Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

ALU Hlinikové láhve na plyn-pro plnění

Poslední aktualizace před 13 let
LANALANAČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

LANA napsal:

Citovat

jarda77 napsal:AAAAAAAAAA AAAAAAAAAAA AAA,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,
Ale ta přeci žádnou lahev neuvidí,, přijde a připojí bajonet do plnící přípojky kderá bude buď na boku nebo ve dvířkách kde jsou lahve, to už je na každým kam si to plnění umístí,,,,, ,,,,,,,,

Odkaz na tuto lahev která je plnící a má stop ventil jsem sem už dával asi před rokem, i s odkazem kde se dá koupit, ale nikdo na to moc nereagoval. Ale aspoń jednu určitě pořídím, nebaví mě před výjezdem vracet polopráznou lahev abych měl pro jistotu plnou. On se potom taky ten plyn pěkně prodraží.


Nazdar Jardo, narozdíl od tebe tady nepíšu žádné kraviny ale konkrétní reálné věci které lze provést bez velkých finančních nákladů. Ty o této láhvi jsi psal již před rokem jak uvádíš a zatím sis jí ani ty nepořídils. Já narozdíl od tebe toto napouštění lahví pořídím do 1000kč a naplním si jakoukoliv láhev kdekoliv u ČS na LPG. Mě tyto 2láhve i se zařízením na napouštěním vyjdou do 4000kč Za tuto cenu si nepořídíš ani 1láhev s napouštěním.


Jseš mimo, kraviny píšeš ty, jseš na špatným vlákně, Pepi tady začal vlákno o plnících lahvích. A o těch se bavíme, ty si sem začal psát o plnění lahví který plnící nejsou. Tedy ano v plnírně nebo výměnou. To že si uděláš samodomo hadici a budeš to plnit načerno je tvoje věc ale to mě nezajímá , já nic takovího dělat nechci.
Ale jinak je to celý debata o H......ně protože pořád tady jsou někteří kteří nevědí co je plnící lahev, nebo to nechtěj vědět.


Jardo, narozdíl od tebe tady nikoho neurážím že píše kraviny jak ty jsi napsal. Já jsem pouze reagoval na drahou plnící láhev za 210EU a možnosti plnění vlastních lahví levnějším způsobem. Kdo neví co píše a co chce jsi přečti v těchto článcích, kde si vzájemě odporuješ. Jednou píšeš že do auta nebudeš vrtat žádné otvory a podruhé zase že plnící koncovku umístníš na bok vozu nebo dvířek.
Pro umístnění plnící koncovky musíš logicky vyvrtat otvor. Víš tedy vůbec o čem tady píšeš? A trochu sluštosti by ti asi neuškodilo, neurážej druhé!
Upravil Fun dne 24.01.2011 14:43, před 13 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

Pepi napsal:
Lano,nemáš pravdu,jde přece o bezpečnost a váhu,v říjnu na termály přijel z kompozitkou a strašně smrděl plyn,přeplnil kompozitku,která spodním ventilem utíkala.Na naše naléhání odešel s láhvi \200m a tam ji nechal vyfunét.Plní se v celé evropě,bude se plnit i u nás.A když to vyřeším,jak píšeš ty u této plnicí lahve budu si jist,že nikoho neohrožuji.A o tom to je.Dál už se do této debaty nebudu zapojovat,protože to nesplnilo to so jsem původně myslel,a to,že je za polovičku jako u nás železná a kdyby bylo více zájemců ,bylo by to ještě levnější,nic víc.Já jsem si je objednal a tím pro mě tato debata skončila.Jaký si to uděláme takový to máme?!!!!!!:r:_


Ahoj, tak to je škoda, no spoléhal jsem na to že se díky tobě taky dokopu k tomu si jí pořídit. Zakolik si jí nakonec sehnal? jestli to není tajné !), a další debata opravdu nemá cenu taky už to vzdávám.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

jarda77 napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:
Teď sem se ptal majitele čerpačky LPG pro auta - s tou plnicí lahví by tě poslal pryč :( (ale mně by to ze známosti naplnil :) )


Ale jak by tě poslal pryč, auto na LPG plní ne? A tohle je to samý, se stop ventilem při 80% naplnění a s atestem. Neměl by přeci důvod.
jinak medvěd má pravdu vlákno se dostalo úplně někam jinam, pokuď Pepi sežene dobrou cenu tak si jí už konečně taky pořídím, protože ta cena 5500,- plus hadice, plnící hrdlo, je dost, jinak bych jí už měl.

Myslim že nemáš tak uplně pravdu . když si dáš koncovku do stěny auta tak neví o co jde ale lahve prostě u čerpaček pro auta běžně nenaplní !! aspoň v ČR v cizině nevím :x
obsluha pumpy má prostě pokyn do lahve NE ! a odbornou debatu nečte
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 21.12.2010 22:44, před 13 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Tak jsem se prokousal tímto vláknem a zjišťuji, že opět je tady typicky české - nemám to, tak to alespoň pomluvím. Trocha reality - doplňovací nádrže (chcete-li tak lahve) mám již 2,5 roku a zatím jsem se nesetkal nikde s tím, že by mi ji odmítli naplnit. Plní je i blondýny a nepotřebuji k tomu ani známosti. Plnil jsem je na několika místech v ČR a v D. Nikdo neměl s plněním problém. Nádrž má homologaci a s plněním není problém. Ty které nabízel Pepi jsou lepší v tom, že díky AL provedení jsou lehčí a ta cena je luxusní. Kovové se v karavanshopech pohybují kolem 10.000,- Kč/ks. Pokud si někdo samo-domo vyrobí doplňovací systém kompozitních lahví, je to jeho věc. Já jen vím, že vedle něj nikdy nechci parkovat, nebo za ním stát na LPG stanici. Riskovat kvůli minimálnímu cenovému rozdílu životy je přinejmenším zvláštní. Ti hloupí výrobci tam dávají ten přetlakový ventil asi z legrace, ale já jsem rád, že tam je. Pokud zapátráte v historii, byly zde fotografie vyhořených karavanů, obytných vozů i celých kempů. Patřím mezi hlupáky, kteří si radši plynové rozvody nechávají pravidelně kontrolovat, jelikož v bydlíku si vozím to nejcenější co mám - rodinu. Opravdu mě děsí představa, že budu stát v kempu vedle Ferdy Mravence, který hrubým způsobem zasáhl do plynových rozvodů. Zapálím gril a .....
Pepi omlouvám se, že ti przním téma, ale musel jsem. Až se potkáme na horách s bezpečnými nádržemi, tak to zapijeme.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
HROCHU !
Možná mám pech na příbuzný, ale ten člověk se plynem zabývá dost dlouho, čerpačku na LPG má asi 8 let je to revizák na plyn všeho druhu a toto mi tvrdí já jen píšu co jsem z něj vytáhnul jasně že ti to všude možně naplní - ale asi by neměli :(
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Hrochu děkuji ti za obsáhlý výklad pro ty co stále nechápou, jsem rád že nejsem sám kdo se to snaží vysvětlit.:g
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Zdenku, právě že Ti to naplnit musí. Nesmí plnit lahve - např. výše zmiňované kompozitní. Výrobek o kterém se tu bavíme není lahev, ale přenosná nádrž na LPG. Myslím si, že až tvůj příbuzný tu nádrž uvidí, změní velice rychle názor.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hroch napsal:
Zdenku, právě že Ti to naplnit musí. Nesmí plnit lahve - např. výše zmiňované kompozitní. Výrobek o kterém se tu bavíme není lahev, ale přenosná nádrž na LPG. Myslím si, že až tvůj příbuzný tu nádrž uvidí, změní velice rychle názor.

právě sem mu to líčil (tu za těch 10K) sem mu posílal odkaz ale prostě kdyby jsi se s ní dostal do našich končin a neznal tě tak si v P***i furt mluví o daňových problémech (nevim jestli nejde teda o spotřební daň) a prostě nejsou plnírna lahví a šmytec.
To netvrdim já, ale ten pan firma LPG :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
V tom případě by se měl začít věnovat něčemu jinému. V autech máš také plynovou nádrž a naplní ji. Je to o slovíčkaření, ale lahev a nádrž je opravdu rozdíl. Pokud mi ji nenaplní tvůj známý, rád dám odkaz zde na stránky - tam nejezděte, je tam prodejce, který nechce prodávat. LPG stanic je spousta a kdo chce kam, pomozme mu tam. Doporuč mu služby daňového poradce a zjistí, že má špatný názor - není to lahev !!!
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, tak já mu to vyřídim :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hroch napsal:
....Patřím mezi hlupáky, kteří si radši plynové rozvody nechávají pravidelně kontrolovat, jelikož v bydlíku si vozím to nejcenější co mám - rodinu. Opravdu mě děsí představa, že budu stát v kempu vedle Ferdy Mravence, který hrubým způsobem zasáhl do plynových rozvodů. Zapálím gril a .....
Pepi omlouvám se, že ti przním téma, ale musel jsem. Až se potkáme na horách s bezpečnými nádržemi, tak to zapijeme.

Hrochu,
věz, že po světě jezdí ještě jeden takový hlupák, který by si nedovolil plnit láhev podle oka ale klidně by plnil přenosnou nádrž (byť ve tvaru lahve), která je k tomu uzpůsobena a certifikována. Já jen aby ses necítil opuštěně :D
Trochu mě mrzí, že Pepi nevydržel, a ty láhve objednal. Popravdě jsem se na Silvestrovském výjezdu chystal změřit, jaká je teplota v prostoru lahví v zimě. Já mám v podstatě ty lahve uprostřed auta (takže jsou vyhřívané), na druhé straně je samozřejmě tento prostor vzduchově odizolován a odvětrán. Pokud by se ukázalo, že teplota v tomto prostoru ani v mrazu neklesá pod 5°C, měl bych konečně funkční řešení zásobení plynem na zimu.
K jedné láhvi (nebo dvěma) propanu bych přidal jednu plnící na LPG.
Upravil Rudy dne 22.12.2010 09:50, před 13 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
Rudy na silvestra jestli se potkáme v Karlovicích ti ukážu kde mám nádrž na LPG,jezdím hodně v zimě -20 až -24 Malinovo Brdo atd,nevím co je propan,nikdy jsem ho neměl a v pohodě,nic neměř,to musí chodit.Problém vznikl jinde a to u karavanů pod tím bak. víkem to je jasné.sendvič obytňaku je tepelně jako zeď 30-60cm,podle značky.Ahoj Pepa:_
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let
Dík Pepi,
na Silvestra dáme řeč a !^
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Rudy, já mám nádrže z boku bydlíku a ještě jem se zamrznutím problém neměl - minulý rok na Silvestra v Dolomitech kolem -20°C. Takže v pohodě.
simchasimchaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

LANA napsal:
.... Já pokud budu řešit bezproblémové tankování PB i v zahraničí tak si na karavan namontuji klasickou koncovku na plňění LPG co se používá na plnění automobilů a pomocí vysokotlaké hadice propojím s lahví nejlépe kompozitovou nebo-li jde vizuélně vidět kolik plynu v láhvi je.
Obsluha u ČS - LPG nebude mít ani tušení do jakého zařízení je plyn napouštěn.

Celkové náklady na přípojku nepřesáhnou 1000kč

Promiň, nechci se Tě dotknout, ale nedá mě to nereagovat.
To co tu píše Pepi, Hroch i jiní je korektní a snaží se problém řešit jak technicky, tak legislativně čistě.
Uvědom si, že to co popisuješ je sice levné, ale nezákonné. Možná tím obsluhu LPG ošidíš, ale nedej bože, aby jsi měl někde v cizině, nebo i u nás nějakou nehodu nebo problém třeba v kempu, nebo kdekoliv. V krajním případě Tě na pár let zavřou a o finančním vyrovnání ani nemluvím. Také Ti to nemůže projít řádnou revizí plynu, popřípadě STK. A tohleto, když se náhodou někdo bude řídit Tvou radou přeješ i ostatním?
I kdyby to bylo zadarmo, může to být velmi, velmi drahé. Není to strašení, ale faktum. P.
S
SeamanČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Pepi napsal:
ještě k těm ALU flaškám nejsem prodejce,jen hledám co dám do nového,ve starém mám nádrž na 26l a to je na měsíc pobytu na divoko málo.Tyto láhve budu asi objednávat v lednu.Lepší cena,váha,obsah,:_





Zdravím, nebylo by něco bližšího na tyto láhve, myslím odkaz na prodejce, cena, eventuelně zda jsi již zakoupil? Díky.
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Seaman napsal:

Citovat

Pepi napsal:
ještě k těm ALU flaškám nejsem prodejce,jen hledám co dám do nového,ve starém mám nádrž na 26l a to je na měsíc pobytu na divoko málo.Tyto láhve budu asi objednávat v lednu.Lepší cena,váha,obsah,:_





Zdravím, nebylo by něco bližšího na tyto láhve, myslím odkaz na prodejce, cena, eventuelně zda jsi již zakoupil? Díky.
Ahoj,flašky máme už doma ,můj kamarád německy mluvící zavolal Karin Nofer tel 06762/963023, meil karinnoefer@yahoo.de ,poslali za poštovné 10E do týdne ,jsou za polovičku ,než u nás železné.Jsme spokojení.:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pepi, jarda77, PepaK, Me2d, Zdenek a Alena, Hroch, Rudy, LANA, Doskocil, RadimO, simcha, Seaman
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 10
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,462,479 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22424 sekund | Průměrně za: 0.22424 (0) sekund | Dotazy: 123 | Použitá paměť: 2.17MB/4MB