Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Maďarsko/Mosonmagyaróvár

Poslední aktualizace před 1 rok
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

zuzi777a napsal:

Milane, Mirku a Jiřinko- díky za odpověď.
Tak mám dilema dál. :-) V návrzích máme doma Erding ( pondělí mají slevněné vstupné), Komárno- to je naprosto úžasné cenově, leč nevhodné pro pinďata- ledaže by vydrželo počasí a zkombinovali bychom vodu s koly a teď jste mě zviklali na Sarvár versus Buk.... Jo jo . Ale je to vlastně nádhera si takhle vybírat... :^


Ahoj Zuzi, o Veľkém Mederu jsem na fóru už několikrát psal. Pro Vás by to bylo levné a děcka tam mají jeden pavilón pouze pro sebe, takže by se vyřádili. Michal.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Vasu, Michale Díky za tip ! Chytli jste mě , neskutečného skrblíka! :_ Vypadá to na fotkách dobře.
Pro další zvědavce přkládám link: http://www.thermalcorvinus.sk/

Po propočtu na 3 děti a dva dospěláky je to velmi lákavá možnost. S dovolením ještě posílám SZ s malým dotazem abych neplevelila vlákno na Moson. Díky!
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Michale,je možno opustit areál a jít se do kempu v V.M. třeba najíst.Nebo tam musí být člověk celý den a není možnost opuštění? Na stránkách jsem to nenašel.

Automatické sloučení 02.10.2013 11:12:
Ještě je možno zařadit do výběru i Dunajskou Stredu.Pro děti se tam také něco najde.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 02.10.2013 11:12, před 11 let
V
vitaraČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj v Mederu je možné lázně 1x za den opustit pokud vám ubytovatel nabídne čip s černým páskem. Jinak nelze.
Cena v kempu místo + 4os. 3,5€ černý čip máme také.
Upravil vitara dne 02.10.2013 11:47, před 11 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Díky a dáš také typ na ten dobrý kemp kde je možno i ten černý čip ?
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Díky a dáš také typ na ten dobrý kemp kde je možno i ten černý čip ?


Pro: Mirka a Jiřinku, Vitara mne předběhl v odpovědi, ale je to tak, když koupíš celodenní vstupné na čip. Čip ti poskytne ubytovatel, který ve Veĺkém Mederu platí za návštěvníky pobytovou taxu (vzdušné). Rodinných kempů je zde mnoho, jsou to vlastně upravené zahrady za domkama a bungalovama.
Já volím dlouhá léta ubytování zde:www.losonszky.eu
Posílám ti SZ. Michal
Upravil Hornici dne 02.10.2013 15:29, před 11 let
V
vitaraČlen
Přidáno před 11 let
Jezdíme do podobného kempu na stejné ulici blíže k lázním. Web pán nemá. Nevím zda zde mohu napsat jméno a adresu, ale pokud má někdo zájem mohu zaslat na sz. Cena je za 4os + auto a přívěs bez el. 3,5€ celkem za noc. 4os + auto + přívěs + el. 5€ celkem za noc.
zalisacizalisaciČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj ,mám dotaz na ty kteří jezdí do "Mošoně". Chtěla bych vědět jestli v kempu funguje Wifi. Na jejich stránkách jsem našla zmínku , že v hotelu funguje , ale o kempu nic.Díky za info.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Funguje ale musíš se postavit blíže k hotelu
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Na jaře jsem to dráždil po celém kempu a nic. Tak jsem se šel zeptat na recepci, jak to s tím je a tam mi řekli, že signál dosahuje jen někam na chodník před recepci, tak ať si s tím jdu sednout dovnitř.
Zdraví
Luboš a Dáša
S
SaturninČlen
Přidáno před 11 let
Aktualne z Mosone: kemp plny, lazne praskaji ve svech, ala voda je super
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Ahoj. Na jaře jsem to dráždil po celém kempu a nic. Tak jsem se šel zeptat na recepci, jak to s tím je a tam mi řekli, že signál dosahuje jen někam na chodník před recepci, tak ať si s tím jdu sednout dovnitř.
.. Mi se to chytlo v půlce kempu u chodníku ,občas to i spadlo . Jinak jsme si to vychutnali až na ty připité Čechy v bazénu -"reklama CZ. "pojem klid a pohoda jim nic neříká - ožrat se mohli i doma ve vaně !!:(
Žijeme jen jednou.
tuzezlypestuzezlypesČlen
Přidáno před 10 let
Potvrzuji - WI-FI pouze těsně před hotelem nebo přímo v recepci na křeslech.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj.
Nejedete někdo do Mošoňě na tento Martinský víkend 8-10.11?!f
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
My se tam chystáme až za týden... Ale nevíme, zda jsou přes zimu všechny bazeny v provozu či nikoliv. Prozradí někdo,kolik bazénů je v Mošoni v zimě funkčních? :)
K
ketzlmediČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Lipicani napsal:

My se tam chystáme až za týden... Ale nevíme, zda jsou přes zimu všechny bazeny v provozu či nikoliv. Prozradí někdo,kolik bazénů je v Mošoni v zimě funkčních? :)


Všechny jsou otevřené.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
Jezdíme tam hlavně v zimě a funguje úplně všechno!f
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
Já byl v Mošoni 2x a vždy bylo téměř plno... Jaké máte zkušenosti s obsazeností kempu vy? Napište i měsíc (to, že je nával v době prodloužených víkendů a velikonoc vím, ale já natrefil na plný kemp i v naprosto nezajímavém termínu v říjnu)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 10 let
To musíš hlídat svátky a různý prodloužený víkendy nejenom u nás ale i na Slovensku, Rakousku a Maďarsku.

http://www.doprav...vropa.html
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 07.11.2013 20:48, před 10 let
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
To taky hlídám, ale jednou jsem tam přijel a měl tam sraz nějaký madarský karavanový klub, tyto skutečnosti nikde sledovat asi nejdou :(
Nebo jdou? :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,525,071 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24874 sekund | Průměrně za: 0.24874 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB