Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Kvalita propanu v kopozitních lahvích

Poslední aktualizace před 13 let
X
xgojnyČlen
Přidáno před 13 let
Já jezdím jedině do Opatovic a štvalo mě pouze to že jsem platil plnou láhev když byl v ní zbytek butanu. Teď mám 3 prázdné lahve a to úpně. Měl jsem v nich čistý propan a když topení hlásilo konec, tak v bombě nezbývalo skoro nic a to nemám vyhřívaný zásobník. Takže platím to co dostávám.
uknajuknajČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj s lítostí musim oznámit že po 4 letech kompozitní lahev začla ucázet kolem horní části uzávěru.Po konzultaci bylo zděleno že je toto konec lahve a je nutno přestat používat .
Kompozitní laheve znova kupovat nebudu .
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj
nechávám si plnit lahve v Satalicích a zatím žádný problém
Jirka
H
homČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:
Kompozitku nebrat !!!

PROČ
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Kompozitku nebrat !!!
H
homČlen
Přidáno před 13 let
Jo a ještě pane Guliver nemáte pravdu, že se Kopozitky nevyrábí viz http://kompozitpr...ducts.htmp
Podle informací z této společnosti jich nedávno dodávali x tisíc někam do severských krajin, tak prosím nedávejte nepodložené informace
H
homČlen
Přidáno před 13 let
Vážený pane Guliver jako provozovatele plnírny se Vás chci zeptat jakým způsoben zajišťujete aby Vámi plněné flašky byli před plněním prázdné ( bez kondenzátů případě butanu???
Děkuji za odpověď.
G
GulliverNováček
Přidáno před 13 let

Citovat

mmusil napsal:
Za cenu propanu (včetně paragonu vystaveného na propan) jsem koupil ve skutečnosti dvě 10 kg láhve propan-butanu v Hajanech u Brna. Řekl bych, že se jedná o běžný stav. Je třeba tyto prodejce vzájemnou spoluprací - výměnou informací eliminovat a naopak napsat o těch prověřených poctivých.


Jako provozovatel plnírny v Hajanech se musím ohradit proti nařčení, že za cenu propanu prodáváme propan-butan. S propan-butanem a propanem obchodujeme ve velkých objemech a výměnu lahví přímo na plnírně běžně neděláme. Jsme rovněž karavanisté a výměnu propanu děláme pro kolegy spíš jako službu. Přivydělávat si záměnou propanu a propan-butanu na 2 kusech lahví nemáne zapotřebí. Jinak k otázce kompozitových lahví můžu sdělit jen to, že přes výhodu, že jsou výrazně lehčí, se po počáteční eufórii přestaly vyrábět. Jsou na tom ve srovnání s klasickými lahvemi nesrovnatelně hůř z hlediska bezpečnosti a životnosti. Na kvalitu plynu ale lahve nemají vliv žádný.
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

mmusil napsal:
Za cenu propanu (včetně paragonu vystaveného na propan) jsem koupil ve skutečnosti dvě 10 kg láhve propan-butanu v Hajanech u Brna. Řekl bych, že se jedná o běžný stav. Je třeba tyto prodejce vzájemnou spoluprací - výměnou informací eliminovat a naopak napsat o těch prověřených poctivých.



Muže to být třeba náhoda.Já bral v hajanech také,tedy již loni a dojel jsem ji v mrazech uplně celou. Co jsem dal nádrž tak mám od těchto starostí pokoj.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
No jenom to doplní přeci a tím pádem tam je zase větší procento butanu.
To říkám furt.
Jirka
mmusilmmusilČlen
Přidáno před 13 let
A to má být omluva nezodpovědných zaměstnanců, které by jsme měli tolerovat, protože bordel je v této republice ve všem? Není podstatné, když zaplatím o 20, 50 kč více, podstatné je, jestli se vracím z dovolené, která stojí peníze (nafta, skipasy, pojištění) o několik dnů dříve, protože místo propanu jsem vezl propan-butan. To co v láhvích zbývá vůbec nemusí být voda (pokaždé mi v teple dohořel). Je to většinou butan. Spousta lidí má sporák na propan-butan a láhev mají venku. Když dojde (vypálí jen propan), vrací výměnou a hádejte co se stane v plnírně?!
Petr a NataliPetr a NataliČlen
Přidáno před 13 let
Vždyť se tu snažím vysvětlit.Okolo Prahy je to asi blbý.Ten dodavatel do Hykra plní do kompozitek zásadně jen propan.Jenže je spousta takových co v létě do těch kompozitek nechjí naládovat kde co a kdekoliv a potom se ty poctivý nemůžou divit ,že tam je trochu i té vodu po předchozím uživateli (jelikož lahve si v zásadě jen měníš).Zas to plní jen zaměstnanci co to flákají.Já jezdím plnit do Milevska a je to v pohodě tedy zatím.Když tam něco jednou zbylo tak jsem je zjebal a oni my ten rozdíl odečetli.Nejde skoro o nic bylo to asi 40,- Kč,ale nasere to jelikož s tím plynem na cestě počítáš.Jistotu nemáš vlastně nikde.
Petr!y a Natali!l + Anetka Pfft
M
MiroslavNováček
Přidáno před 13 let
A kdepak se tedy taková kompozitka dá poctivě naplnit abych ji nemusel měnit a měl jistou kvalitu? Třeba Praha a okolí??
Petr a NataliPetr a NataliČlen
Přidáno před 13 let
Nevím v čem je problém.Já si jezdím měnit kompozitky do stejné stáčírny ,která dodává tyto lahve i do Hykra a již druhou zimu nemám žádný problém.Oni jsou však totiž i takový chytráci ,aby ušetřily 20,-Kč tak nechají tu kompozitku naplnit v létě kdekoliv na pumpě.Pak na zimu jedou do Hykra a chtěj čistý propan.Ty lavhve se střídaji mezi lidma a nevíš pokom se ti dostala lahev do ruky.Zas je plňej jen zaměstnanci co to ojebávaj jak se dá a už je problém na světě.
Petr!y a Natali!l + Anetka Pfft
mmusilmmusilČlen
Přidáno před 13 let
Za cenu propanu (včetně paragonu vystaveného na propan) jsem koupil ve skutečnosti dvě 10 kg láhve propan-butanu v Hajanech u Brna. Řekl bych, že se jedná o běžný stav. Je třeba tyto prodejce vzájemnou spoluprací - výměnou informací eliminovat a naopak napsat o těch prověřených poctivých.
midlummidlumČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

buml napsal:
Mam nemeckou plechovou bombu...tu memni v Hykru....
Mam pak klasickou ceskou a tu menim v Bohnicich ale firmu si nepamatuji....
Kompozitni myslim naplni nekde v Celakovicich...ale da se to najit nekde tady ve vlaknech....
me by nikdy nenapadlo pokud je lahev oznacena stitkem Propan ze muze byt mixla s butanem a to vevetsi mire nez zanedbatelne:-(

S úsměvem nám několik měsíců plnili propan-butan ve Flaga Hustopeče i přes několikrát vyřčené přání,že to chceme do karavanu a tedy čistý propan.Byl jsem u toho několikrát a vždy jsme čekali na naplnění.Přišly mrazy a hotovo.Až Děda Lebeda mě upozornil,že podle jejich webových stránek 5kg lahve plní pouze PB.Asi ze skromnosti nás takhle vodili za nos a jen inkasovali.Takže jsme o další zkušenost bohatší.:@
Upravil midlum dne 24.01.2011 15:10, před 13 let
bumlbumlČlen
Přidáno před 13 let
Mam nemeckou plechovou bombu...tu memni v Hykru....
Mam pak klasickou ceskou a tu menim v Bohnicich ale firmu si nepamatuji....
Kompozitni myslim naplni nekde v Celakovicich...ale da se to najit nekde tady ve vlaknech....
me by nikdy nenapadlo pokud je lahev oznacena stitkem Propan ze muze byt mixla s butanem a to vevetsi mire nez zanedbatelne:-(
H
homČlen
Přidáno před 13 let
Hmmm já zas nevím kde plní přinesené KOPOZITKY čistým propanem aspoň teda v Práglu
X
xgojnyČlen
Přidáno před 13 let
A oni někde vyměňují bomby přímo již naplněné čistým propanem. Já jsem si myslel, že jediná možnost je si přijet naplnit a nebo si dopředu zavolat a nechat si čistý propan naskladnit.
bumlbumlČlen
Přidáno před 13 let
Tak to me nenapdlo....ale faktem je ze pozoruji jinou delku vydrze stejne lahve v zime.....ted jsem vybral tento vykend lahev uplne na nulu pze byla sakra lehka ale ta od hykra tak lehka po vypotrebovani nebyla....ale pouzivam klasickou kovovou lahev...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hom, buml, xgojny, midlum, mmusil, Petr a Natali, Miroslav, Jirkac, petr a jarka, Gulliver, jarda77, Dasa a Jirka, uknaj
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,507,114 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20314 sekund | Průměrně za: 0.20314 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.2MB/2MB