl.
1
1111111111Člen
Přidáno před 9 let
já ji mám přilepenou sikaflexem a v pohodě.je tam pořád, jaképak sundavání........
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, řešilo se to už tady. Mrkni jsou tam i fotky upevnění. čusss

http://www.carava...ad_id=7051
45+46+17+15
B
BertaNováček
Přidáno před 9 let
Já ji mam na bydlíku sundavací. Větrační mřížkou ve vrchní části bydlíku prostrkávám anténní zástrčku se zástrčkou na 12V. K anténě jsem dokoupil magnetický držák a po položení na střechu z bydlíku do stropu přiložim 120 podložku. Magnet je dost silný a vydrží i převoz antény. Sice ji sundavám, ale několikrát jela i na střeše a problém nebyl.
pavel 75pavel 75Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj, nastálo se se píše dohromady, protože nikdo neví, co je to stálo, (podstatné jméno - to stálo?), takové slovo v č. j. není, a také proto, že je to příslovce. Čáo, Pepa, recesista a vůl.


Omlouvám se, ze školy už jsem před nějakým pátkem vypadl a českým jazykem se neživím.
Až budu psát odborný článek, nastuduji napřed wikipedii ......
Upřímně jsem přemýšlel o čem píšu, než jak to píšu - doufám že nevadí nespisovnost :D
Pokud tu budeš opravovat všechny příspěvky, tak to tu slušně zaplevelíš !
Carado T 338
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mick331, Petr a Jana, pavel 75, Doskocil, 1111111111, Titzo, Berta
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,535,263 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12554 sekund | Průměrně za: 0.12554 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB