Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Držák antény KORONA: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Držák antény KORONA

Poslední aktualizace před 9 let
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 13 let
Pořídil jsem si anténu KORONA. Nejsem žádný TV maniak a tak televizi sledujeme pouze na PC. Hledal jsem jednoduchou a levnou anténu a našel - KORONA. Má vlastní držák, ale na našroubování, ale vrtat do střechy se mi vůbec nechtělo. Vyřešil jsem to přísavkou, na kterou jsem nalepil trubku. Anténa i střecha je neporušené. Investice: držák 250Kč, anténa cca 700Kč
PetrM Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
C
cyrmaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

PetrM napsal:

Pořídil jsem si anténu KORONA. Nejsem žádný TV maniak a tak televizi sledujeme pouze na PC. Hledal jsem jednoduchou a levnou anténu a našel - KORONA. Má vlastní držák, ale na našroubování, ale vrtat do střechy se mi vůbec nechtělo. Vyřešil jsem to přísavkou, na kterou jsem nalepil trubku. Anténa i střecha je neporušené. Investice: držák 250Kč, anténa cca 700Kč

Čo je to za antenu čo sa da na tom pozerať a kde?
SchedySchedyČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, to by mě taky zajímalo, dá se na to něco v kempech chytit? Jinak dobrej nápad s přísavkou...:^

Dík!
Adria Unica 432PX
M
Milan PelikanNováček
Přidáno před 13 let
Antenu mám,funguje to.Já jsem si jí dal na teleskopickou tyč (je to tyč,která se používá k čištění bazénů)Uchycení mám trošku jiné (na upravené truhlářské svorky.Teď ale zvážím tento nápad.Díky:g
děda Milan
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 13 let
Popis produktu:
Univerzální mobilní anténa KORONA pro TV a FM určená pro KARAVANY, TIR
Díky mobilnosti antény je lze připojit pro napájení i ze zásuvky auta či karavanu
Charakteristika antény umožňuje rychlé nastavení bez udání směru signálu

ZISK 20-36 dB
PÁSMO 40-850 Mhz
VŠESMĚROVÁ ANTÉNA 360
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
PluharČlen
Přidáno před 13 let
Já to vyřešil takhle -ovládaná tyč zevnitř a tahle anténa
Fiat Drncáto Knaus [bGril Cramer Toscana tříplotýnkáč.[/b] Skůtr Piaggio Sfera 80 Suzuki Burgman 400
Upravil Pluhar dne 15.06.2011 17:42, před 13 let
Pluhar Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen ant.jpg Obrázek nebyl nalezen antena_1.jpg Obrázek nebyl nalezen
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

PetrM napsal:

Pořídil jsem si anténu KORONA. Nejsem žádný TV maniak a tak televizi sledujeme pouze na PC. Hledal jsem jednoduchou a levnou anténu a našel - KORONA. Má vlastní držák, ale na našroubování, ale vrtat do střechy se mi vůbec nechtělo. Vyřešil jsem to přísavkou, na kterou jsem nalepil trubku. Anténa i střecha je neporušené. Investice: držák 250Kč, anténa cca 700Kč


to je fajne neco podobneho resim, a chtel jsem ton zase udelat magneticky ze bych nalepi plech na strechu a nejake megnety k puvodnimu uchytu. ale tohle je lepsi.
Kde se da sehnat takova fajne prisavka ?
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
campercamperČlen
Přidáno před 13 let
Máme tuhle Koronu a vcelku funguje. Moc se na televizi nedíváme, tak to máme jen pro případ špatného počasí. Originální plastový držák nepřežil už první výjezd:( Tak jsem nechal svařit jiný z hliníku a přišrouboval ho z boku do solarního panelu. Při jízdě je sklopená (položená na střechu) a jednoduše jí postavím, když je potřeba. Pohoda!)
MONIKA & TOM
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 13 let
Jen doplnění, přísavka je normálně k mání v Bauhausu a podobných prodejnách. Trubka je obyčejná novodurová, lepidlo UHU na tvrdé plasty.
Martin BMartin BČlen
Přidáno před 13 let
Taky jsem jí pořídil a nemůžem si to vynachválit -funguje perfektně - uchytil jsem jí takto
Martin B Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Poradíte někdo jak zapojit anténu Korona? Jde mi o to že TV má taky na výstupu antény napájení. Dá se toto použít a ten origo kabel s napájením zahodit a dát tam jen koaxiál? Děkuji.
romoromoČlen
Přidáno před 12 let
čo to máš za TV? Priamo cez anténny konektor to dokáže napájať anténu?
Karavan Sprite Super 490CF + Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Dobrá otázka, TV je Hyundai HLHW 16955DVD, a napájení opravdu nemá. Myslel jsem že když má DVB-T tuner že napájení bude mít. U naší starší TV v ložnici máme Set-top box Technisat a ten napájení má. Tak tím je to vyřešené,,, ale přesto díky
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Dobrá otázka, TV je Hyundai HLHW 16955DVD, a napájení opravdu nemá. Myslel jsem že když má DVB-T tuner že napájení bude mít. U naší starší TV v ložnici máme Set-top box Technisat a ten napájení má. Tak tím je to vyřešené,,, ale přesto díky


Mám TV ECG 19 DHD 102 DVB a ta napájení podporuje viz návod:
AKTIVNÍ ANTÉNA (VOLITELNĚ)
V případě, že je tato funkce nastavena na ZAPNUTO,
můžete napájet externí anténu připojenou k televizoru
pomocí přijímače televizoru bez potřeby externího
zdroje.
LAIKA X710R
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 12 let
Pokud jde o Set-top box pro DVB-T,tak pokud je mi známo tak mají napájení externích zesilovačů 5V.U TV jsem se zatím s touto možností nesetkal,tak nevím.Antena Korana má myslím napájení 12V-24V,tak nevím zda lze tuto možnost vůbec využít. Nezkoušel jsem to!!
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 12 let
já doporučuju tuto anténu: http://www.eltasa...le-5v-28db
napájení má 5V a v naší TV, v menu je volba "aktivní anténa zapnout" a tak odpadá napájecí výhybka napáječ atd.
Celý rok se nám nestalo, že by jsme alespoň nějaký cz program na TV nechytli dokonce i
v Rakouském Gmundu na parkovišti.
Anténu nemusíme vysunovat ani natáčet.
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
najknajkČlen
Přidáno před 12 let
taky mám takovou, přidělanou na komínku, je všesměrová a absolutně bez problémů, akorát se musí vždy vyhledat digi programy
S
stenly38Člen
Přidáno před 10 let
Přidávám jeden odkaz na jednoduchou montáž anteny Korona na magnet

http://www.nej-ce...orona.html
Mirek,Bětka,Bětka,Ondra+Elddis Adria 360DB
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 10 let
Taky mám Koronu. Zde v ČR jsem na ní zatím signál většinou vždy chytil, v zahraničí jsem to moc nezkoušel. Je to samozřejmě malá anténa a tak pro její fungování je potřeba mít slušný signál. Vzhledem ke konstrukci je poměrně zranitelná - např. větve a pod. Já ji proto nemám napevno připevněnou, vždy ji jen vystrčím střešním oknem, volně ji postavím na střechu a při odjezdu ji zase sundám (otázka 2-3 min). Při používání jsem přišel na to, že umístění těsně vedle solárního panelu ji nedělá dobře - zhorší se příjem signálu, tak ji dávám asi 0,5 m vedle. Napájení zesilovače je řešeno samostatným konektorem, ale proud je veden přímo koaxiálním kabelem. Přímé napájení zesilovače z TV by tak teoreticky možné bylo, ale požadované napětí je myslím min. 9-24V, což je víc, než výstup v TV (5V). Zesilovač by tak neměl dostatečný účinek. Já jsem to vyřešil dokoupením a instalací dvojité zásuvky, do které zapojím TV i napájecí konektor zesilovače. Antena se nám osvědčila a jsme s ní spokojeni.
Zdraví
Luboš a Dáša
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

stenly38 napsal:

Přidávám jeden odkaz na jednoduchou montáž anteny Korona na magnet

http://www.nej-ce...orona.html



Dobrý ale většina bydlíku je z hliníkového plechu takže u mne spíše ta přísavka co mají sklenáři.
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,526,658 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29393 sekund | Průměrně za: 0.29393 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.37MB/2MB