Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Maďarsko/Mosonmagyaróvár

Poslední aktualizace před 1 rok
D
dagbartosČlen
Přidáno před 6 let
Ahojda, jsme v Sarvaru, prosím o info jak vypadají bazény v Mosoni. Díky Luboš a Dáša.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Teď jsme se vrátili, bazény O.K.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
MisiP68MisiP68Nováček
Přidáno před 6 let
Jaká byla čistota kempu, je to opravdu tak špatné jak se píše výše
Petr a Macek
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 6 let
Kemp byl v pohodě, ale lázně se podle mě pohoršily.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,tak jestli jsou bazeny o.k. tak uz vubec nic nechapu...za mě už opravdu nikdy,je to humus...!!!!!!!!!
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
Bazény opravdu hnus :( , ale každý má asi na to jiný pohled.
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Skúste Bogacs je tam suprovo
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, dnes jsme se vrátili po třech dnech z Mošonu, kde stále převládá špína a smrad. Už zde chybí pouze svrab a neštovice.:(
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Laciga napsal:

Zdravím, dnes jsme se vrátili po třech dnech z Mošonu, kde stále převládá špína a smrad. Už zde chybí pouze svrab a neštovice.:(



Zas to nepřeháněj , pravda je jen to že tam ten nový kotelník neumí ohlídat teplotu vody v horních bazénech a to je důležité . V pátek to bylo slabé potom se to spravilo ,no nějaké opravy by se už mohli provést - sprchy dole už pamatují své - ale zas na ten obrat lidí co tam je bys to doma nestíhal také .

ALE jinak to propaguj směle dál at je tam více místa v kempu
Žijeme jen jednou.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Přesně moje řeč, alespoň nebude na silvestra kemp plný čechů
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,myslim ze Laciga vubec neprehani,...Je to hnus
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Docela se divím že když je to tam taková hrůza že tam někdo vydrží tři dny!)
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Noo,to ja se taky divim,ja jsem prijel ve 12.50 a v 16.00 uz jsem zvedl kotvy...protoze davat asi 32 euro za takovy hnus to opravdu nechci..Vladimir
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Jezdili jsme do Mošoně celkem pravidelně. Už nejezdíme. Úroveň těchto lázní (služeb, komfortu a především čistoty) se bohužel stále snižuje. Před měsícem tam byli naši kamarádi a konstatovali, že se jedná o nejhorší lázně v Maďarsku. A že jich projeli spoustu. Fajn je město, pravidelný sobotní trh. Jde samozřejmě o můj čistě subjektivní názor, někomu se tam naopak líbit může.

P.S. A taky se tam opakovaně ztrácejí boty, teda ty značkové. Z toho bych však nevinil Uhry ale podezřívám naše spoluobčany, které tam navážejí cestovky.
Odposlechnuto v bazénu:
Ty Maruš, vzali jste si na hotelu baterky z dálkového ovladače TV? Pepa říkal, že to jsou alkaliny a je škoda je tam nechat.
Nevzali, ještě se tam ale vracím pro kufr. On ten Karel je fakt k ničemu...
M
MichalČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Rudy napsal:

Jezdili jsme do Mošoně celkem pravidelně. Už nejezdíme. Úroveň těchto lázní (služeb, komfortu a především čistoty) se bohužel stále snižuje. Před měsícem tam byli naši kamarádi a konstatovali, že se jedná o nejhorší lázně v Maďarsku. A že jich projeli spoustu. Fajn je město, pravidelný sobotní trh. Jde samozřejmě o můj čistě subjektivní názor, někomu se tam naopak líbit může.

P.S. A taky se tam opakovaně ztrácejí boty, teda ty značkové. Z toho bych však nevinil Uhry ale podezřívám naše spoluobčany, které tam navážejí cestovky.
Odposlechnuto v bazénu:
Ty Maruš, vzali jste si na hotelu baterky z dálkového ovladače TV? Pepa říkal, že to jsou alkaliny a je škoda je tam nechat.
Nevzali, ještě se tam ale vracím pro kufr. On ten Karel je fakt k ničemu...


Pekné... "Karel je k ničemu"... vrchol. Potom sa môžeme čudovať :-( Takých je bohužiaľ veľa... aj u nás...
MC Louis Tandy 673
Upravil Michal dne 21.11.2017 16:02, před 6 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
A kdyby jenom to, taky jsem zaslechl naše " karavanysty" v bazénu jak je jeden druhýmu chlubí jak vydrbali s maďarama. Nekoupili si připojení na elektriku ale večer jak se setmí vytáhnou prodlužky, připojí se a ráno za svítání se opět odpojí. Schválně jsem se byl mrknout po kempu večer, připojeny všechny obytky a ráno jich bylo několik odpojeno a večer nanovo. Tož tak.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
V Sarváru zhruba o půlnoci byl rámus u vedlejšího karavanu ohledně připojení na elektriku. Pán z Deutschlandu s Q7 a 7 metrovým Hobbíkem se připojoval taky jenom přes noc aby něco ušetřil. Přišli dva maďaři (nejspíš zaměstnanci kempu) nejdřív nafotili připojení i s karavanem a pak ho šli vzbudit. Rámus trval do chvíle, kdy odcházeli s tím, že přijede městská. V tu chvíli Němec otočil a že to tedy uhradí. Ano i zpětně od data příjezdu. Ráno už vedle nestál, asi změnil kemp. Tož nejenom češi jsou...... :_

Omlouvám se zakladateli vlákna za plevelení ale musel jsem. :)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Bohužel mi dnes kolega potvrdil, že v Mosoni je to skutečně velký humus.
/stav k září 2017 /

To Majli: ušetřením se to nazvat nedá. Je to prach sprostá zlodějina .......
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
Ok, souhlas, ale největší zlodějinu jsem zažil v Třeboni u Jirky Neubauera když jsem přijel po dni na kole k autu a na mém kabelovém bubnu byl připojen sousední karavan. Pán ze "Splzňa" povídá, že si nestačil dojít do recepce to vyřídit......:v
Nemám nic proti krátkodobé výpomoci ale ten důvod mne dojal.
Upravil Majli dne 23.11.2017 17:46, před 6 let
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Vzdyt to tvrdim celou dobu ze je to fakt humus,horsi jsem fakt nevidel,vsechno je zanedbane,spinave,nemyte,toalety u thermalu smrdi jak prase no proste humus..fakt jsme se vytocili na podpatku a zmizeli...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 36
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,430,145 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.36064 sekund | Průměrně za: 0.36064 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB